Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2010., 12:19   #41
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
A opravdanje za afričkih 5 repki je koje?

Osim rasna ispravnost izdrkavanja?
A koje je opravdanje za 5 azijskih? ovo je svjetsko prvenstvo,a ne južnoameričko-europsko prvenstvo.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Old 29.06.2010., 12:21   #42
Quote:
Cesc Fabergas kaže: Pogledaj post
A koje je opravdanje za 5 azijskih? ovo je svjetsko prvenstvo,a ne južnoameričko-europsko prvenstvo.
Kojih jebenih 5 azijskih?

Opravdanje je polufinale SP, redovno prolaženje grupe i ne nema ih 5


Ja nekako mislim da SP podrazumjeva najbolje svjetske reprezentacije a ne rasno izdrkavanje.


Kojim je to uspjesima Afrika zaslužila jednak broj reprezentacija kao J. Amerika?
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 29.06.2010., 12:21   #43
Zasto se te najjace skupine zovu "skupina smrti", od kada postoji ta blesava tvorba rijeci i sta to uopce znaci?

Kakve veze smrt ima sa nogometom?
Vanjushka is offline  
Old 29.06.2010., 12:32   #44
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Kojih jebenih 5 azijskih?

Opravdanje je polufinale SP, redovno prolaženje grupe i ne nema ih 5


Ja nekako mislim da SP podrazumjeva najbolje svjetske reprezentacije a ne rasno izdrkavanje.


Kojim je to uspjesima Afrika zaslužila jednak broj reprezentacija kao J. Amerika?
sj.koreja,j.koreja, japan, australija..ok,zajebo sam jer sam uračunao i n.zeland.ok. 4 azijske. računaš polufinale j.koreje? ono izboreno neviđenim sudačkim krađama..
mislim zaboli me, uostalom eno ti Gana, pa ak uđe u polufinale eto zasluge za 5 repki
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Old 29.06.2010., 12:38   #45
Quote:
Cesc Fabergas kaže: Pogledaj post
sj.koreja,j.koreja, japan, australija..ok,zajebo sam jer sam uračunao i n.zeland.ok. 4 azijske. računaš polufinale j.koreje? ono izboreno neviđenim sudačkim krađama..
mislim zaboli me, uostalom eno ti Gana, pa ak uđe u polufinale eto zasluge za 5 repki
Bahrein je kao peti igrao s Novim Zelandom dokvalifikacije, tako da je lako moglo bit i 5
nero is offline  
Old 29.06.2010., 12:39   #46
Quote:
Cesc Fabergas kaže: Pogledaj post
sj.koreja,j.koreja, japan, australija..ok,zajebo sam jer sam uračunao i n.zeland.ok. 4 azijske. računaš polufinale j.koreje? ono izboreno neviđenim sudačkim krađama..
mislim zaboli me, uostalom eno ti Gana, pa ak uđe u polufinale eto zasluge za 5 repki
Pa da nije 5 nego tri + pridodana Australija i da ako Gana uđe u polufinale onda je to to, 5=3, polufinale=ako, truć kenj.


Nisam te pitao za Aziju nego za Južnu Ameriku i zbog čega ona ima jednak broj predstavnika kao Afrika?


Svjetski prvaci 8 puta, grupu ovdje prošlo 5/5, al da ak sad na sljedećih 9 SP Gana bude svjetski prvak 6 puta a Kamerun 3 evo ti zasluge za 12 repki




Daj Njemačku u Afričke kvalifikacije i ok nek im ostane 5 mjesta e da a četvrti razigrava s N. Zelandom
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 29.06.2010., 12:55   #47
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Pa da nije 5 nego tri + pridodana Australija i da ako Gana uđe u polufinale onda je to to, 5=3, polufinale=ako, truć kenj.


Nisam te pitao za Aziju nego za Južnu Ameriku i zbog čega ona ima jednak broj predstavnika kao Afrika?


Svjetski prvaci 8 puta, grupu ovdje prošlo 5/5, al da ak sad na sljedećih 9 SP Gana bude svjetski prvak 6 puta a Kamerun 3 evo ti zasluge za 12 repki




Daj Njemačku u Afričke kvalifikacije i ok nek im ostane 5 mjesta e da a četvrti razigrava s N. Zelandom
imaš neki problem sa afrikancima ili kaj? ne kužim..
azija ima 4 mjesta,a ne 3 plus ima 1 koje razigrava sa oceanijom tako da ih može bit 5. to kaj je australija prešla pod aziju,kakve to ima veze?
možda ima tolko predstavnika kao i j.amerika jer ima 10 put više država
mislim,jebi ga, tvojom logikom nitko nema pravo igrati na SP-u osim j.amerike i europe jer eto,oni su osvojili sve naslove prvaka
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Old 29.06.2010., 12:57   #48
Uvjerljivo najgori nogomet na ovom SP-u su igrali europljani, mislim da bi bilo sasvim ok da na iduće SP umjesto 16, ide 8 europskih repki.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is online now  
Old 29.06.2010., 13:22   #49
Afrika ima 5 reprezentacija kao kombinacija broja ekipa koje sudjeluju u kvalifikacijama i uspjeha na proteklim prvenstvima. A dijelom i zbog rasnih izdrkavanja kako Edge kaže (ili što ravnopravnije zastupljenosti kontitnenata).
J. Amerika ima 10 timova u kvalifikacijama. Pola ih je na prvenstvu. Koji to dio svijeta daje pola svojih reprezentacija na SP? Ne kažem da je nezasluženo, ali može se i tako priča postaviti.

Zadnje uređivanje zvm : 29.06.2010. at 13:27.
zvm is offline  
Old 29.06.2010., 13:27   #50
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Uvjerljivo najgori nogomet na ovom SP-u su igrali europljani, mislim da bi bilo sasvim ok da na iduće SP umjesto 16, ide 8 europskih repki.
S prvim dijelom se donekle i slažem - pogotovo u kontekstu očekivanja.
Drugi dio je faktički netočan. Ima ih (bilo ih je) 13.
Inače, dosad je skoro uvijek u 1/4 finalu bilo 6-7 Evropljana + Brazil i/ili Argentina (u Koreji je Koreja "zamjenila" Argentinu). Po tome je Evropa daleko najviše zaslužila svoja mjesta, bez obzira što ih je najviše.
zvm is offline  
Old 29.06.2010., 13:33   #51
Quote:
Cesc Fabergas kaže: Pogledaj post
imaš neki problem sa afrikancima ili kaj? ne kužim..
Da rasist sam jer ne vidim nikakve logike u činjenici da Afrika daje jednak broj predstavnika na SP kao i J. Amerika
Quote:
azija ima 4 mjesta,a ne 3 plus ima 1 koje razigrava sa oceanijom tako da ih može bit 5.
Da ima 4 mjesta ali im je pridružena Australija koja će prilično redovito odlazit na SP, otprilike kao da Afrikancima dodaš Španjolsku.
Quote:
to kaj je australija prešla pod aziju,kakve to ima veze?
Objašnjeno
Quote:
možda ima tolko predstavnika kao i j.amerika jer ima 10 put više država
To je argument za kaj?
Znaš koliko Oceanija ima državica?
Možda ne bi bilo loše i njima dozvolit 3 predstavnika, pa da bude kak treba, baš pravo SP s Vanuatum, Fiđijem, Novom Kaledonijom, Tongom, Solomonskim otočjem...
Quote:
mislim,jebi ga, tvojom logikom nitko nema pravo igrati na SP-u osim j.amerike i europe jer eto,oni su osvojili sve naslove prvaka
Strawman.

Mojom logikom se broj sudionika na SP određuje uspjehom pojedinog saveza, a ja bi još dodao i problem u prolaženju kvalifikacija.

Jer Gana je za SP moralo proć megateške skupine s Lesotom, Libijom, Gabonom, kasnije Sudanom i Beninom, u Comnebolu svi igraju sa svima po dvije utakmice pa ti sad računaj.
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Uvjerljivo najgori nogomet na ovom SP-u su igrali europljani, mislim da bi bilo sasvim ok da na iduće SP umjesto 16, ide 8 europskih repki.
I to bi bio fenomenalan argument kad bi ovo SP bilo jedino mjerilo, samo nije.
Quote:
zvm kaže: Pogledaj post
Afrika ima 5 reprezentacija kao kombinacija broja ekipa koje sudjeluju u kvalifikacijama i uspjeha na proteklim prvenstvima. A dijelom i zbog rasnih izdrkavanja kako ti kažeš (ili što ravnopravnije zastupljenosti kontitnenata).
J. Amerika ima 10 timova u kvalifikacijama. Pola ih je na prvenstvu. Koji to dio svijeta daje pola svojih reprezentacija na SP? Ne kažem da je nezasluženo, ali može se i tako priča postaviti.
Ne može se tako priča postaviti, jednako je retardirana činjenica da CONCACAF daje tri predstavnika od kojih uvijek znaš dva. Rezultat na SP-ima im i nije loš a broj saveza u kvalifikacijama nije nikakav argument, objašnjeno na primjeru oceanije.
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 29.06.2010., 13:40   #52
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Da rasist sam jer ne vidim nikakve logike u činjenici da Afrika daje jednak broj predstavnika na SP kao i J. Amerika
Taman te htjedoh pohvaliti da si rasist, kadli eto, sam sebi pripisao zasluge
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 29.06.2010., 14:21   #53
Dakle, eđ, ti želiš više južnoamerikanaca a manje afrikanaca na SP-u?
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is online now  
Old 29.06.2010., 14:22   #54
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Dakle, eđ, ti želiš više južnoamerikanaca a manje afrikanaca na SP-u?
ne
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 29.06.2010., 14:24   #55
Oceanija nema puno reprezentacija (11 ako te baš zanima) i sad je prvi put dobila predstavnika. Tako da tvoj argument glede Oceanije ne drži vodu.
Afrika ima 52 zemlje.
J. Amerika 10
Concacaf 35 (tu je najviše pacijenata tipa St. Lucia, Aruba...)
Azija (s Australijom) 46
UEFA 53

Bilo kako bilo, broj saveza jest argument, jer inače ne bi bilo svjetsko prvenstvo. Tj. kako bi se po tebi trebale organizirati kvalifikacije? A da broj saveza nije jedini argument, tj. da je jači argument uspjeh reprezentacija iz pojedinih zona pokazuje omjer predstavnika na SP i članova zone.

Ja mislim da je sve pošteno. Možda bi samo Evropa trebala imati još1 ili 2, ali ne znam na čiji račun.
zvm is offline  
Old 29.06.2010., 14:24   #56
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
ne
Neg kaj, više europljana, manje afrikanaca?
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is online now  
Old 29.06.2010., 14:26   #57
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
A opravdanje za afričkih 5 repki je koje?

Osim rasna ispravnost izdrkavanja?
pa neznam, možda broj država na kontinentu... po tebi bi sve države J.Amerike trebale biti na svjetskom???

U Africi od 50 i nešto država na SP ide samo 5, a u južnoj americi od 10 ide također 5, ajde reci da li je to pravedno?

Ako bi nekom trebalo ukinuti mjesto onda je to sigurna Europa iz koje ide tona repki na svjetsko, a evo im uspjeha - 6 ekipa u osmini finala i tri u četvrtfinalu

Zadnje uređivanje gogykiryales : 29.06.2010. at 14:32.
gogykiryales is offline  
Old 29.06.2010., 14:30   #58
Quote:
zvm kaže: Pogledaj post
Oceanija nema puno reprezentacija (11 ako te baš zanima) i sad je prvi put dobila predstavnika. Tako da tvoj argument glede Oceanije ne drži vodu.
Afrika ima 52 zemlje.
J. Amerika 10
Concacaf 35 (tu je najviše pacijenata tipa St. Lucia, Aruba...)
Azija (s Australijom) 46
UEFA 53

Bilo kako bilo, broj saveza jest argument, jer inače ne bi bilo svjetsko prvenstvo. Tj. kako bi se po tebi trebale organizirati kvalifikacije? A da broj saveza nije jedini argument, tj. da je jači argument uspjeh reprezentacija iz pojedinih zona pokazuje omjer predstavnika na SP i članova zone.

Ja mislim da je sve pošteno. Možda bi samo Evropa trebala imati još1 ili 2, ali ne znam na čiji račun.
Kaj da ti ja sad odgovorim kad sam sebe sjebeš i još mi bahato uletiš da moj argument ne drži vodu


Oceanija ima 11 saveza a 1 predstavnika i to upitnog, niti jednog sigurnog.


Kakvo je to SP?
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 29.06.2010., 14:31   #59
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Neg kaj, više europljana, manje afrikanaca?
Ne smijem odgovorit
Quote:
gogykiryales kaže: Pogledaj post
pa neznam, možda broj država na kontinentu... po tebi bi sve države J.Amerike trebale biti na svjetskom???

U Africi od 50 i nešto država na SP ide samo 5, a u južnoj americi od 10 ide također 5, ajde reci da li je to pravedno?
Dobro kaj vas sa smrznutim brancinom treba ošamarit da skužite bit?

Ako je to argument, onda molim lijepo Oceanija?

Quote:
Ako bi nekom trebalo ukinuti mjesto onda je to sigurna Europa iz koje ide tona repki na svjetsko, a evo im uspjeka - 6 ekipa u osmini finala i tri u četvrtfinalu
Bravo stručnjak i na ovo je već odgovoreno, jer inače od euro reprezentacija prolazi 10/16

Sad opet krenite na broj saveza
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 29.06.2010., 14:32   #60
Svjetsko prvenstvo treba biti europsko prvenstvo + Argentina i Brazil, a Urugvaj, Meksiko, Čile i Paragvaj nek idu ovisno o formi. Ali dvojica, ne jedan. plus Australija.
Veko32 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:02.