Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2017., 20:09   #3841
Molila bih nekog upućenog da mi odgovori da li se uroci skidaju paljenjem svijeće naopačke? Prvi put čujem za ovo a i na internetu baš nema podataka o tome.

Zadnje uređivanje Baphomet : 13.12.2017. at 14:36.
hibiscus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 14:28   #3842
pozz...kao prvo, isprika ako ovo stavljam na krivu temu. Danas sam išla obići grob pokojnog oca i kako se moja mama bori s teškom bolesti, onako u očaju sam rekla: "tata uzmi je k sebi jer ja više ne mogu...". Naime ja sam u 90 posto slučajeva ta koja obilazi majku, koja je u svojoj bolesti postala jako teška osoba, no to sada nije tema. Nakon izlaska iz groblja, sjela sam u auto i nakon stotinjak metara vožnje mene je zapuhnuo takav miris smrti ... prestrašila sam se. Da li je to neki "znak" da to čeka mene? Zato što sam poželjela da moja mama napusti ovaj svijet. cijeli dan me to muči.. Može li netko to protumačiti? Hvala unaprijed.
kikibeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 14:30   #3843
Quote:
hibiscus kaže: Pogledaj post
Molila bih nekog upućenog da mi odgovori da li se uroci skidaju paljenjem svijeće naopačke? Prvi put čujem za ovo a i na internetu baš nema podataka o tome.
...bojim se da bi to bilo prejednostavno... ali ne košta ništa probati. Zar ne?
kikibeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:16   #3844
Quote:
kikibeta kaže: Pogledaj post
...bojim se da bi to bilo prejednostavno... ali ne košta ništa probati. Zar ne?
I ja se bojim da je prejednostavno, a i to što se pali naopačke mi se ne sviđa. Ništa naopačke nije dobro (to je sotonizam, zar ne?). To mi je inače savjetovao jedan vidovnjak zbog magije koja je napravljena još mojim roditeljima, koji su sada pokojni, a meni ni bratu ni dalje nikako nejde u životu.
hibiscus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 09:13   #3845
Quote:
hibiscus kaže: Pogledaj post
.. a meni ni bratu ni dalje nikako nejde u životu.
Takve je uroke u zadnjih nekoliko godina oko 300 tisuća naših ljudi riješilo javljanjem na oglase za posao u Njemačkoj i Irskoj.

Izvan toga najlakši put do sreće je ljubav prema drugima i pomaganje drugima da budu sretni.
LLSkylights is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 14:17   #3846
Quote:
kikibeta kaže: Pogledaj post
pozz...kao prvo, isprika ako ovo stavljam na krivu temu. Danas sam išla obići grob pokojnog oca i kako se moja mama bori s teškom bolesti, onako u očaju sam rekla: "tata uzmi je k sebi jer ja više ne mogu...". Naime ja sam u 90 posto slučajeva ta koja obilazi majku, koja je u svojoj bolesti postala jako teška osoba, no to sada nije tema. Nakon izlaska iz groblja, sjela sam u auto i nakon stotinjak metara vožnje mene je zapuhnuo takav miris smrti ... prestrašila sam se. Da li je to neki "znak" da to čeka mene? Zato što sam poželjela da moja mama napusti ovaj svijet. cijeli dan me to muči.. Može li netko to protumačiti? Hvala unaprijed.
Pa svakako nije dobro da si to izgovorila na groblju , mjestu smrti.

I inače kad nešto želiš , nemoj to izgovarati na glas - Bog ionako vidi tvoje misli , a za ostale sile niti ne želiš da ih znaju.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 17:31   #3847
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Pa svakako nije dobro da si to izgovorila na groblju , mjestu smrti.

I inače kad nešto želiš , nemoj to izgovarati na glas - Bog ionako vidi tvoje misli , a za ostale sile niti ne želiš da ih znaju.
Upravo tako. Izrazila je i želju, a želje se i ostvaruju(ponekad). Zato se i kaže, Pazi što poželiš.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 20:51   #3848
Quote:
bona soror kaže: Pogledaj post
Vjeruju li ozbiljni duhovnjaci u kletve i uroke?
Ili se tim područjem bave samo šarlatani?
Možete li preporučiti kakvu literaturu o toj temi?
ja ne trebam vjerovati,ja znam da je to realno.

Sa kletvom se moze cak i ubiti covjek
Remzudin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 09:41   #3849
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
Baš ne znam gdje bi počela.
Uglavnom, moja mama (i njene sestre) su uvjerene da je našu obitelj netko "zacoprao". Inače su sve religiozne i nisu baš glupave i tupave i ne bi iznosile takve stvari da stvarno ne sumnjaju jako.

Navodno da je baka (pokojna već 25 godina) nešto nažao napravila nekoj ženi, još u svojoj mladosti, i ta nas je žena zacoprala. Kao, da nitko iz familije nema sreće.

Ja sam slučajno saznala za taj "grijeh" od bake jer smo se razgovarali da nitko iz obitelji nema nikakve sreće. A kulminiralo je zadnjih 3 mjeseca zdravstvenim problemima, kad je umrla sestrična od leukemije (52), sestrična (38) imala moždani udar, moj sin (1) operiran, bratić (42) operirao zlućudni tumor na mozgu, sestrična (43) čeka operaciju srca. Čak je i pas slomio nogu.

I sad, kako je moja mama jako religiozna (rimokatolici smo) pitala je svećenika, on joj se doslovno nasmijao u lice. Kao ono, to se svakom događa, bla bla. Da joj je bar rekao, ne znam, molite svaku večer anđeo čuvaru, ili nešto u tom stilu, a ne ju je tako odfikario.

Nažalost "detalje" bakinog grijeha ne možemo nikako saznati i pomoći si možda s te strane.

Jer možemo mi sami nešto učiniti?

Znam da ćete reći da je to jednostavno tako, nekom se događaju loše stvari, nekome nikad ništa, čista karma, ali ovo šta se nama dešava je stvarno previše. Čak da to i drugi ljudi primjećuju kako nam se nizaju nevolje za nevoljom.

Ovaj post napisala sam pred vise od 2 godine
Opet sam na ovoj temi jer situacija ne da se poboljsala nego se drasticno pogorsala
Najvise sto se tice zdravlja u obitelji
I ti ne bezazlenih prehladica i upala pluca
Nego rakovi i transplantacije organa
I to ne s vremena na vrijeme nego doslovno svaki dan,ili je netko kod lijecnika, ili u bolnici na ljecenju ili operaciji, ili saznajemo neciju najcesce ruznu dijagnozu

Ja stvarno vise ne znam kako dalje
Bila sam kod svoje doktorice i kad sam joj pricala sta nam se zbiva zena nije mogla vjerovati
Uglavnom ni je pokusala nekako pomoci tabletama,bar da mi psiha ne strada,ali nazalost sve sam uzasno lose pidnosila pa smo odustali

Dajte mi molim vas recite sta vise da radim
Da nas malo te nesrece ostave na miru
Znam reci cete ima puno nesretnijih,zive u ratu, umiru itako, ali svako se bori na svoj nacin
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 17:57   #3850
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
.. sta vise da radim..
Prvo uzroci:
- jedna je žena mogla baciti copriju, i ona djeluje.
- ono što dalje vidim iz tvog teksta je da je (dio) obitelji prihvatio copriju i svojim fokusiranjem na nju nastavio dodavati energiju u nju. Svijet funkcionira tako da dobivaš više onoga u što ulažeš svoju energiju, fokus svijesti.
- problemi koji nam se ponavljaju i dulje nas muče obično su znak da su dio predinkarnativnog programiranja života kao lekcije koje su nam najkorisnije za spiritualni razvoj.
Rješenja:
- fokus svojih misli prebaciti na više vibracije. Sve negativne (tamne, niskovibracijske) misli odbaciti odmah čim se pojave i zamijeniti ih pozitivnima, visokovibracijskima. Najvišu vibraciju ima ljubav. Dakle fokusirajte svoje misli na više vibracije - ljubav, veselje, ljepotu, slobodu tijela i misli, istinu, otvoreno srce, milost, blagost, strpljivost, nadu, obilje, mir, zdravlje, mudrost, romantiku, romantičnu ljubav, prijateljstvo, liječenje, opraštanje...

- ljubav i visoke vibracije liječe. Ljubav u svim situacijama i prema svima upletenima, dobrima i "lošima". Oprost i ljubav, prema sebi, prema najmilijima, prema poznanicima i nepoznanicima, prema bogatima i siromašnima, prema dobrima i lošima, prema najboljim prijateljima i prema najgorim "neprijateljima".
Ljubav ima tu visoku vibraciju koja ne dopušta prisutnost nametnika, bolesti, uroka i drugih negativnosti. Ljubav će rasplinuti te uroke. Nikakve negativnosti na toj visokoj vibraciji ne mogu opstati. Ljubav je majka svih magija i baš ništa ju ne može nadjačati.
Kako primijeniti ljubav:
Staviti sebe u stanje visoke vibracije. Pravilno disanje pomaže (1-2-3-4 udah, 1-2, 1-2-3-4 izdah). U glavi držati pozitivne, sretne misli, ljubav, sve što nas veseli, uzdiže, najsretnije, najdivnije, najuzvišenije trenutke. S pozicije te visoke vibracije slati ljubav, prema sebi, prema srcu, i "tamo gdje boli" ili iritira. Zatim iz stanja te visoke vibracije slati ljubav drugima, tamo gdje su nam prioriteti, bolesnima, u situacije, i preventivno. Oprostiti svojim "neprijateljima" i još im za dobru mjeru poslati ljubav. To će riješiti taj dio problema pa bi problemi iz takvih izvora trebali biti rjeđi i kasnije nestati.
Problemi iz stanja naših misli se rješavaju zemjenom niskih vibracija s ljubavi i drugim navedenim stanjima viših vibracija, s onim što nas čini sretnima.
Inkarnativni problemi ostaju dok se te lekcije ne nauče kako treba i riješe na potrebnoj razini, što je u pravilu opet ljubav. Ljubav u takvim situacijama olakšava situacije i povećava vjerojatnost da ćemo ju riješiti kako treba, da nam se više ne mora vraćati.
Slanje ljubavi u svrhu smirivanja napetosti, podizanja vibracija, preventivno, i zbog liječenja, ide dodirom, u neposrednoj blizini, i daljinski bez problema. Daljina ne smanjuje djelotvornost. Može i na drugi kontinent.
LLSkylights is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 09:43   #3851
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Prvo uzroci:
Oprostiti svojim "neprijateljima" i još im za dobru mjeru poslati ljubav. To će riješiti taj dio problema pa bi problemi iz takvih izvora trebali biti rjeđi i kasnije nestati.
Savjet za totalnu propast.
Rofocal is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 20:01   #3852
Quote:
Rofocal kaže: Pogledaj post
Savjet za totalnu propast.
Slažem se. Probala sam nekoliko puta i rezultati su bili grozni. Mislim da ću se ostaviti new agea za sva vremena.
way2go is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 17:50   #3853
Quote:
Rofocal kaže: Pogledaj post
Savjet za totalnu propast.
Samo na taj dio njenog posta koji si kvotao imaš primjedbu ili i na sve ostalo? S ostatkom posta se slažeš?
Kakav ti stav imaš prema ovom citiranom (glede neprijatelja ili "neprijatelja" odn. oprosta njima)?

Quote:
way2go kaže: Pogledaj post
Slažem se. Probala sam nekoliko puta i rezultati su bili grozni.
Može malo opširnije?
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 21:32   #3854
Quote:
Lily_ kaže: Pogledaj post
Samo na taj dio njenog posta koji si kvotao imaš primjedbu ili i na sve ostalo? S ostatkom posta se slažeš?
Kakav ti stav imaš prema ovom citiranom (glede neprijatelja ili "neprijatelja" odn. oprosta njima)?

Može malo opširnije?
Pretpostavljam da si žena. Da te netko siluje da li bi mu oprostila i uzvratila na njegovo nedjelo sa još više ljubavi? Daj ne preseravajte se s tim glupostima.
Rofocal is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 21:43   #3855
Quote:
Rofocal kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da si žena. Da te netko siluje da li bi mu oprostila i uzvratila na njegovo nedjelo sa još više ljubavi? Daj ne preseravajte se s tim glupostima.
Ja ne bih, zato sam te i pitala na koji način ti razmišljaš o tome, tj. kako se ti ravnaš što se toga tiče. Neka tvoja teorija, savjet, razmišljanje po tom pitanju.
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 12:14   #3856
Budi Lilit a ne Eva
Rofocal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 20:04   #3857
Quote:
Rofocal kaže: Pogledaj post
..Da te netko siluje da li bi mu oprostila i uzvratila na njegovo nedjelo sa još više ljubavi? Daj ne preseravajte se s tim glupostima.
To ovisi o tome želiš li se zadržati na niskim vrijednostima ili uzdići iznad toga. Ovisi o tome znaš li da postoji bolje ili si zapeo u mržnji. Sve što šaljemo drugima u prvom redu šaljemo sebi. Mržnja prema drugome je mržnja kao dio naše svijesti. To je razina koju šaljemo i zadržavamo u svojoj svijesti. Ako u vlastitoj svijesti želimo imati višu razinu onda takvu energiju šaljemo prema sebi i drugima. Ako želimo biti jači, potrebna nam je viša razina. Ljubav je najviša razina.
Ako smo zapeli na tim nižim razinama onda imamo taj dodatni problem. U tom slučaju sigurno imamo u životnom kurikulumu lekcije koje trebamo proći da se uzdignemo na višu razinu. Tako dugo dok se zadržavamo na nižim razinama lekcije nam se ponavljaju. Naši spiritualni pomagači stalno nas guraju u te situacije koje nas trebaju potaknuti da ih naučimo riješiti na dovoljno visokoj razini. Oni koji na situaciju odgovore na nižoj razini, poput mržnje, imaju zadaću stalno ponavljati tu neugodnu lekciju. Tako dugo dok ju ne riješe na dovoljno visokoj razini. Ako kao rješenje odaberemo mržnju prema drugome, ta niska vibracija nam je garancija da će se takve neugodne situacije ponavljati.
Ovo nam je zadnja inkarnacija u ovom ciklusu. Zadnja nam je prilika da lekcije riješimo na potrebnoj razini, a završna razina je uvijek ljubav. Svatko ima slobodnu volju sam za sebe odabrati kako će reagirati na te životne situacije, i odabrat će pravilno za njegovu trenutnu razinu u datom trenutku. Pravilno u tom trenutku. No završna razina u zadnjoj inkarnaciji završnog ciklusa je uvijek ljubav. Sada biramo između ponavljanja neugodne situacije, i ljubavi, prema slobodnoj volji. Nitko neće pogriješiti. Ako mu treba više vremena, to je njegov put, za njega savršen.
LLSkylights is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 22:34   #3858
Quote:
way2go kaže: Pogledaj post
Slažem se. Probala sam nekoliko puta i rezultati su bili grozni. Mislim da ću se ostaviti new agea za sva vremena.
Oprostiti neprijatelju nije new age nego krscanstvo.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 22:37   #3859
Quote:
Rofocal kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da si žena. Da te netko siluje da li bi mu oprostila i uzvratila na njegovo nedjelo sa još više ljubavi? Daj ne preseravajte se s tim glupostima.
Ja bih oprostila sve sto mogu i koliko mogu, ali pretpostavljam da bi za neke stvari trebalo puno vremena. Zasto? Zato da se ne trujem losim osjecajima.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 22:41   #3860
Quote:
Ovo nam je zadnja inkarnacija u ovom ciklusu.
O cemu je rijec? Koje je to ucenje?
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:41.