Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Prekršajno i kazneno pravo

Prekršajno i kazneno pravo Prometni prekršaji, istrage, pretrage i pregledi, zatvor, novčane kazne i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2016., 09:07   #1
Zaboravljeni novci u restoranu?

Molio bih za pomoć i pravni savjet ako netko moze pomoci...Prije par dana sam zaboravio uzeti sa stola u jednom restoranu u Splitu veliku količinu novaca koju sam nosio u koverti sa sobom ( znam da nisam trebao al jbg) zbog neke kupoprodaje...nesreca je sto nisam odmah primjetio nego tek kad sam stigao u drugi grad udaljen parsto kilometara i vec je bilo kasno navecer...zvao sam odmah prijatelja u Splitu koji je kontaktirao doticni restoran medutim rekli su da nisu nista nasli, ali da imaju nadzorne kamere te da ce sljedeci dan pogledati sa zastitarskom tvrtkom cije su kamere..u meduvremenu sam u gradu u kojem sam odsjeo podnio kaznenu prijavu protiv nepoznatog pocinitelja te su je isti dan proslijedili u splitsku policiju..sljedeci dan su 2 inspektora zajedno sa zaštitarskom tvrtkom gledali snimku nadzorne kamere i nistu nista komentirali, samo nesto zapisivali (ja nisam gledao)...to je bilo sad u petak..jos samo da napomenem da u vrijeme nestanka u restoranu nije bilo uopce drugih gostiju, a ljudi sto su bili sa mnom su izasli prije mene do auta, a ja se cijelo vrijeme boravka u restoranu nisam dizao od stola..koverta je stajala ispod moje torbice jer nije stala u nju...da li mi netko moze dati neki savjet u vezi ovog slucaja?..napominjem da se radi o iznosu puno vecem od 60.000 kn te mi je receno da zbog toga ide na DORH
ivanjan76 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:29.