Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Motori i skuteri

Motori i skuteri Vrum, vrum. Koji skuter! Zakon!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2007., 12:41   #41
Quote:
blabla123 kaže: Pogledaj post
Ja bi si uzo baotiana za po kvartu...al bi ga i uzo za buraza do ducana i tak...pa me zanima bu ga on mogo vozit ima 13god. a i ni bas visok(140cm)!I jos me zanima ak me u kvartu copi murija jesu li dosta samo papiri il mora bit regan i te gluposti
Pazi da ti buraz ne završi ko ona 15-godišnja cura prije 2 godine kojoj su starci kupili Baotian za rođendan i koja je pala i poginula. Ljudi, nemojte se zajebavat! Pad sa skutera pri 50 km/h može bez odgovarajuće opreme biti koban.
@Purger@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 13:21   #42
Quote:
@Purger@ kaže: Pogledaj post
Pazi da ti buraz ne završi ko ona 15-godišnja cura prije 2 godine kojoj su starci kupili Baotian za rođendan i koja je pala i poginula. Ljudi, nemojte se zajebavat! Pad sa skutera pri 50 km/h može bez odgovarajuće opreme biti koban.
da,slažen se 100%
Kučak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 14:05   #43
mislio sam da nosi kacigu,makar se i ja dvoumim...
blabla123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 18:17   #44
Ja sam skinuo blokadu s baotiana i ide dobro, navuce 60-65 km/h po ravnom, a kad imas neku nizbrdicu da se zaletis i sagnes se ide 80 i poslje toga vozis 70 po ravnici. Malo, al malo kao bolje vuče... Dosta ga uzbrdice zezaju... Mani je dobar za otic na posao jer imam 9km do posla, najeftiniji prijevoz a za 35 kn je pun...
__________________
Bolje izgubiti trenutak u životu, nego život u trenutku!
Belthazor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 18:27   #45
kolko košta registracija(prva) i tehnički za skuter ak ga regam na firmu?i šta mi treba od firme(koji papiri)? i dal mogu ić ja na registraciju ako nisam vlasnik firme?nego radim u njoj.
jezdimir14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 23:57   #46
Sve što mogu reći o tim Baotianima i ostalim kinezima je:"koliko para,toliko muzike."
Ja osobno vozim TGB 303r i zadovoljan sa s njim,a susjed mi ima Baotiana i kažem ti,ipak je razlika i to veelika.
bokygs is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 17:53   #47
kupio sam nedavno kineski skuter u pevecu, tj slican je tomee baotian. i nisam imao nnikakvih pogreski presao je vise od 500km.imam 73 kg i moze me povuci cak 60 kmh kad je zagrijan(lud)
malo trosi, mali je , lagan je, jeftin je, sta ce mi ''marka'' i ti sminkerski skuteri
meni je taj skuter skoro 1 placa pa mi se isplati, a na gorivo cu dati jedva 1300kn godisnje
ZATO KUPITE KINEZE !!!
pozdraf !
SinKeun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 10:17   #48
Pozz imam jedno pitanje? Danas sam isao ujutro na kavu u selo vozio sam ga malo brze i samo mi je odjednom stao dali tko zna sta bi moglo biti ali kurblu ne mogu uopce stisnuti dali je zaribo ili je nesto drugo u pitanju a kada stisnem alnaser samo mi kvrca i nista vise uopce nedaje nikaki zvuk? Aj ako neko zna sta bi moglo biti neka mi javi. Hvala unaprijed
OneMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 17:46   #49
zna li možda netko gdje se može kupiti luna 50 caper osim u zagrebu? mislim na novi skuter, ne polovni. jel ima možda prodajno mjesto u osijeku ili negdje u blizini? brod, đakovo...
možda u pevecu ili tako nešto? vidio sam da imaju uglavnom ital scooter.
John_Doe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 18:04   #50
Evo u Osijeku
MOTO CENTAR PNEU REMIX Osijek 031 374176 SV. L. B. Mandića B.B.

Ovdje ti je popis svih prodajnih mjesta
http://beta-moto.hr/index.php?option...id=2&Itemid=20
bokygs is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 00:26   #51
Moj neki frend je kupio taj baotian za 4k kuna i vozio se on jako dugo s njim,
ali je problem bio što lik ima 120kg, pa ga je išao nabrijavat da bolje vuče....
e taj motor je napravljen da jedva izdrži deklarirane 2,2KS,
a nabrijavanjem ili skidanjem blokade mu skratiš život najmanje 10 puta.

Inače solidan motorić za te novce, te uz mizernu potrošnju služi uglavnom kao
zamjena za bicikl, a ne kao zamjena za CAGIVU mito!



Čuvanjem i normalnom vožnjom ovaj motor može dosta kilometara proći,
ali svi znamo kako klinci čuvaju motore, pa prema tome se da zaključiti da je
Baotian Speedy 50 namjenjen starijoj i ozbiljnijoj populaciji,
a ne nabrijanoj klinčadiji željnoj gasa i divljanja.
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2008., 01:59   #52
Quote:
bokygs kaže: Pogledaj post
Evo u Osijeku
MOTO CENTAR PNEU REMIX Osijek 031 374176 SV. L. B. Mandića B.B.

Ovdje ti je popis svih prodajnih mjesta
http://beta-moto.hr/index.php?option...id=2&Itemid=20
hvala
John_Doe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2008., 02:28   #53
jel moze netko iz iskustva usporediti BT50 QT9 i Lunu 50 Caper
razlika u cijeni je velika s obzirom da su vrlo jeftini pa me zanima jel luna opravdava tih 1500kn vise
John_Doe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2008., 10:35   #54
Quote:
John_Doe kaže: Pogledaj post
jel moze netko iz iskustva usporediti BT50 QT9 i Lunu 50 Caper
razlika u cijeni je velika s obzirom da su vrlo jeftini pa me zanima jel luna opravdava tih 1500kn vise
To ti je sve isto.
Kod tih malih skutera nemoj gledati što piše, nego gledaj kotače. Što veći to bolje (jer su premali ionako).
Nije isto Baotian QT9 i QT12. Razlika je upravo u kotačima.
Možda Luna košta više upravo zato.
dietrich is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2008., 23:19   #55
Quote:
dietrich kaže: Pogledaj post
To ti je sve isto.
Kod tih malih skutera nemoj gledati što piše, nego gledaj kotače. Što veći to bolje (jer su premali ionako).
Nije isto Baotian QT9 i QT12. Razlika je upravo u kotačima.
Možda Luna košta više upravo zato.
npr caper ima 12"
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 01:24   #56
Jeste vi svi snobovi ??? Čovjek možda nema love il nije lud da za skutere da prek 10tkn, pa kaj svi pljujete po kinezima ??? Ja imam Baotiana 4 godine i prije par mjeseci mi se pokvario i sad sam ga popravio i sve šljaka ko prije i metnul bum kit za soma kuna i gljivu isto i išel bu bolje neg vaši svi presrani talijančići. I ne pljujite više po kinezima !!!
commando9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 09:55   #57
Kymco super 9

Ja vec dva mjeseca imam kineski skuter Kymco super 9 i prezadovoljan sam.Skinuo sam blokadu i ide 75km/h.Na vecim uzbrdicama čak do 60.Do duse prosao sam samo 600km do sada ali vrijeme če pokazati.Prolazio sam najviše 50km iz komada a sad ga vozim na posao oko 50km u oba smjera.Sad za sad je super.Malo je veča potrošnja oko 4,5 kad ga vozim pod maksimalnim gasom.Sve u svemu super dizajn,dosta mjesta za kacigu ispod sjedišta i sa dvije osobe nema problema da razvije iste performanse kao sa jednom osobom.Toplo preporučujem ovog kineza svima!
gpanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 10:07   #58
mali ispravak...
Kymco je inače Tajvanska firma, ali radi se u Kini, kao i dobar dio Talijanskih skutera (ili bar nekih djelova)...
glupo je Kymco uspoređivati sa ostalim "no name" Kinezima jer je on cijenom između razvikane konkurencije i tih Kineza, a kvalitetom u rangu sa razvikanom konkurencijom, a neki modeli i kvalitetniji...
za ovaj tvoj Super 9 je bio napravljen test izdržljivosti u jednom časopisu, i nije bilo nikakvih zamjerki, osim malo veće potrošnje, koja je na testu bila oko 4 litre, za sve ostalo je dobio pohvale, a uspoređivali su ga sa renomiranim proizvođačima...
Igoreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 10:29   #59
moj frend ima baotiana jedino sta mu se pokvarilo u god dana voznje je starter...
Q-bit is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2008., 01:20   #60
Quote:
OneMan kaže: Pogledaj post
Pozz imam jedno pitanje? Danas sam isao ujutro na kavu u selo vozio sam ga malo brze i samo mi je odjednom stao dali tko zna sta bi moglo biti ali kurblu ne mogu uopce stisnuti dali je zaribo ili je nesto drugo u pitanju a kada stisnem alnaser samo mi kvrca i nista vise uopce nedaje nikaki zvuk? Aj ako neko zna sta bi moglo biti neka mi javi. Hvala unaprijed
To je meni bilo na baotianu pa mi je samo proradilo nakon 2h, probaj opet zapalit ga il zamjenit akumulator.
commando9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:49.