Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2017., 16:54   #1621
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Da, sve sam tim putem rješavala i sada tu više ne mogu ništa napraviti. Slučajevi su zatvoreni i više nema nikakvih opcija s njima.

A ovaj drugi dio... Ni ja ne razumijem svoj problem!
Dobila sam refund samo za 2 jeftinija proizvoda.

Nije ni bitno na kraju jer mi ni to nije sjelo.
Tebe proljece drma opako

Najprije si napisala da si dobila refund za sva 4, a sad kazes za samo 2.
Svasta

Btw. mora ti sjest na racun, nekad malo kasni, ovisi valjda o nacinu vracanja, al ovo je previse. Mislim da ti nesto krivo radis. E.
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 21:07   #1622
Ha, dobro! Onda krivo radim! U obavijesti stoji da sam dobila puni povrat, ali iznos refunda koji će mi navodno uplatiti se slaže s iznosom samo 2 proizvoda (koji su jeftiniji), što je otprilike trećina ukupne narudžbe. Piše da uplatu trebam čekati 2 (ili 3) do 5 radnih dana što ističe sutra.

Do sada sam 3 puta tražila povrat novca i nikad nije bilo problema. Nije da mi je ovo prva narudžba s ebayja. Godinama već kupujem tamo. Čekat ću još sutra da vidim hoće li se što dogoditi.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 21:28   #1623
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Ha, dobro!....
Pa nemoj se ljutit. Ne pišeš dosljedno, evo sad si prvi put spomenula uplatu do 5 radnih dana. Mogla si screens. stavit ovdje, pobrisat osobne podatke i već bi ti netko pojasnio, ovako bua malo 'vako, malo 'nako. Baš je i mene zainteresiralo što je.
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 23:12   #1624
Ne ljutim se. Moguće je da sam i ja negdje krivo protumačila nešto. Nisam sveznalica, svi griješimo.

Što se tiče roka isplate. U porukama koje su mi stigle na ebay stoji da isplatu mogu očekivati kroz 48 sati, a u poruci paypala na mailu stoji da refund mogu očekivati nakon 3-5 radnih dana.

Zanimalo me je li tko imao sličnu situaciju i evenutalno me uputiti gdje poslati poruku ebayjevcima jer sam negdje (sad više pojma nemam gdje ) naletjela na info da idem na 'see case details' i da ću tamo imati opciju poslati appeal, međutim tamo nema ništa. Samo tekst koji opisuje tok događaja od otvaranja slučaja.

Evo šaljem screen shotove iako sam digla ruke jer mi se ne da natezati više. Samo mi je muka sada nanovo naručivati nešto za ročkas koji je prošao prije 2 mjeseca.

Dobila sam dvije identične poruke od ebayja (na mail i u inbox na ebayju):


te dvije ovakve identične na mail od paypala:

(Sorry, sitno je da ne skupim karton zbog preširoke fotke!)

U nastavku tog maila stoji vrijednost narudžbe (isjekla sam jer ima cijela plahta informacija o proizvodu i selleru):


Ako sam stvarno nešto zeznula, onda moje isprike na bombardiranju.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 07:48   #1625
Ja bih na tvom mjestu otvorila skroz novi case na paypalu za druga dva itema koja nisu refundana.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 11:30   #1626
O tome sam i ja razmišljala, ali... Nije tu kraj cirkusu!

Danas pitam kolegu za mišljenje jer on često kupuje i u svakakvim se situacijama našao, ali ovakvo što još nije imao. Na prvu nije ni on vjerovao kao ni vi ovdje, ali otvorila sam mu svoj paypal pa se smijao svemu tome.

Naime, meni na paypalu uopće nije registrirana transakcija kod te narudžbe. Naprosto je nema. Ne postoji. Refund koji su mi kao odobrili još uvijek nije sjeo i ne znam više kako tražiti bilo što. Baš sam krompir.

Kad se odmorim i postane mi svjedeno, možda krenem nešto kopat. Ovako me samo svjetski đigeri!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 11:45   #1627
Samo da javim da čak ni ono što mi je kakti potvrđeno, još uvijek nije vidljivo na paypalu.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 08:28   #1628
Htjela bih si naručiti povoljan i kvalitetniji mp3 ili mp4 player s ebaya...ima li netko iskustva ili link da mi proslijedi? Hvala!
ema123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 16:55   #1629
možda netko naručivao one vrećaste haljine koje se šire (oko bokova) pa se onda sužavaju (oko koljena)?
ne znam imaju li kakvo ime pod kojim da ih lakše tražim
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 20:15   #1630
Bok, jel netko možda naručivao ovakav badić s ebaya pa da mi može reći kakva mu je kvaliteta ?

oryx7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 11:34   #1631
Jeste kad kupovali na Tmart?

Dobila sam kupon za popust ako nekome treba - plavabarbie11

Nadje se zgodnih stvarcica.. Ja sam si uzela solarnu svjetiljku za van, sa senzorom za kretanje, cekam da stigne..
Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 15:21   #1632
Da li je normalno da sam narucila sat sa ebaya i stoji mi placeno ali nije poslato ali on mi kaze da je poslao?
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 17:52   #1633
Cure, da li je netko narucivao uv lampe za nokte?
Treba mi preporuka (totalni sam pocetnik)za lampu i lakove i sve sto vec ide s tim
Nanala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 19:58   #1634
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
Da li je normalno da sam narucila sat sa ebaya i stoji mi placeno ali nije poslato ali on mi kaze da je poslao?
Da, to se meni zna cesto dogoditi jer seller ga ne oznaci kao poslan ali stigne...
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 09:49   #1635
Ima li netko kupaće kostime kao što su ovi na linku?

http://www.ebay.co.uk/itm/Hot-Sexy-W...UAAOSwIgNXlLfV
romy_2703 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 14:57   #1636
Quote:
Nanala kaže: Pogledaj post
Cure, da li je netko narucivao uv lampe za nokte?
Treba mi preporuka (totalni sam pocetnik)za lampu i lakove i sve sto vec ide s tim
Ja sam davno kupila onu mini lampu - super je i preporučam.

Naručila sam i veliku ali nije došla - što ne znači da tebi neće ali ova je za početnike super i povoljna je.

2-3 prsta at a time ali super.
__________________
💪One day you may 💪
➢ My Facebook Page: 👌 | | YouTube kanal: 👌
➢ Instagram: @marina_lifts
marina101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 20:46   #1637
Quote:
marina101 kaže: Pogledaj post
Ja sam davno kupila onu mini lampu - super je i preporučam.

Naručila sam i veliku ali nije došla - što ne znači da tebi neće ali ova je za početnike super i povoljna je.

2-3 prsta at a time ali super.
imas link mozda?
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 13:51   #1638
Da li je netko narucivao duge ljetnje haljine?
Kad kazem duge mislim bas duuuuge do poda a ne samo do gleznjeva/clanaka ili krace.
Ja sam visoka 175 da li je moguce takvo sto dugo naci na ebayu?
tsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 17:58   #1639
http://www.ebay.com/itm/301947171936?var=600748135918

ima li netko iskustva s ovakvim suknjicama? u dilemi sam zbog veličine i zanima me da li se jako širi prema dolje.
plašljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 12:07   #1640
Ruksak - eBay

evo, ako netko zeli ovakav ruksak, platila sam ga cca 6$ i stvarno sam iznenadjena kvalitetom, velicinom i materijalom. A najvise od svega mi se svidja sto nije niti pre mal niti pre velik i kad se obuce na strši onako na ledjima nego je uz ledja, sto sam bas i trazila.
Link je dolje, ako treba mogu poslikati jos ..



Ruksak
Bebe Rexha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:11.