Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2012., 10:04   #121
s čim čistite inox površine (sudoper, inox prednji dio na pećnici, inox ručke i sl.?)? hvala!
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 22:21   #122
postoji li ovo kod nas za kupiti

http://www.mrclean.com/en_US/magic-eraser.do
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 23:46   #123
Quote:
marija82 kaže: Pogledaj post
s čim čistite inox površine (sudoper, inox prednji dio na pećnici, inox ručke i sl.?)? hvala!
Obično ak imaš moderniju pećnicu, sredstvo za stakla( tipa Ajax za staklo) naprave čudo, tako ja, inox pećnica koja se sama čisti, izvana je staklo i tak inox okvir, jedino to mi izglanca pećnicu bez fleka i mrlja, a i piše ti ja mislim u uputstvu o održavanju. Ima onaj Arf za inox, za sudopere,ploče za kuhanje i sl, aj je jako jak i smrdi...al obavi posao, moraš stavit rukavice!
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 00:35   #124
Probaj s alkoholnim octom,ako te ne smeta miris.
Holly G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 13:39   #125
hvala, curke!
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 02:55   #126
ajme! koliko različitih proizvoda je tu nabrojeno, kao da sam u dućanu..
ja sve čistim ko nekad: vim je zakon!
od tekućih sredstava koje koristim isključivo je firma FROSH (kemija koja voli prirodu! za pranje suđa, prozora i wc) također i za veš, uz one kugle za pranje pa koristim jako malo praška.
sve (krevete, trosjede, klimu, radnu ploču...) steriliziram SREBRNOM VODOM i malim čistačem na paru od KERSHERA.
i posebno draga stvar su mi antistatičke krpice za prašinu koje se utisnu na pločicu na štapu, pa obrišem podove za sekundu...a imam i mokre krpice za oprat pod, od firme SWIFFER, tak da usisavam jednom mjesečno.
kopam i sadim is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 10:19   #127
Jucer bila kod frenda na kavi
i tako gledam ja njega kako cisti...uzima Arf za stakla i s njime cisti stakleni stol sa spuzvicom za prat sudje s kojom naravno i pere sudje,pa onda s istim tim sredstvom pere parkete,plocice i drveni stol

Ja mu govorim sta to radis on me gleda u cudu i kaze da je to njemu super

trebala bi ga uputiti malo na ovaj topic
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 20:20   #128
Quote:
marija82 kaže: Pogledaj post
s čim čistite inox površine (sudoper, inox prednji dio na pećnici, inox ručke i sl.?)? hvala!
samo ocat alkoholni,i dobro izglancaš
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 22:18   #129
možda ste već pisale, ali nisam ubrala

imam gadno smrdljivih problema s jednim bančićem iz maroka. sjedište je od kože i ta koža počinje polako hvatati plijesan
niti mi se išta prolilo po njemu, niti sam ga tretirala s nečim, niti je stajao uz nešto vlažno, ništa. doslovno sam od sebe. kao da koža možda nije dovoljno dugo sušena (?)

ima li koje sredstvo za to?
po mogućnosti da nije previše tekućasto, budući je koža u nekom bojanom dezenu, pa da mi se ne razlije - nisam sigurna kako bi smrdljivko reagira :/
__________________
Instagram
<Lady in Black> is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 21:27   #130
danas sam izribala kadu s vimom
klasika
__________________
put your hands down my pants and I'll bet you'll feel nuts
mala bez morala is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 09:41   #131
Quote:
<Lady in Black> kaže: Pogledaj post
možda ste već pisale, ali nisam ubrala

imam gadno smrdljivih problema s jednim bančićem iz maroka. sjedište je od kože i ta koža počinje polako hvatati plijesan
niti mi se išta prolilo po njemu, niti sam ga tretirala s nečim, niti je stajao uz nešto vlažno, ništa. doslovno sam od sebe. kao da koža možda nije dovoljno dugo sušena (?)

ima li koje sredstvo za to?
po mogućnosti da nije previše tekućasto, budući je koža u nekom bojanom dezenu, pa da mi se ne razlije - nisam sigurna kako bi smrdljivko reagira :/
probaj pronto za kožu.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 11:59   #132
Koje je najbolje sredstvo za sjaj pločica? Imam tamne kupaonske pločice i s čim god operem ostaju mi vidljive "fleke"
aaatina is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 12:02   #133
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Koje je najbolje sredstvo za sjaj pločica? Imam tamne kupaonske pločice i s čim god operem ostaju mi vidljive "fleke"
Obični deterdžent sa suđe.

Dajem ti i savjet - razbij to čim prije.
Mi smo imali u jednoj kupaonici tamnoplave pločice. Uvijek su izgledale muljavo, osim 5 minuta nakon pranja i glancanja.
Tamne kupaone su za hotele i kuće s poslugom.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 14:37   #134
Moje su pločice tamnoplave u kupaoni.
Istina, jako se vidi kamenac na njima (ali kad ja volim tamne polčice, bijele fuge i bijelu sanitariju). Kupila sam neku Vileda krpu za pločice i mogu reči da (s bilo kojim sredstvom) otkad čistim s tom krpom, nemam problema s mrljama. Čistim jednom tjedno
missm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 14:50   #135
Quote:
missm kaže: Pogledaj post
Moje su pločice tamnoplave u kupaoni.
Istina, jako se vidi kamenac na njima (ali kad ja volim tamne polčice, bijele fuge i bijelu sanitariju). Kupila sam neku Vileda krpu za pločice i mogu reči da (s bilo kojim sredstvom) otkad čistim s tom krpom, nemam problema s mrljama. Čistim jednom tjedno
Život je prekratak da se jednom tjedno mora čistiti preko 20 kvadrata pločica. Mi smo imali i podne i zidne - katastrofa.
nema šanse.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 14:53   #136
Ma ja ti detaljno čistim samo one oko kade i WC, ostalo samo prebrišem đogerom.
A i kupaona mi je mini,mini (cijeli život patim za velikom kupaonom, šmrc).
missm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 16:20   #137
Ja u svaki deterđent za pranje pločica stavim limunsku kiselinu, pločice tamne i u kuhinji i u kupaoni, poprskam i pričekam par minuta, prebrišem krpom. Pločice bješte, fuge se bijele, kamenac se rastopi i sve lijepo svježe miriši.
nebo56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 10:52   #138
Quote:
missm kaže: Pogledaj post
Moje su pločice tamnoplave u kupaoni.
Istina, jako se vidi kamenac na njima (ali kad ja volim tamne polčice, bijele fuge i bijelu sanitariju). Kupila sam neku Vileda krpu za pločice i mogu reči da (s bilo kojim sredstvom) otkad čistim s tom krpom, nemam problema s mrljama. Čistim jednom tjedno
Moze neka fotka ili link na ti Viledinu krpu? Gdje je ima za kupiti?
aaatina is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 12:57   #139
Da, bilo bi pozeljno da ima vise informacija.
_________________
Sredstva za cišcenje
CioMio is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 13:08   #140
Sorry, ne mogu nači sliku te Vileda krpe, a omot sa svoje sam bacila.
Na omotu je naslikana kupaonica, tj. krpa na pločicama.
Sjećam se samo da sam je kupila u Mulleru.
missm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:25.