Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2009., 14:18   #1081
a mozda i ovo:"samo reci ne"

what's the big deal?!
tekila gerila is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 21:30   #1082
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
a sad nagradno pitanje, ne znam koliko godina imaš, ali: da li bi bila u vezi s frajerom koji ima 30 i nije jebao? zato postoji ta gornja granica, samo je ona fleksibilna(nekome je puno ako se dečko sa 17 nije sexao, nekome je puno 25, al svi u glavi imaju neku crtu)...
ovo je pitanje meni bilo upuceno?
malo sam se pogubila

dakle, ako je, evo odgovora u par postova iznad:
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
ali da je sa svojih 26, 7, 8 nevin... pa ono, malo bih se zapitala
tako da da, i za nevinog decka od 30 bih se zapitala koji kurac ne valja s njim.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 01:32   #1083
Exclamation

Quote:
Ms.Kali kaže: Pogledaj post
Lupus, smiri se. Mozes se ne slagat s necijim misljenjem i to argumentirat, ali ovo je previse.
Zasto je netko 'pao s kruske' ako smatra da se djeca ne bi trebala seksat? Ja se nisam seksala s 15, 16 i drago mi je radi toga. Isto tako sam svijesna da postoje ljudi kojima je draze to 'odraditi' prije.
Sto se tice tvog neiskustva, vjeruj mi, taj 'problem' je lako rijesiv. Nije tesko nac nekog za pojebat.
Pa ne znam baš , ne možeš nać bilo koga ako UOPĆE nemaš osjećaja prema nikom, bar mi se tako čini u ovom njegovom slučaju. U ovom svemu sudjeluju razni fiziološki, emocionalni i ostali čimbenici. Bome nije ni to sam tak'.
chemie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 11:12   #1084
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
ovo je pitanje meni bilo upuceno?
malo sam se pogubila

dakle, ako je, evo odgovora u par postova iznad:

tako da da, i za nevinog decka od 30 bih se zapitala koji kurac ne valja s njim.
pitanje je tebi upućeno, i... znači da i za tebe postoji neka granica(pitala si zašto bi postojala neka granica kad je "kasno" biti djevac), ako ti je čudno što je 25+dečko djevac, znači to je tvoja...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 16:34   #1085
Quote:
chemie kaže: Pogledaj post
Pa ne znam baš , ne možeš nać bilo koga ako UOPĆE nemaš osjećaja prema nikom, bar mi se tako čini u ovom njegovom slučaju. U ovom svemu sudjeluju razni fiziološki, emocionalni i ostali čimbenici. Bome nije ni to sam tak'.
Vec sam na ovako nesto odgovarala. Ja sam rekla samo da nije tesko izgubit nevinost. Naravno da sve navedeno sudjeluje, ali ako izdvojimo SEKS od svega, onda je to nebitno.
__________________
"Someone has to die in order that the rest of us should value life more"
Ms.Kali is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 18:23   #1086
Da postavim malo glupo pitanje..
Djevica sam i kad se samozdadovoljavam to mi nije neki osjecaj,
meni je to bezveze, nije mi uzitak..
Poprilicno sam perverzna i sad kad dode prvi sex bojim se a necu
uzivati ali bih htjela..Sta tu nije u redu?
__________________
I start to complain that there is no rain..
Disease is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 19:12   #1087
kako misliš da si perverzna? imaš bludne misli, čudne fetiše...? nastranu sve, perverzno ili ne, to je subjektivni dojam...
vezano za pitanje o samozadovoljavanju, sa 3(ženske) osobe sam pričao o tome, i nijednoj to nije gušt. jedna veli da se osjea jadno, jeftino poslije, druga se osjeća glupo dok to radi, treća ne želi sama... dakle ima relativno dosta cura koje ne uživaju retjerano u ideji da se samozadovoljavaju...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 19:51   #1088
Quote:
Disease kaže: Pogledaj post
Da postavim malo glupo pitanje..
Djevica sam i kad se samozdadovoljavam to mi nije neki osjecaj,
meni je to bezveze, nije mi uzitak..
Poprilicno sam perverzna i sad kad dode prvi sex bojim se a necu
uzivati ali bih htjela..Sta tu nije u redu?
previse brines. kada dode vrijeme sexa, slobodno trazi sto zelis.


Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
kako misliš da si perverzna? imaš bludne misli, čudne fetiše...? nastranu sve, perverzno ili ne, to je subjektivni dojam...
vezano za pitanje o samozadovoljavanju, sa 3(ženske) osobe sam pričao o tome, i nijednoj to nije gušt. jedna veli da se osjea jadno, jeftino poslije, druga se osjeća glupo dok to radi, treća ne želi sama... dakle ima relativno dosta cura koje ne uživaju retjerano u ideji da se samozadovoljavaju...
cak su i tvoje frendice cudne
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 20:08   #1089
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
previse brines. kada dode vrijeme sexa, slobodno trazi sto zelis.




cak su i tvoje frendice cudne
nisu mi frendice, nijedna
cura, sestrična, i...ne znam kako bih treću nazvao...

zašto čudne, to je njihov ukus, i njihov izbor, ja im se divim kako se suzdrže... što misliš da tebi neki homić kaže da si čudan, zato što ne voliš k...c u svom šupku?

hvala na komplimentu, drago mi je kad primjete da sam drukčiji...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 20:15   #1090
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
nisu mi frendice, nijedna
cura, sestrična, i...ne znam kako bih treću nazvao...

zašto čudne, to je njihov ukus, i njihov izbor, ja im se divim kako se suzdrže... što misliš da tebi neki homić kaže da si čudan, zato što ne voliš k...c u svom šupku?

hvala na komplimentu, drago mi je kad primjete da sam drukčiji...


cuj, glupo je osjecati se jeftino zbog necega sto radis sam sa sobom. isto vrijedi i za glupo se osjecati za isto...

ova treca barem ima bolji razlog iako ne vidim kakve veze ima SAMOzadovoljavanje sa nekim drugim
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 00:19   #1091
Quote:
Disease kaže: Pogledaj post
Sta tu nije u redu?
Ono što uvijek možeš je drkati kad si sama, opuštena i napaljena.
U tim lijepim trenucima prisjeti se bar nečega od stvari koje te uzbuđuju, rajcaju i ONDA se baci na drkicu. Daj si vremena, malo istražuj. Sigurno ćeš naći ono što će ti se svidjeti bar malo (svaki put malo po malo). I tako mic po mic, sigurno ćeš napredovati.
Jer, ako ćeš vježbati, nešto ćeš i postići.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 03:36   #1092
Quote:
mali_oglasnik kaže: Pogledaj post
u prvi spolni odnos bi se trebala upustiti s osobom do koje ti je stalo i kad si spremna (ne on nego ti, i ne posljedicom kakvih nagovaranja i sugestija )..
nema to veze s godinama ako su obe osobe za odnos spremne u glavi...


...slazem se u potpunosti......... hm... ja imam dvadeset i nisam spremna.............. i sve dok spremna ne budem....... bit ce "oh dragi ali nece moci ni ove noci".........a sto se moze... kaj je tu je........i bas zbog toga nekolicina nekad dragih sada su nekolicina bivsih.........
SAPFA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 03:42   #1093
Lightbulb

Quote:
Ms.Kali kaže: Pogledaj post
Vec sam na ovako nesto odgovarala. Ja sam rekla samo da nije tesko izgubit nevinost. Naravno da sve navedeno sudjeluje, ali ako izdvojimo SEKS od svega, onda je to nebitno.

......nevinost je mnogo teze zadrzati nego izgubiti.....
SAPFA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 03:45   #1094
Quote:
SAPFA kaže: Pogledaj post
......nevinost je mnogo teze zadrzati nego izgubiti.....
Apsolutno tocno!
__________________
"Someone has to die in order that the rest of us should value life more"
Ms.Kali is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 11:47   #1095
Quote:
Disease kaže: Pogledaj post
Da postavim malo glupo pitanje..
Djevica sam i kad se samozdadovoljavam to mi nije neki osjecaj,
meni je to bezveze, nije mi uzitak..
Poprilicno sam perverzna i sad kad dode prvi sex bojim se a necu
uzivati ali bih htjela..Sta tu nije u redu?
Možda zato jer se ne samozadovoljavas?..mislim da u tom grmu kaki zec
__________________
I smile when I’m angry. I cheat and I lie.
I do what I have to do to get by.
Young Lust is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 15:53   #1096
Quote:
Disease kaže: Pogledaj post
Da postavim malo glupo pitanje..
Djevica sam i kad se samozdadovoljavam to mi nije neki osjecaj,
meni je to bezveze, nije mi uzitak..
Poprilicno sam perverzna i sad kad dode prvi sex bojim se a necu
uzivati ali bih htjela..Sta tu nije u redu?
Kada dođe vrijeme prepusti se trenutku i isključi misli...budi to što jesi i uživaj..
__________________
Živim u nekom drugom vremenu........
feeling is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 18:00   #1097
Quote:
nelica8 kaže: Pogledaj post
Moj dečko nema problema s premalim, ali preporučila bi ti Durex arouser, jenostavno je najbolji, nama bar, lagano je rebrast, i čula sam daje to vrsta koja najbolje prijanja uz penis. Probaj!
Naprotiv..nama je bio dobar par puta i onda pdjednom strasno..pojma nemam..ali to vise ne uzimam..bekino...
__________________
I smile when I’m angry. I cheat and I lie.
I do what I have to do to get by.
Young Lust is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 22:39   #1098
Nema /ili ne bi trebalo biti/ gornje granice.
Prvi put sam malo prije 20-tog rođendana nakon mjesec dana hodanja s curom, pa prekinuo nakon 2 mjeseca. Muška svinja. Nije bilo baš nešto. Niti sa sljedećom godinu dana kasnije. Doduše imao sam problem preosjetljivog okidača.
Dok nisam upoznao onu pravu. Djevicu od 22. Išli smo polako. Čekali do potpunog odnosa skoro godinu dana.
Moj problem je riješen, sex je super, zajedno smo 8 godina, godinu u braku. Žalim što nisam čekao nju.

Mislim da nije problem ako je netko djevac/ a još manje djevica/ sa 30. Problem je ako nema NIKAKVOG iskustva: upucavanje, udvaranje, hodanje, ljubljenje, dodirivanje. Inače u svim vezama mi je najbolje ostalo u sječanju i drago mi je kad se toga sjetim - sve ono prije sex-a. Prvi pogled, prve rečenice, prvi dodiri i prvi poljupci. To je pravo istraživanje.
__________________
Korak naprijed nije kad ugaziš u g...o.
saljivko13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 16:05   #1099
Samo za decke

Ok, ja sam od tih "nenormalnih". Imam 30 i nikad nisam. Nije mi se dalo do 25,6 a onda se nesigurnost samo povecavala... A sto je najgore stvarno dobro izgledam. I sto biste rekli???
Demi Cure is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 20:39   #1100
Quote:
Demi Cure kaže: Pogledaj post
Ok, ja sam od tih "nenormalnih". Imam 30 i nikad nisam. Nije mi se dalo do 25,6 a onda se nesigurnost samo povecavala... A sto je najgore stvarno dobro izgledam. I sto biste rekli???
get laid
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger