Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2010., 19:07   #41
Quote:
JATION kaže: Pogledaj post
Bili i Grčka upala u ovu priču? Recimo na predzadnjem europskom prvenstvu?
naravno da spada, ali oni su eto iznenadili i sami sebe, a tko će ovdje molim lijepo iznenadit, tko je od 'manjih' pokazao muda i skrenuo na sebe pozornost barem u toj uvodnoj utakmici
dr. van Nostrand is offline  
Old 14.06.2010., 19:08   #42
U grupama svi kopiraju Murinja, cijenim da ce od osmine finala kopirati Krunu Jurcica, hrvatskog Murinja.
Vanjushka is offline  
Old 14.06.2010., 19:19   #43
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
ali ne, bolje su taktičke bitke alžirskog i slovenskog trenera
Tko će njima zabranit igrat nogomet? Da san ja slovenac isto bi mi puca k šta ti misliš. Trebalo bi onda napravit Brazil, Argentina, Španjolska, Njemačka, Francuska, Italija, Engleska i Nizozemska pa trokružno
nero is offline  
Old 14.06.2010., 19:20   #44
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
naravno da spada, ali oni su eto iznenadili i sami sebe, a tko će ovdje molim lijepo iznenadit, tko je od 'manjih' pokazao muda i skrenuo na sebe pozornost barem u toj uvodnoj utakmici
Pa da znan ko će iznenadit, to i ne bi bilo pretjerano dobro iznenađenje. Ali ko dođe na turnir sa stavom "amo ispast u stilu", taj sigurno neće iznenadit.
JATION is offline  
Old 14.06.2010., 19:30   #45
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Tko će njima zabranit igrat nogomet? Da san ja slovenac isto bi mi puca k šta ti misliš. Trebalo bi onda napravit Brazil, Argentina, Španjolska, Njemačka, Francuska, Italija, Engleska i Nizozemska pa trokružno
zabranit nogomet može

da se razumijemo, puca i meni k šta oni i ti mislite

uživaj u prvenstvu!

ja ne mogu


Quote:
JATION kaže: Pogledaj post
Pa da znan ko će iznenadit, to i ne bi bilo pretjerano dobro iznenađenje. Ali ko dođe na turnir sa stavom "amo ispast u stilu", taj sigurno neće iznenadit.
i ti

i traži iznenađenja...

ja ne mogu
dr. van Nostrand is offline  
Old 14.06.2010., 19:32   #46
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
zabranit nogomet može

da se razumijemo, puca i meni k šta oni i ti mislite

uživaj u prvenstvu!

ja ne mogu
Prika, ne kažen ja da je prvenstvo odlično, ali to opet nije iz razloga što netko drugi igra nogomet osim poslovično jakih ekipa.
A što ti ne možeš nać ljepotu u nogometu ako ne igra Brazil to je tvoj problem
nero is offline  
Old 14.06.2010., 19:45   #47
Quote:
r.kO kaže: Pogledaj post
Smiješna tema.Vidiš da svi ulaze oprezno taktički u utakmicu.
...a kaj se 2006. 2002., ..., nije ulazilo oprezno i taktički u prvim kolima??

Ok, svi se slažemo donekle da niko ne želi izgubiti prvu tekmu, zato svi počnu igrat punih gača, osim ovih boljih repki.

Al to ne može opravdati totalno loš i neučinkovit nogomet.

Nije samo stvar u negledljivosti, nego i u velikom broju grešaka i nedisciplini.

Očiti primjer je danas 2. gol Nizozemaca.

Smješan je tvoj komentar, ili nisi pratio prošla prvenstva.
__________________
Angels fly because they take themselves lightly
onthehill is offline  
Old 14.06.2010., 19:49   #48
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Prika, ne kažen ja da je prvenstvo odlično, ali to opet nije iz razloga što netko drugi igra nogomet osim poslovično jakih ekipa.
A što ti ne možeš nać ljepotu u nogometu ako ne igra Brazil to je tvoj problem
Uzmimo na primjer Meksiko i Urugvaj. Zemlje s prilično jakom nogometnom tradicijom i infrastrukturom, čije su trenutne momčadi otprilike na istoj razini.

Svakome tko je u životu ikada igrao ili imalo razumije nogomet mora biti jasno, kada pogleda par utakmica ovih ekipa, koliko je više truda, pameti, mašte, smjelosti i, recimo i to, ljubavi prema igri uloženo u igru Meksika u odnosu na Urugvajce i njihovo mesarenje i ziheraštvo. Koliko je to ljepše i uzbudljivije gledati.

I sad bi kao trebalo jednako uživati u igri Urugvajaca i njima sličnih jer će na kraju na račun kalkulanstva i javašluka postići isti rezultat. Kako da ne. Pa neka netko jednom secira tu slavnu igru, neka objasni u čemu to imamo uživati. Največi doseg do sada je bio "meni je veći gušt gledati kako Zanetti uklizava nego tamo neko pimplanje". To je ta razina.
trifon is offline  
Old 14.06.2010., 19:50   #49
Quote:
onthehill kaže: Pogledaj post
Al to ne može opravdati totalno loš i neučinkovit nogomet.

Nije samo stvar u negledljivosti, nego i u velikom broju grešaka i nedisciplini.
da, to i meni smeta, to jednostavno odbija svakog pravog nogometnog zaljubljenika kakvim se smatram

ipak, pogledao sam sve utakmice
dr. van Nostrand is offline  
Old 14.06.2010., 19:53   #50
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
da, to i meni smeta, to jednostavno odbija svakog pravog nogometnog zaljubljenika kakvim se smatram

ipak, pogledao sam sve utakmice
Nije mi jasno kako ti kao "nogometni zaljubljenik" nemožeš svatit da je ovo tek prvo kolo i da je normalno da nogomet još nije na očekivanoj razini

Ovakvo razmišljanje bi očekiva od nekoga koji u ciloj sezoni pogleda samo finale LP i možda koju utakmicu "repke"
qkac is offline  
Old 14.06.2010., 19:54   #51
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
A što ti ne možeš nać ljepotu u nogometu ako ne igra Brazil to je tvoj problem
ovo nisam odmah vidio

ovime si me uvrijedio, jel ti znaš da ja redovito pratim HNL
dr. van Nostrand is offline  
Old 14.06.2010., 19:55   #52
Nemožete vi to svatit.

Mou
trifon is offline  
Old 14.06.2010., 19:59   #53
Nostrand i Ontehill, pišete gluposti. Al baš ono gluposti. SP prozvali amaterskim turniron nakon 5 odigranih utakmica. Topic je besmislen. Lock, pa ga otključajte nakon šta završi pa nek se onda piše o SP i svim njegovim (ne)kvalitetama.
Playlife_ is offline  
Old 14.06.2010., 20:00   #54
Quote:
qkac kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno kako ti kako "nogometni zaljubljenik" nemožeš svatit da je ovo tek prvo kolo i da je normalno da nogomet još nije na očekivanoj razini

Ovakvo razmišljanje bi očekiva od nekoga koji u ciloj sezoni pogleda samo finale LP i možda koju utakmicu "repke"
pogledao sam ja dosta prvih kola sa raznih prvenstava i ne sjećam se kad se ovako loše igralo... naravno da su na početku svi oprezni ali ovo je loše u 3pm
dr. van Nostrand is offline  
Old 14.06.2010., 20:05   #55
Quote:
Playlife_ kaže: Pogledaj post
Nostrand i Ontehill, pišete gluposti. Al baš ono gluposti. SP prozvali amaterskim turniron nakon 5 odigranih utakmica. Topic je besmislen. Lock, pa ga otključajte nakon šta završi pa nek se onda piše o SP i svim njegovim (ne)kvalitetama.
ja ga nisam prozvao amaterskim

ovo duboko razočarenje progovara iz mene, 10 utakmica je bilo goli k (izuzev njem-aus ali i tu je samo jedna momčad igrala)
dr. van Nostrand is offline  
Old 14.06.2010., 20:10   #56
Quote:
trifon kaže: Pogledaj post
Uzmimo na primjer Meksiko i Urugvaj. Zemlje s prilično jakom nogometnom tradicijom i infrastrukturom, čije su trenutne momčadi otprilike na istoj razini.

Svakome tko je u životu ikada igrao ili imalo razumije nogomet mora biti jasno, kada pogleda par utakmica ovih ekipa, koliko je više truda, pameti, mašte, smjelosti i, recimo i to, ljubavi prema igri uloženo u igru Meksika u odnosu na Urugvajce i njihovo mesarenje i ziheraštvo. Koliko je to ljepše i uzbudljivije gledati.

I sad bi kao trebalo jednako uživati u igri Urugvajaca i njima sličnih jer će na kraju na račun kalkulanstva i javašluka postići isti rezultat. Kako da ne. Pa neka netko jednom secira tu slavnu igru, neka objasni u čemu to imamo uživati. Največi doseg do sada je bio "meni je veći gušt gledati kako Zanetti uklizava nego tamo neko pimplanje". To je ta razina.
O čemu ti, aj molim te mi reci. Neke ekipe igraju ljepše neke ne, veliko otkriće. Da, to je nedavna stvar, nekad su svi igrali lijepo vjerojatno

Quote:
onthehill kaže: Pogledaj post
Nije samo stvar u negledljivosti, nego i u velikom broju grešaka i nedisciplini.
Zanimljivo, prigovara se na "mourinhovske" taktike, a ovo je upravo skroz suprotno od srži njegove igre.

Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
ovo nisam odmah vidio

ovime si me uvrijedio, jel ti znaš da ja redovito pratim HNL
zato me i čudilo
Mislim, razumijem, i očekivanja su bila velika, i HNL općenito, i ispadanje joga bonito Barcelone iz Lige prvaka nas je ostavilo malo gladne nogometa, ali isto mislim da je glupost otpisivati sve nakon jedva pola prvog kola.
nero is offline  
Old 14.06.2010., 20:17   #57
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
O čemu ti, aj molim te mi reci. Neke ekipe igraju ljepše neke ne, veliko otkriće. Da, to je nedavna stvar, nekad su svi igrali lijepo vjerojatno
Trend je negativan, a ovo SP je izgleda lakmus. Podcjenjuješ značaj trendova u sportu. Ne postoji zlatno doba, ali ne igra se ni uvijek isto. Pogledaj Engleze, ovo sad je mila majka na što je to prije ličilo. Nizozemci nisu oduvijek igrali totalni nogomet. I ne, nisu svi stilovi isti. Neki su ružni i negativni, tako je to u životu i nazovimo to pravim imenom.
trifon is offline  
Old 14.06.2010., 20:17   #58
I ja ne pamtim ovakve šahovske partije na prošlim prvenstvima. Jedina ekipa koja je igrala lepršavo i atraktivno je Njemačka. Od ostalih zadovoljili su Argentinci i Meksiko,svi ostali su igrali sa ciljem da ne izgube,a naprijed što bude. Mislim da će u nastavku prvenstva ekipe igrati puno ofanzivnije jer neki više nemaju što izgubiti.
dragec is offline  
Old 14.06.2010., 20:19   #59
Quote:
dragec kaže: Pogledaj post
I ja ne pamtim ovakve šahovske partije na prošlim prvenstvima. Jedina ekipa koja je igrala lepršavo i atraktivno je Njemačka. Od ostalih zadovoljili su Argentinci i Meksiko,svi ostali su igrali sa ciljem da ne izgube,a naprijed što bude. Mislim da će u nastavku prvenstva ekipe igrati puno ofanzivnije jer neki više nemaju što izgubiti.


koje šahovske partije, skoro nijedna momčad nije odigrala disciplinirano 90 min
qkac is offline  
Old 14.06.2010., 20:19   #60
Quote:
trifon kaže: Pogledaj post
Trend je negativan, a ovo SP je izgleda lakmus. Podcjenjuješ značaj trendova u sportu. Ne postoji zlatno doba, ali ne igra se ni uvijek isto. Pogledaj Engleze, ovo sad je mila majka na što je to prije ličilo. Nizozemci nisu oduvijek igrali totalni nogomet. I ne, nisu svi stilovi isti. Neki su ružni i negativni, tako je to u životu i nazovimo to pravim imenom.
Opet ne vidim svrhu tvojih postova ovdje. Kakav je to negativan stil? Jel to igra na poraz, ne razumijem.
Što je s SP 94', onda je isti trend bio?
nero is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:05.