Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2007., 20:09   #1
Srpski tenis hara u Roland Garrosu!

RG: Jelena i Ana u polufinalu!

Foto: APJelena Janković i Ana Ivanović nastavile su sa fantastičnim partijama na Otvorenom prvenstvu Francuske. Obe naše teniserke igraće u polufinalu Rolan Garosa. Jankovićeva je savladala šestu nositeljku, Čehinju Nikol Vajdišovu sa 2:0, po setovima 6:3, 7:5, dok je Ana Ivanović pobedila treću nositeljku, Ruskinju Svetlanu Kunjecovu sa 2:1, po setovima 6:0, 3:6, 6:1 (vidi posebnu vest). Za mesto u finalu, Jankovićeva će igrati protiv Belgijanke Žistin Enan, dok će Ivanovićeva igrati protiv Marije Šarapove

Polufinale: Novak Đoković - Nadal
Novak Đoković se plasirao u polufinale Otvorenog prvenstva Francuske u tenisu. Do najznačajnijeg rezultata u dosadašnjoj karijeri Đoković je stigao pobedom nad Igorom Andrejevim iz Rusije, 3:0 (6:3, 6:3, 6:3). U polufinalu će igrati sa braniocem trofeja na Rolan Garosu, Špancem Rafaelom Nadalom.

RG: Zimonjić u finalu miks dubla!

Nadaju se još jednoj tituli, Zimonjić i Srebotnik (foto:arhiva)Srpski teniser Nenad Zimonjić plasirao se u finale Otvorenog prvenstva Francuske u konkurenciji mešovitih parova. Zimonjić i Slovenka Katarina Srebotnik pobedili su pete nosioce, kinesko – bahamsku kombinaciju Zi Jan – Mark Nouls sa 2:0, po setovima 6:3, 6:4.
Cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 20:12   #2
http://www.youtube.com/watch?v=-yDjKKiRzyo
bez_respekta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 23:44   #3
SRBIJA PROTIV OSTATKA SVETA
Saara is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 23:59   #4
nema se sta preseravat..

kapa dolje curama i momcima!

nego,jel istina da je mater djokovica Hrvatica?
max.... is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 00:10   #5
Quote:
max.... kaže: Pogledaj post
nema se sta preseravat..

kapa dolje curama i momcima!

nego,jel istina da je mater djokovica Hrvatica?
Mislim da jeste , ili pola-pola ili Hrvatica
Daihatsu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 00:49   #6
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:...ankovic300.jpg
maaajjjjkooooo issova
šarafciger is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 00:55   #7
Quote:
šarafciger kaže: Pogledaj post
Marija Magdalena, Isuse sine Boziji, Sveti Nikola i Sveti Savo

Sarafciger, opet si poceo da se drozgiras ?
Henry_Kinasky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 01:35   #8
sve su to dobre ribe i ova Mongolka i ova vujna.
ja kad cujem za uspjehe srpskih tenisera sav se uzjogunim i procvetam od miloste. tada... jasno... odem u bastu i uberem tri ljubicice da me miomiris podsjeca na uspjeh srpskih sportista koji dozivljavam kao i vlastiti. nesto kao kad Janica odpela drugi lauf i njime ponizi sve zemlje koje njeguju ovu plemenitu disciplinu. u tim trenucima ne znam dal da otvorim prednju ili straznju kapiju da preterana sreca izidje iz mene.
Pištolj doktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 02:48   #9
Quote:
Pištolj doktor kaže: Pogledaj post
sve su to dobre ribe i ova Mongolka i ova vujna.
ja kad cujem za uspjehe srpskih tenisera sav se uzjogunim i procvetam od miloste. tada... jasno... odem u bastu i uberem tri ljubicice da me miomiris podsjeca na uspjeh srpskih sportista koji dozivljavam kao i vlastiti. nesto kao kad Janica odpela drugi lauf i njime ponizi sve zemlje koje njeguju ovu plemenitu disciplinu. u tim trenucima ne znam dal da otvorim prednju ili straznju kapiju da preterana sreca izidje iz mene.
Doooobar ;-)

Aport !
Daihatsu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 03:27   #10
Na vrhu sveta,ha jbg ko zna zna, a ko ne nikad nece nauciti.Pozzz za Jelenu,Anu,,Novaka,Zimonjica
Saara is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 03:38   #11
Quote:
Saara kaže: Pogledaj post
Na vrhu sveta,ha jbg ko zna zna, a ko ne nikad nece nauciti.Pozzz za Jelenu,Anu,,Novaka,Zimonjica
Pa ti nemas pojma koji su oni asevi... pa oni bi bili u stanju da mi isprazne sadrzinu skepticke jame unutar jednog casa, bre. Pa to nije ljudski... to je vanserijski kvalitet. Ja stvarno ne znam bil im platio po satu ili po obavljenom poslu ili pak da budem toliko velikodusan da im dadnem da zadrze sadrzinu
Pištolj doktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 09:15   #12
Tenisačima svaka čast. Mislim da Janković ima najveće šanse.


A evo ti Srba... koliki kompleks manje vrijednosti (u ovom slučaju opravdan) moraš imati da zbog tenisa otvaraš topic na hrvatskom političkom forumu?
__________________
I Love U
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 12:37   #13
Strahovito su napredovali i graju odlicno. I ja se slazem da mala Jankovicka ima najvece sanse, ali ni Djokovic ne bi bio neko iznenadjenje da stigne u finale.
Tulkas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 15:24   #14
što je dobra ova ivanovićka. od sad sam njezin fan.
__________________
odi si u prestolnicu!
mano_a_mano is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 15:49   #15
Quote:
šarafciger kaže: Pogledaj post
Lepotica.
HR123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 15:51   #16
Dakle ima ovde bas "duhovitih"komentara ali ok kapiram ili "kuzim."Ma, i kada pisem o "kremi srpskog drustva"onda sam objektivna,a tek sada sam objektivna,pa jos i ponosna.Nije to mala stvar ljudi i to ne samo u sportu(kosarkasi,vaterpolisti,rukometasi..)vec nas hoce i u muzici kao sto ste videli.Kazem Ja znaju znanje.


E,da pozdrav i za Janicu ona vem je ovakva
Saara is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 15:52   #17
Srbi su počeli igrat tenis i dobro im ide moram priznati. Ali mislim da većina srba do prije godinu dana nije znalo pravila te igre.
HR123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 16:08   #18
Quote:
HR123 kaže: Pogledaj post
Srbi su počeli igrat tenis i dobro im ide moram priznati. Ali mislim da većina srba do prije godinu dana nije znalo pravila te igre.
a kako si stigao do tog zaključka, ako smem da pitam?

što se tiče naših tenisera... jebo to, nisu oni dobri zato što su srbi, već zato što su talentovani. mislim, nisam ja (zajedno sa ostatkom srbije) trenirala i krv propljuvala da bih stigla do rolan garosa, već oni... malo mi je bezobrazno što se ovo slavi kao "srpski" uspeh, a ne individualni uspeh dotičnih tenisera. hajde, za grupne sportove još i da progutam tako nešto, kao, ima smisla, ali ovo... nikako.
buva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 16:26   #19
Quote:
buva kaže: Pogledaj post
a kako si stigao do tog zaključka, ako smem da pitam?

što se tiče naših tenisera... jebo to, nisu oni dobri zato što su srbi, već zato što su talentovani. mislim, nisam ja (zajedno sa ostatkom srbije) trenirala i krv propljuvala da bih stigla do rolan garosa, već oni... malo mi je bezobrazno što se ovo slavi kao "srpski" uspeh, a ne individualni uspeh dotičnih tenisera. hajde, za grupne sportove još i da progutam tako nešto, kao, ima smisla, ali ovo... nikako.
Ma,da sigurno je da su svojim trudom,talentom i radom uz podrsku porodice stigli ovako daleko,ali i tako individualno oni u svetu pretstavljaju jednu Zemlju i jedan narod.
Saara is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 16:32   #20
Quote:
Saara kaže: Pogledaj post
Ma,da sigurno je da su svojim trudom,talentom i radom uz podrsku porodice stigli ovako daleko,ali i tako individualno oni u svetu pretstavljaju jednu Zemlju i jedan narod.
naravno da predstavljaju svoju zemlju, ali prvo predstavljaju sebe. nekako mi je nepristojno da ih ja svojatam samo zbog nacionalne pripadnosti.

mislim, ne znam, možda lupetam, ali ja se jednostavno tako osećam. na kraju krajeva, nije moja stvar.
buva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:30.