Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2011., 22:57   #1421
ja imam forever i skine se imam mješovitu kožu i inače se ne masti jako ali preko ljeta je teško sa tim puderom valjda zato jer je tekući. jel ima netko prijedlog za toniranu kremu da bi bila ok za mješovitu kožu. i inače trebam jače prekrivanje zbog pora pa me zanima da li mogu normalno staviti korektor ispod ili nakon kreme?
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 23:35   #1422
hej cure, evo ja sam lijena citati sve, pa da vas pitam, tonirana krema sa zastitnim faktorom? preporuke, savjeti
leonalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 09:06   #1423
Quote:
leonalea kaže: Pogledaj post
hej cure, evo ja sam lijena citati sve, pa da vas pitam, tonirana krema sa zastitnim faktorom? preporuke, savjeti
Evo ja ti mogu preporuciti Shiseido sa spf20, odlicna je, nisam pocrvenela, onda imas Collistar isto spf20, dosta je hvaljena a od jeftinijih cinimi se da sam procitala da ona Nivea q10 ima spf 15, pa pogledaj
marizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 01:22   #1424
Upadam ko padobranac... Zanimaju me Nivea tonirane kreme, postoje dvije ako se ne varam? Sad su sniženi Nivea proizvodi u Kozmo, pa zato pitam. Bitno mi je da se lako razmazuje, da ne masti jako kožu i da ima svijetla nijansa (svijetlija nijansa Balea tonirane mi je pretamna, pa barem nijansu svijetlija da ima).
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 11:44   #1425
Uriage tonirana spf 50 je jako svijetla i dosta je dobra,koristim je 6 dana,ništa mi nije izbilo na licu
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 11:45   #1426
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Upadam ko padobranac... Zanimaju me Nivea tonirane kreme, postoje dvije ako se ne varam? Sad su sniženi Nivea proizvodi u Kozmo, pa zato pitam. Bitno mi je da se lako razmazuje, da ne masti jako kožu i da ima svijetla nijansa (svijetlija nijansa Balea tonirane mi je pretamna, pa barem nijansu svijetlija da ima).
Meni je svijetla Nivea bila mrvicu pretamna,ali ja sam dosta svijetla
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 13:40   #1427
To ne zvuči obećavajuće. :/ Ja nisam pretjerano svijetla, al sve kaj sam dosad probala su mi uredno pretamne, od tih drogerijskih marki.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 15:41   #1428
Jel tko koristio toniranu kremu od Bioderme zaštitni faktor 50?
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 16:19   #1429
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Uriage tonirana spf 50 je jako svijetla i dosta je dobra,koristim je 6 dana,ništa mi nije izbilo na licu
Možeš li napisati kolika je cijena?
maripos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 11:00   #1430
Quote:
maripos kaže: Pogledaj post
Možeš li napisati kolika je cijena?
Mislim da je oko 150,160 kn,ali može trajati jako dugo,jako je malo treba
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 11:02   #1431
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
To ne zvuči obećavajuće. :/ Ja nisam pretjerano svijetla, al sve kaj sam dosad probala su mi uredno pretamne, od tih drogerijskih marki.
Ako si u mogućnosti naruči se Oriflame toniranu,ja je imam i savršena je za svijetli ten,prekrivanje nije savršeno,ali osvježi ten
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 15:01   #1432
Imam to, tj. stara ima, posudim tu i tam, al ne sviđa mi se pretjerano. Odustala sam od svega toga...
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 15:15   #1433
Quote:
blushing flower kaže: Pogledaj post
Ja stavim i hidratantnu ili samo serum na perutave djelove da lakše razmažem jer se šminkam uvijek ujutro u fotofinišu Imam najsvjetlijju dior hydralife (1) i zadovoljna sam poprilično Pogotovo jer sam jaaako svijetla i s njom ne izgledam ko indijanac, već blago preplanula
Ozbiljno , na našem tržištu nema niš svjetlije (ak ima, let me know i pogodnije za bjelokošce (probala sam i sisleyevu tester i ona mi je groozno narančasta i čepi pore)
i ja imam dior hydralife jedinicu i prezadovoljna sam.i da,to je najsvjetlija nijansa na našem tržištu.
Feta Kruva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 15:25   #1434
Jeli na kraju netko već probao Clinique toniranu?
Ovu: http://www.ogledaloonline.hr/make-up...e-laboratorija
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 18:12   #1435
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
To ne zvuči obećavajuće. :/ Ja nisam pretjerano svijetla, al sve kaj sam dosad probala su mi uredno pretamne, od tih drogerijskih marki.
Nedavno sam kupila Niveinu i nebih je preporučila...svjetlija nijansa mi je pretamna (nisam jako svjetla)
I dosta masti kozu. Jedina je prednost dobro razmazivanje (nije pregusta)
labrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 10:34   #1436
nivea Q10 tonirana krema

Devojke, kakve je boje ova krema? Vidim da ima 1 univerzalna nijansa, pa se nadam da nije narandzasta ili mnogo zuta? I da li je mnogo masna?
marizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 15:51   #1437
Evo ja danas kupila baleinu toniranu.. mislim si za 20 kuna da probam..

Kupila sam svjetliju nijansu, i stim da imam vec malo bojice od suncanja nijansa mi savrseno pase. Nakon još par suncnja mislim da bi trebala tamniju, ali ja sam fenomen, jako brzo mi koža tamni i jako potamnim.
Inace imam masnu kožu, i obavezno stavljam malo pudera u kamenu... pa moja kombinacija baleine kreme + malo korektora na koju tockicu koja izviruje+ malo pudera u kamenu na kremu i tokom radnog dana koji put pretapkat puderom u kamenu, mislim da je cisto oke. Za te novce, odbacujem puno skuplji i teži puder. Ja zadovoljna!
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 15:53   #1438
već sam tu komentirala koliko mi dugo traje balea i još je imam sigurno za 2 tj svakodnevnog korištenja.. al dobro, ja to malo stavim (ne znam kako vi)

imam jednu u rezervi, još u kutiji potpuno novu, već neka dva mj sigurno, bojim se da će se kvarit lagano dok ovu slistim
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 15:26   #1439
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Jeli na kraju netko već probao Clinique toniranu?
Ovu: http://www.ogledaloonline.hr/make-up...e-laboratorija
Ovo i mene zanima. Zvuči jako dobro, a čak ima i dovoljno svijetla nijansa.
Eta Eridani is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 15:19   #1440
ja sam probala novu od cliniqua i moram priznati da me nije oduševila,jako loš izbor nijansi kao prvo a kad sam ju stavila na lice nagasila mi je sve i jednu poru na licu no to neznači da inače nije dobra.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:49.