Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2011., 16:39   #2561
na mojem testeru je pisalo samo ovo sta sam prepisala
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 17:01   #2562
a da ta je obicna (light)
rich ima ovu oznaku "RICH formula" kao na slici lijevo gore na tubi

efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 17:38   #2563
Quote:
novabbb kaže: Pogledaj post
Koja je razlika tj. koja je bolja Avene cicalfate ili LRP cicaplast?
Boldana je savršena nakon depilacije bikini zone, u roku odmah smanji upalu i crvenilo

Počela sam ju davati i dragom kad se obrije; ima full jaku bradu i izbrijava se i znaju mu prištići izletiti i kad ju stavi, lice mu je prva liga

Odlična sos krema
__________________
Sometimes, the greatest way to say something is to say nothing at all!
charm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 16:29   #2564
koja je razlika izmedju ove dvije kreme tj zasto je mrvicu razlicta?
ova lijevu sam kupila preko foruma i "kutijica" je glatka i sjajna dok je na staroj (desnoj) onako grublji materijal i tekst je na obje malo drukcije napisan iako je zapravo isti tekstosim sta na staroj pise i very water resistant a na novoj ne pise (ali na novoj pise na straznjoj strani)

__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 16:43   #2565
mislim da je samo promjena ambalaze, ako se ne varam tako je bilo i nekih promjena u fontu na hydrance
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 09:51   #2566
u sred ljeta mi je nestala kremica za lice i odma sam otisla do ljekarne i pitala tetu da mi nesto preporuci.. pokazala mi je par kremica i ja je pitam kakva je koja, naravno ona nema pojma pa baljezga i čita mi s kutijice znam i ja pročitat ...i ja glupača uzmem ovo http://neseser.hr/blog/lorelai/avene...tnim-faktorom/ i povjerujem joj kako je super super....krema je smeđe narančasta, kad se namaže ostaje bijela..da ne govorim kako me bilo sram na plaži, a tek kad sam ušla u vodu, izgledala sam ko neki klaun iz horora....definitivno nemojte kupovat tu kremu!!
*ivancica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 11:28   #2567
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
koja je razlika izmedju ove dvije kreme tj zasto je mrvicu razlicta?
ova lijevu sam kupila preko foruma i "kutijica" je glatka i sjajna dok je na staroj (desnoj) onako grublji materijal i tekst je na obje malo drukcije napisan iako je zapravo isti tekstosim sta na staroj pise i very water resistant a na novoj ne pise (ali na novoj pise na straznjoj strani)
http://desmond.imageshack.us/Himg148...jpg&res=medium
http://desmond.imageshack.us/Himg13/...jpg&res=medium
Ma isto ti je to, samo su mijenjali ambalažu a čini mi se pomalo i samu emulziju, meni je bila najbolja kad je ovako izgledala, bez pumpice


al srećom pa mi i ova nova još uvijek odgovara
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 11:30   #2568
Quote:
*ivancica* kaže: Pogledaj post
u sred ljeta mi je nestala kremica za lice i odma sam otisla do ljekarne i pitala tetu da mi nesto preporuci.. pokazala mi je par kremica i ja je pitam kakva je koja, naravno ona nema pojma pa baljezga i čita mi s kutijice znam i ja pročitat ...i ja glupača uzmem ovo http://neseser.hr/blog/lorelai/avene...tnim-faktorom/ i povjerujem joj kako je super super....krema je smeđe narančasta, kad se namaže ostaje bijela..da ne govorim kako me bilo sram na plaži, a tek kad sam ušla u vodu, izgledala sam ko neki klaun iz horora....definitivno nemojte kupovat tu kremu!!
Inače, svaka sa mineralnim faktorima je bijela i masna tako da znaš za ubuduće
ova krema je fenomenalna za osjetljivu, pogotovo dječju kožu, fenomenalno štiti ali ako nemaš jako osjetljivu kožu, izaberi neku bez mineralnih filtera
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 11:32   #2569
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Inače, svaka sa mineralnim faktorima je bijela i masna tako da znaš za ubuduće
ova krema je fenomenalna za osjetljivu, pogotovo dječju kožu, fenomenalno štiti ali ako nemaš jako osjetljivu kožu, izaberi neku bez mineralnih filtera
hvala tii pripazit ću drugi put
*ivancica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 20:46   #2570
Možda si izgledala kao klaun, ali ti zato zločesto sunce nije moglo apsolutno ništa pod ovom kremicom, tako da oprosti teti!!
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 21:58   #2571
hvala na pojasnjenju cure meni se tekstura ove obije koje imam cini ista iako nisam probala novu jos na lice.. valjda ce bit ok, to mi je ipak nekako naj krema ljetna (od svih isprobanih)
pumpica mi se jako svidja
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 10:20   #2572
zanimaju me vaša iskustva sa kremom Avene Cleanance tinted anti_shine regulating lotion... trebam nešto protiv sjaja pa me zanima kako ste vi zadovoljne sa tom kremom?
__________________
Dirty Dancing
dabio is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 00:59   #2573
Kupila bih Skin Recovery light. E, sad, jel se to može koristiti kao dnevna krema? Znam da je mnogi koriste za oporavak kože itd. ali moja koža je osjetljiva kako god okrenem i šta god radila, tako da mi je palo na pamet da može proći kao svakodnevna njega.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 09:46   #2574
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
Kupila bih Skin Recovery light. E, sad, jel se to može koristiti kao dnevna krema? Znam da je mnogi koriste za oporavak kože itd. ali moja koža je osjetljiva kako god okrenem i šta god radila, tako da mi je palo na pamet da može proći kao svakodnevna njega.
Naravno, moj brat ju koristi godinama kao dnevnu njegu i jako mu je pomogla
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 18:15   #2575
Quote:
dabio kaže: Pogledaj post
zanimaju me vaša iskustva sa kremom Avene Cleanance tinted anti_shine regulating lotion... trebam nešto protiv sjaja pa me zanima kako ste vi zadovoljne sa tom kremom?

kao i većina tintet kremica i ova je za kuki,a da ne govorim da su im nijanse ono-za nikoga. radije uzmi običnu clenance emulziju-meni je solidna..imaju uvijek testera i jedne i druge pa provaj
sunchych is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 22:27   #2576
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Naravno, moj brat ju koristi godinama kao dnevnu njegu i jako mu je pomogla
E, super. I, nije mu se zasitila koža na način da je prestala djelovat? Znam da je to individualno, ali moram ja pitat.

OK, sad još samo moram prelomit između te i Bioderme Sensibio Light, koja mi je provjereno odlična.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 09:07   #2577
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
E, super. I, nije mu se zasitila koža na način da je prestala djelovat? Znam da je to individualno, ali moram ja pitat.

OK, sad još samo moram prelomit između te i Bioderme Sensibio Light, koja mi je provjereno odlična.
Iskreno, nemam pojma. On ima rozaceu i tu kremu mu je doktorica preporučila pa je se drži ko pijan plota
muško ko muško, ne možeš saznat baš puno informacija glede kozmetike ali kaže da mu je bolje kad ju koristi pogotovo zimi
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 10:37   #2578
Kakav je onaj gel za umivanje Cleanance?
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 17:10   #2579
zanima me dal je avene termalna od 300ml svugdje oko 68-70kn ili ima i malo jeftinije?
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 20:41   #2580
Quote:
Tillea kaže: Pogledaj post
Kakav je onaj gel za umivanje Cleanance?
Meni zateže lice ko ludo nakon umivanja s time. Ako imaš imalo osjetljivu kožu i sklonu dehidraciji, radije preskoči ovaj proizvod
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:34.