Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2018., 12:56   #3421
Možda je TS nekad i bila najveća zvijezda u USA, danas nije ni u TOP10. U ostatku svijeta da i ne pričam.
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 13:24   #3422
Quote:
t86 kaže: Pogledaj post
Možda je TS nekad i bila najveća zvijezda u USA, danas nije ni u TOP10. U ostatku svijeta da i ne pričam.
Taylor je definitivno top 2 najveća zvijezda u USA-u
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 13:29   #3423
Quote:
BozWon kaže: Pogledaj post

I ne nije ona najveća ženska zvijezda već je to Adele i to očito bez konkurencije
+++

Nitko nikad nece biti Adele ona je stvarno bez konkurencije. Jel istina da nje nece biti sljedecih 10 godina zbog majcinstva?
Hawkers is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 13:45   #3424
Quote:
BozWon kaže: Pogledaj post
Taylor je definitivno top 2 najveća zvijezda u USA-u
Ne znam. Meni to više djeluje da je to zbog stare slave.
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 13:48   #3425
Zanima me kako će se Taylor snaći slijedeću eru jer u US nakon što cure napune 30 godina nemaju baš neki uspjeh više. Radio ih više ne pušta toliko i streaming im dosta padne
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 15:32   #3426
ma Reputation stvarno nije los album, ona los pa ni osrednji album nikada nije izdala, ali zbog loseg odabira singlova i pristupa mnogi ovu eru dovode u pitanje...

album cak ima i dosta singl materijala (ne ko 1989, ali ima). EG, IDSB, DBM, GC, RFI, LWYMMD, NYD, TIWWCHNT, sve to uz promociju moze biti uspjesno


Quote:
t86 kaže: Pogledaj post
Možda je TS nekad i bila najveća zvijezda u USA, danas nije ni u TOP10. U ostatku svijeta da i ne pričam.
daj mi molim te onda napisi tu tvoje trenutnu TOP 10 listu

TS, Adele i Beyonce su TOP3 u svijetu vec 3 godine. u SAD-u je TS mozda i no.1 jer je ona tamo opca kultura, kod nas se dosta kasno pojavila i manje je zanimljiva medijima pa se zato mozda tako ne cini
sebastianpgptvk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 15:48   #3427
TS globalno nije ni u top10

Adele, Bey i RiRi top3
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 15:49   #3428
Netko iz GP ne bi znao nabrojati ni 3 Tejlorine pjesme.
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 15:58   #3429
Ne znam za globalni aspekt, ali ovdje u SADu su Beyonce i Taylor najvece zvijezde. Adele, koju ja inace volim, nije u rangu s te dvije.

Turneja se losije rasprodaje radi novog modela prodaje (proguglati kome se da) i cinjenice da su karte trostruko skuplje. Ne vjerujem ni da bi Bey prosle kerefeke sa 500 dolara po karti.

Takvo sto ne bih ni ja platila jednostavno iz principa. Sto je previse, previse je.
__________________
"Human progress never rolls in on wheels of inevitability; it comes through the tireless efforts of men willing to be co workers with God, and without this hard work, time itself becomes an ally of the forces of social stagnation. We must use time creatively, in the knowledge that the time is always ripe to do right." - Letter from a Birmingham Jail, King, Jr.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 16:20   #3430
Mislim da je reputation dobar album, svaka mi je pjesma sjela. Od Delicate pa do Getaway car /koji def bi trebao biti singl.
No ima nešto u 1989 bolje. Baš je netko mislim ovdje napisao da se na tom albumu sve pjesme lijepe za uho. Svaka pjesma je drugačija, dok su mi na reputation nekako slične. Na 1989 mi se sviđa taj nostalgičan dir i pjesme poput Clean i You are in love. I promocija za tu eru je stvarno bila izvrsna.
Ovo "kopiranje" Beyonce da ne daje intervjue i izjave ni ništa mi je skroz nepotrebno. I mislim da je tematiku reputacije već isfurala sa Blank space, malo mi se previše zadržava na tome "u inat hejterima", nekako joj ne stoji i prežvakana tema
leona_lewis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 16:29   #3431
Ona ne daje intervjuima medijima zbog načina na koji su pisali o njoj u zadnje vrijeme a ne zato jer kopira Beyonce koja ne daje intervjue jer nema šta pametno reci i kada bi progovorila unišila bi misteriju oko sebe
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 17:36   #3432
Quote:
leona_lewis kaže: Pogledaj post
Mislim da je reputation dobar album, svaka mi je pjesma sjela. Od Delicate pa do Getaway car /koji def bi trebao biti singl.
No ima nešto u 1989 bolje. Baš je netko mislim ovdje napisao da se na tom albumu sve pjesme lijepe za uho. Svaka pjesma je drugačija, dok su mi na reputation nekako slične. Na 1989 mi se sviđa taj nostalgičan dir i pjesme poput Clean i You are in love. I promocija za tu eru je stvarno bila izvrsna.
Ovo "kopiranje" Beyonce da ne daje intervjue i izjave ni ništa mi je skroz nepotrebno. I mislim da je tematiku reputacije već isfurala sa Blank space, malo mi se previše zadržava na tome "u inat hejterima", nekako joj ne stoji i prežvakana tema
Da, ja sam napisala da se sve pjesme s 1989 lijepe za uho. Tako je bilo sa mnom kojoj je Taylor prije toga bila manje-vise (u globalu) iako je dotad vec bila T2 zvijezda na trzistu.

Reputacija mi je dobar album ali nije toliko catchy.
__________________
"Human progress never rolls in on wheels of inevitability; it comes through the tireless efforts of men willing to be co workers with God, and without this hard work, time itself becomes an ally of the forces of social stagnation. We must use time creatively, in the knowledge that the time is always ripe to do right." - Letter from a Birmingham Jail, King, Jr.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 18:30   #3433
Quote:
MissMusica kaže: Pogledaj post
Mogla se odreći intervjua ali pobogu zašto se odrekla promocije? Od kad je album izašao imala je (mislim) 2 javna nastupa (SNL i iHeart festival). Ona je najveće žensko ime trenutno u glazbi (čak i zadnjih 2-3 godine) mogla se uguzi u koju emisiju pa makar izvela pjesmu bez intervjua.

Carpool karaoke, xfactor, Ellen, Kimmel, Fallon... Znači da je doslovno napravila 5 nastupa bilo bi ok. Realno mogla se uguziti i na nagrade... Krajem i početkog godine se tako i onako najvažnije nagrade odvijaju (izuzev VMA)..

Draga mi je Taylor i sve ali realno nije ni čudo zašto joj singlovi "flopiraju". Probala je RFI pogurat sa videom. Pjesma je bila #4 isključivo zbog hajpa a čak joj nije ni multimilionski video pomogao. Situacija za End Game je još upitna ali ako ne mrdne guzicu od ovog albuma i daljnih singlova nema ništa.

RFI - 1 nastup, End Game - 1 nastup :klap:

Kod Fallona je izvela New Years Day. I imala je 6 nastupa, na SNL-u, KISS FM-u u LA-u, na Poptopiji u San Joseu, Jingle Bell Bashu u Chicagu, Jingle Ballu u NY-u i Capital FM-u u Londonu.

Da joj je cilj da singlovi uspiju valjda bi mrdnula guzicom malo više.

RFI- 6 nastupa, End Game- 3 nastupa
__________________
Everything is negotiable. Whether or not negotiation is easy is another thing.
Kety9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 19:09   #3434
mess, zasto Otvoreni stalno pusta Gorgeous imaju li uopca prava na to ako nije singl
sebastianpgptvk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 00:55   #3435
Quote:
sebastianpgptvk kaže: Pogledaj post
mess, zasto Otvoreni stalno pusta Gorgeous imaju li uopca prava na to ako nije singl
Tu pjesmu je poslala na hrvatske radio postaje. Cudno kako forumašica koja se bavi radio postajama od Uzbekistana do Burkina Faso nije to postala na ovu temu.
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 01:28   #3436
Gorgeous idući singl
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 09:13   #3437
Možda će Alwyna nekako uvaliti u spot
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 10:41   #3438
Gorgeous mi je jedna od najmanje dragih sa albuma ali ima šanse biti hit. Radio trenutno voli takve pjesme.
MissMusica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 20:30   #3439
Gdje piše da je Gorgeous sljedeći singl? Navodno je I Did Something Bad sljedeći
__________________
Everything is negotiable. Whether or not negotiation is easy is another thing.
Kety9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 01:09   #3440
Quote:
Kety9 kaže: Pogledaj post
Gdje piše da je Gorgeous sljedeći singl? Navodno je I Did Something Bad sljedeći
https://web.archive.org/web/20180112...adio1/playlist

Poslana je na radio u UK još 12.1. sad hoce biti ww i hoce dobiti spot pokazace vreme
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:32.