Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2008., 14:14   #1
Popnow xenon kit - iskustva?

Pozdrav svima! Malo gledam po stranicama Molydona i zagledam POPNOW XENON KIT na akciji za 820kn....e sad me zanima dal bi se to isplatilo uzeti ili ne,dal je to kvalitetna marka ili ne,ima ko kakvih iskustva s tom markom...svi komentari dobrodosli....
__________________
VW in heart GTI in blood
The Predator is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 14:17   #2
Quote:
The Predator kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Malo gledam po stranicama Molydona i zagledam POPNOW XENON KIT na akciji za 820kn....e sad me zanima dal bi se to isplatilo uzeti ili ne,dal je to kvalitetna marka ili ne,ima ko kakvih iskustva s tom markom...svi komentari dobrodosli....
Zanimljivo. Meni jedna žarulja za ksenon košta 650kn, a ovdje dobiješ cijelu kitu u kompletu za 820kn.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 14:24   #3
Eh meni jedna D2S Stanley košta 1600. Srećom dosad u 119 000+ km nije ni jedna rikla.
Jonathan Archer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 14:29   #4
Za oko 800kn nemre vredit ništ pa meni valda doe tolko jedna žarulja za astru dobro pa ih do sad nisam mjenjo ima već 4god. Tih šugavih ksenona ima puno po cesti i meni osobno smeta bode u oči.
to sam ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 14:50   #5
Tipično kinesko govno. Nemam niš drugo za dodat. Al bit ćeš glavni baja kad ti za 2 mjeseca ljubičasta lampa počne nemigivat - ko na selo Octaviji koju sam netom vidio na Maksimirskoj
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 15:01   #6
do 6000k dalje nekupuj.....
Žiže su jako jeftine...
ako izgube boju..kupis novu zizu i piči....
Nadam se da imas far s lecom
RENT-A-IDIJOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 19:05   #7
na golfu 3 td nije ni postojao far s lećom
__________________
"I have come here to chew bubblegum and kick ass............and I'm all out of bubblegum."
Jaranko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 19:27   #8
Quote:
Jonathan Archer kaže: Pogledaj post
Eh meni jedna D2S Stanley košta 1600. Srećom dosad u 119 000+ km nije ni jedna rikla.
Pa imaš na honda club forumu 8X jeftiniju soluciju.
Ne kažem da je kvalitetna,ali nije Stanley bolji 8 puta?
__________________
Power to surprise.
alfa146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 20:07   #9
Quote:
Jaranko kaže: Pogledaj post
na golfu 3 td nije ni postojao far s lećom
jesam li ja čorav ili si ti vidovit al ovdje nije navedeno auto....
RENT-A-IDIJOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 20:16   #10
Quote:
RENT-A-IDIJOT kaže: Pogledaj post
jesam li ja čorav ili si ti vidovit al ovdje nije navedeno auto....
Pretpostavlja on koje je to auto

@Jaranko
Ima za golfa 3 far s lećom, i to onaj ejnđl ajs


Šalu na stranu, i meni smetaju ti kineski ksenoni i ne vidim nikakvu svrhu osim što se bolesno plave po cesti
_code_x_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 20:44   #11
jebate ovaj forum.. cim pisnes VW 300korisnika jedva ceka popljuvat al patiteeee
golf nije ima far s lećom ako govorimo o tvorničkom faru... sve ostalo mozemo pricat koliko nas volja..
kad je leća tu onda je svjetlost xenona malo kontroliranija.. izabir ovih K kelvina određuje boju svjetla... sve preko 6000K je plavo..a 6000K je nesto izmedju neonskog svjetla i plavkastog svjetla.... Tvornički xenon je pretežno oko 4000K-5000K... Al imate google pa je nepotrebno mnogo filozofirat a moze se i vidit koji K dava kakvu svjetlost....
Na jubitu potrazite filmiće testiranja tih jeftinih kitova i vidit cete da nisu bas za bacit.... Npr.. balast u tegli vode.. xenonka normalnmo radi... pa mlatu balast čekićom ona i dalje radi... il metnu žižu u teglu vode i ona radi...
Dakle nisu bas ono bezvezni....
Druga stvar je kolika je postojanost svjetla i kakav snop bacaju....
Jučer sam mjenajo na Touaregu xenon žaruljice i svaka je 1500kn (orginalni dio) komad a mjenjaju se samo u paru (zbog par razloga)
RENT-A-IDIJOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 21:31   #12
Quote:
RENT-A-IDIJOT kaže: Pogledaj post
jebate ovaj forum.. cim pisnes VW 300korisnika jedva ceka popljuvat al patiteeee
golf nije ima far s lećom ako govorimo o tvorničkom faru... sve ostalo mozemo pricat koliko nas volja..
kad je leća tu onda je svjetlost xenona malo kontroliranija.. izabir ovih K kelvina određuje boju svjetla... sve preko 6000K je plavo..a 6000K je nesto izmedju neonskog svjetla i plavkastog svjetla.... Tvornički xenon je pretežno oko 4000K-5000K... Al imate google pa je nepotrebno mnogo filozofirat a moze se i vidit koji K dava kakvu svjetlost....
Na jubitu potrazite filmiće testiranja tih jeftinih kitova i vidit cete da nisu bas za bacit.... Npr.. balast u tegli vode.. xenonka normalnmo radi... pa mlatu balast čekićom ona i dalje radi... il metnu žižu u teglu vode i ona radi...
Dakle nisu bas ono bezvezni....
Druga stvar je kolika je postojanost svjetla i kakav snop bacaju....
Jučer sam mjenajo na Touaregu xenon žaruljice i svaka je 1500kn (orginalni dio) komad a mjenjaju se samo u paru (zbog par razloga)
koji su to razlozi ak se smije znat ?

a ovo za golfa zanemari, malo provociram predatora
__________________
"I have come here to chew bubblegum and kick ass............and I'm all out of bubblegum."
Jaranko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 21:38   #13
jedan razog je i boja samog svjetla.... Doasta vidim autiju s različitim bojama xenonki (a tvornička ugradnja).... jos jedan razlog je sto proizvođač njegovom politikom određuje samo izmjenu 2kom jes su 2kom u pakiranju ....
RENT-A-IDIJOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 23:48   #14
Quote:
RENT-A-IDIJOT kaže: Pogledaj post
jebate ovaj forum.. cim pisnes VW 300korisnika jedva ceka popljuvat al patiteeee

Nevjerojatni ste...
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 00:25   #15
Quote:
The Predator kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Malo gledam po stranicama Molydona i zagledam POPNOW XENON KIT na akciji za 820kn....e sad me zanima dal bi se to isplatilo uzeti ili ne,dal je to kvalitetna marka ili ne,ima ko kakvih iskustva s tom markom...svi komentari dobrodosli....
kod xenon kita ne mozemo govoriti o kvalitetnoj marki jer ih ne proizvodi niti jedna poznata firma odnosno sve dolaze iz kine sto ne znaci da ne vrijede taj novac.imam nekoliko poznanika koji imaju ugradjeni xenon kit i svi su zadovoljni.kod xenon kita moras imati obavezno lece jer u suprotnom neces biti zadovoljan ni ti a jos manje oni koji ti voze u susret isto tako moras paziti da su ti svijetla uvijek dobro podesena.ja imam original xenon pa kad mi je jedna xenonka izgorijela uzeo sam za cetvrtinu cijene jedne originalne xenonke dvije kineske (neznam vise koja firma) i do sada sam jako zadovoljan,uzeo sam 8000 K. i svijetle odlicno.
kakva je ta popnow firma nebih znao ali mislim da je to sve isto ili jako slicno.
ako si blize zagreba mogu ti dati broj od covjeka koji prodaje hid kit po 800 kuna i sa tom firmom su ljudi zadovoljni.
V.Sipak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 16:48   #16
postrojit onog tko prodaje tako nešto i CVH koji to dopušta
Ivo_22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 21:32   #17
Quote:
alfa146 kaže: Pogledaj post
Pa imaš na honda club forumu 8X jeftiniju soluciju.
Ne kažem da je kvalitetna,ali nije Stanley bolji 8 puta?
Ma znam da ima i naravno da ću te 2 za 400kn uzet kad mi rikne (ako uopće riknu ikad ), al ima neinformiranih ljudi koji se možeš misliti kako šokiraju kad dođu u servis i ovi vele to vam je 3200kn.
Ebote mislim da bi prije prodao auto nego dao 3200 za žarulje.
Jonathan Archer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 09:36   #18
Quote:
Jonathan Archer kaže: Pogledaj post
Ma znam da ima i naravno da ću te 2 za 400kn uzet kad mi rikne (ako uopće riknu ikad ), al ima neinformiranih ljudi koji se možeš misliti kako šokiraju kad dođu u servis i ovi vele to vam je 3200kn.
Ebote mislim da bi prije prodao auto nego dao 3200 za žarulje.
A baš.
__________________
Power to surprise.
alfa146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 20:20   #19
Quote:
alfa146 kaže: Pogledaj post
A baš.
Može preporuka za mazdu6 2004god,koji bi xenon stavljao i muči me da stvarno ako stavim da nebi ispalo BAJA tuning.....cijena mi nije toliko bitna....žao mi je što ga tvornički nisam kupio......
Kralj_1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 20:55   #20
Quote:
Kralj_1987 kaže: Pogledaj post
Može preporuka za mazdu6 2004god,koji bi xenon stavljao:confused
i muči me da stvarno ako stavim da nebi ispalo BAJA tuning.....cijena mi nije toliko bitna....žao mi je što ga tvornički nisam kupio......
ako imas lecu,stavi 5000K-8000K takve imaju skoro svi novi auti,koje je marke taj kit i nije tolko bitno jer i tako svi dolaze iz kine.
V.Sipak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:38.