Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2015., 17:56   #61
Quote:
romana43 kaže: Pogledaj post
Ima nas pet...svi su skolarci..partner 44 god u zg....pa same godine..najvise bodova..partner skrbnik jos dodatni bodovi...ali opet ne nadamo se previse
ok,nadam se da takvih nema u Os sretno
lega_iz_osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 17:58   #62
Quote:
lega_iz_osijeka kaže: Pogledaj post
ok,nadam se da takvih nema u Os sretno
I vama od srca....RR
romana43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 18:00   #63
Quote:
lega_iz_osijeka kaže: Pogledaj post
ok,nadam se da takvih nema u Os sretno
I vama od sveg srca..
romana43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 18:30   #64
105 b Klara ispod 60.
Sama s dva mala kikaća
Miss_to_Mrs is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 18:33   #65
..dobra večer dali neko zna koja ulica pod koju spada zgrada u sv.klari..za ovu koju se natječemo za najam..hvala
franika is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 18:37   #66
Quote:
Miss_to_Mrs kaže: Pogledaj post
105 b Klara ispod 60.
Sama s dva mala kikaća
Svaka ti cast..sretno i tebi..ako si za Klaru..pricuvat cemo ih..nema frke..ja imam troje...
romana43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 19:11   #67
Quote:
romana43 kaže: Pogledaj post
Svaka ti cast..sretno i tebi..ako si za Klaru..pricuvat cemo ih..nema frke..ja imam troje...
Ne tebi svaka čast s troje. Mene ove dvije znaju izludit a treće bi me dotuklo. A za čuvanje najmanje...hmmmm ne želim panicno vrištanje susjeda kad mala krene u napad....
Miss_to_Mrs is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 19:14   #68
senia/romana, najbolje sačekaj da ti istekne ban, pa onda piši. zabranjeno je imati klon (novi račun praviti) ako si pod banom.
Lee Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 19:25   #69
Mi imamo oko1 30 do 150 ovisi jel ce mi priznat kao samohranu...natjecemo se klara do 60m2
Mirelica76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 19:34   #70
Ako ja dobro racunam imam 81 bod i ja bi iznad 60 ali ne gubim ja nadu ..tak da budete vi svi dobili stan!..a onda i ja poslje vas...

Dajte molim vas nek se samo javi neko ko ima manje nego ja . Da mi bude lakse....

Sretno svima..nadam se da bumo svi sujedi
sinkec1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 19:40   #71
Evo pošto danas nije bila lista ja sam tu da vam svima bude lakše.
imam 78 bodova! do 60, Klara. ajmo sad svi
prolaznik- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 19:42   #72
Quote:
sinkec1 kaže: Pogledaj post
Ako ja dobro racunam imam 81 bod i ja bi iznad 60 ali ne gubim ja nadu ..tak da budete vi svi dobili stan!..a onda i ja poslje vas...

Dajte molim vas nek se samo javi neko ko ima manje nego ja . Da mi bude lakse....

Sretno svima..nadam se da bumo svi sujedi
Al gle...mi smo to sve sami racunali...mozda imamo i manje a mozda vise...ne bediraj se kaj se tice bodova...glavno da si na listi...tko zna mozda bumo svi bili ispod crte i stanove dobe sasvim neki drugi klinci...zato treniraj zivce do objave liste a poslije se bu ili festalo il krunicu molilo kod kamenitih vrata

Sretno
Mirelica76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 19:45   #73
Quote:
prolaznik- kaže: Pogledaj post
Evo pošto danas nije bila lista ja sam tu da vam svima bude lakše.
imam 78 bodova! do 60, Klara. ajmo sad svi
Weeeee al ne sekiraj se..i ti ces dobit stan...ma cekaj kad prosjeci izadju na vidjelo..pa kad ljudima ponude nekaj kaj ne zele..bit ce tu odustajanja i svega

Bit cemo mi susjedi

Zadnje uređivanje sinkec1 : 29.09.2015. at 20:05.
sinkec1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 19:47   #74
Quote:
Mirelica76 kaže: Pogledaj post
Al gle...mi smo to sve sami racunali...mozda imamo i manje a mozda vise...ne bediraj se kaj se tice bodova...glavno da si na listi...tko zna mozda bumo svi bili ispod crte i stanove dobe sasvim neki drugi klinci...zato treniraj zivce do objave liste a poslije se bu ili festalo il krunicu molilo kod kamenitih vrata

Sretno
ma ja od srca zelim svima da dobiju..i vjeruj mi bez obzira na malo bodova nestrpljivo cekam...i navijam s vama..a ko zna mozda sam i ja sebi previse izracunao
sinkec1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 20:15   #75
Quote:
Mirelica76 kaže: Pogledaj post
Mi imamo oko1 30 do 150 ovisi jel ce mi priznat kao samohranu...natjecemo se klara do 60m2
Hm, inače se termin samohrana majka/otac veže uz preminulog supružnika, kada dijete fizički nema oca/majku, a drugi roditelj tada ostaje samohrani. Dakle, ne ide ako ste razvedeni, a on/ona ne plaćaju alimentaciju itd.
Lee Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 20:36   #76
Ma znam ja to...al mi je neka zena rekla da oni to gledaju isto kao i osoba koja je razvedena i uzdrzava dijete sama
Mirelica76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 20:43   #77
Onda super, nadam se da će ti priznati i da ćeš sa kikaćima dobiti stan :* Ima nas više koji želimo konačno na miru ući u stan, srediti se i polako se odmoriti od neprestanih seljakanja i svakakvih najmodavaca.
Lee Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 20:55   #78
Quote:
Mirelica76 kaže: Pogledaj post
Ma znam ja to...al mi je neka zena rekla da oni to gledaju isto kao i osoba koja je razvedena i uzdrzava dijete sama
Iz tvojih usta u Bozje usi. Onda i meni idu jos 20 bodova. Ali Zakon podrazumjeva samohranog samo ako je supruznik nestao, umro ili ako je lisen poslovne sposobnosti. Makar nekad gradansko pravo to ne uzima tako nego s kim dijete zivi.
Oprostite raspisala se malo....
Miss_to_Mrs is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 21:56   #79
Quote:
Miss_to_Mrs kaže: Pogledaj post
Iz tvojih usta u Bozje usi. Onda i meni idu jos 20 bodova. Ali Zakon podrazumjeva samohranog samo ako je supruznik nestao, umro ili ako je lisen poslovne sposobnosti. Makar nekad gradansko pravo to ne uzima tako nego s kim dijete zivi.
Oprostite raspisala se malo....
Tak je i meni ta zena objasnila...no ne nadam se previse....

Sad treba prespavat ovu noc nadam se stvarno da ta agonija u iscekivanju bu zavrsila....il placemo il slavimo kako bilo sam da je vec jednom
Mirelica76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 21:59   #80
Quote:
sinkec1 kaže: Pogledaj post
ma ja od srca zelim svima da dobiju..i vjeruj mi bez obzira na malo bodova nestrpljivo cekam...i navijam s vama..a ko zna mozda sam i ja sebi previse izracunao
Drzim ti fige da uspijes...uglanom nas tu ima oko 15-tak.... I svi bumo odavde dobili jer smo ok ekipa
Mirelica76 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:03.