Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2006., 18:50   #81
Quote:
AFRODITA69 kaže:
ko ET valjda!

nego,najbolje su mi one koje su nevinost izgubile na biciklu...to mi je vic stoljeca!

Zanimljivo je koliko je mnogo ljudi uvjereno kako je himen smješten unutar vagine.
Hine je dio vanjskih spolnih organa žene i dio je stidnice (vulve). Smješten je izvan vagine, na njenom početnom dijelu (predvorju). Himen je tanki sloj tkiva koji djelomično prekriva otvor vagine.
Tijekom ranih faza fetalnog razvoja ne postoji otvor vagine. Tanki sloj tkiva koji tada zatvara vaginu obično se nepravilno podijeli prije rođenja i formira djevičnjak, himen.
Veličina i oblik otvora vagine vrlo se razlikuje u pojedinih žena. Ponekad se ne stvori otvor te se djevojčica rađa s neperforiranim himenom. Neke djevojčice se rađaju bez himena jer se potpuna podjela događa tijekom razvoja u maternici. Mnoge djevojčice i tinejdžerke rastrgaju himen ili ga rašire tijekom sportskih aktivnosti, jahanja konja, umetanja tampona ili masturbiranja. Djevojka ne mora znati da se to dogodilo jer može biti vrlo malo ili nimalo krvi ili bolova kad se to dogodi. Tkiva stidnice (vulve) općenito su vrlo tanka i osjetljiva prije puberteta. Prisustvo ili odsustvo himena nije, dakle, dokaz djevojčinog djevičanskog statusa. Neki himeni su vrlo elastični te dopuštaju ulazak penisa u vaginu bez trganja ili se trgaju samo djelomično. Međutim, ovo je obično točno ako penetracija nastupa postepeno, najprije prstima ili drugim objektima tijekom dužeg perioda vremena. Ostaci himena su obično prisutni dok žena rodi prvo dijete vaginalno.
__________________
The Ninja devised an ingenious method of telling time by using a cat's eyes. Since a cat has such sensitive eyes, they adjust frequently as the sun passes through the sky.
brain_cell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 19:00   #82
Što se masturbacije tiče meni je ok ako osoba to upražnjava i ako ne... svako ima svoje potrebe. No jedna stvar me u životu užasno iživcirala, a to je bilo kad sam jednom bila sa frendicama na moru i spavale smo sve u istoj prostoriji... i kako se meni često dogodi da još sat vremena samo ležim u krevetu i pokušavam zaspati, jedna frendica je masturbirala i ja sam to čula i bilo mi je užasno. Nisam to željela čuti!! I mislim da je ona time narušila moje pravo na privatnost, ako je već bila tako napaljena, mogla je otići to napraviti u wc ili nešt.
Kasnije smo se užasno posvađale i ja sam to što je ona napravila ispričala svima... to mi je jedna od dvije-tri stvari iz pubertetske dobi kojih se zaista sramim.
__________________
The Ninja devised an ingenious method of telling time by using a cat's eyes. Since a cat has such sensitive eyes, they adjust frequently as the sun passes through the sky.
brain_cell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:36.