Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2017., 15:51   #141
Da, to je bila akcija u Gizzmo...


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 06:43   #142
Stigao mob, mat crni a ovako izgleda sa maskom




best free photo hosting site
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 10:56   #143
Trebam preporuku za zaštitu prednjeg stakla. Uzeo neko staklo "Nuglas tempered" preko ebaya ali ništa ne valja, halo efekt po rubovima a prlja se nenormalno.
Uzeo prije neku za 6-icu ali je savršena bila. Nisam ni znao da je gore dok nije puknula.
Gledam kod nas po dućanima po 100kn a sada ako je isto kao i ovo s ebaya...koma.
Link anyone?
Xeroxmeister is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 11:41   #144
Zelis full tempered? Od ruba do ruba?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 17:19   #145
Quote:
Xeroxmeister kaže: Pogledaj post
Trebam preporuku za zaštitu prednjeg stakla. Uzeo neko staklo "Nuglas tempered" preko ebaya ali ništa ne valja, halo efekt po rubovima a prlja se nenormalno.
Uzeo prije neku za 6-icu ali je savršena bila. Nisam ni znao da je gore dok nije puknula.
Gledam kod nas po dućanima po 100kn a sada ako je isto kao i ovo s ebaya...koma.
Link anyone?
Ja za sve gledam ocijene na Amazon, gledaj da je ocijena oko 4.2 ili vise. Tamo mozes naruciti ili pogledati u Hr dali ima taj proizvod.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 23:23   #146
ja imam nillkinov s alija. ovaj.
e sad, mogu reći da sam zadovoljna ali ne u potpunosti. krivnja može biti do postavljača (frend ga je lijepio) ali i do samog stakla, nisam ziher.

plus:
- ne kuži se da je na mobitelu. potpuno prekrije bezele i izgleda izvrsno.
- tanko je, home button je mrvicu udubljen.
- touch radi bez ikakvih problema

minus:
- imam dojam da djeličak milimetra previše prekriva ekran. npr kad sam na tapatalku, skoro pa ne vidim onu plavu oznaku za nepročitane teme, moram svajpati udesno kako bi mi se lijevo pokazale te plave oznake
- pri vrhu ekrana i s desne strane napravila su se dva tanka zračna jastuka (ako ih mogu tako nazvati, nije izbočeno ali se vidi da staklo ne leži na ekranu već ima lufta). koliko se sjećam, nije ih bilo odmah nakon postavljanja. ne smetaju mi, vide se samo pod određenim kutom kad je ugašen ekran.

dakle svi minusi mogu biti greška pri postavljanju; možda ga je frend zalijepio mrvicu previše udesno i možda nije dobro istisnuo zrak pa stoga ti lufotvi. no bio kriv on ili staklo, opet sam zadovoljnija tim staklom nego običnim koje ne prekriva bezele jer se ti baš kuže na mobitelu.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 10:11   #147
Duba jel imas 8 ili 8 plus?
MI u Bih ne mozemo sa alija narucivati pa znas li neku dobru zastitu sa Ebaya?
I preporuku za bezicni punjac?
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 10:33   #148
imam plus. imaš nillkinovih i na ebayu

za bežični punjač imaš cijelu temu ovdje negdje, tema ispred ili ispod.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 19:54   #149
Kupio nedavno iPhone 7 i nalijepio sam na ekran kaljeno staklo ( ono standardno uze ), koje mi se naravno nije dobro primilo po rubovima jer je ekran zaobljen prema krajevima.. sad imam pitanje ako narucim neko staklo koje prekriva cijeli ekran da li ce se na njega moci normalno staviti maska ili ce smetati tih 0.2, 0.3 mm debljine na rubovima.. zasad cekam jos masku sa ebaya a ruzno mi ovako izgleda




Sent from my iPhone using Tapatalk
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 20:41   #150
Cudno za staklo, ja stavljam identicno i nikad na sedmici nije bilo problema. Jesi dobro ocistio ekran prije postavljanja?
Sto se maske tice, ovisi o kojoj masci je rijec. Inace sa slim maskicama ne bude problema.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 20:49   #151
Ja na osmici isto imam to kaljeno i jako je dobro sjelo. Vjerojatno to staklo nije dobro napravljeno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 21:54   #152
Jesam sve po PS-u, a bit ce da onda staklo nije bog zna kakvo, naruciti cu si sa e-baya neko isto renomiranije pa valjda nece biti ovako.. masku cekam obicnu crnu slim al dobro, nece onda ni biti bitno


Sent from my iPhone using Tapatalk
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 00:46   #153
Nije ti potreban brand. Stovise, oni jeftiniji u 9 od 10 slucajeva legnu savrseno. Jedino ako gledas full protected onda gledaj neki brand.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 21:33   #154
Evo moja "kolekcija" maskica za iPhone 7 Plus/ 8 Plus...

Sa L na R...

• Usams "wannabe" leather
• Spigen Liquid Armor
• Ringke Onyx
• UAG Pathfinder












Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2018., 19:07   #155
Da, tako sam i pretpostavljala da to nije stvar za servis. A kada bi mi trebao servis išla bih kod ovih s kojima surađuje prodavaonica u kojoj sam kupila mobitel.

Mislila sam na neku domaću podršku baš za te softverske stvari a ne da moram kontaktirati Apple i razgovarati s nekim administratorom koji je tko zna gdje, bez veze mi je to.

Imam još jedno pitanje posve druge prirode.

Uzela sam ovu masku (samo crnu):
https://gizzmo.hr/maska-ringke-fusio...-artikel-18445

Ali sam trebala uzeti i zaštitno staklo, zar ne? Nešto poput ovog?
https://gizzmo.hr/premium-zastitno-s...-artikel-18848

Mislila sam da to ide iz uz masku. Uzet ću u sljedećoj narudžbi.

Uzela sam i ovo sredstvo za čišćenje. Je li ok?
https://gizzmo.hr/cistilo-v-spreju-i...-artikel-25328

Treba li mobitel isključiti kada se s time briše?
RiverGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2018., 19:39   #156
Pa zaštitno staklo će pomoći ako padne, ali nekima se ne sviđa kako neka stakla imaju drugačiju teksturu od ekrana.
Također, pogledaj eBay ili Aliexpress, ako ti nije hitno za staklo- za tu cijenu si kupiš skoro 20 stakala (slična situacija za maske).

Sredstvo za čišćenje je ok, ali isto ako ti se baš troše novci.
Mislim, majica će napraviti isti posao kao krpa.
A ako baš toliko zmažeš da ti treba i tekućina- obična voda je isto ok.
Inače niti jedno baš nema smisla lickati pošto će se uvijek vidjeti otisak- nećeš držati mobitel u muzeju.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2018., 20:33   #157
Ma nije ti meni toliko zbog eventualnog pada (trudit ću se da se to ne dogodi) nego zbog otisaka. Ima tu svemirsko sivu boju pa se sve vidi.

Ne znam kako je s tim prednjim staklom, nisam nikad koristila.

A čuj, nekako sam htjela da sav pribor bude 'propisan', ipak je to skupa igračkica. Isto tako, trudit ću se da ga ne zamažem, nekako mi je najviše zbog tih otisaka ali dobro je i povremeno ubiti golim okom nevidljive bakterije na njemu
RiverGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2018., 22:39   #158
nema propisanog pribora, samo preskupog, normalne cijene i jeftinog.
kupuj ono što ti je cijenom prihvatljivo. ako ti nije bed plaćati 170 kn za maskicu kakvih ima za nekoliko dolara na kineskim shoppovima - samo plaćaj, trebaju i domaći trgovci prehranjivati obitelji

zezam se, znam da si željela zaštititi ga ASAP jer fakat preskup je uređaj. a sklizak kao riba. ja se ne bih usudila nosati ga okolo, a da nije u masci.

osobno uvijek kupim nekoliko maskica za svaki novi iphone. već duže mi je omiljena ova, koju ima još nekoliko forumaša koliko mi je poznato. diskretna je (imam transparent), tanka, a izvrsno leži u ruci. sa strana je hrapava tako da ne kliže. to plus ovo i mob je zaštićen ko lički medvjed.

obavezno stavi tempered glass, makar neki od <1 usd s ebaya. nitko ne želi da mu mob padne, ali događa se. a murphy se uvijek trudi dokazati svoj zakon.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2018., 23:35   #159
A mora valjda biti neka razlika u kvaliteti, zar ne? Ili sam ja naivna?

Lijepe su mi ove maskice, Duba, decentne. A bome, zadovoljna sam i svojom, elegantni su ovi zaobljeni kutovi.

A sad što se tiče mijenjanja maski čisto radi raznolikosti, ja sam ti fiksni karakter (npr. na laptopu imam godinama istu pozadinu), ne volim mijenjati kad nađem ono što mi paše. Kad mi se istroši, uzet ću istu.

U vezi stakla, vidim da treba paziti na te mjehure prilikom stavljanja. To se stavlja nakon što se stavila maska ili prije? Možda glupo pitanje ali ne znam koja je shema.

Krpica koju sam dobila uz vodicu za čišćenje je baš odlična, fakat obriše sve otiske. Vodicu nisam ni koristila, poslužit će za druge uređaje.
RiverGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2018., 05:39   #160
U većini slučajeva nema razlike- komad plastike.
Staklo stavljaš prije maske jer izgleda da ona malo pokriva rub pa ne bi ni mogla baš staviti.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:36.