Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2010., 11:38   #21
@coolinesay - to ti je tak kad stalno razmišljaš o seksu
__________________
Nitko ne razumije moj smisao za humor
Gusjenica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 11:41   #22
Quote:
coolinesay kaže: Pogledaj post
jer iscjedak curi 24/7 a sluz nije tako lako oprat sa gača..
Još mi se nikad nije dogodilo da izvadim sluzave gaće iz mašine.

Da iz mene toliko curi da pet puta dnevno imam poriv istuširati se i obući suhe gaće, otišla bih kod ginekologice i rekla da sumnjam na trihomonijazu.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 11:44   #23
Quote:
Gusjenica_ kaže: Pogledaj post
@coolinesay - to ti je tak kad stalno razmišljaš o seksu
jbga šta'š
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Još mi se nikad nije dogodilo da izvadim sluzave gaće iz mašine.

Da iz mene toliko curi da pet puta dnevno imam poriv istuširati se i obući suhe gaće, otišla bih kod ginekologice i rekla da sumnjam na trihomonijazu.
nemaju svi jednako tijelo..
gače ne bacim direkt u mašinu već ih prvo operem na ruke ako taj dan nisam nosila dnevni
svuda hodam, krećem se.. nakon cijelog dana gače mi nikada ne budu suhe kao kada ih tek obučem..
ne znam kak tvoja vagina funkcionira ali moja ovako.. i nije nikakva boleština u pitanju već mi tijelo reagira na svaku sitnicu (čitaj: zgodne dečke. buahaha )
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 11:47   #24
Quote:
coolinesay kaže: Pogledaj post
gače ne bacim direkt u mašinu već ih prvo operem na ruke ako taj dan nisam nosila dnevni
svuda hodam, krećem se.. nakon cijelog dana gače mi nikada ne budu suhe kao kada ih tek obučem..
Zasto, pobogu, gace prvo operes na ruke?
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 11:48   #25
Quote:
coolinesay kaže: Pogledaj post
gače ne bacim direkt u mašinu već ih prvo operem na ruke
Ni ja ih ne bacam direkt u mašinu, ne perem gaće svaki dan. Stavim ih u koš s prljavom robom. Šta ih imaš prat prvo? Osušiš li ih onda ili ih pustiš da se suše spontano? Ili imaš punu mašinu gaća svaku večer?
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 11:49   #26
kad smo kod dnevnih uložaka..kupih si novi paket ovaj vikend, i na njima lijepo piše da su obogaćene vitaminom E. nisam pojma imala da mojoj rodnici fali baš E vitamin
slažem se s napisanim, ima žena koje skoro svaki dan nose uloške. razlog može biti neugodnost zbog osjećaja vlažnih gaćica ( što mi je i ok, ali problem je kad to postane petlja: zboh stalnog nošenja uložaka tijelo će puštati više tekućine, moguća upala, žena još češće nosi uloške i tako u krug).
drugi razlog je nametnuti strah da smrdimo, i da je potrebno da nam rodnice vrlo prirodno mirišu na kamilicu/ aloe veru/ dopiši jer je to valjda, poželjno.
ma sve je to marketing neishe, pronašli su novo marketinško polje i uvjeravaju ljude da ne valjaju takvi kakvi jesu.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 11:52   #27
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
kad smo kod dnevnih uložaka..kupih si novi paket ovaj vikend, i na njima lijepo piše da su obogaćene vitaminom E. nisam pojma imala da mojoj rodnici fali baš E vitamin
Zato su si naše bake stavljale mrkvu na strateška mjesta. Nema do vitamina E.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 11:54   #28
Ženama koje nose dnevne uloške zbog međunožne vlažnosti bi netko trebao reći da će međunožne vlažnosti biti više ako dobiju gljivice, a puno je veća vjerojatnost da se to dogodi ako među nogama cijeli dan imaju komad plastike, nego dva sloja pamuka.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 11:54   #29
ajd nemojte sad uć u prepucavanje s tim trolom, pliz ovo je posve smislena tema, nemojte ju sjebat tako da vas 10 odgovara na coolinesayine pizdarije

nikad, nikad, nikad nisam razumjela zašto žene odlučuju na gaćice, čiste i oprane, posebno pamučne, nalijepiti komad plastike s nečim mirišljavim odozgora. što od toga imaju, koliko puta dnevno moraš mijenjati te uloške da bi se osjećala KAKO?, koja je korist od toga da troše novce (puno novaca, nota bene) na proizvod od kojeg samo postoji ogromna šansa da dobiju kojekakve boleštine i zbog čega? prividnog osjećaja svježine? c'mon, ako se usmrdi, usmrdit će se sa i bez tog uloška, on samo može možda, malo, zamaskirat taj miris. osim toga, ja stvarno jedva čekam da mi menga prođe da se mogu riješiti uložaka, jer mi je to iznimno neugodan osjećaj to furat među nogama.

a i pokušavam zamislit facu dečka koji kreće lizat, pa dolje osjeti blagi bouquet netom pokošene livade mislim, jebote, kaj nije jednostavnije trknut pod tuš prije lizanja?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 11:56   #30
Quote:
colbert kaže: Pogledaj post
Zasto, pobogu, gace prvo operes na ruke?
imam lošu veš mašinu pa mi se znalo dogoditi da strpam gače a izađu neoprane..
uglavnom čarape i gače perem posebno a majice posebno jer je mašina totalno u kurcu... demit
što je sigurno, sigurno je
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Osušiš li ih onda ili ih pustiš da se suše spontano? Ili imaš punu mašinu gaća svaku večer?
ak perem sav veš isti dan onda bacim u mašinu sa suhim i odmah uključim pranje.
ako ne perem isti dan naravno da osušim. pa neću pustiti da mi se ukiseli
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
zboh stalnog nošenja uložaka tijelo će puštati više tekućine, moguća upala, žena još češće nosi uloške i tako u krug).
sad. nije mi baš jasno kako vagina kuži da joj je dolje suho i da treba pojačat sluz al ok
ne volim vlagu na gačama jer mi je neugodno.. jbga. mislim da tu nema ništa loše.
da smo u prirodi i da smo ko životinje ta sluz bi se skorila i slijepila po klitorisu i malim/velikim usnama i opet bi stanište gljivica bilo suho a ne vlažno (protok zraka kroz dlakavo područje, jel)...

@ kemik ti si budala ako me odmah nazivaš trolom. u čemu je problem ako odgovorim na temu i ak me ženske neš pitaju. tome služe teme zar ne??

i daj ono halloo - neke žene to ne nose zbog mirisa već upravo zbog viška sluzi. da si pročitala koju moju rečenicu možda bi i shvatila.
meni se još nikad nisu stvorile neke gljivice od dnevnih uložaka.

ps. ne pričaju svi kroz šifrirane rečenice. jebeš usiljen razgovor na forumu. čemu onak

Zadnje uređivanje coolinesay : 22.04.2010. at 12:02.
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 22.04.2010., 12:00   #31
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
nikad, nikad, nikad nisam razumjela zašto žene odlučuju na gaćice, čiste i oprane, posebno pamučne, nalijepiti komad plastike s nečim mirišljavim odozgora.
Pogledaš brdo reklama o intimnoj svježini koju nemaš ali da kupiš kerfri bi živjela u svježijem svijetu. Kupiš kerfri. Dobiješ gljivičnu upalu umjesto ulaznice u svježiji svijet. Nemaš pojma šta je to (niti da uopće je nešto) jer nemaš iskustva s tim. Odjednom ti trebaju dnevni ulošci. Kupiš one s kamilicom i aloe verom jer imaš osjećaj da bi falsificirani kaktus godio gospođici. U nekom trenutku odeš ginekologici, dobiješ vaginalete, ona propusti spomenuti dnevne uloške. I tako.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 12:04   #32
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Pogledaš brdo reklama o intimnoj svježini koju nemaš ali da kupiš kerfri bi živjela u svježijem svijetu. Kupiš kerfri. Dobiješ gljivičnu upalu umjesto ulaznice u svježiji svijet. Nemaš pojma šta je to (niti da uopće je nešto) jer nemaš iskustva s tim. Odjednom ti trebaju dnevni ulošci. Kupiš one s kamilicom i aloe verom jer imaš osjećaj da bi falsificirani kaktus godio gospođici. U nekom trenutku odeš ginekologici, dobiješ vaginalete, ona propusti spomenuti dnevne uloške. I tako.
okidoki, ali KAKO TI JEBENO NE SMETAJU?!??!?!

Ja ih nosim zadnji dan menge. Idu mi tolko jebeno na kurac i tolko mi smeta ta plastika zalijepljena na gaće d aih se jedva čekam riješiti
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 12:04   #33
Quote:
coolinesay kaže: Pogledaj post
sad. nije mi baš jasno kako vagina kuži da joj je dolje suho i da treba pojačat sluz al ok
Ne skuži da joj je suho i da treba pojačat sluz, nego dobiješ upalu jer među nogama imaš plastiku, koja, unatoč gornjem sloju mekom poput pamuka, nije prozračna. Bi li svaki dan nosila najlonske gaće?
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 12:07   #34
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
okidoki, ali KAKO TI JEBENO NE SMETAJU?!??!?!
Ne osjetim ih.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 12:08   #35
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Kupiš one s kamilicom i aloe verom jer imaš osjećaj da bi falsificirani kaktus godio gospođici.
Malo ću biti OFT, ali moram ovo pitati. Bi li ja svoju trebala zvati gospođa, s obzirom na to da sam i ja gospođa?
__________________
Nitko ne razumije moj smisao za humor
Gusjenica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 12:08   #36
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
okidoki, ali KAKO TI JEBENO NE SMETAJU?!??!?!

Ja ih nosim zadnji dan menge. Idu mi tolko jebeno na kurac i tolko mi smeta ta plastika zalijepljena na gaće d aih se jedva čekam riješiti
ženska je upravo napisala o tome kako ulošci uzrokuju moguće upale - kroz ironiju.
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ne skuži da joj je suho i da treba pojačat sluz, nego dobiješ upalu jer među nogama imaš plastiku, koja, unatoč gornjem sloju mekom poput pamuka, nije prozračna. Bi li svaki dan nosila najlonske gaće?
ma gle. nisam dobila upalu. da kucnem o drvo. nije da ih nosim svaki dan. samo u dane kada je iscjedak pojačan. a onda mi trebaju da mi ne ide direkt na gače, jer kako sam napisala nije mi ugodno sjediti recimo 3-4 sata na predavanju i cijelo vrijeme meškoljit se po stolcu jer su mi gače praktički mokre.

najlonske gače? - naravno da ne
al nisu to veliki ulošci, to su oni mali, kao za tange... s tim da ne nosim gače koje su skroz uz tijelo već one malo 'šire'.. tako da vjerujem kako ima dovoljno zraka.

više me brine brijanje međunožja, ali to je sad za neku drugu temu.
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 12:13   #37
sjećam se kada mi je baba pričala da su žene nosile gaće samo kada su imale mjesečnicu, a u međuvremenu se luftale. a nisu se ni prale prečesto, subotom obično jer u nedjelju treba na misu.

nije bilo plastike, nego krpice i vuna koje su se prale.vjerujem da je bilo gljiva i patuljaka tamo...

btw. najgori ulošci za one dane u mjesecu su olvejz! pvc i silikonski gel.
agibagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 12:14   #38
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Zato su si naše bake stavljale mrkvu na strateška mjesta. Nema do vitamina E.
tvoje bake možda.
kakva mrtva mrkva? mislim da bake baš nisu mogle trošiti mrkve za, ovaj, nadopunu vitaminima



Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
a i pokušavam zamislit facu dečka koji kreće lizat, pa dolje osjeti blagi bouquet netom pokošene livade mislim, jebote, kaj nije jednostavnije trknut pod tuš prije lizanja?


pa o tom se radi, uvjeravaju nas da to oni (ne)žele
sve je krivo/suvišno/loše.

koža ti je kriva na dodir. krive boje, krive teksture, krivo miriše.
ima krive bore. i tako dalje.
uglavnom, kakva god da je osoba, nije dobra.
treba na sebi mijenjati sve, ovisno o tomšto trenutno reklame isle da treba prodati.
mislim da je sad potrebno mirisati na kamilicu ali isključivo ako je to dnevni uložak prilagodljiv svim vrstama gaćicama, uključujući i tange.

i da, puno žena (starijih) savjetuju da se hoda barem doma bez gaća
bolje od svih uložaka i sličnih stvari
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 12:21   #39
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Pa normalno ak to radiš non stop i da ti ne smrdi . Postoji potreba za tim (ili probiotskim vaginaletama) ako ti se poremeti prirodna flora pa da se vrati kiselost. Recimo nakon nekih antibiotika...
Druga je stvar ukoliko postoji potreba ginekološka, a drugo je to što rade ove američke ludače.
Tamo ispiranje rodnice smatraju dijelom higjene, ono ko kad ti opereš zube, a sve da bi se zatukao prirodni miris.
Još malo pa će se ljudi seksat oprani u varikini iznutra i izvana, a lizat preko antimikrobske plastike.


OT
ne pada mi na pamet lijepit nikakvu plastiku , jedva preživim menzis .
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 12:22   #40
coolinesay, oš' začepit!!!

Quote:
agibagi kaže: Pogledaj post
sjećam se kada mi je baba pričala da su žene nosile gaće samo kada su imale mjesečnicu, a u međuvremenu se luftale. a nisu se ni prale prečesto, subotom obično jer u nedjelju treba na misu.
znači, samo za popa! vid' ti njih!!!
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:32.