Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2016., 16:16   #1
Brzi krediti/pozajmice u roku 10 minuta?

U zadnje vrijeme viđam sve više web stranica koje nude brze kredite s isplatum u roku desetak minuta.

>> Evo linka na jednu takvu.

Prijava se zatraži online putem njihove web stranice, a za kredit nije potreban niti jamac. Je li netko imao iskustva s ovakvim uslugama?

Što se desi ako kredit slučajno ne vratite na vrijeme, ide ovrha ili kako?
imnewhere is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 16:18   #2
Ide, ide, ovrha bejzbol palicom
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 16:19   #3
Imao sam sa prilozenom stranicom iskustva. Svaka pohvala, sve ok.
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 18:23   #4
Ako dobro čitam, za posuđenih 2000 kn na 30 dana potrebno je vratiti ukupno 2530 kn što odgovara mjesečnoj kamati od 20%
A za posuđenih 6000 kn na 90 dana potrebno je vratiti 9600 kn. (to bi odgovaralo godišnjoj kamati od 240%)
A u drugim temama se diskutira o tome da je 4,5% ili 5,5% godišnje koliko traže banke (pre)visoka kamata
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 10:02   #5
Da, ali to uglavnom koriste ljudi koji ne mogu dobit kredit u banci. Takve stranice postoje svugdje u svijetu. Brza lova, bez puno pitanja i dokumentacije, ali kamate su visoke. Ako ne vratiš u roku, ide ovrha preko odvjetničkog ureda, ali ne odmah, može se dogovoriti da pričekaju neko vrijeme.
bluebunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 19:26   #6
Evo podigao sam taj brzi kredit, uplata mi je sjela na račun isti dan.

Kamate jesu visoke, no dobro dođe ovakav tip usluge u kriznim situacijama.
imnewhere is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 19:55   #7
Po meni ima smisla jedino kada ti je rizik znatno veći nego kamata(pod tim mislim na sva davanja) na taj iznos



Dakle, u situaciji kada trebaš npr 3000, da bi "investirao" u nešto što će ti donjeti dodatnih 1500kn, mislim da ima smisla. Podići lovu koja ti treba za platiti režije, ili za drva, ili nešto slično, nema smisla
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 22:38   #8
Evo stigao mi mail da je osvanula još jedna slična stranica:
Brze pozajmice

Ne razumijem zašto imaju potrebe otvarati više takvih stranica ako se radi o istoj firmi?
imnewhere is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 09:58   #9
Quote:
imnewhere kaže: Pogledaj post
Evo stigao mi mail da je osvanula još jedna slična stranica:
Brze pozajmice

Ne razumijem zašto imaju potrebe otvarati više takvih stranica ako se radi o istoj firmi?
Zato jer ljudi upisuju razne pojmove, tipa brzi kredit, brza pozajmica, pozajmica on line, a oni očito žele biti sveprisutni, tj. da se za svaki takav upit u tražilici ovijek otvori njihova stranica. Ima više takvih stranica koje nude pozajmice online, ali uvijek je njihova na vrhu popisa.
bluebunny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:58.