Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2012., 21:54   #41
Ja sam kao klinka od 17 godina na rame tetovirala prvo slovo imena yadasnjeg decka.Smetalo me sve ove godine ali sam naucila zivjeti sa tim i sakrivati tu glupost sa ramena.Pocelo me smetati kada mi se moje malo dijete zagledalo u to i mislila si sta to mama ima na ramenu?Tada sam ju uklonila i jako sam zadovoljna.Trebala sam puno ranije to napraviti
elena3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2013., 17:45   #42
Dali netko ima iskustva sa kozmetičkim salonom Cosmoped,što se tiče skidanja tetovaže?
__________________
Sometimes you can't make it on your own...
lamija is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 13:17   #43
Prijatelj je skida u salonu Estetika Moderna u Splitu, 300 kn 10 min.

Nakon 2-3 tretmana se ne vidi (ima je tetovažu duž podlaktice)
Heather is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 14:42   #44
Quote:
Heather kaže: Pogledaj post
Prijatelj je skida u salonu Estetika Moderna u Splitu, 300 kn 10 min.

Nakon 2-3 tretmana se ne vidi (ima je tetovažu duž podlaktice)
To je vjerovatno bila amaterska tetovaža,jer profesionalnim tetovažama treba do 15 tretmana da se uklone.
__________________
Sometimes you can't make it on your own...
lamija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 18:57   #45
Je li iko od vas skinuo tetovazu sa laserom ?
forumkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 18:58   #46
Quote:
elena3 kaže: Pogledaj post
Ja sam kao klinka od 17 godina na rame tetovirala prvo slovo imena yadasnjeg decka.Smetalo me sve ove godine ali sam naucila zivjeti sa tim i sakrivati tu glupost sa ramena.Pocelo me smetati kada mi se moje malo dijete zagledalo u to i mislila si sta to mama ima na ramenu?Tada sam ju uklonila i jako sam zadovoljna.Trebala sam puno ranije to napraviti
Kojom metodom ?
forumkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 20:09   #47
Lasersko skidanje tetovaze

Zanimaju me vasa iskustva sa laserskim skidanjem tetovaze.

Koliko dugo traje ?

Kakvi su rezultati ?

Moguce nus pojave itd ?

forumkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 02:27   #48
Quote:
Heather kaže: Pogledaj post
Prijatelj je skida u salonu Estetika Moderna u Splitu, 300 kn 10 min.

Nakon 2-3 tretmana se ne vidi (ima je tetovažu duž podlaktice)
Gdje ju je radio(u kojem tattoo salonu)? Koliko je bila velika?
lukaXXkralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 14:43   #49
Quote:
lukaXXkralj kaže: Pogledaj post
Gdje ju je radio(u kojem tattoo salonu)? Koliko je bila velika?
Mislim St Tattoo Art, ime je micao, svako slovo je bilo par cm veliko, nije baš bila "siromašna".
Heather is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 11:04   #50
Exclamation

Ljudi, ako je netko uspješno (dakle, bez ožiljaka i jako vidljivih tragova)
otklonio tetovažu u Zagrebu, molim vas u inbox da mi javite kod
koga i koliko vas je ta priča koštala.
Imam veliku tetovažu na ramenu (crna boja, profesionalna) i želim ju ukloniti,
po mogućnosti Q-switch laserom. javite seeeeeeee
MissMisery is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 00:51   #51
Quote:
elena3 kaže: Pogledaj post
Ja sam prije dva mjeseca odlucila ukloniti tetovazu s desnog ramena.Pretrazivala sam internet i forume da vidim gdje da odem,koliko kosta i td.Nisam bas naisla na konkretne primjere.Odlucila sam se otici u privatnu polikliniku gdje su mi davjetovali uklanjanje kirurskim putem.Tetovaza je uklonjena,platila sam 1000 kn i danas sam skidala konce.Zadovoljna sam,oziljak je vec sada jedva primjetan
Moze molim te kratki opis postupka,kolika je bila tetovaza,i koje boje?profi tetovaza ili?tnx

Sent from my HTC One S using Tapatalk
__________________
Svijet je lopta šarena..
Hitretz84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 15:06   #52
Uklanjanje tetovaže u kozmetičkim salonima ili u poliklinikama?

Ljudi, molim vas da podijelite vaša iskustva s uklanjanjem tetovaža laserskim putem u kozmetičkim salonima i u poliklinikama. Naime, u poliklinikama su cijene ogromne, dok su u salonima znatno manje... U čemu je kvaka, ako se radi o istom modelu lasera?
Magz is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 15:08   #53
Ima li netko tko je skidao tetovažu u poliklinici Nola ili u salonu Cosmoped? Iskustva?
Magz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 10:56   #54
Quote:
Magz kaže: Pogledaj post
Ljudi, molim vas da podijelite vaša iskustva s uklanjanjem tetovaža laserskim putem u kozmetičkim salonima i u poliklinikama. Naime, u poliklinikama su cijene ogromne, dok su u salonima znatno manje... U čemu je kvaka, ako se radi o istom modelu lasera?
zato sto kozmeticki saloni najcesce imaju mnogo slabije aparate...sa jakim aparatima smije rukovat samo med. osoblje zato ih i drze dermatolozi itd ili u vrlo malom slucaju kozmeticki saloni u koje dolaze doktori radit tretmane
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2014., 02:58   #55
5mj cekam da ova tema oživi i jos ću čekati izgleda:-)

Sent from my HTC One S using Tapatalk
__________________
Svijet je lopta šarena..
Hitretz84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 14:10   #56
Za sve koji znatiželjno tragaju za informacijama o laserskom uklanjanju Ja sam počela ovo proljeće s tretmanima na Šalati (u laserskoj poliklinici) i zasad sam jako zadovoljna! Doktorica i sestra su vrlo drage i pažljive, a tretman uopće nije bolan. Moja je tetovaža crno-sive boje i veličine 10x10cm između lopatica na leđima. Zasad sam bila na dva tretmana i znatno je izblijedjela, ali još se vidi tako da ću nastaviti s tretmanima na jesen! Nadam se da će i dalje biti ovako uspješno, drž'te fige Što se tiče cijene, računajte da je za 10x10cm potrebno izdvojiti 1500-2000 kn / tretmanu. Sretno i pozz svima!!
Martta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 16:29   #57
Quote:
Martta kaže: Pogledaj post
Za sve koji znatiželjno tragaju za informacijama o laserskom uklanjanju Ja sam počela ovo proljeće s tretmanima na Šalati (u laserskoj poliklinici) i zasad sam jako zadovoljna! Doktorica i sestra su vrlo drage i pažljive, a tretman uopće nije bolan. Moja je tetovaža crno-sive boje i veličine 10x10cm između lopatica na leđima. Zasad sam bila na dva tretmana i znatno je izblijedjela, ali još se vidi tako da ću nastaviti s tretmanima na jesen! Nadam se da će i dalje biti ovako uspješno, drž'te fige Što se tiče cijene, računajte da je za 10x10cm potrebno izdvojiti 1500-2000 kn / tretmanu. Sretno i pozz svima!!
ukupno ili po jednom? ako po jednom onda ukupno bar 4500-6000? wow..
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 21:42   #58
Po jednom tretmanu, nažalost! Uklanjanje kirurškim putem je nešto jeftinije, ali učinkovito je samo za male tetovaže, moja je prevelika tako da mi je laser bila jedina opcija.
Martta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 00:56   #59
moja je tribal 12x6cm recimo jednobojna crna tj vec izbljedjela stara cca 8g, mislis da bi to moglo kirurski?
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 14:44   #60
Ne znam, ali možeš poslati e-mail s fotkom tetovaže u neku privatnu polikliniku koja nudi kirurško uklanjanje pa će ti oni reći može li se tvoja tako uloniti. Ja sam bila poslala u jednu poliklinku u Istri (Rovinju) pa su mi rekli da je prevelika... I tako sam završila na laseru.
Martta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:26.