Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2016., 08:39   #1
Kupnja na rate

Dakle imam pbz visa inspire karticu tekuceg racuna. I pise da se tom karticom moze kupovati na rate. Posto ja nikad nisam do sada kupovao na rate zanima me jel moram ic prvo u banku da mi oni odobre kupovinu na rate? Ili je to mozda odobreno od otvaranja kartice? Ili ducan u kojem kupujem mora odobrit? Hvala na pomoci svima
tonco888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 08:42   #2
Quote:
tonco888 kaže: Pogledaj post
Dakle imam pbz visa inspire karticu tekuceg racuna. I pise da se tom karticom moze kupovati na rate. Posto ja nikad nisam do sada kupovao na rate zanima me jel moram ic prvo u banku da mi oni odobre kupovinu na rate? Ili je to mozda odobreno od otvaranja kartice? Ili ducan u kojem kupujem mora odobrit? Hvala na pomoci svima
A da jednostavno nazoveš PBZ i pitaš?
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 09:50   #3
Quote:
tonco888 kaže: Pogledaj post
Dakle imam pbz visa inspire karticu tekuceg racuna. I pise da se tom karticom moze kupovati na rate. Posto ja nikad nisam do sada kupovao na rate zanima me jel moram ic prvo u banku da mi oni odobre kupovinu na rate? Ili je to mozda odobreno od otvaranja kartice? Ili ducan u kojem kupujem mora odobrit? Hvala na pomoci svima
ne moraš u banku.
banka ti je već unaprijed odredila iznos do kojega možeš koristiti plaćanje na rate, isto kao što ti je odredila iznos minusa.
o dućanu ovisi za koji iznos odobravaju plaćanje na rate ali svi koji primaju maestro kartice mogu odobriti plaćanje na rate s njima.
shlede is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 09:59   #4
Quote:
shlede kaže: Pogledaj post
ne moraš u banku.
banka ti je već unaprijed odredila iznos do kojega možeš koristiti plaćanje na rate, isto kao što ti je odredila iznos minusa.
o dućanu ovisi za koji iznos odobravaju plaćanje na rate ali svi koji primaju maestro kartice mogu odobriti plaćanje na rate s njima.
Iznos minusa je 0kn, to znam. Onda je mozda i za rate tako?
tonco888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 23:46   #5
Tako je, ako nemaš mogućnost dopuštenog prekoraćenja, nemaš ni mogućnost kupovine na rate.
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:27.