Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2006., 23:23   #61
ja sam jednom stajala iza sevke u redu u ducanu. bila sam grozno zlocesto raspolozena pa sam ju stala tracat dragom na uvce, al nisam bas bila diskretna, pa me mozda i cula. bila je s ovim svojim najnovijim detetom a ja sam komentirala njene cubice i, naravno, njega.

kad sam konacno skuzila da nisam bas najs i zacepila labrnju, ona se okrene prema meni i onak me drsko pogleda u oci. pogled je mogao znacit "ja sam severina, jel me prepoznajes, sigurno bi me sad trazila autogram da ti nije neugodno", ali i "sve sam cula, bolje se pazi da se ne sretnemo negdje na cesti. p.s. cubice su prirodne! "

i onda nam je rekla, jer su njih dvoje nakupovali cijela kolica klope a nesto nije valjalo sa strojcekom za kartice da nek bolje odemo mi u neki drugi red jer da ce ovo njihovo potrajati.

a ja sam joj rekla (nemrem ja da moja nije zadnja ): nema problema, imamo mi vremena.

p.s. e, sad sam se sjetila, i bila sam s njom u avionu od pariza do zg. sjedila ispred mene s onim svojim "neuglednim" bivsim tjelohraniteljem. al nazalost je bila dosadna jer je cijelo vrijeme spavala.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 23:26   #62
u ponedjeljak sam bas ispred svoje zgrade gdje radim srela sopekicu. jedva sam ju prepoznala zbog smedje kose i imala je goleme naocale. ono kaj me totalno sokiralo je to kak mi je bila zgodna.

(a svekoliko pucanstvo na ovom forumu zna koliko mi je ona dobra meta za pljuvanje. )
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 01:25   #63
Quote:
mililica kaže:
Slavena Bilića, samog na Korzu, popričali:-)
blago tebi
rosario is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 01:42   #64
da
mililica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 02:46   #65
Quote:
mililica kaže:
Slavena Bilića, samog na Korzu, popričali:-)
sretnice Ja sam od (ex) nogometaša vidjela Štimca- igrao je biljar u otv-u
i Slivija Marića- jadan se po jarunu konstantno forsa u onom svom porsche-u ili kaj već ima i kupi curice po jarunu
zatim:
Vlatkicu Pokos- u dva navrata, prvi put je skužila s leđa (naravno, po bundi i kosi), furala je neki ooogroman kovčeg... drugi put u ilici, skužila je po glasu, pričala je na mob kako žuri u studio snimat album
Moniku Kravić- u Opiumu, izgleda jednako dobro kao na telki
Vladu Kalembera i Anu, s bebačem , kod Lisinskog nedavno- izgledali su lijepo i zaljubljeno
Edu maajku- živi u mom kvartu, zadnji put sam ga vidjela kako sjedi u kvartu na mračnoj klupici oko 1 u noći, SAM , i pljuga... jedva sam ga skužila
Nevenu Rendeli- meni je ona zgodna i na tv-u i uživo
Ivu Šulentić- viđala je konstantno u srednjoj školi- obični curetak, niš spešl
Niku Pulića - vidla ga u frizerskom salonu kad sam se sređivala za maturalnu. Čak mi se i obratio- "ooooo, mlada damo, pa gdje idemo da se tak sređujemo?" Uglavnom,, razlog njegova dolaska je frizerka (cura valjda? ili ljubavnica ) koja se potom cijelo vrijeme ljubljakala s njim...pa je mene i moju frizuricu zapostavila
Pervana- sjedio do mene jednom u lake city-ju-- ISTI ko na telki, samo puno ozbiljniji.
Tarika- puno je ljepši na telki
zatim Relju Bašića, Violićku, Jergovića, Rujanu Jeger, Lazu Golužu, Tihanu Harapin, Nives Celzijus, Anju&Doriana... nemrem se sjetit više.
green_eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 03:28   #66
onog Mirka iz zuhra show-lik ima 1i50-užasno je nizak
Kravička-jako slatka i uživo,ima ogromne sise
Nevena Rendeli-ljetujemo u istom mjestu-jako slatka cura
Antonija Blaće-jako sitna i mala cura,začudilo me skroz pošto na tv-u izgleda ogromno
Renata Sopek-ubi bože,nisam mogla vjerovati-jadni mi ako nam je ona najsexy Hrvatica
Pokos-žena stvarno dobro izgleda,mada ju ne volim
ima još naših selebritija nemogu se sjetiti sada..
__________________
here we go again...
patrysa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 09:51   #67
Quote:
Dadli kaže:
Dušo,vjerujem da su ti ovih dana iznikli brčići i da si spreman za inicijaciju u Teens forum gdje slobodno piši o problemima sa svojom debelom curkicom
kakav pronicljiv um..
kakva vizija..
skida me poput najljuče vračare
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 12:16   #68
ljetos na zrću....lana klingor, uživo je gadna ko i ne teveu, jedino sise ko cepelini, bizo iz bolesne brace, kak je taj čovjek visok onaj boksac sto je bio u bb kuci, doso je s hrpom tjelohranitelja, ili mu je to bilo drustvo, pojma nemam al svi oko njega su bili mrge
u crikvenici sam vidla zdravka iz prvog bb, lik mi je 0 bodova, mislila sam da je viši...nema guze nista , ove iz večernje škole, oni su mi bili totalno simpa, onda ona antonija šola-zgodna, al bi mogla maznit koji burek, ne bi joj bilo na odmet
neki dan u os sece gradom ona sto je u zabranjenoj ljubavi glumila narkomanku-đizs ko čovječja ribica nataknuta na kineski pribor za jelo
e da sretnem denisa dumancica(ak ga se ko jos sjeca) jako cesto, prosjecan čovjek
kad sam isla s mora bus je stao u zg-u, bilo oko 1 ujutro i uđe lik u bus i kod vozaca uzme paket za kseniju pajic, a sve babe u busu zasutile, sendvici im popdali iz ruku...kad je otisto rekle su da je on u onoj sapunici glumio njenog ljubavnika, mislim da je bila vila maria i tak nest, e da kad smo ko vile marie, vidla sam i nju
jednom u gradu seve imala neki koncert pa sam je vidla prilikom dolaska, bas je simpa izgledala, tak sam vidla i indiru iz colonije, obe su mi se cinile niske, ili sam ja mozda preko tevea imala osjecaj su neke bigmame
od političara sam cesto znala vidit branimira glavaša-on mi izgleda ko šišmiš i uživo i na tv-u, e da i šeksa u svom uobičajnom 2-3 promila stanju
u osnovnoj nam je bila ona glumica perica mar...nešto, bas je bila fora kad je usla u vece a mi klinci sve jeeeeeeeee
magda59 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 13:34   #69
Dvaput sam vidjela Tita.
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 13:49   #70
Quote:
magda59 kaže:
bizo iz bolesne brace, kak je taj čovjek visok
Mene ti "slavni" najčešće iznenade svojom visinom... s tv-a dobiješ totalno drugačiju predodžbu...
Za gorenavedenog bi se npr. dala kladiti da je nije viši od mene (170)...
Vlatka Pokos (koja mi je do sisa) mi na tv-u izgleda ko visoka ženska...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 14:06   #71
Vidjela sam u prolazu, u gradu dosta njih...Vlatka Pokos, Mia Begović, Tarik Filipović, Ćiro, Silvio Marić, Dario Šimić, Nikolina Božić, Barbara Radulović, Drele, Dorian Elezović, Anja Alavanja, Rene Bitorajac, bla bla, tko zna koga sve ne, Zagreb vrvi selebritijima
A upoznala sam skoro čitavu postavu Parme iz 2000. godine, uključujući Buffona, Cannavara i tako neke face + vidjela dosta tih stranih nogometaša poslije treninga, utakmica ( Redondo, Costacurta, Thuram...).
Mikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 14:44   #72
Quote:
Mikalica kaže:
Vidjela sam u prolazu, u gradu dosta njih...Vlatka Pokos, Mia Begović, Tarik Filipović, Ćiro, Silvio Marić, Dario Šimić, Nikolina Božić, Barbara Radulović, Drele, Dorian Elezović, Anja Alavanja, Rene Bitorajac, bla bla, tko zna koga sve ne, Zagreb vrvi selebritijima A upoznala sam skoro čitavu postavu Parme iz 2000. godine, uključujući Buffona, Cannavara i tako neke face + vidjela dosta tih stranih nogometaša poslije treninga, utakmica ( Redondo, Costacurta, Thuram...).
Silvio Marić mi je
Demonique is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 14:44   #73
Demonique is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 14:49   #74
Vlatka Pokos-popričale jednom, vrlo ugodna osoba, meni osobno i vrlo lijepa bez obzira na 'nizinu'.
Nevena Rendeli-zgodna, no ništa posebno, nije moj tip
Mirna Maras-ženstvena, nema neko tijelo koliko sam skužila al je slatka.
Doris Dragović-e razočarenje na kvadrat, nimalo lijepa kao na tv-u, uz to i arogantna.
Monika Kravić-zgodna cura, sve u svemu ok.
Tatjana Jurić-meni osobno ljepša uživo, nije nešto visoka, ima prekrasno lice.
Vanna-oduvijek mi je bila posebna, od glasa do stasa.
Mladen-TBF-vrlo pristupačan, jednostavan,otkačen, slikala se s njim, al na slici nema puno mene, s obzirom na njega.
Dino Dvornik-definitivno bio pod utjecajem svega i svačega, nimalo najs
Tarik Filipović-jako zabavan tip,inače nije mi zgodan ni na tv-u ni uživo.
Rene Bitorajac-ćelavi kepec,neloše glumi.
Slaven Billić-često ga vidim,nije moj tip,...bio jedan od zgodnijih naših nogometaša.
Ćiro Blažević-jedan od simpatičnijih ljudi među poznatima.
Damir Markovina-e on mi je zgođušan i markantan.
Demonique is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 14:50   #75
Quote:
Lyla kaže:
Dvaput sam vidjela Tita.
ja sam mlad. sjećam se samo sirena.
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 15:02   #76
Meni je u sjećanju od ljetos ostala Slađa iz Malnarove Noćne more.
Kupale se na istoj plaži nekoliko dana!
Ta žena je luda ko šlapa.
Umirala sam od smijeha cijelo vrijeme.
Puno je viša nego što sam mislila i deblja.
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 15:32   #77
ah da,zaboravih lukya-čak smo se i napili skupa nakon jednog koncerta prije 2god.lik je zakon
Mia Kovačić-bahata i lošeg tena
sestre Dragović-slatke oba dvije
M.Maras-slatka u licu-kupovale skupa u Mangu
miss Ergić-nju znam iz dana dok je još brijala na neku "alternativu"
__________________
here we go again...
patrysa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 15:57   #78
joj ljudi koga vi sve trpate u zvjezdane stazice...
no ako se kriterij drasticno snizio da su svi koji su bili na tv-u bar jednom fascinantni-jucer sam vidla BB zorana dok sam setala gradom...oko 1,65-1,70 max visina..bzvz
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 16:05   #79
Quote:
lianne kaže:
joj ljudi koga vi sve trpate u zvjezdane stazice...
no ako se kriterij drasticno snizio da su svi koji su bili na tv-u bar jednom fascinantni-jucer sam vidla BB zorana dok sam setala gradom...oko 1,65-1,70 max visina..bzvz
Nije možda da ih mi trpamo koliko ih mediji trpaju, a i ono, brijem da se tu više misli ona onak, poznate osobe negoli na neke prave zvijezde (doduše i one su naravno u kategoriji "poznatih", jelte)...
Mikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 16:16   #80
Hmm, da se sjetim...

Davora Gopca u busu za Zaprešić (više puta) i u Praćki, Pervana u Alfa Dinamiku u Vrbiku kako kupuje cigarete, Sunčicu Lalić u wc-u na Cro-a-Porteu prošle godine (sjećam se jedino nekih ljubičastih cipelica na njoj), Nikolinu Pišek u Bogovićevoj s pesom (kako je ta žena mršava, tanke nožice ko čačkalice, to nije normalno) i baš neki dan Milorada Pupovca na rampi kod Filozofskog . Više se ne mogu sjetiti, znam da ih je bilo još.

A da i Rafu sam upoznala prije nego je postao "slavan".
__________________
Nabijam broj postova.
Cotton Candy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:28.