Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2014., 10:57   #4961
Quote:
seksi-bogat kaže: Pogledaj post
"komercijalizacija" sportskih terena koji su namijenjeni školarcima. Otimanje terena školi i školarcima. Bljak
tko je to dozvolio?
Možda u Remetincu ponestaje mjesta za rekreaciju .
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 11:42   #4962
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
A ti si se bome istaknuo pismenošću...
Ma lako ti je za me'. Ja sam djevojka sa sela a ne ono kako se rece ovdze u Zagrebu preds.., presed.., preced... sef Mjesnog odbora.

Nadam se da je kad je kupovao svjedozbu u srednjoj mesarskoj dobio neki popust na poteskoce u razvoju, i da babo nije moro' bas cijelu svinju zaklat da mali postane odlican ucenik.

A ti Jozo, pomozi mu sljedeci put, nemoj brate sramoti vas sve.
mmark385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 22:04   #4963
Napokon će se pustit u pogon garažna vrata, nakon 5 godina...
__________________

Kupujem kad je skupo, a dajem zabadaf
jelko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 10:39   #4964
Quote:
jelko kaže: Pogledaj post
Napokon će se pustit u pogon garažna vrata, nakon 5 godina...

A joj nekima koji su se koristili tim garažama to se neće svidjeti !
kij is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 13:59   #4965
Pozdrav svima,

zanima me da li je netko već poslao zamolbu/upit za produženje najma ( radi se o javno najamnom stanu ), jer evo bliži se vrijeme kada moramo / možemo produžiti ugovor za slijedećih 5 god...
što je potrebno od dokumentacije, moramo li se osobno javiti u poglavarstvo ili šaljemo zahtjev poštom? koliko se sjećam u ugovoru ne stoje ti detalji, osim da najkasnije 30 ili 60 dana prije isteka moramo produžiti ugovor.
Ako netko nešto zna javite...
Hvala
kaldam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 17:50   #4966
Quote:
udruga NJ kaže: Pogledaj post
Poštovani,

Obavještavamo Vas da je u tijeku prikupljanje informacija o nedostacima / kvarovima zgrada u naselju Novi Jelkovec u cilju čim bržeg rješavanja istih.
Kako bi smo imali čim potpuniju sliku svih nedostataka molimo Predstavnike stanara da nam se javite putem maila:
[email protected]

Ukoliko niste u mogućnosti poslati dopis mailom možete osobno doći u prostor Mjesnog Odbora, ul. Ladislava Šabana 26 (dvorištna strana):
A blok, 19.02. srijeda od 19,00 – 20,00 h
ili
dostaviti u poštanski sandučić Udruge koji se nalazi u
C bloku ispred ulaza u zgradu u ulici Ive Paraća 3.

Zahvaljujemo Vam se na javljanju.

Udruga Novi Jelkovec
Evo nedostatka. Opet. Nakon gotovo 5 godina borbe s nadležnima. Ajd Udrugo, možete mi ovo riješiti?



Al mislim, stvarno riješiti? Ono, natjerati nadležne da poprave fasadu.. jer problem nije u stanu iznad, nije u stanu ispod, nije u mom stanu... popravljano je dva ili tri puta, al eto i dalje je mokro, gljivičasto, bolesno
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Teressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 09:27   #4967
Quote:
Teressa kaže: Pogledaj post
Evo nedostatka. Opet. Nakon gotovo 5 godina borbe s nadležnima. Ajd Udrugo, možete mi ovo riješiti?



Al mislim, stvarno riješiti? Ono, natjerati nadležne da poprave fasadu.. jer problem nije u stanu iznad, nije u stanu ispod, nije u mom stanu... popravljano je dva ili tri puta, al eto i dalje je mokro, gljivičasto, bolesno
Poštovana,

nadamo se da je Vaš Predstavnik stanara sudjelovao u ovoj incijativi te će Vas isti obavijestiti o poduzetom.
Za sva dodatna pitanja, lijepo molimo da nam se obratite pute maila [email protected], Facebook profila https://hr-hr.facebook.com/pages/Udr...53819331365606 ili putem weba www.novi-jelkovec.hr

Zahvaljujemo se,
Udruga Novi Jelkovec
udruga NJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 13:55   #4968
Quote:
udruga NJ kaže: Pogledaj post
Poštovana,

nadamo se da je Vaš Predstavnik stanara sudjelovao u ovoj incijativi te će Vas isti obavijestiti o poduzetom.
Za sva dodatna pitanja, lijepo molimo da nam se obratite pute maila [email protected], Facebook profila https://hr-hr.facebook.com/pages/Udr...53819331365606 ili putem weba www.novi-jelkovec.hr

Zahvaljujemo se,
Udruga Novi Jelkovec
Ne znam, recite vi meni. D-12
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Teressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 23:19   #4969
Alzheimer

Zanimljiv psiholoski profil. Nisi li ti samo godinu dana prije bila glavni protivnik inicijative iz koje se eto izrodila udruga?? Treba piti lijek svaki dan.

Ove godine bi eto ipak netko drugi (mozda bas iz udruge) mogao napisati dopis u tvoje ime, sto ti u nacelu eto bas i ne podrzavas, ali nema veze...

Quote:
Teressa kaže: Pogledaj post
Ne vidim u tom dopisu ništa osim čistog napada na aktualnog gradonačelnika. Ovo je bit će pisao neki Ostojićev plaćenik. Koji se btw zaboravio potpisati. Što je kulturno.
Quote:
Teressa kaže: Pogledaj post
Ajd Udrugo, možete mi ovo riješiti?
Pomozi sirotu na svoju sramotu.

Trebala bi u biti otkazati najam, i kad iselis iz stana onda dodju Bandicevci koje udruga koju molis mrze i poprave stan. Ti se onda opet prijavis sa najam, a stan ti je popravljen...

Zadnje uređivanje mmark385 : 04.04.2014. at 23:24.
mmark385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 19:08   #4970
Quote:
mmark385 kaže: Pogledaj post
Zanimljiv psiholoski profil. Nisi li ti samo godinu dana prije bila glavni protivnik inicijative iz koje se eto izrodila udruga?? Treba piti lijek svaki dan.

Ove godine bi eto ipak netko drugi (mozda bas iz udruge) mogao napisati dopis u tvoje ime, sto ti u nacelu eto bas i ne podrzavas, ali nema veze...





Pomozi sirotu na svoju sramotu.

Trebala bi u biti otkazati najam, i kad iselis iz stana onda dodju Bandicevci koje udruga koju molis mrze i poprave stan. Ti se onda opet prijavis sa najam, a stan ti je popravljen...
Gdje točno si pročitao da netko treba pisati u moje ime?
Uz to, da čitaš pročitao bi.
Uz to, problem nije stan već fasada zgrade.
Uz to, za čitanje cinizma treba više od očiju.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Teressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 22:12   #4971
Quote:
Teressa kaže: Pogledaj post
Gdje točno si pročitao da netko treba pisati u moje ime?
Uz to, da čitaš pročitao bi.
Uz to, problem nije stan već fasada zgrade.
Uz to, za čitanje cinizma treba više od očiju.
Zaboravila si uz to da se "Poklonjenom konju se u zube ne gleda."
mmark385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 22:29   #4972
Koliko znam,nitko nikome nije ništa poklonio,barem ne onima u javnom najmu.I mi koji tek dolazimo s ovim natječajem,plaćat ćemo najamninu,koja nije baš mala,prosječna,reklo bi se..Nisam upoznata da će mi netko nešto dati besplatno,niti da će mi drugi plaćati režije,ali ukoliko budem imala problema kakvih ima moja buduća susjeda,očekujem da će se navedeni sanirati,bilo to nakon mog pisanog izvještaja,na zamolbu predstavnika stanara,udruge ili bilo koga trećeg.
I umjesto da se razmišlja i broji tko je kada što o kome rekao,napisao,kritizirao,predložio,bolje bi bilo razmišljati konkretno što bi susjedi s takvim problemom mogli poduzeti,na koji način,kome se obratiti da se problem riješi.
pepita27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 22:43   #4973
Quote:
pepita27 kaže: Pogledaj post
Koliko znam,nitko nikome nije ništa poklonio...
Problem je upravo sto je puno toga ovdje poklonjeno.
mmark385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 22:54   #4974
Quote:
mmark385 kaže: Pogledaj post
Problem je upravo sto je puno toga ovdje poklonjeno.
Postoji nastavak te rečenice-barem ne onima koji su u javnom najmu,a ljudi koji su ovdje javno pokazali slike što imaju u stanu su upravo u najmu ,ne po povlaštenim cijenama,nego i skupim.Nekima je nametnuta velika kvadratura stanova,stanovi koje ne možeš vidjeti osim na tlocrtu,itd....Ma taman da mi Bandić i pokloni taj stan,svejedno bi se borila da se to sanira kako god,pa makar on osobno krečio.
pepita27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 22:56   #4975
Quote:
pepita27 kaže: Pogledaj post
što bi susjedi s takvim problemom mogli poduzeti, na koji način, kome se obratiti da se problem riješi.
vlasnik stana mora tužiti holding, no Bandić sasvim sigurno neće tužiti sam sebe (svoj holding).

Predstavnik suvlasnika zgrade ne može protiv većine suvlasnika (opet Bandić), a
ni udruga ne može tužiti holding umjesto vlasnika stana odnosno suvlasnika zgrade.
Tužbe su skupe, ne mogu ići iz pričuve, i jedino što preostaje je
objava u medijima kako bi Bandić reagirao u cilju otklanjanja nedostataka.

Bandić vjeruje da se najmoprimci neće dati u novine/medije? Theresa?
__________________

Kupujem kad je skupo, a dajem zabadaf
jelko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 15:54   #4976
Vama jos uvijek nije jasno da vi iz svoje place izdvajate za njen "flat rate" pristup internetu...

I meni je moj bivsi rekao da je na sluzbenom putu.
mmark385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 10:04   #4977
Lista:
http://www1.zagreb.hr/stanovijelkove...2013_liste.pdf
filmani is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 10:46   #4978
Quote:
mmark385 kaže: Pogledaj post
Vama jos uvijek nije jasno da vi iz svoje place izdvajate za njen "flat rate" pristup internetu...

I meni je moj bivsi rekao da je na sluzbenom putu.
sve je receno ali to mnogo njih ne kuzi
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 11:37   #4979
Quote:
mmark385 kaže: Pogledaj post
Zaboravila si uz to da se "Poklonjenom konju se u zube ne gleda."
Quote:
mmark385 kaže: Pogledaj post
Vama jos uvijek nije jasno da vi iz svoje place izdvajate za njen "flat rate" pristup internetu...

I meni je moj bivsi rekao da je na sluzbenom putu.
mmark385 ti Teressu poznaš ? imaš neke informacije o njoj i uvjetima najma koje mi ne znamo?
__________________
bolje biti malo lud, nego malo pametan
big.mmamma is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 13:43   #4980
Bandić je nesposoban iznajmiti stanove po "tržišnim" uvjetima, jedva 180, a od praznih 580 stanova već je odredio 130 stanova po socijalnim uvjetima
__________________
Solemnizirajte mi nickname!
seksi-bogat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:43.