Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2013., 20:55   #2681
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
jesu samo meni ti kreveti kratki? stalno lupam nogama u donju stranu kreveta, a visoka sam jedva 1,70 m
Vidis ja sam 1,70 i ne sjecam se da mi je smetala sipka. Doduse, minimalno sam se micala jer me svaki pokret bolilo zbog rane.

Ubrzo cu opet probat te svemirske krevete pa cu obratit pozornost na to

Quote:
Silvery kaže: Pogledaj post
Ae, tako ti je to. Čim prođu 3 godine adio bella. Jedino se možeš probat napravit blesava pa eventualno platiti naknadno ako ne uspije. Meni nisu ni tražili potvrdu (ostala mi u torbi na odjelu Patologije 1) i rekli doslovce ovim riječima "vjerujemo vam". Na kraju sam završila na carski tako da je i meni 400 kn otišlo u vjetar
Sta, tri godine im je rok? Onda ja imam srece jer ce proc 2,5 godine
Bas steta, s gustom bi se svadjala s njima...
Sad kad spominjes potvrdu, nismo je ni mi uspjeli nac od zurbe u bolnicu usred noci. Ni zdavstvenu nisam ponijela
Sestra je samo rekla da cemo je donijet naknadno.
__________________
hello how low
bambix is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 01:55   #2682
bambix ja sam se svađala nema ti vajde...jedino se moš pravit blesava, al ja nisam imala muda za to, mada sam oba puta bacila u vitar lovu i oba puta mi je muž prije izašao nego ušao...al ja sam bila mirnija znajući da će doć pa makar i na sam kraj. A za lancune...ma kakvo nošenje svojih, mislim da se to ni ne bi smilo...mada ih manjka promijenu ih ako ništa pred vizitu obavezno moraju bit čisti tako da trče minjat!
__________________
Nemoj me slušat,čuj me!
Giove is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 14:19   #2683
Cure moje, evo ja imam jednu primjedbu za dr iz Splitskog rodilišta.. Ovako ja nikad nisam rodila, ali neki dan citam na facebook profilu jedne dr. koja radi u Splitskom rodilistu kako prica o tezini rodilja i izruguje se jednom doticnoj rodilji koja je radala u 3i 20min, kako je debela i kako su nase mamice prezgodne mlade i svasta nesto je jako ruzno napisal, a sta je jos sokantnije, ona stavlje slike, ne rodilja ni beba, nego monitora ko kad rada.. Neznam stvarno neki ljudi nemaju ni etike ni morala i onda se pitamo gdje radamo i ocemo danas sutra kad budemo isle rodit od pojedinih ljudi zavrsiti na srustvenim mrezama..
hedoniza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 14:21   #2684
Ajmo,koja je to pametnjakuša? Zbljuv!
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 15:30   #2685
Neznam dali smijem imenovat ili ne, ali samo cu reci Duga crna kosa, nadimak joj je Kasandra.. Vjerovatno ce vecina njih znat o kome se radi..
hedoniza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 15:50   #2686
Sve znam . Glupača!
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 16:00   #2687
dno dna. da je ne bi namlatija
__________________
kiki riki miki moj!
chica bonita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 16:16   #2688
Trebalo bi je prijavit ili dat u novine, da se malo spusti na zemlju,ma jadnica..
hedoniza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 12:16   #2689
Pozdrav iz splitskog rodilista. Imam samo rijeci hvale za doktore i babice... Bas sve pohvale
bonjour-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 14:23   #2690
I meni je osoblje bilo odlicno prije skoro 4 godine. U trenutku kad san primljena i kad san rađala bilo je zatisje tj. zene su taman rodile i kad san ja zavrsila pocela je nova tura porađaja. S vrimena na vrime dolazili su doktori i babice, nekad po vlastitom nahođenju, nekad po pozovu MM-a. Dobila drip, epiziotomija (pocela san pucat pa su me zato zarizala - sve skupa 2 ili 3 šava), cekala do 13 h da se oslobodi soba. Ja u sobu a mala u stacionar do pregleda doktora, a kako je bija vikend bilo je manjka osoblja, pa se to oduzilo do 7 navecer. Bila san na babinjacama 1, sestre su bile savrsene, čiste takodjer. Tila san dojit i nisu me previse nagovarale na dohranu, samo su me pitale da li želin mliko. Kako je meni mliko - kolostrum došlo na sreću isti dan tj. oko 10, 11 sati navecer, zvala san sestru da mi namusti bebu na dojenje i uopće nisan vidila da joj je teško palo. Doduše, ja san ih nastojala manje zvat, cak san i prvu ukakanu pelenu sama prominila - prvi put u zivotu tako malenoj bebi. Jedina zamjerka mi je to sta san malu cekala previse u sobi taj prvi dan, nekih 4 sata i to sta mi nisu dali rucak jer me neko nije doda na popis iako san rodila u 9 ipo ujutro. 2 dana nisam spavala i jela normalno, a spasila me čokolada koju san imala u torbi i koju san slistila u roku od 2 min. Popodne mi je MM donija neki ogromni sendvič i nije moga virovat da san sve to pojela u roku od 10 min
__________________
20.06.2009.... jedna duša u dva tila
lipanjskamlada is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 14:31   #2691
Cestitam Bonjour! Uzivaj sa svojom bebom
Od svih doktora tamo najgora mi je bila dr. Maleš - prilikom pregleda koliko san otvorena bila je krvnički nastrojena - bolilo me skoro više od trudova, jer su m tada taman trudovi uvatili. On mi je bila i na pregledu plodne vode drugi put i isto je bila tako njezna, pa nije ni cudno da san tu noć zavrsila u rodilištu. S druge strane, dr. Hrboka mi je prvi dan gleda plodnu vodu - nisam ni osjetila pregled (iako san taj dan odma popodne imala blago krvarenje i poceli mi trudovi tu i tamo ali nisan bila sigurna da li su to pravi trudovi ili lažni. 2 dana kasnije sve je bilo jasno.
Inace, porodija me dr. Strinić
__________________
20.06.2009.... jedna duša u dva tila
lipanjskamlada is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 20:44   #2692
Meni je bia dr Mrsic, odlican doktor, primljena s 2 cm u 8 ujutro, usla u boks u 11, spojili me na drip, primila injekciju protiv bolova, pocela radat u 13:30 i rodila u 13:55 prvi bebac
bonjour-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 20:55   #2693
Quote:
bonjour-1 kaže: Pogledaj post
Meni je bia dr Mrsic, odlican doktor,
Onda se očito popravija. Nekad je bio na glasu kao doktor s "tvrdim prstima". Mene je prokrvario na pregledu plodne, tako me je dočekao i u boksu te s podsmjehom puknuo plodnu vodu i stavio na drip. Moguće da sam mu rekla prije toga da me ne dira s tim prstima Srića nije me doša porodit
__________________
Mother of 3
Cro_Heidi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 22:33   #2694
Ne znam kakav je bia prije al ja bi svima preporucila da vataju njegovu smjenu
bonjour-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 12:01   #2695
Ali evo nadopune ove neke sestre na odjelu su katastrofa. Od jucer im govorim da mi s njom nesto nije u redu,jer jednostavno je osjecam, a ova jedna starija deblja sta je mirila podrugljivo govori doktorici: studentica kaze da je dojila sinoc od 1:30 do 3 pa opet od 4 do 5. I ja objasnim doktorici da sam zvala sestru u tri i rekla joj da stalno place, stalno oce jest i stalno bljucka i da joj je ova uvalila nadohranu a ona sve vanka. I da mi je tad sestra rekla da je ostavin da place jer da mora plakat! Ja se slazem da bebe moraju plakat al isto tako placu i kad im je nesto. A to je velika razlika- s razlogom plakat ili bez razloga! I uglavnom da skratim, jutros je ta debela vagala i presvlacila i moja curica opet bljuc(kad kazem bljuc, cita se bljuuuuc) sve po sebi a ona nista nego je nastavila oblacit i ja joj govorim stanite da je obrisen, povratila je i onda je doktorica pogledala i govori da je puna plodne vode i da je moraju ocistit i odma su je odveli i to rijesili! I sad je moja curica opet vesela bebica
I sad se ja pitam zasto jedna med sestra koja je obrazovana za ovo cime se bavi to ne zna prepoznat i mene ide omalovazavat, kao studentica, sta ona zna... Uf, da mi je vratit vrime ne bi se raspala isprid nje nego bi je studentica It-a spustila na zemlju. Al bude prilike
bonjour-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 12:08   #2696
Quote:
lipanjskamlada kaže: Pogledaj post
Cestitam Bonjour! Uzivaj sa svojom bebom
Od svih doktora tamo najgora mi je bila dr. Maleš - prilikom pregleda koliko san otvorena bila je krvnički nastrojena - bolilo me skoro više od trudova, jer su m tada taman trudovi uvatili. On mi je bila i na pregledu plodne vode drugi put i isto je bila tako njezna, pa nije ni cudno da san tu noć zavrsila u rodilištu. S druge strane, dr. Hrboka mi je prvi dan gleda plodnu vodu - nisam ni osjetila pregled (iako san taj dan odma popodne imala blago krvarenje i poceli mi trudovi tu i tamo ali nisan bila sigurna da li su to pravi trudovi ili lažni. 2 dana kasnije sve je bilo jasno.
Inace, porodija me dr. Strinić
Dr.Maleš- koja je to nadr..na doktorica. Nisam imala kontakt s njom,nego onako poroda me nije ni pogledala. Al je bila živčana.

A dr.Hrboka! Divan,divan,divan
Ja ne mogu naći dovoljno riječi kojim bi opisala kako je taj čovijek nježan,njegov pregled nisam ni osjetila,kulturan i pristojan!
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 13:09   #2697
Quote:
bonjour-1 kaže: Pogledaj post
Uf, da mi je vratit vrime ne bi se raspala isprid nje nego bi je studentica It-a spustila na zemlju. Al bude prilike
Mislis, kad ona bude u buducnosti imala neki malu čip ili neko drugo medicinsko pomagalo, pa ces joj ti hakirat u smart med device.... Aj, ovo je samo sala. Drago mi je da je cura dobro i da su tvoji majcinski instinkti na nivou. :thumbup:
__________________
20.06.2009.... jedna duša u dva tila
lipanjskamlada is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 13:37   #2698
Quote:
lipanjskamlada kaže: Pogledaj post
Mislis, kad ona bude u buducnosti imala neki malu čip ili neko drugo medicinsko pomagalo, pa ces joj ti hakirat u smart med device.... Aj, ovo je samo sala. Drago mi je da je cura dobro i da su tvoji majcinski instinkti na nivou. :thumbup:
Ne triba komplicirat s ovom, ovoj ni rad s vagom nije temeljito jasan 👹
bonjour-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 15:05   #2699
Quote:
hedoniza kaže: Pogledaj post
Cure moje, evo ja imam jednu primjedbu za dr iz Splitskog rodilišta.. Ovako ja nikad nisam rodila, ali neki dan citam na facebook profilu jedne dr. koja radi u Splitskom rodilistu kako prica o tezini rodilja i izruguje se jednom doticnoj rodilji koja je radala u 3i 20min, kako je debela i kako su nase mamice prezgodne mlade i svasta nesto je jako ruzno napisal, a sta je jos sokantnije, ona stavlje slike, ne rodilja ni beba, nego monitora ko kad rada.. Neznam stvarno neki ljudi nemaju ni etike ni morala i onda se pitamo gdje radamo i ocemo danas sutra kad budemo isle rodit od pojedinih ljudi zavrsiti na srustvenim mrezama..
kleopatra--nažalost jednom sam završila na HGP (nisam bila trudna) i ta tuka me primila,to je nešto strašno....ako mi ona bude na porodu odo kući jer nema šanse da mi onakva osoba bude na porodu
ivanabl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 15:35   #2700
Zasto ja nisan vidila popularnu kleopatru? sad me zanima ko je dama
bonjour-1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:08.