Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2011., 16:38   #2401
Dobila sam danas testere od Hydrance optimale uv legere, teta rekla da je to za dan i rebalancing soothing emulziju kaze teta za noc. Nadam se da ce se koza oporaviti i samo da ne bude masno. I kupila si prvi put termalnu vodu da i to cudo isprobam. Mogu li termalnu vodu stavljat preko tih kremica?
Pringles_f is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 16:42   #2402
Zaboravih..moze li legere posluziti kao podloga za puder?
Pringles_f is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 17:12   #2403
Quote:
Pringles_f kaže: Pogledaj post
Zaboravih..moze li legere posluziti kao podloga za puder?
može.
sto se tice termalne, bolji je ucinak da ju naspricas nakon sto se umijes na suho lice, pustis da odstoji i upije koliko treba te nakon par min ako ti je lice jos mokro od nje, blazinicom upijes ostatak pa onda namazes kremom.
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 18:59   #2404
Quote:
sunchych kaže: Pogledaj post
znači u istim smo mukama..javi što si odlučila..ali mislim da ak mažeš svaki dan da ti ih onda još jače izvlači..ok prvih par tjedana,,ali kasnije bi trebalo mazati svaki drugi ili treći dan..
a bar je do tog zaključka došla većina cura na forumu,pa tako i ja sama. uglavnom,ne vjerujem da nas samo jedna tuba može spasit,treba to liječit bar nekoliko mjeseci i sad pojačat hidrataciju.. strah me da ak bi sad prešle na jači proizvod da bi nam to skroz skurilo facu..pa razmisli
Mislim da ću ipak ostati pri Diacneal-u,jer mi je on ipak dosta pomogao i stvarno vjerujem u njega Samo ću poslušat tvoj savjet i prorijedit mazanje na svaka dva-tri dana.
Black_bunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 00:15   #2405
probala sam danas avene smoothing moisture mask i baš mi se nekako svidjela! zapravo to je prva maska ikad od koje nisam dobila neke čudne nuspojave baš je lagana, nenametljivog mirisa, super se upije i nakon 10ak minuta kože da je baš divna
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 00:20   #2406
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
probala sam danas avene smoothing moisture mask i baš mi se nekako svidjela! zapravo to je prva maska ikad od koje nisam dobila neke čudne nuspojave baš je lagana, nenametljivog mirisa, super se upije i nakon 10ak minuta kože da je baš divna
Mene ta maska nije dojmila, kao da sam stavila bilo koju kremu na lice
osim ako nešto nisu promijenili, imala sam ju zadnji put prije 2 godine
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 00:24   #2407
evo moje prvo koristenje avena..ocistila lice vichy gelom (malo varam) posprejala se termalnom vodom i natrackala soothing emulzijom. Grozno al neznam kad sam zadnji put cistila lice navecer. Mislim da me malo zateze lice ali je zato glatko. Bas fino..
Pringles_f is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 00:30   #2408
evo moje prvo koristenje avena..ocistila lice vichy gelom (malo varam) posprejala se termalnom vodom i natrackala soothing emulzijom. Grozno al neznam kad sam zadnji put cistila lice navecer. Mislim da me malo zateze lice ali je zato glatko. Bas fino..
Pringles_f is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 00:31   #2409
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Mene ta maska nije dojmila, kao da sam stavila bilo koju kremu na lice
osim ako nešto nisu promijenili, imala sam ju zadnji put prije 2 godine
ja sam dobila tester nedavno nakon jaukanja o dehidraciji
kože mi je trenutačno u prilično lošem stanju i uopće nisam sklona maskama zbog prijašnjih loših iskustava al ova se zasad pokazala dobrom.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 11:47   #2410
Mene ove kremice zatežu i nemam baš neki lijep filing na licu. ne vjerujem da baš tako mora biti. da ja to mijenjam za nešto drugo? a baš sam se nadala savršenom osjećaju..
Pringles_f is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 11:58   #2411
Quote:
Pringles_f kaže: Pogledaj post
Mene ove kremice zatežu i nemam baš neki lijep filing na licu. ne vjerujem da baš tako mora biti. da ja to mijenjam za nešto drugo? a baš sam se nadala savršenom osjećaju..
da,to ti je fora sa avene-om.fantastično čiste ten,zaglađuju lice ali nisu dovoljno hidratantne. ja koristim diacneal i uravnotežujuću emulziju,povukli su mi se potkožni i čak moja bog zna čim izazvana alergija-ali me zateže-nije dovoljno hidratantna-moram probat legere..ali s njima ti je napredak spor,mada ja potpisujem da za mene nema bolje od njihovih proizvoda..spasila sam se
sunchych is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 12:09   #2412
Quote:
sunchych kaže: Pogledaj post
da,to ti je fora sa avene-om.fantastično čiste ten,zaglađuju lice ali nisu dovoljno hidratantne. ja koristim diacneal i uravnotežujuću emulziju,povukli su mi se potkožni i čak moja bog zna čim izazvana alergija-ali me zateže-nije dovoljno hidratantna-moram probat legere..ali s njima ti je napredak spor,mada ja potpisujem da za mene nema bolje od njihovih proizvoda..spasila sam se
Pa i stavila sam legere..možda sam stavila premalo pa kako mi je koža suha i dalje zateže. ki će ga znat. ma nastavit ću ja stim pa ćemo vidjeti. mislila sam skočit do apoteke kupit onaj gentle gel cleanser tu ga svi hvale pa da probam i ja.
Pringles_f is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 12:50   #2413
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
ja sam dobila tester nedavno nakon jaukanja o dehidraciji
kože mi je trenutačno u prilično lošem stanju i uopće nisam sklona maskama zbog prijašnjih loših iskustava al ova se zasad pokazala dobrom.
i meni je maskica odlična! ja sam ju prvih tjedan dana koristila svaki dan i lice mi se preporodilo jer su obrazi bili baš suhi, onako ljuskavi kad se stavi puder jer sam tad koristila klinadmicin. nakon tih tjedan dana mi je fino bila koža hidratizirana. sad ju stavim svaki drugi dan jer koristim i diacneal pa više hidratacije ne škodi.
a od kremica imam samo hydrance legere i dobra mi je, ali opet ovisi kako kome paše, mene ništa ne zateže. kad sam u apoteci pitala za neku običnu dnevnu kremu koja mi neće stvarat probleme, a da dobro hidratizira, ženska mi je nju preporučila jer je za osjetljivu kožu.
i da...za termalnu vodu mi je rekla da se mora pazit da se sve obriše kaj se ne upije jer ako voda ostane negdje na licu onda dolazi do kontraefekta - počne izvlačit vlagu van. tako nekako
tempy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 13:07   #2414
citala sam ovdje o avene kartici i skupljanju bodova. Postoji to jos?
Pringles_f is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 14:02   #2415
Quote:
Pringles_f kaže: Pogledaj post
Mene ove kremice zatežu i nemam baš neki lijep filing na licu. ne vjerujem da baš tako mora biti. da ja to mijenjam za nešto drugo? a baš sam se nadala savršenom osjećaju..
mislim da ti je to zatezanje prije od gela (spomenula si vichy) nego od avenea.
u biti prilicno sam sigurna jer mislim da su rijetki gelovi koji ne isusuju..
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 15:17   #2416
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Mene ta maska nije dojmila, kao da sam stavila bilo koju kremu na lice
osim ako nešto nisu promijenili, imala sam ju zadnji put prije 2 godine
Isto tako i ja mislim, imala sam je i čak sam je kasnije počela koristiti kao kremu.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 19:53   #2417
Quote:
Pringles_f kaže: Pogledaj post
citala sam ovdje o avene kartici i skupljanju bodova. Postoji to jos?
Postoji, otvoriš u apoteci u kojoj redovito kupuješ i svaki put kad kupiš novi proizvod da ti pečat. Nakon 7 ili 10 pečata biraš što ćeš od onog navedenog na kartici a u skladu s brojem pečata.
__________________
Uživam u životu!!!!
FASHION GIRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 21:24   #2418
Talking

Quote:
efghi kaže: Pogledaj post
mislim da ti je to zatezanje prije od gela (spomenula si vichy) nego od avenea.
u biti prilicno sam sigurna jer mislim da su rijetki gelovi koji ne isusuju..
I ja mislim da mi je od vichya, prije sam koristila taj gel i normaderm nije mi bas pasalo. Ali zato sam si danas kupila gentle gel cleanser i pitala tetu za karticu, malo je bila pogubljena bila je na zamjeni pa nije bas znala sta da radi stim. Vidjet cemo veceras tu novu kombinaciju kako ce izgledati.
Pringles_f is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 23:56   #2419
Quote:
Pringles_f kaže: Pogledaj post
I ja mislim da mi je od vichya, prije sam koristila taj gel i normaderm nije mi bas pasalo. Ali zato sam si danas kupila gentle gel cleanser i pitala tetu za karticu, malo je bila pogubljena bila je na zamjeni pa nije bas znala sta da radi stim. Vidjet cemo veceras tu novu kombinaciju kako ce izgledati.
taj gel je ok.. u biti javi kak ce ti biti..
ja sam do prije mj dana bila na tom gelu-termalnoj-hydrance rich i super mi je odgovaralo, ali sam sad za vrijeme ispitnih okova pozivcanila totalno pa mi lice skroz poludi i popristavi pa sam trenutno na nekoj oriflame liniji clear..
inace u doba ne-stresa su mi ove tri navedene stvari fantasticne.
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 12:22   #2420
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Isto tako i ja mislim, imala sam je i čak sam je kasnije počela koristiti kao kremu.
znači može se koristiti kao krema?
meni je dosta zgodna, ali baš i nemam što za obrisati, a nije mi baš ugodno bez veze strugati po licu.
ljubaznagospodja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:19.