Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2018., 09:05   #1421
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
muž i ja smo bili u subotu, nije nam ništa posebno trebalo tako da nismo ciljano išli.
mi otprilike jednom godišnje odemo i uvijek kupimo nešto.
sad koliko je povoljno, ne znam baš reći, po meni se da naći uvijek nešto.
uglavnom je on kupovao sebi, remen kožni za odijela finiji u cK cca 230kn, Guess košulja kratkih rukava isto kao malo finija 150kn, dvije jakne u Tom Tailoru, svaka manje od 400kn (bile su 70% snižene).
nešto djeci sitno smo uzeli i standardno Calzedonia. zbog nje najviše i odemo.
hulahopke zimske cashmere blend su im po 20kn npr, u gradu su 50 mislim.
tamo kupimo uvijek svašta za neke sitne pare.
gledali smo sportsku opremu i dalo se naći i tajica i majica za gym, tenisica...na kraju nisam ništa uzela jer je razum prevladao
u Sportini se može naći ok stvari, XYZ isto.
Hvala na info

Upravo zbog tvog posta smo na kraju otisli u roses jer sam bila u potrazi za sportskom jaknom i stvarima za vjezbanje.
I sve sam nasla
U addidasu sportske tajice snizenje sa 400-500 na 200 kn, trenirke takoder u tom cjenovnom rangu.
Timeout ducan nisam prije nikad dozivljavala al sad tamo nasla jaknu, snizenje je bilo na sve ili 50 ili 70 % pa se dalo naci stvarno dobrih jakni a i kaputa po 300 kn, traperice 150 kn, veste/majice od 50-150 kn.
Guliver kozne cizmice od 150-300 kn koliko sam upratila, tommy hilfiger je imao zenskih cizmica snizenih sa 1200 na 600 kn. Muske veste su pak bile od 350-500 kn. Paket carapa od 5 komada snizen na 150 umjesto 200i nes. Nije puno al nabere se ako uzmes vise toga
Calzedonia standardno, puno svega po niskim cijenama.
U sportinu smo usli i vidjeli da ima snizenja svega i svacega al meni je unutra uvijek tako vruce i slabo mi dode pa unaprijed izgubim volju za ista traziti i gledati.

Ugl zakljucak, da se naci u rosesu stvari
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2018., 06:12   #1422
bio netko nedavno?
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2018., 13:35   #1423
Ja i relativno sam zadovoljna. Lovim obično vikende kada imaju neke dodatne popuste i zna se probrati ponešto. Mislim da bi mogli sad kad se otvori onaj novi outlet pored Ikee početi još spuštati cijene ipak je to konkurencija.
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2018., 13:37   #1424
Ja i relativno sam zadovoljna. Lovim obično vikende kada imaju neke dodatne popuste i zna se probrati ponešto. Mislim da bi mogli sad kad se otvori onaj novi outlet pored Ikee početi još spuštati cijene ipak je to konkurencija.
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2018., 05:26   #1425
Quote:
mateichh kaže: Pogledaj post
Ja i relativno sam zadovoljna. Lovim obično vikende kada imaju neke dodatne popuste i zna se probrati ponešto. Mislim da bi mogli sad kad se otvori onaj novi outlet pored Ikee početi još spuštati cijene ipak je to konkurencija.
bila i ja ali osim Calcedonije, ništa
sve već viđeno, stoji mjesecima
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2018., 01:03   #1426
Jel netko bio u zadnje vrijeme? Ima li štogod kožnih Nike patika? :-) Kakav je Adidas store?

Svi se žale na taj outlet, ali meni je za sportsku obuću i odjeću skroz dobar. I Tom Tailor je tamo dobar. Jednom sam tamo kupila New Balance tenisice, koje su u gradu bile oko 1000 kn, za trećinu te cijene...

Caldezonia mi je bila i ostala out.

Nes je bio odličan dućan tamo, ali zatvoren. Jedan veliki ducan s klasičnim KOŽNIM cipelama je isto, na žalost, zatvoren....zbog njega sam isto išla tamo...
coffeebreakfor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2018., 05:32   #1427
Quote:
coffeebreakfor kaže: Pogledaj post
Jel netko bio u zadnje vrijeme? Ima li štogod kožnih Nike patika? :-) Kakav je Adidas store?

Svi se žale na taj outlet, ali meni je za sportsku obuću i odjeću skroz dobar. I Tom Tailor je tamo dobar. Jednom sam tamo kupila New Balance tenisice, koje su u gradu bile oko 1000 kn, za trećinu te cijene...

Caldezonia mi je bila i ostala out.

Nes je bio odličan dućan tamo, ali zatvoren. Jedan veliki ducan s klasičnim KOŽNIM cipelama je isto, na žalost, zatvoren....zbog njega sam isto išla tamo...
ja sam bila krajem lipnja

Ad.i Reebok su mi puno lošiji od kad su se spojili, nisam našla ništa iako ima dosta na 50%
u New B sam samo provirila, a u Calz.obavila dobar shopping
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2018., 22:53   #1428
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
ja sam bila krajem lipnja

Ad.i Reebok su mi puno lošiji od kad su se spojili, nisam našla ništa iako ima dosta na 50%
u New B sam samo provirila, a u Calz.obavila dobar shopping
kolko su badići dvodijelni u Calzedoniji?
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2018., 05:24   #1429
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
kolko su badići dvodijelni u Calzedoniji?
onaj koji sam kupila je bio 35 za svaki
čini mi se da je bilo i jeftinijih
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2018., 20:54   #1430
bila danasnakon pola godine i to je sramota a ne outlet
cijene su im skuplje nego trenutno u graadu sa sniženjima , roba stara i izbljedjela , dosta dućana zatvoreno za stalno. prošli smo sve kroz 45 min. nikad brže ne ide mi u glavu da Pumice u Shobedo-u u Arena centru koštaju na sniženju 290 kn a kod njih 499. ma wtf ? i to je neki outlet ?
mi smo stvarno ovce za šišanjeu ovoj državi
Victorium is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2018., 07:38   #1431
Quote:
Victorium kaže: Pogledaj post
bila danasnakon pola godine i to je sramota a ne outlet
cijene su im skuplje nego trenutno u graadu sa sniženjima , roba stara i izbljedjela , dosta dućana zatvoreno za stalno. prošli smo sve kroz 45 min. nikad brže ne ide mi u glavu da Pumice u Shobedo-u u Arena centru koštaju na sniženju 290 kn a kod njih 499. ma wtf ? i to je neki outlet ?
mi smo stvarno ovce za šišanjeu ovoj državi

pravog outleta kod nas na žalost nema
postoje ''skladišta'' sa malo sniženom starijom robom
za outlet treba potegnuti do Beča ili Italije

u Rosesu je jedina Calzedonia sa outlet cijenama. ostalo je srednja žalost, a neke ''krpice'' gledam već godinama (iste)
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2018., 12:42   #1432
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
pravog outleta kod nas na žalost nema
postoje ''skladišta'' sa malo sniženom starijom robom
za outlet treba potegnuti do Beča ili Italije

u Rosesu je jedina Calzedonia sa outlet cijenama. ostalo je srednja žalost, a neke ''krpice'' gledam već godinama (iste)
ma na nekim tenisicama je sloj prašine a na nekima izbljedjela boja kao da su stajalle negdje na suncu i onda koštaju skuplje nego normalne. ljudi kao nešto razvlače , gledaju , ali najviše ih samo izađe sa rukama u džepovima. adidas i reebok su spojili u jedno i saada je to kao zajednički dućan sa upola manjim izborom koji je loš i jadan. ma ljuti me to jer stvarno od nas rade budale i reklamiraju se kao da ti nude besplatno u najmanju ruku a ono smeće
Victorium is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2018., 22:20   #1433
Da li netko mozda planira do Rosesa ovih dana? Imam jednu zamolbu...

Za one koji ne znaju, Nike ima dodatnih 30% na sve s vaucerem koji se skine na njihovoj stranici i vrijedi jos sutra.
__________________
Obrisano, nedozvoljen potpis!
walter_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2018., 08:50   #1434
Roses outlet NIJE outlet.
Užas: stara, ofucana preskupa roba
Gear.for.change is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2019., 13:17   #1435
Nisam bila više od pola godine, da li se uopće isplati ići?
Vidim da je otvoren Hervis..
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2019., 01:39   #1436
Jel ti se isplatilo ic zadnjih nekoliko puta?
__________________
Obrisano, nedozvoljen potpis!
walter_1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:56.