Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2012., 17:39   #241
ja ću old amsterdam :ljubaf:
juhica mi ne treba, ni pripadajući tanjurić


sviđa mi se ova od Cats
i juhica i pričica
__________________
Balkanski infinite loop: Marina Abramović gleda Bracu sa Srebrnjaka.
klasa optimist is offline  
Old 08.05.2012., 19:44   #242
Cats super priča i super juha!!!
Jako volim bob!

Nemoj te više kuhati,ja sam glasove podjelila
gven_s is offline  
Old 08.05.2012., 21:37   #243
meni se fest svida ova vannatjecajna juha od griza i mrkve, to bum obavezno probala napravit.

svima ostalima svaka cast, super juhe!
Zoey is offline  
Old 08.05.2012., 21:56   #244
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
meni se fest svida ova vannatjecajna juha od griza i mrkve, to bum obavezno probala napravit.

svima ostalima svaka cast, super juhe!
fala
__________________
U životu uvijek treba imati na raspolaganju jedan topli osmijeh i jedno spremno "odjebi"!
julija_8 is offline  
Old 08.05.2012., 22:35   #245
Joj, koje divne juhe! Odlične su mi sve.
Gipsyqueen is offline  
Old 08.05.2012., 23:49   #246
totalno mi je hit ova juhica od griza i mrkve, vec sutra pravim
__________________
it´s ok
supercunt is offline  
Old 09.05.2012., 09:08   #247
Quote:
supercunt kaže: Pogledaj post
totalno mi je hit ova juhica od griza i mrkve, vec sutra pravim
vidim da nisam napisala da sam mrkvu naribala na sitni ribež, može se rezati i na tanje listiće.
__________________
U životu uvijek treba imati na raspolaganju jedan topli osmijeh i jedno spremno "odjebi"!
julija_8 is offline  
Old 09.05.2012., 09:23   #248
ajme Julija ova jušica mi djeluje prefino, zašto nisi išla na natječajni
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Old 09.05.2012., 09:36   #249
Quote:
Milivojka2 kaže: Pogledaj post
ajme Julija ova jušica mi djeluje prefino, zašto nisi išla na natječajni
gljivaste juhe su mi omiljene

mada tvoje kravice nebum nadmašila ni sa jednom juhicom

da znaš da sam jučer gledala solenke sa kravicama
__________________
U životu uvijek treba imati na raspolaganju jedan topli osmijeh i jedno spremno "odjebi"!
julija_8 is offline  
Old 09.05.2012., 13:01   #250
Navratih slučajno na natječajni i nenatječajni topic i sad sam gladna k'o vučica. "Hvala" vam kuhari.

Gunđanje na stranu - i natječajne i nenatječajne juhe su vam divne, maštovite i zanimljive i sve bi ih probala , ali mi Cats i njen svježi bob za sada odnose pobjedu, jer sam velika obožavateljica istog.

Cats, još da si i onu protuzračnu obranu ubacila u fotku s jelima...
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Old 09.05.2012., 14:31   #251
Joj, hvala, cure, baš sam vesela da vam se sviđa.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 09.05.2012., 16:00   #252
samotna, mislim da obrana ne voli bob

sve je tak' fino, da bih odmah išla kuhati juhu iako sam sad s ručka došla
u hladnjaku mi stoje nekakve šparoge (nisu divlje, ali poslužit' će) i sve si nešto mislim da ih utopim u krem juhu večeras...

riječ o ovoj juhi s grizom: julija, kad sam je vidjela odmah sam postala nostalčigna moja mama obožava juhu od griza, samo ona radi bez mrkve...ja je nisam voljela kao klinka, ali danas mi je baš fina
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Old 09.05.2012., 16:28   #253
Sheeva kad opet kuhaš boršč???Da onako nenadano svrtim,jer mi je kao uz put
gven_s is offline  
Old 09.05.2012., 17:22   #254
Ajmeeee Julija..... Otkud ti ta juha, tj. otkud svekrvi ta juha???? Pa to je moja najdraza juha iz vrtica (bez vrhnja), kuham si ju bar dva-tri puta tjedno, uz juhu za sve ukucane

Jesam ja vec ono slinila nad tvojom juhom???

Da...

Uglavnom, nisam znala recept pa sam sama isprobavala dok nisam do juhice sistemom pokusaja-promasaja dosla

Krasna juhica... krasna

Ja ne stavljam cesnjak doduse, persin stavim...
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1

Zadnje uređivanje Dora K : 09.05.2012. at 17:28.
Dora K is offline  
Old 09.05.2012., 17:26   #255
Quote:
supercunt kaže: Pogledaj post
totalno mi je hit ova juhica od griza i mrkve, vec sutra pravim
Juhica je prekrasna i podnosi nasjeckano, narendano i svo drugo povrce... provjereno :ludazajuhama:

A dobra je i samo u verziji malo prezganog griza i sitno nasjeckanog ljupcaca ili persina
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Old 09.05.2012., 17:30   #256
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post

riječ o ovoj juhi s grizom: julija, kad sam je vidjela odmah sam postala nostalčigna moja mama obožava juhu od griza, samo ona radi bez mrkve...ja je nisam voljela kao klinka, ali danas mi je baš fina
Super mama... moji svi, ukljucujuci mamu, frknu nosom na juhice od griza... Meni je mama ukuhavala griz u mesnu juhu kad sam bila bolesna, pa jos nutra zdrobljene mrkvice... uh koja nostalgija....
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Old 09.05.2012., 17:35   #257
Quote:
Milivojka2 kaže: Pogledaj post
ajme Julija ova jušica mi djeluje prefino, zašto nisi išla na natječajni
Pa isla je s bukovacama i shitake gljivama... i sad sam na sto muka jer sam na bukovace fest alergicna, ono ne smijem ih u ducanu pogledat i zovu mi hitnu....

I supercunt.... tak dobre juhe skuha za vannatjecajni i onda dene grah i chilli (anafilakticki sok za mene, hitna osigurana.... ) nutra...

Kerefekite... al bum uracunala u vase kuharsko umijece i ostalo
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Old 09.05.2012., 18:06   #258
Quote:
Dora K kaže: Pogledaj post
Ajmeeee Julija..... Otkud ti ta juha, tj. otkud svekrvi ta juha???? Pa to je moja najdraza juha iz vrtica (bez vrhnja), kuham si ju bar dva-tri puta tjedno, uz juhu za sve ukucane

Jesam ja vec ono slinila nad tvojom juhom???

Da...

Uglavnom, nisam znala recept pa sam sama isprobavala dok nisam do juhice sistemom pokusaja-promasaja dosla

Krasna juhica... krasna

Ja ne stavljam cesnjak doduse, persin stavim...
Pa sjetila me svekrva, ona me naucila puno toga kuhati da joj sinek ne bu gladan jer na početku svoga kulinarenja nisam znala ni jaja speć kak spada

Žao mi je zbog alergije, i znam kako ti je, jer moja mama je alergična skoro na sve zivo, osim svinjetine, i njoj nikad ne bi skuhala ovu juhu sa mrkvom, situacija slična kao kod tebe i gljiva.

Ova juhica ne mora sa vrhnjem ići to sam napomenula, nego ja volim to vrhnje i nemrem si pomoći, al umjerena sam u količinama inače može se naribati i korijen peršina , a češnjak je samo malo zbog mirisa.
__________________
U životu uvijek treba imati na raspolaganju jedan topli osmijeh i jedno spremno "odjebi"!
julija_8 is offline  
Old 09.05.2012., 20:39   #259
sve su mi juhice najs

izdvojila bi solara i juliju njihove su mi juhe pinkicu više najs
__________________
🐾🌞
duxi is offline  
Old 09.05.2012., 22:22   #260
l3go - juha od kikirikija
Jedna stvar koju mi nikada ne bi palo na pamet da se može napraviti s kikirikijem, a stavljam ga u svašta, je juha. Predivno. I riješio si me dijela dileme oko toga što da sutra kuham.
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:26.