Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2009., 10:14   #1
Za seks s mlađima od 16 - u zatvor!?

http://www.monitor.hr/clanci/za-seks...-zatvor/20054/

Pročitao sam ovo jutros u Jutarnjem i bio sam: LOLWUT!?

Okej, na mladima svijet svakako ostaje, ali zar sudstvo, pravobraniteljica, organi reda i mira, tužiteljstvo, nemaju pametnijeg posla od dobne granice za stupanje u spolni odnos? Meni se nekako čini kako bi svakako trebalo riješiti neke druge probleme, prije nego krenemo s idejama o zatvorskim kaznama za seks. Ovako napamet, recimo - pljačka Fine i puštanje ubojica i pljačkaša na slobodu.

Mišljenja? Komentari?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 10:22   #2
a kaj tebe točno brine?
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 10:31   #3
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
... ali zar sudstvo, pravobraniteljica, organi reda i mira, tužiteljstvo, nemaju pametnijeg posla od dobne granice za stupanje u spolni odnos?
naravno da imaju
ali tek kad počiste svoje redove
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 10:36   #4
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
http://www.monitor.hr/clanci/za-seks...-zatvor/20054/


Okej, na mladima svijet svakako ostaje, ali zar sudstvo, pravobraniteljica, organi reda i mira, tužiteljstvo, nemaju pametnijeg posla od dobne granice za stupanje u spolni odnos? Meni se nekako čini kako bi svakako trebalo riješiti neke druge probleme, prije nego krenemo s idejama o zatvorskim kaznama za seks. Ovako napamet, recimo - pljačka Fine i puštanje ubojica i pljačkaša na slobodu.

Mišljenja? Komentari?
pa nek krenu s kaznama s odgojem su već zakasnili.
mislim, si pročitao o vezama 31.godišnjaka i curice od 15.g.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 10:50   #5
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
pa nek krenu s kaznama s odgojem su već zakasnili.
mislim, si pročitao o vezama 31.godišnjaka i curice od 15.g.
Ma, bolesno i jadno. Elementarna matematika mu nalaže da bi trebao imati bar dvije, ipak je duplo stariji.

Pozdravljam zakon, i zalažem se da banu Jelačiću oduzmemo banstvo i konja, kao i zaštitu od golubova, jer je oženio i konzumirao 13-godišnju sestričnu. I to ćelav već.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 10:54   #6
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Ma, bolesno i jadno. Elementarna matematika mu nalaže da bi trebao imati bar dvije, ipak je duplo stariji.

Pozdravljam zakon, i zalažem se da banu Jelačiću oduzmemo banstvo i konja, kao i zaštitu od golubova, jer je oženio i konzumirao 13-godišnju sestričnu. I to ćelav već.
i umrija od sifilisa.
stariji je više od duplo od nje. nisam za zakone kojima se ispravlja bedasta država, ali 15. godina vs. 31. godina - ma yebote.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:00   #7
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Ma, bolesno i jadno. Elementarna matematika mu nalaže da bi trebao imati bar dvije, ipak je duplo stariji.

Pozdravljam zakon, i zalažem se da banu Jelačiću oduzmemo banstvo i konja, kao i zaštitu od golubova, jer je oženio i konzumirao 13-godišnju sestričnu. I to ćelav već.
Sofija je imala 16 i tada je bilo čak i preporučljivo da se mlade cure udaju za uglednog dobrostojećeg..ček, pa i danas je društveno prihvatljivo da mlada curka ulovi starijeg dobrostojećeg

i ako se ne varam, RKC odobrava brak od 14. nakon krizme ljudi su vjerski odrasle osobe, punopravni članovi zajednice, zašto se ne bi ženili?

ne kažem da se slažem s time, jer se ne slažem.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 10:54   #8
Koliko kužim, tu se radi o sankcioniranju osoba iznad 21 godine za seks s osobama ispod 16. Što je do sada bilo za osobe ispod 14 godina.

Znači, nije bed ako se seksaju npr. 17-godišnjak i 15-godišnjakinja nego ako odrasla osoba ima odnos s tom 15-godišnjakinjom ili 15-godišnjakom.

Meni je to ok
Netko stariji od 21 godine si za seks ne treba baš petnaestgodišnjakinju, može naći i onu od 16
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 10:55   #9
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
Znači, nije bed ako se seksaju npr. 17-godišnjak i 15-godišnjakinja nego ako odrasla osoba ima odnos s tom 15-godišnjakinjom ili 15-godišnjakom.

Meni je to ok
a beda nema ako rodi curica od 12. ipak je - ciganka.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 10:58   #10
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
a beda nema ako rodi curica od 12. ipak je - ciganka.
Pa nema. One dobivaju mengu kao mlađe, tako ih je Bogo stvoria.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 10:59   #11
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
a beda nema ako rodi curica od 12. ipak je - ciganka.
Mislilla sam reći da nije sad da zabranjuju seks ispod 16 godina, nego seks odraslih osoba sa djecom/mladima ispod 16.

A ako je ciganka - može to im je u folkloru
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 10:58   #12
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
pa nek krenu s kaznama s odgojem su već zakasnili.
Odgoj bi trebao krenuti od doma, ne od države. Država te želi glupavog, a starci valjda ne.

IMHO, pravosuđe u RH ima daleko, daleko bitnijih tema i problema od ovoga. Koji zapravo i nije problem u većini slučajeva.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:01   #13
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post

IMHO, pravosuđe u RH ima daleko, daleko bitnijih tema i problema od ovoga. Koji zapravo i nije problem u većini slučajeva.
Dakako da ima

Samo što je ovo potegla institucija dječje pravobraniteljice - što znači da M. Jelavić radi svoj posao. Nija na njoj da istražuje pljačke
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:28   #14
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
Samo što je ovo potegla institucija dječje pravobraniteljice - što znači da M. Jelavić radi svoj posao. Nija na njoj da istražuje pljačke
ja isto ne kužim u čemu je problem
zakon je OK
i što bi ga trebalo ukinuti jer u isto vrijeme nije donešen i neki antikorupcijski zakon ?!?
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:02   #15
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Odgoj bi trebao krenuti od doma, ne od države. Država te želi glupavog, a starci valjda ne.

IMHO, pravosuđe u RH ima daleko, daleko bitnijih tema i problema od ovoga. Koji zapravo i nije problem u većini slučajeva.
znam, ali di su zakazali starci - ispravlja država.

i ima bitnih tema, ali budemo li čekali na red - nema nekog smisla. nek u paketu to slože i nek se ban jelačić okreće u grobu.
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
Mislilla sam reći da nije sad da zabranjuju seks ispod 16 godina, nego seks odraslih osoba sa djecom/mladima ispod 16.

A ako je ciganka - može to im je u folkloru
pa da. i dobro je da je tako. u suludom sistemu nek se neko pobrine da ovaj od 31.g. ne dodje do 15.godišnjakinje.

ovo neću komentirati. samo se napizdim oko takve teme.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:27   #16
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
pa nek krenu s kaznama s odgojem su već zakasnili.
mislim, si pročitao o vezama 31.godišnjaka i curice od 15.g.

Da odgojne ustanove rade svoj posao... ček, ček, ček... a koji to posao kad se o sexualnosti uči samo na biologiji i to nešto malo i ovlaš... sexualni odgoj nema toga...
To je sramota... da toga ima navedenih situacija bi vjerovatno bilo dosta manje no da se razumijemo-frajera treba strpati u čuzu a curicu poslati na neki psihoterapiju...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:40   #17
A, gdje je tu ljubav?
Eno Anica Eccelstone. Udala se na pravdi boga za 30 godina starijeg. I sad bi dežurne moraluše razdavajale.


Tko ima pravo stati pred nečiju ljubav. Taman da je razlika i 60 godina.
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:50   #18
Za ozbiljno. Problem je u društvu koje ne može prihvatiti pravo žena na jeb.
Lako bi sve moralistice prihvatile da se muškići sa 15 godina jebu s damicama i od 40. No , ako je u pitanju curica, onda se skače na zadnje noge. Zašto. Zato jer žene , pazi žene, ne djeca il ne cure , nemaju pravo na jeb.
Takozvani sindrom KURVA.

Iz toga proizlazi svo ovo sranje. Jasno je da je muskićima radost jebat, pa i sa 15.

Muka je sta se u vašim malim glavicama ne moze prihvatiti misao da je ista takva radost i curama. Ne, njima je zabranjeno. Ne što su djeca nego sto su žene.

Ovdje se radi o DEBELOM sexizmu kako muskaraca tako i žena.

Nabijem vas na sexizam
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 16:01   #19
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Za ozbiljno. Problem je u društvu koje ne može prihvatiti pravo žena na jeb.
Lako bi sve moralistice prihvatile da se muškići sa 15 godina jebu s damicama i od 40. No , ako je u pitanju curica, onda se skače na zadnje noge. Zašto. Zato jer žene , pazi žene, ne djeca il ne cure , nemaju pravo na jeb.
Takozvani sindrom KURVA.

Iz toga proizlazi svo ovo sranje. Jasno je da je muskićima radost jebat, pa i sa 15.

Muka je sta se u vašim malim glavicama ne moze prihvatiti misao da je ista takva radost i curama. Ne, njima je zabranjeno. Ne što su djeca nego sto su žene.

Ovdje se radi o DEBELOM sexizmu kako muskaraca tako i žena.

Nabijem vas na sexizam
QFT

Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Pa jebe ti se Slafko, ti si strpljen-spašen.

Oko načela nek' se bore oni kojima treba.
Ma zapravo me frka oko ovog zakona jer sam na Teensima vidio nekoliko zgodničkih.

Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Uostalom, kao što sam već rekla, ako je toliko voli i svjestan je cijele situacije te zakona koji mu zabranjuje seks s djetetom, neka se u ime te ljubavi strpi.
Trenutni zakon je postavio granicu na 14 godina starosti. Dakle, problema nema.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 13:13   #20
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Za ozbiljno. Problem je u društvu koje ne može prihvatiti pravo žena na jeb.
Lako bi sve moralistice prihvatile da se muškići sa 15 godina jebu s damicama i od 40. No , ako je u pitanju curica, onda se skače na zadnje noge. Zašto. Zato jer žene , pazi žene, ne djeca il ne cure , nemaju pravo na jeb.
Takozvani sindrom KURVA.

Iz toga proizlazi svo ovo sranje. Jasno je da je muskićima radost jebat, pa i sa 15.

Muka je sta se u vašim malim glavicama ne moze prihvatiti misao da je ista takva radost i curama. Ne, njima je zabranjeno. Ne što su djeca nego sto su žene.

Ovdje se radi o DEBELOM sexizmu kako muskaraca tako i žena.

Nabijem vas na sexizam
Poznato je da mlade i nedorasle curice privlače muškarce koji su bazično nesigurni u sebe i u svoje sexualne sposobnosti da zaodovolje neku ipak malo odrasliju i iskusniju ženu ...
Osobno ne znam koja curica od 15, 16, 17 bi me mogla više privuči, sa bilo koje strane, od neke 25+ cure...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.