Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2017., 09:19   #1
Pomracenje Sunca 21.08.2017.

Dakle...
Vrlo specificno i simbolicki visestruko znakovito pomracenje koje ce se u punom obimu emitovati nad Amerikom pre svega... a sto je opet znakovito jer je tamo na vlasti TRUMP (culi ste za SEVEN TRUMP-ets...)

Vise je tragova znakovitosti ovog pomracenja, sem sto se desava nad Amerikom i sto je na tom terenu u visetrukoj vezi sa brojem 33 (masonska simbolika)...


10 Very Strange Facts About the August 21 Solar Eclipse that Will Blow Your Mind
https://www.youtube.com/watch?v=lwGb38Rce5E


I sem sto se datumski desava u ZNAKU LAVA kojem je upravo SUNCE vodece nebesko telo.

I sem sto satanisti iluminati uveliko ritualisu u svrhu štovanja ovog pomracenja pa tako imasmo ovo rezirano ritualno zrtvovanje u Barseloni itd.


Ono sto je jos zanimljivo...

OVO POMRACENJE SE DESAVA TACNO NA POLA VREMENA IZMEDJU OVOGODISNJEG USKRSA I OVOGODISNJEG ZAPADNOG BOŽIĆA

Dakle bukvalno imamo:

USKRS 2017
+
128 dana
=
POMRACENJE SUNCA 21.08.2017.
+
128 dana
=
ZAPADNI BOŽIĆ 2017.


...
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
PFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 10:03   #2
Pomrčina Sunca ima veze sa alternativom kao Mozart sa Motorheadima.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 10:46   #3
Quote:
PFC kaže: Pogledaj post
Vrlo specificno i simbolicki visestruko znakovito pomracenje koje ce se u punom obimu emitovati nad Amerikom pre svega... a sto je opet znakovito jer je tamo na vlasti TRUMP (culi ste za SEVEN TRUMP-ets...)
Apsolutno nema nikakve veze. Pomrčina bi se tamo najviše primjetila taman da sam i ja na vlasti, ili da je još neotkrivena, ili čak i da nema apsolutno žive duše u Americi. Ne postoji povezanost političara, raznih elita i onih koji misle da spadaju u elite, sa kretanjem planeta.


Quote:
PFC kaže: Pogledaj post
I sem sto satanisti iluminati uveliko ritualisu u svrhu štovanja ovog pomracenja pa tako imasmo ovo rezirano ritualno zrtvovanje u Barseloni itd.
To nije ritualno žrtvovanje, nego skupina debila koja je postepeno ušla u Europu kako bi pobjegli od bjede. I sada kada su došli tu gdje je bolje, aktivirao se bolesni debili primitivizam pomješan sa vjerskim fanatizmom, pa sad pokušavaju svoj stil života nametnuti i nama. Znači, ništa ritualno, samo debilno.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 11:29   #4
Ne shvatas o cemu pricam - govorim o ZNAKOVITOSTI !!!

O sublimativnom SIMBOLIZMU i ZNAKOVITOSTI !!!

Te u tom kontekstu jeste sublimativno simbolicki znakovito da se bas sad u ovom trenutku tamosnji predsednik preziva TRUMP
Kao sto je kabalisticki pristup bio prosli Predsednik - CRNI Obama u BELOJ Kuci...

A sadasnji je TRUMP, koji je bitan ne samo zbog SEVEN TRUMPets

Vec i pazi sad...

Sa kojim Americkim Predsednikom po slicnosti prezimena se ovaj sadasnji podudara?


Kako se prezivao Americki Predsednik koji je prvi u istoriji covecanstva upotrebio ATOMSKU BOMBU?
Zvao se Hary TRUMAN


TRUM-AN

i

TRUM-P


Kako su se zvale dve bacene bombe?

LITLE BOY
i
FAT MAN

Na koga te ta dva naziva podsecaju?
Pa na sadasnjeg lidera Severne Koreje...


A pazi...te bombe su bacene 1945....a mi smo sad u 2017. ...

Dakle ni nemas pojma koliko ovi mracanjci okultisu i "gataju"...


...
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
PFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 11:56   #5
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Apsolutno nema nikakve veze. Pomrčina bi se tamo najviše primjetila taman da sam i ja na vlasti, ili da je još neotkrivena, ili čak i da nema apsolutno žive duše u Americi. Ne postoji povezanost političara, raznih elita i onih koji misle da spadaju u elite, sa kretanjem planeta.
..a zašto nisi ti onda na vlasti ili Pero Perić?

Postoji veza. Politika je kontrola svijeta, materijalnog. Duh kontrolira materiju, uvijek. Kontrolirane radnje na neopipljivim ravnima uvijek komandiraju nižim točkama.
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 11:59   #6
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
..a zašto nisi ti onda na vlasti ili Pero Perić?

Postoji veza. Politika je kontrola svijeta, materijalnog. Duh kontrolira materiju, uvijek. Kontrolirane radnje na neopipljivim ravnima uvijek komandiraju nižim točkama.
zelis reci da netko utjece na pomrcinu Sunca?
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 12:05   #7
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
zelis reci da netko utjece na pomrcinu Sunca?
ne, nego je to samo jedna od točaka koja se koristi za sprovođenje nauma.
Prirodna stvar koja astrološki gledano ima potreban utjecaj....ali..molim te lijepo budi dobar prema meni ipak ja prilazim stvarima drugačije od tebe
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 12:08   #8
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
zelis reci da netko utjece na pomrcinu Sunca?

Ne...ne radi se o tome..
Pre bi mogli pricati o uticaju nebeskih tela na ljude na Zemlji sto je fakat.

Nego ovde se radi o tome da neko iz nekih okultnih razloga, ritualno štujući ta kretanja nebeskih tela, onda nastoji da "preslika" na desavanja na Zemlji...

Koliko tu ima okultizma i nikako nekakve "slucajnosti"...govori nam skorasnja situacija u UN-u

Kad smo imali kao dvojicu vodecih likova u UN-u, pazi sad:

Ban Ki MOON
i
Jeremic VUK


MESEC i VUK...

Jel ti to poznato odnekud?

Kakva slucajnost a?





.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
PFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 12:16   #9
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Prirodna stvar koja astrološki gledano ima potreban utjecaj....ali..molim te lijepo budi dobar prema meni ipak ja prilazim stvarima drugačije od tebe
ne znam nista o astrologiji, ne vjerujem u to, ali kako nista ne znam o tome ne zelim pisati o necemu sto ne znam. steta sto drugi tako ne rade...
hoces reci da nisam dobar ?
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 12:18   #10
Quote:
PFC kaže: Pogledaj post
Ne...ne radi se o tome..
Pre bi mogli pricati o uticaju nebeskih tela na ljude na Zemlji sto je fakat.

Nego ovde se radi o tome da neko iz nekih okultnih razloga, ritualno štujući ta kretanja nebeskih tela, onda nastoji da "preslika" na desavanja na Zemlji...

Koliko tu ima okultizma i nikako nekakve "slucajnosti"...govori nam skorasnja situacija u UN-u

Kad smo imali kao dvojicu vodecih likova u UN-u, pazi sad:

Ban Ki MOON
i
Jeremic VUK


MESEC i VUK...

Jel ti to poznato odnekud?

Kakva slucajnost a?





.
ne znam tko je jeremic vuk i prvi put cujem da je on nesto vazno u UN...
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 12:26   #11
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
ne znam nista o astrologiji, ne vjerujem u to, ali kako nista ne znam o tome ne zelim pisati o necemu sto ne znam. steta sto drugi tako ne rade...
hoces reci da nisam dobar ?
Ma pola toga možeš otpisati što se brblja vani o astrologiji ali da postoje određene točke koji daju neki dublji smisao, postoje.

Ma jesi jesi, povremeno
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 12:28   #12
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post

Ma jesi jesi, povremeno
kad ne pisem ?
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 12:34   #13
Pa zapravo kad se već spominje... baš sam neki dan pročitala da Trump ima neku osjetljivu točku, mislim ascendent na tom mjestu gdje se događa eklipsa.
Tako da se može odraziti na njega ili preko njega...
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 12:36   #14
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
kad ne pisem ?
..ili spavaš

Da, u vezi planeta i toga svega..smatram da imaju pametnijeg posla nego da se bave pitanjima tipa "dal' ću se udat prije 30e" ili "moj muž je počeo trpat susjedu ali me zanima da li me još uvijek voli i koliko će ju puta?"
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 12:38   #15
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Pa zapravo kad se već spominje... baš sam neki dan pročitala da Trump ima neku osjetljivu točku, mislim ascendent na tom mjestu gdje se događa eklipsa.
Tako da se može odraziti na njega ili preko njega...
Čudnog li čuda ma nemaaa
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 12:44   #16
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Pa zapravo kad se već spominje... baš sam neki dan pročitala da Trump ima neku osjetljivu točku, mislim ascendent na tom mjestu gdje se događa eklipsa.
Tako da se može odraziti na njega ili preko njega...

Pomracenje se desava tacno 7 meseci od njegove inauguracije.

Tj desava se posle 7 meseci i u 7+7+7 = 21. danu Avgusta...

A inace u vezi njega se dosta povezuju brojke 7,77,777
Ukucaj samo Trump i 777 i izace ti nekoliko linkova videa, tekstova i sl.

A o 777 znamo da je pisao jedan okultista i satanista:

777 and Other Qabalistic Writings of Aleister Crowley
https://en.wikipedia.org/wiki/777_an...eister_Crowley



Takodje ne zaboravi ono sto pominjah u vezi SEVEN TRUMP-ets sto se pominje u nekim svetim knjigama itd...


.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
PFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 15:01   #17
Ova pomrčina je stvarno zanimljiva.

Karta pomrčine:

Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 15:43   #18
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
..a zašto nisi ti onda na vlasti ili Pero Perić?
Osobno ne želim se baviti politikom, uvijek nađem pametnijeg i moralnijeg posla.
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Postoji veza. Politika je kontrola svijeta, materijalnog. Duh kontrolira materiju, uvijek. Kontrolirane radnje na neopipljivim ravnima uvijek komandiraju nižim točkama.
ako me komarac ubode, opaliti ću ga. Tu postoji veza, ali Trump, Truman, neki drugi T i pomrčine nemaju veze. Planeti se kreću puuuunnno duže nego što postoji Amerika, Trump i ostali, pa će prema tome i dalje dolaziti do pomrčina. Trump jedino može utjecati na svijetlo i zamračenje sobe, ništa više od toga.


Quote:
PFC kaže: Pogledaj post
Pomracenje se desava tacno 7 meseci od njegove inauguracije.

Tj desava se posle 7 meseci i u 7+7+7 = 21. danu Avgusta...
Vidiš kako ti teorija ne štima. Imaš tri sedmice, znači pojavljuju se tri puta (slovima: 3) a broj 3 se ne uklapa sa brojem 7, sve pada u vodu.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 15:53   #19
Da dam svoje mišljenje....

Pomrčina sunca se naravno ne može "naručiti" ni stvoriti kad se hoće. To je čisto astronomski fenomen uzrokovan gibanjem Sunca, Zemlje i Mjeseca, totalno nezavisan od ljudi. Dešava se svakih par godina na različtim mjestima na Zemlji, to je ili potpuna ili djelomična pomrčina. Dakle čista fizika.

Ono što je bitno je utjecaj pomrčine Sunca na ljude i njihovu psihu. Tokom povijesti, pomrčina Sunca je predstavljala itekakav omen koji je imao itekakav utjecaj na ljude koji nisu u potpunosti razumjeli fiziku iza toga. I to je ono što je bitno. Pomrčina Sunca na nas djeluje na podsvjesnoj razini i itekako je važna jer iako živimo u viskorazvijenoj tehnološkoj civilizaciji mi smo biološki gledano još uvijek identični onom primitivnom čovjeku koji je sa strahopoštovanjem gledao u nebo. I iako znamo zašto se dešava i možemo izračunati kad će se desiti ona i dalje ima ogromna utjecaj na podsvjest mase ljudi a time je i mogući pokretač događaja i promjena.
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 15:58   #20
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Osobno ne želim se baviti politikom, uvijek nađem pametnijeg i moralnijeg posla.
Pošteno




Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
ako me komarac ubode, opaliti ću ga. Tu postoji veza, ali Trump, Truman, neki drugi T i pomrčine nemaju veze. Planeti se kreću puuuunnno duže nego što postoji Amerika, Trump i ostali, pa će prema tome i dalje dolaziti do pomrčina. Trump jedino može utjecati na svijetlo i zamračenje sobe, ništa više od toga.

Ne upravljaju nebeskim tijelima kvragu
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:17.