Natrag   Forum.hr > Društvo > Društvene znanosti > Jezikoslovlje

Jezikoslovlje Za pravopiždžije i jezikolomce

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2007., 18:07   #1
"Vježbenice" iz gramatike stranih jezika

Trebam pomoć oko "vježbenica" iz gramatike engleskog, njemačkog, talijanskog, španjolskog i francuskog jezika s tim da na kraju imaju rješenja zadataka.Ako mi netko može pomoći, bila bi zahvalna.
 
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 23:45   #2
Quote:
tejkdet kaže: Pogledaj post
Trebam pomoć oko "vježbenica" iz gramatike engleskog, njemačkog, talijanskog, španjolskog i francuskog jezika s tim da na kraju imaju rješenja zadataka.Ako mi netko može pomoći, bila bi zahvalna.
kakvu pomoc,ne razumijem
zelis da ti preporucimo koju takvu ''vjezbenicu''?(cemu navodnici?!)
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 23:55   #3
napisala si peterojezicnu vjezbenicu pa trebas pokusne kunice koji bi rjesavali zadatke?
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 09:53   #4
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
kakvu pomoc,ne razumijem
zelis da ti preporucimo koju takvu ''vjezbenicu''?(cemu navodnici?!)
Da, želim preporuke. A navodnicu su stavljeni jer ne znam da li je to ispravna riječ za ono što tražim. Dakle, gdje se nalaze vježbe vezane uz gramatiku a sadrže rješenja na kraju.
 
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 10:01   #5
Quote:
vilinska musica kaže: Pogledaj post
napisala si peterojezicnu vjezbenicu pa trebas pokusne kunice koji bi rjesavali zadatke?
Možda nisam dobro napisala, ali tražila sam vježebenicu iz bilo kojeg od navedenih jezika. A ako itko zna od svih 5, super. A ti nemoj odgovarati na nešto što ti nije jasno, jer vrlo dobro piše da tražim vježbenicu gdje se na kraju nalaze rješenja...
Ako želiš preporuku za zbirke iz matematike i fizike(profesorica sam) sa rješenim zadacima, javi mi se na pm pa da ti budem pokusni kunić koji će ti rješit zadatke
 
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 10:17   #6
Pogledaj u Algoritmu, oni obično imaju raznoraznih stvarca štono se učenja jezika i vježbanja tiče.
Abyssus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 21:00   #7
aha,i mislila sam si da si to pitala
algoritam je zbilja najbolja opcija,cega tamo nema nema gotovo nigdje drugdje.i tamo imas police za sve navedene jezike.pravac gajeva ili avenue mall,ili ako ti nije hitno pricekaj interliber(za dva-tri tjedna)i tamo ce na sve biti barem 20% popusta
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 01:13   #8
Quote:
tejkdet kaže: Pogledaj post
Ako želiš preporuku za zbirke iz matematike i fizike(profesorica sam) sa rješenim zadacima, javi mi se na pm pa da ti budem pokusni kunić koji će ti rješit zadatke
Ha ha, ma logika mi je bila sljedeca: netko je napisao zbirku zadataka i napisao rjesenja i sada mu treba par ljudi kojima ce on testirat znanje pa vidjet na kojem su livelu da bi im onda dao peterojezicnu vjezbenicu da rijese zadatke pa da profesor vidi jel je pogodio razinu. Nda.

..jer ja sam neprilagodjen...
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:22.