Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2008., 19:18   #1
Povratak izbrisanih poruka i poziva

Dali je moguce na neki nacin povratiti nazad obrisane SMS poruke i pozive u zadnjih 7 dana (SE K610i)
svirac007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 19:57   #2
Quote:
svirac007 kaže: Pogledaj post
Dali je moguce na neki nacin povratiti nazad obrisane SMS poruke i pozive u zadnjih 7 dana (SE K610i)
Probaj s float's mobile agentom.
Zallman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 21:24   #3
Daj malo objasni postupak molim te neznam engleski, sta trebam skinut kako otprilike taj proces ide
svirac007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 22:14   #4
Quote:
svirac007 kaže: Pogledaj post
Daj malo objasni postupak molim te neznam engleski, sta trebam skinut kako otprilike taj proces ide
Na stranici koju sam ti dao, ugornjem desnom kutu nalazi se FMA 2.0 Stable, klikneš na Download Installer i skineš program. Instaliraš ga. Pokreneš program. Priključiš mobitel s USB-om ili Bluetoothom ili Infracrvenim, pričekaš da ga windowsi skuže. U programu pod Phone odabereš Connect ili pritisneš F7. Kad se priključi izlistat će ti pozive, poruke, temp. mobitela itd.
Zallman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 10:06   #5
Evo skino sam program instaliro,otvorio,aktiviro bluetooth i kad na programu gere lijevo odem na phone i kliknem conect na mobitelu mi javi da neko zeli da se poveze ja to prihvatim i odma mi zamrzne taj komplet program.. u cemu grijesim mislim da sve radim kako treba. Dali postoji neki drugi program ili dali sam Bluetooth ima neku opciju da povrati izbrisane pozive ili sms-e HVALA
svirac007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:44.