Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2008., 18:05   #61
rekao sam vam da ću naći besplatni wifinder i jesam XD
morate jailbreakati fon. na cydiji (il installeru, sad se nesjećam) pronaći appshare i installous (obavezno prvo appshare pa installous) .. i na appshare-u imate besplatne (ali ne sve) aplikacije iz appstora. koje zatim odatle downloadirate (!!!) pa preko installousa instalirate na fon.
uživajte XD
__________________
MAN I'M HOT, LIKE THE SUN, LIKE THE MIDDLE OF THE SUMMER!!!
morrbido is offline  
Old 18.11.2008., 18:14   #62
Quote:
morrbido kaže: Pogledaj post
rekao sam vam da ću naći besplatni wifinder i jesam XD
morate jailbreakati fon. na cydiji (il installeru, sad se nesjećam) pronaći appshare i installous (obavezno prvo appshare pa installous) .. i na appshare-u imate besplatne (ali ne sve) aplikacije iz appstora. koje zatim odatle downloadirate (!!!) pa preko installousa instalirate na fon.
uživajte XD
Koje si "izvore" ubacio preko cydie i instalera? Sve od reda ili samo neke, koji su najbolji? I koji je to program installous?
Damirst is offline  
Old 19.11.2008., 14:02   #63
iskreno se ne snalazim s tim sourcevima, tak da neznam što je sa kojeg, al evo. na installer sam stavio:

iphone.handheld.com.vn/installer
m2.iphoneall.org
applace.co.cc/repo

a na cydiu:

apt.123Locker.com/
psxrepo.servegame.com/
cydia.hackulo.us/
iappcat.com/r/11863/
mc2.iphoneall.org/

pa installous je program koji ti instalira aplikacije koje si skinio sa spomenutog appshare-a .. (ja sam prije mislio da su se ljudi sjebali pa napisali installous umjesto installer)

..od aplikacija koje se obično plaćaju sam si skinio:

-fring (nesjećam se jel to zapravo besplatno)
-crash kart
-monkey ball
-bomberman touch
-aqua forest
-wifinder (zasad ga nisam uspio skroz isprobati jer živim u selendri pa nađe samo moju mrežu)
-cro mag rally
-smule zajebancije


.i to je zasad to, malo igrica, kasnije ću skidat i programčiće..
__________________
MAN I'M HOT, LIKE THE SUN, LIKE THE MIDDLE OF THE SUMMER!!!
morrbido is offline  
Old 19.11.2008., 15:36   #64
Quote:
Luka07 kaže: Pogledaj post
Jel mi moze netko objasnit što je to jailbreak??? Što postižem time??? Koje su prednosti koje su mane...?

svugdje pise kako se to radi, ali nigdje ne pise sto je to

nemogu ti objasnit kad ni sam neznam što je točno jailbreak. to je nekakva vrsta otključavanja, hakiranja. stim postigneš da možeš na fon stavljati sve '3rd party' aplikacie. tj one skinute sa installera, cydie, i appshera...
za mene mana zasad nema, prednosti su omg. imam sve ove gore navedene aplikacije... +video snimač, mms, nintendo emulator (možeš imati i psx i gba emulatore, trenutno pokušavam skužiti kako instalirati igrice za njih), poboljšanu kameru, i meni najdraži dio, možeš mjenjati teme. što na 'običnom' fonu nemožeš..

evo ja sam stavio buuf2 temu ..predobra je XD

__________________
MAN I'M HOT, LIKE THE SUN, LIKE THE MIDDLE OF THE SUMMER!!!
morrbido is offline  
Old 20.11.2008., 00:51   #65
Quote:
morrbido kaže: Pogledaj post
NervSounds .. obožavam živcirati ljude stim
touch4 .. igra 4 u nizu . meni uvjek zanimljiva

..uglavnom sam prilično razočaran app storom (što se free aplikacija tiče)
.dosadno je i kao da nema više ništa novo i uzbudljivo

Nervsounds... zakon.
__________________
We are the Moderator! Lower your shields and surrender your ships.
We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile!
Fear factor natjecatelj
Pollux is offline  
Old 20.11.2008., 00:52   #66
Dajte ljudi samo aplikacije...
__________________
We are the Moderator! Lower your shields and surrender your ships.
We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile!
Fear factor natjecatelj
Pollux is offline  
Old 20.11.2008., 09:29   #67
Da, ovdje dajte novosti o aplikacijama.... na google mapama (npr. Aplikacija koju sam kupio sa AppStore-a "Maps") od nedavno rade mape za Hrvatsku, bar meni. Probajte.

Našao sam neki "SpeedAlert" program na kojem odrediš brzinu koja je propisana dok se voziš a on javlja kad ju pređeš, može se koristiti u gradu, isprobano radi.

"iHours...sFree" je pješčani sat koji curi po ekranu, a odredi se koliko vremena hoćeš. Dobro za kuhanje jaja ili nekog vremenski određenog jela

"StepTracLite" broji korake kad se hoda ili trči (razlikuje jedno od drugog) i zbraja putanju i vrijeme. Odlično za jogging ili traku kao kontrola pređenog puta i potrošnje kcal.

"ShowWizz" je pomoć kod izrade prezentacija, ako vam treba u poslu. Na njemu se vremenski i sadržajno sve isplanira i kontroliraju prolazna vremena uvoda, glavnog dijela i završetka. Pregledno i odlično kao podsjetnik za vrijeme rada.
Smileman is offline  
Old 20.11.2008., 12:15   #68
Quote:
Smileman kaže: Pogledaj post
Da, ovdje dajte novosti o aplikacijama.... na google mapama (npr. Aplikacija koju sam kupio sa AppStore-a "Maps") od nedavno rade mape za Hrvatsku, bar meni. Probajte.
i meni radi XD .. samo što daje malo nerealistične procjene vremena koliko ti treba da pređeš neku udaljenost
al je super
__________________
MAN I'M HOT, LIKE THE SUN, LIKE THE MIDDLE OF THE SUMMER!!!
morrbido is offline  
Old 20.11.2008., 14:19   #69
Očito mi jailbreak ne gine...
Sledgehammer is offline  
Old 20.11.2008., 14:20   #70
nemrem na appstore-u nac ovu iHour apliakciju
__________________
http://domy95.deviantart.com/
Domy95 is offline  
Old 20.11.2008., 17:27   #71
Samo da dodam... moj iPhone nije jailbreak-an, ja sam malo kopao po free applikacijama, i to sa iPhonea na AppStoreu, igrajte se sa search opcijom, pojave se odnekud nove datoteke, kojih nema na AppStore-u na iTunesima
Smileman is offline  
Old 20.11.2008., 17:43   #72
pa i ja sam sa searchom copy/paste taj naziv i nije naslo
__________________
http://domy95.deviantart.com/
Domy95 is offline  
Old 21.11.2008., 08:37   #73
Domy, na iPhone-u (ne na iTunesu) odeš u AppStore aplikaciju i dolje aktiviraš Search, upišeš "Free" i on ti izlista sve besplatno što ima u bazi, tamo sam našao sve ovo gore što napisah
Smileman is offline  
Old 21.11.2008., 16:33   #74
A kak mogu iphine jailbrekaat? I kod appstora...kak se tam mogu registrirati da mogu skinut programcice?
A meni apps rade, kao mms, snimanje sa kamreom itd.!?
__________________
->kad cu bit velik, ja cu bit jak ko celik<-
Cro2009 is offline  
Old 21.11.2008., 20:28   #75
http://www.iclarified.com/ - jailbreak

a itunes registracija ko i na forumu
__________________
http://domy95.deviantart.com/
Domy95 is offline  
Old 22.11.2008., 15:58   #76
Znaci netreba mi nikakvi cod koji se maybe dobi uz telefon ili tak nes?
__________________
->kad cu bit velik, ja cu bit jak ko celik<-
Cro2009 is offline  
Old 22.11.2008., 18:46   #77
Quote:
Cro2009 kaže: Pogledaj post
Znaci netreba mi nikakvi cod koji se maybe dobi uz telefon ili tak nes?
Netreba ti samo daš broj od kreditne kartice i to je sve sta ti treba.A ako nemaš karticu i to se može riješiti.......

Pozdrav!
zdenis83 is offline  
Old 22.11.2008., 18:51   #78
par pitanja --- kako da deinstaliram igre koje sam instaliraio preko insttalera ?
i kako da promjenima temu?
matrix000 is offline  
Old 22.11.2008., 19:37   #79
skuzio sam teme zanima me instaler (ne instalious) kako maknut igre instalirane preko njega?
matrix000 is offline  
Old 23.11.2008., 15:11   #80
Izašao je novi jailbrake 2.2!!
Damirst is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:24.