Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2005., 23:21   #21
Quote:
aola kaže:


nausnice 1
nausnice 2
danas sam po gradu trazila upravo tako i nesto i spizdila jer nisam nasla a imala pare za kupit i trebaju mi...
ne da su odlicne nego su preeedobre
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 19:37   #22
Aola, nemam riječi !

Narukvica je fantastična, prava za ljeto...
__________________
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.
ginger is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 10:23   #23
jel mi može netko reći ima li koja od vas kakav sajt sa svojim nakitom?
svako malo nabasam na neku curu koja se time bavi i uživa u tome i prodavale bi ali ih je sram tražiti lovu za to, pa onda poklanjaju prijateljicama...a nijedna nema sajt.
ima li koja od vas još slika?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 10:59   #24
Ja bih bila jako sretna da to počnete prodavati, pogotovo reflektiram na drveni nakit u prirodnim tonovima!
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 11:04   #25
Blago vama kad vam se da prckat sa takvim stvarima, ja volin otic kupit i ako treba dat vise novaca da niko nema radije platin nego da prckam.
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 12:45   #26
hana, ginger - thanks cure

chiquita - nisam 100% sigurna ali mislim da ti se time bavi kiki. znam da je jednom bio neki topic kako se plasriala vani kod neke manekenke ili tako nesto. samo nije htjela slike staviti da joj ljudi ne uzmu ideje a ja sam tako htjela vidjeti..
.. ja nekako nisam tip od prodaje. mislim uskoro napraviti nesto nakita za ovu sezonu ali cu ga samo poklanjati.
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 13:28   #27
Quote:
aola kaže:
hana, ginger - thanks cure

chiquita - nisam 100% sigurna ali mislim da ti se time bavi kiki. znam da je jednom bio neki topic kako se plasriala vani kod neke manekenke ili tako nesto. samo nije htjela slike staviti da joj ljudi ne uzmu ideje a ja sam tako htjela vidjeti..
.. ja nekako nisam tip od prodaje. mislim uskoro napraviti nesto nakita za ovu sezonu ali cu ga samo poklanjati.
ma di je kiki bogu iza nogu, a i nisam tip za te njene unikatne ultra moderne već na revijama viđene komade nakita.
meni je lijepo ovo vulgaris amaterizam.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 13:36   #28
Quote:
chiquita kaže:
ma di je kiki bogu iza nogu, a i nisam tip za te njene unikatne ultra moderne već na revijama viđene komade nakita.
meni je lijepo ovo vulgaris amaterizam.
kad napravim i stavim na stranicu javim ti pa bus si nekaj izabrala
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 14:25   #29
Quote:
aola kaže:
kad napravim i stavim na stranicu javim ti pa bus si nekaj izabrala
dogovoreno.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 14:33   #30
evo našla sam nešto
i ovdje
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 14:55   #31
Quote:
aola kaže:
kad napravim i stavim na stranicu javim ti pa bus si nekaj izabrala
a ja? a ja? a ja?
placam, mjenjam se (oces slikice zivotinjsko carstva zauzvrat mozda i slicno...)

ne, ovaj... stvarno pocni prodavat... onakve nausnice u cijeeeelojjj rijecccciii nisam nasla, za poludit

upadam u ducane objasnjavam sta hocu a zena vadi nesto sljokasto ili zuto - zeleno a ja
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 15:13   #32
Quote:
hana kaže:
a ja? a ja? a ja?
placam, mjenjam se (oces slikice zivotinjsko carstva zauzvrat mozda i slicno...)
i ti i ti,
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 15:14   #33
Ako netko zna neki dućan gdje se mogu takve rukotvorine kupiti, neka javi, jer ja baš nisam sigurna da ću naći vremena za to, a treba i neka verziranost, ne?!
Jooooj, a tako želim sličan nakit!!
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 15:22   #34
Quote:
maristella69 kaže:
Ako netko zna neki dućan gdje se mogu takve rukotvorine kupiti, neka javi, jer ja baš nisam sigurna da ću naći vremena za to, a treba i neka verziranost, ne?!
Jooooj, a tako želim sličan nakit!!
ma ja vidim stvarno jako puno lijepog nakita na curama i kad ih pitam di su kupile kazu da su same napravile.
Kaj ja znam, meni je gust napraviti nekaj sama pogotovo kad vidim koja se mizerija tu kod nas nudi.
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 23:27   #35
Jel mogu i ja?

Uglavnom, već neko vrijeme izrađujem za sebe neke stvarčice, pa evo, ako biste možda mogle ocijeniti ili dodati kakvu ideju i tome sl. Bila bih vam zahvalana

(Nemam site, al mogla bih se potruditi, ne bi mi bilo teško)

Crno
Ruže
xy
xy2
Naušnice

Eto
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 23:28   #36
Quote:
aola kaže:
Kaj ja znam, meni je gust napraviti nekaj sama pogotovo kad vidim koja se mizerija tu kod nas nudi.
Ja sam počela za sebe izrađivati iz razloga što nikad ne bih uspjela naći nešto jednostavno i istovremeno efektivno (kakvo sam ja htjela) i eto.. tu sam di jesam
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 23:38   #37
Re: Jel mogu i ja?

Quote:
Elektra kaže:
Uglavnom, već neko vrijeme izrađujem za sebe neke stvarčice, pa evo, ako biste možda mogle ocijeniti ili dodati kakvu ideju i tome sl. Bila bih vam zahvalana
jaako dobro!! xy-oni mi se najvise svidjaju, jako su
a drugo, impresivni su svi zicani modeli - djeluju mi ko da ti je trebalo puno vremena, ha? Kak si napravila prvi lancic?
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 23:42   #38
Re: Re: Jel mogu i ja?

Quote:
aola kaže:
jaako dobro!! xy-oni mi se najvise svidjaju, jako su
a drugo, impresivni su svi zicani modeli - djeluju mi ko da ti je trebalo puno vremena, ha? Kak si napravila prvi lancic?
Drago mi je da ti se sviđa i meni su jako onaj rozo-bijeli mi je primjetice kad imam crnu jaknicu pa da malo razbije monotoniju

A za prvi lančić mi je trebalo dva dana da ga napravim ako ne i više i zaista sam se namučila.
Onu žicu sam motala u obliku osmice ali s time da prije nego smotam drugi kraj osmice između stvarim crnu malu perlicu i tako nekih 200 i kusur komada
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 23:48   #39
Re: Jel mogu i ja?

Quote:
Elektra kaže:
Uglavnom, već neko vrijeme izrađujem za sebe neke stvarčice, pa evo, ako biste možda mogle ocijeniti ili dodati kakvu ideju i tome sl. Bila bih vam zahvalana
ova ogrlica crno bijela ti je
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 23:48   #40
Re: Re: Re: Jel mogu i ja?

Quote:
Elektra kaže:
Drago mi je da ti se sviđa i meni su jako onaj rozo-bijeli mi je primjetice kad imam crnu jaknicu pa da malo razbije monotoniju

A za prvi lančić mi je trebalo dva dana da ga napravim ako ne i više i zaista sam se namučila.
Onu žicu sam motala u obliku osmice ali s time da prije nego smotam drugi kraj osmice između stvarim crnu malu perlicu i tako nekih 200 i kusur komada
UUuuuu... znaci da jako dobro baratas zicom!!
planiras nekaj novo za ovo ljeto?
ja sam razmisljala o tome da napravim torbu/torbice...
aola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.