Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2007., 09:14   #141
Quote:
*ivana* kaže: Pogledaj post
Prelistala sam cijeli katalog i ne mogu se odlučiti između ove:

http://catalogo.marazzi.it/DomuS3D/B...A_MIX/M5AW.jpg

ili ove:

http://catalogo.marazzi.it/DomuS3D/B...onicco_new.jpg

Kuhinja je svijetla (boja bijele kave) pa mislim da ne bi bilo loše razbiti malo monotoniju sa zelenom.
Najbolje ti je otići u salon koji drži njihove pločice, pa na licu mjesta odabrati po uzorku. Moj ti je savjet da ne uzimaš ništa preko kataloga jer nijansa iz kataloga i ona u živo nikada ne mogu biti iste. Osim toga lijepo je osjetiti teksturu pločice pod rukom. (jeli potpuno ravna, glatka, sjajna, mat...)
angelin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 09:28   #142
Da znam. Ali kakve sam ja sreće dosada imala s pločicama sumnjam da ću naći boju koja mi se sviđa.

Prvo sam tri tjedna tražila podne kuhinjske jer su morale biti baš ta boja koja je bila u mojoj glavi ali našla sam ih mada sam već riskirala dobre odnose s mužem .

Pločice za kupaonu nisu baš 100% kaj sam htjela ali dobri odnosi su već bili narušeni .

Kuhinjske pločice ću definitivno dalje tražiti sama !
*ivana* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 10:56   #143
Quote:
Imoen kaže: Pogledaj post
Jako bih se zacudila da Marazzi nema nijansu koju trazis jer kad sam ih gledala u Ferimportu mi se cinilo da imaju plocice u cijeloj paleti boja...
sretno!
Tek sam sada vidjela da si rekla u Ferimportu ja sam u svojoj glavi pročitala Fero term .
Nisam bila u Ferimportu. Našla sam da im je prodavaonica u Dragutina Golika ali te ulice nema u planu grada ili ja opet ne vidim dobro. Pomagaj di je to ili imaju još koju prodavaonicu u Zagrebu?
*ivana* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 11:08   #144
ma mislila je ona na feroterm feroterm drži marazzi. kupio kuhinjske zidne, postavio, zadovoljan prima kvaliteta
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 11:56   #145
Quote:
*ivana* kaže: Pogledaj post
Tek sam sada vidjela da si rekla u Ferimportu ja sam u svojoj glavi pročitala Fero term .
Nisam bila u Ferimportu. Našla sam da im je prodavaonica u Dragutina Golika ali te ulice nema u planu grada ili ja opet ne vidim dobro. Pomagaj di je to ili imaju još koju prodavaonicu u Zagrebu?
Heh, da Feroterm, lapsus
Imoen is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 12:21   #146
Dobro uputit ću se onda tamo. Nadam se da ću ovaj put naću tamo provesti tri i pol sata
*ivana* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 13:43   #147
Quote:
*ivana* kaže: Pogledaj post
Tek sam sada vidjela da si rekla u Ferimportu ja sam u svojoj glavi pročitala Fero term .
Nisam bila u Ferimportu. Našla sam da im je prodavaonica u Dragutina Golika ali te ulice nema u planu grada ili ja opet ne vidim dobro. Pomagaj di je to ili imaju još koju prodavaonicu u Zagrebu?
Ta ulica je bivša ulica Drvinje, iako ... kolko ja znam tamo je samo Kreiva.
zlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 12:30   #148
Imas Keraterm kod Kvatrica, to je isto sto i Feroterm, vlasnici oba su dva brata.
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 12:32   #149
hvala na pomoći
još mi rade stričeki centralno pa pločice malo čekaju.
*ivana* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 21:32   #150
mat ili sjajne?

U kuhinji su mi i na podu i na zidu mat, neznatno reljefne (imitacija kamena) svijetlo sive pločice (gotovo bijele).

Zanima me ima li tko iskustva sa sličnim pločicama i kakvo je održavanje?

Naime, sve si mislim da li bi te zidne trebalo na neki način potamniti
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 23:57   #151
Elegant mislim da je najbolje da odmah te pločice skineš i staviš druge. Ak nisi zadovoljna, a nekak mi se čini da nisi, bolje odmah to riješiti nego kasnije se daviti u prašini kad useliš. Ja sam imala u vikendici na moru takve pločice, ali su koma bile vidio se svaki flekić, podne smo zamijenili, zidne su ostale.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 08:28   #152
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Elegant mislim da je najbolje da odmah te pločice skineš i staviš druge. Ak nisi zadovoljna, a nekak mi se čini da nisi, bolje odmah to riješiti nego kasnije se daviti u prašini kad useliš. Ja sam imala u vikendici na moru takve pločice, ali su koma bile vidio se svaki flekić, podne smo zamijenili, zidne su ostale.
ma znaš kaj .... sad kad su konačno postavljene, čak mi se i sviđaju ... a valjda bum našla nekoga tko će ih ribati kad se meni ne bude dalo ... bar jednom mjesečno

naravno, dragi je vrlo antiprotivan svakoj ideji predomišljanja i mijenjanja pločica ....

ah da, niam ti rekla ... podne su izvođači već jednom kompletno digli jer su ih krivo posložili ... dakle, ne talasam ... za sad
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 15:04   #153
Pločice u kuhinji

Vidim, ova tema odavno nije korištena, pa idem probati ponovno pokrenuti da dobijem poneki savjet
Mjenjat ćemo pločice u kuhinji. Zbog ograničenosti vremena, samo ćemo stare prekriti novima. Kad bi te stare dizali izgubili bi previše i vremena i novca.
Samo dio zida će biti prekriven pločicama.

Što mislite o ovim pločicama?

http://www.fero-term.hr/default.aspx....&sort=&page=7

(Agora botticino 33,3 x 33,3 cm)

Na zid bi išle http://www.fero-term.hr/default.aspx...3=1.1.1.&sort=
(Agora perlino 30x60 cm)

Mislim da su one više vezane za kupaonice, ali da će i ovdje dobro pasati...

I vi, profesionalci, što mislite o njima. Npr. to definitivno nisu mat pločice, nego neka vrsta gres pločica (ili nešto takvo).
dalmatin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:21.