Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2016., 20:53   #181
Quote:
banderas kaže: Pogledaj post
Vas dvojica, prestanite trolati.
Ne trolamo, držimo se teme. Naša rasprava je vrhunska, da bar toga ima više na ovom forumu

Quote:
Kamate nisu lihvarske
Ok, to je tvoje mišljenje. Dozvoli da nemaju svi isto mišljenje kao ti.

Quote:
diskutirate filozofski o nečemu što ne postoji.
O da, postoji itekako. Ti izgleda imaš problem s terminom "filozofski".
TheBigLebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 22:34   #182
Ajde malo da se i ja vratim u on-topic

Zavisi za sto ti banka treba... Imam racun u PBZ-u, kvalitetno rade s devizama i inozemstvom, internet dobro funkcionira, bez problema sve dogovorim mailom...

U Hypu isto imam racun, svidja mi se njihova prepaid kartica... Povezana mi je s PayPalom, E-bankingom stavim na nju novaca koliko mi treba...

Cijela prica (dva kunska, dva devizna, racuna, internet na svima, prepaid kartica, Vise electron) me kosta 30-ak kuna mjesecno i to mi je ok... Kome to ne treba moze otvoriti tekuci za par kuna mjesecno pa dizat lovu na bankomatu, hodat okolo pa placat racune na raznim mjestima i sigurno ce usparati koju kunu...


U Zabi sam pozatvarao racune prije desetak godina, strpao kesovinu u dzep i odnjeo u PBZ... Jednostavno su mi bili prekruti i nekooperativni...


E, sad ako netko misli da je banka tu da mu pomogne pokriti troskove koji prelaze njegove prihode zajebo se...

Uvijek se provlaci prica o 'moranju' ulaska u minus... Znaci, lakse je trositi vise nego manje... Naime, u minusu placas i kamate...

Ako je rijec o troskovima nuznima za minimalno funkcioniranje (hrana, odjeca, grijanje, sahrana) treba se obratiti drugim institucijama, ne bankama...
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 12:27   #183
Treba gledati "obične" tekuće račune, ne razno-razne pakete.
Obično, kredite vežu uz neke pakete, ali postoji točka-obično
zadnje 2-3 godine kredita-kad je ušteda na jeftinijem tekućem
računu veća od na pr 0,75% niže kamate zbog "paketa"
__________________
Life's a Bitch and Then You Die
zvonkotelefonko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 11:05   #184
Dižem kredit i Splitska banka ima najbolju ponudu za stambeni u kunama pa razmišljam dal je pametno se onda prebaciti kod njih (trenutno sam u ZABI), ali procitao sam dosta negativnih komentara i loših iskustava s njima po forumima.
Da li bi mi bilo bolje onda ostat u ZABI pod cijenu nešto više kamate (4,97% - 5,1% EKS), jer tamo sam već 10 godina...!?
__________________
When I was born I was so suprised I couldn't talk for almost two years!!
ATM is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 16:20   #185
Quote:
ATM kaže: Pogledaj post
Dižem kredit i Splitska banka ima najbolju ponudu za stambeni u kunama pa razmišljam dal je pametno se onda prebaciti kod njih (trenutno sam u ZABI), ali procitao sam dosta negativnih komentara i loših iskustava s njima po forumima.
Da li bi mi bilo bolje onda ostat u ZABI pod cijenu nešto više kamate (4,97% - 5,1% EKS), jer tamo sam već 10 godina...!?
Ja sam prošli tjedan nakon 20 godina konstante u PBZ-u prešao u Splitsku banku.
Zbog čega? Povoljnijih uvjeta kredita.

4 puta u 3 dana kroz 10 dana dobivanja kredita mi je trajalo kraće nego prosječno 1 u PBZ-u. Tamo sam uvijek minimalno 45-50 min. Zadnji put 1:45min da obavim sve što trebam. Štopao.

Ako dižeš 100 000€ na 30 godina, tih tvojih 0,13% ti je cca 1950€. To ti je bar 3 rate. Pa ti vidi jel ti se isplati vjernost.

Sretno.
__________________
Zaštita prava životinja!
TheSuper is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 16:05   #186
Quote:
ATM kaže: Pogledaj post
Dižem kredit i Splitska banka ima najbolju ponudu za stambeni u kunama pa razmišljam dal je pametno se onda prebaciti kod njih (trenutno sam u ZABI), ali procitao sam dosta negativnih komentara i loših iskustava s njima po forumima.
Da li bi mi bilo bolje onda ostat u ZABI pod cijenu nešto više kamate (4,97% - 5,1% EKS), jer tamo sam već 10 godina...!?
Uzmi ponudu iz Splitske i odi s tim u Zabu pa vidi jesu li voljni spustiti kamatu. Čula sam da je moguće.

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 13:13   #187
Quote:
JayDeena kaže: Pogledaj post
Uzmi ponudu iz Splitske i odi s tim u Zabu pa vidi jesu li voljni spustiti kamatu. Čula sam da je moguće.

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
Provjereno netočno!
jure1911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 14:02   #188
Quote:
jure1911 kaže: Pogledaj post
Provjereno netočno!
Šteta. Baš tu na forumu je netko rekao da su mu tako spustili.
Dobro za znati

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:54.