Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2012., 12:45   #321
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post


Autor bi nešto odraslo-tinejdžerski obostrano-osjećajno i simpa, nesputano, a ak to nema onda nebi ni autor

Ovak nest!
Weee,a kakav je autor? I što on nudi u vezi?

P.S. autor mi se čini vrlo riječit,dal je takav i na djelima?
_Golubica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 13:31   #322
identican dojam kad se kao koke druzite zajedno. homo je mocna stvar razmisljanja ali ima nas koji vidimo malo vecu sliku od vase
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 13:34   #323
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
identican dojam kad se kao koke druzite zajedno. homo je mocna stvar razmisljanja ali ima nas koji vidimo malo vecu sliku od vase

moram napisati pokoju riječ da me ne kartonijaju, pa eto, napisah.
komentar je zapravo
P Sila is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 13:54   #324
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
ali ne želim umanjiti doprinos Zombi Chicken. I ostale su ti napisale svoje stavove
Meni je zapravo najjače što ona nije rekla ništa novo što već nije bilo rečeno. Samo je podcrtala ono što su i drugi istaknuli kao bitno obilježje tridesetih: želja za gnježđenjem. Drugi su se možda samoironično i duhovito šalili s time, ona je se poslužila administrativno-poslovnim stilom koji autoru očito više odgovara.
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 14:53   #325
Quote:
psyla kaže: Pogledaj post
moram napisati pokoju riječ da me ne kartonijaju, pa eto, napisah.
komentar je zapravo
izvlaci se izvlaci
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 22:41   #326
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Ako ti je namjera obezvrijediti nečiji trud i dobru volju, odlično ti ide. Većina žena, neovisno o dobi, ne voli ovu osobinu i trude se izbjegavati takve ljude.
To jednostavno nije točno da radim. I ovo je druga kvalifikacija koju dobivam od tebe (nakon insinuacije da sam "sklon" emotivnom "štrcanju") što bi se nazvalo "off topik" i to JAKO. "Sklonost" objektivnoj diskusiji je razlog ženama da bježe, želiš reći? Super.. to nas već vodi negdje.

I na koji način sam obezvrijedio njen trud? Pa i ja pišem ovdje postove - i malo koja žena mi je rekla "hvala". Ja sam barem to rekao. Srećom ovo je napismeno pa te ne trebam uvjeravat :P

Inače, istina - iskren sam i objektivan jer me šarmiranje i podilaženje forumašicama +30 (barem na ovom topiku lol) - neće dovesti nigdje - a bome ni njih. Bit će "joj kak je Psih fin drag ovo ono"... na kraju opet svi solo. No dice Miss of Nice!

So, let's embrace the horror :-D

ps: znam što mi želiš reći, ali poradi mojeg distanciranja na jedan post - dobio sam od tebe notu daaa.. "nisam obziran tip" jer sam "bio osoran" na "iskren post šarmantne žene". Zašto? I.. zašto si to uopće radila?

Samo zato jer je to napisala.. šarmantna žena - a ja kao tip - nisam rekao ništa? A.. trebao sam..?

Vi na "A"? hoćete - "B"! Ne generaliziram ali.. tako je uglavnom danas. Lupate šakom po stolu (ili sebi u mislima) i kažete - "ja sam žena, ugnjetavana sam hebem vam sve po spisku - hoću B!"

A od ugnjetavanja ni u... barem ne s ove strane.

A sad kakav sam ja tip? Pa ja sam tip kojem je barem 10 cura reklo "blago onoj koja tebe bude imala." Sad.. koliko je žena ovdje čulo takvo što 10x baš se pitam. Ali recimo da muljam.

Stoga, molit ću lijepo - dosta kvalifikacija.

15 000 solo komada minimalno je na cesti, imamo pametnija posla od mojih "sklonosti" i kvaficirat mene da sam ja kriv za njihovu solažu je.. potpuno "nepromišljeno".

Ljubav nije logika i teorija da bi takve note držale vodu ovdje. Čak i da sam "sklon" ne znam čemu, opet njih 10 može bit zatreskano u mene i kaj onda s time, znaš to i sama :P


Quote:
Šteta što u tim postovima vidiš samo nekakvu želju za rejtingom, ali ne želim umanjiti doprinos Zombi Chicken. I ostale su ti napisale svoje stavove, a pritom su pokušale saznati i nešto o tebi. Jer nije bitno samo tko i kakve su one, nego i tko i kakav si ti.
Ma kakvo umanjivanje doprinosa.. Samo sam iskren. Objektivan. Što trebam razabirat samo floskule kad pričam s inteligentnim ženama? To je sve što trebam znati?

I naravno da je bitno kakvi smo oboje. Zato i nisam komentirao taj post. I u pravu si. Očekivao sam da će Zombie Chicken shvatiti moj odgovor na njen odabir dečka baš kao i ti - zato post i nisam komentirao.

Cijenim način njene selekcije, ali I'm out of that. Od tebe očekujem da budeš "to, to i to" nije način na koji ja tražim ženu i to čim čujem od žene (a čuje se dosta), odmah je roleta na podu. Super, nisam taj.

Valjda smo zato i solo jer nas "nitko nije zadovoljio". Zadovoljio.. mora da smo tako hebeno važni kad nas "ama baš nitko nije faking zadovoljio u PM" i to je cijela poanta tuđega života - da zadovolji nas. A nju/njega ko hebe? (Zombi ovdje mislim na nas solere, ne tebe). Wow...

Shvaćaš.. vrlo vjerojatno problem nije u drugome kad je u pitanju "naše zadovoljstvo". Vrlo možda je u - nama.

I ne lupetam ovdje.. ovdje pričamo o osobama +30! To je min. 10 godina ljubavi, romansi, erotike, seksa, orgija, koketiranja po dejting domenama (lol), spavanja po tuđim kućama, ljubavnih pisama, cvijetnih buketa nevažno - i onda na kraju - ama baš nitko! :-D

Yeeeeee baš.


Quote:
Vjerojatno i moje postove smatraš nedostojnima jer ti nisam izričito konkretno rekla zašto sam +30 i solo (s tim da ja ni nisam "SS+30"), ali svaki pažljiviji čitač koji ima malo volje u ovim recima će pronaći dio mene i onog što ja jesam.
Samo sam - po 3. put ponavljam - objektivan. A tvoje pogled je subjektivan. Uostalom, ja nisam pričao o svojem rejtingu na forumu - ja ga ni nemam jer mi i nije stalo do istoga - već o ženskom.

Rekao samu prijevodu "cure recite kaj vas muči, hebeš šutnju zbog statusa jednog pseudonima/nicka na Internetu". Evo gle mene - vidiš kak sam iskren. Niš teško.

I rekao sam da cijenim Zombicu JAKO - ali ne i da mi se sviđa odgovor. I lijepo sam joj zahvalio na odgovoru. Zombici sam dužan kavetinu samo takvu.

No, s šutnjom sam htio reći samo jedno - stavljanje ekskluzivno sebe u vezi na pijedestal, što žene danas rade - nije dobra ideja za uspjeh veze.

Nije ni na forumu hebate, a kamoli u vezi lol.. Eto barem ako se mene pita. "Samopijedestalenje" vodi samo jednoga - nikad dvoje. To ja onako.. iz iskustva.


Quote:
A razlozi zašto je netko sam su i manje bitni i vrlo šaroliki od osobe do osobe. Sad ćeš ti opet neki "no šit, šerlok" komentar nabaciti, ali da ti je to tako očito ne bi inzistirao na njima sve ostalo proglašavajući dosadnim i nepotrebnim. Čak i nakon jako inteligentnih upisa vrlo šarmantnih dama.

Doduše, to tebi ionako ne znači ništa. Što opet ne mora biti loše, jer vjerujem da one inteligentne šarmantne dame koje vole znati i što se krije iza nicka i "rejtinga", a do čijeg mišljenja ti nije stalo, ne gaje prevelik interes za muškarce koji ne žele ni razmisliti o njihovim riječima.
Nica.. tebi uopće nije stalo do ove teme, nekakvih problema koji snalaze osobe +30. Odista.. pričaš o sasvim drugim stvarima.

No, ak je poanta "šarmantne dame" ta, da o objektivnim stvarima s istima pričam u rukavicama satkanih u atlasni vez od floskula i gluposti, bolje da ne kažem kaj mislim o svemu tome.

Hvala lijepa, konobar naplati! Ima još momaka.. :P


Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Weee,a kakav je autor? I što on nudi u vezi?: )

P.S. autor mi se čini vrlo riječit,dal je takav i na djelima? : zubo:
Uuuu na djelima je još rječitiji.. Maz maz ujutro po raščupanoj kosi, onda oblačenje i bijela kava i kroasan u uskoj kuhinji i.. hug i onda (kao) idemo u šetnju i taaaaakoooo.... daaalje... i onda se na pumpi stane da se natoči benzin pa pričamo kak je skuuuup i kak su naftaši lopine i da jedva čekamo auto na voduuu.. i onda, prije nego što staviš ključ u bravu ispod volana, osjetiš i vidiš jedan pogled, jednu las kose kako joj spada preko oka, zastaneš.. makneš to prstom iiiii.... i onda ti je drago što postojiš.. I onda preko sjedišta te onako nekako zagrli, odjednom uplašena jer te voli i da ćeš možda otići i.. kaže.. nemoj me nikad ostaviti. Samo to...
__________________
Psih.. is leaving the building.. :( -> JSB-AOGS | BC- III | E - LC | JE-SO

Zadnje uređivanje Psih : 01.05.2012. at 23:09.
Psih is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 02:07   #327
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
No, ak je poanta "šarmantne dame" ta, da o objektivnim stvarima s istima pričam u rukavicama satkanih u atlasni vez od floskula i gluposti, bolje da ne kažem kaj mislim o svemu tome.

Hvala lijepa, konobar naplati! Ima još momaka.. valjda :P
Što je usput i jedini način konverzacije (bijeg iz svakidašnjice), meow lol

Off T: Ispričavam se svim čitateljima ove teme na ovom zahtjevu, ali zamolio bih moderaciju ako se to može uvažiti da editira/obriše gore navedeni (veliki) post u potpunosti (do obraćanja Golubici naravno) .

Razlog traženja: Premalo smajlića je bilo odobreno za takav (obilniji) post da bi se dokučilo što je autor točno htio reći. Poanta posta trebala je biti zabava, zadirkivanje, podhebancija klišeja koji stoje na putu između muškaraca i žena u 30-tima (davanje prevelike ego-važnosti samome sebi i stvaranju vlastitih modela (čitaj svijetova: do te mjere da čovjek živi totalno sam npr), kvalificiranje po nebitnoćama), da bi na kraju sve ispalo kao ozbiljno rasplamsavanje na forumašicu koju uopće ne poznam, a što nije istina, čak nimalo. Autor je pobrisao 7 smajlića viška, otišao na kavu na koju je ionako žurio i kad se vratio više nije mogao editirati postić.

Inače.. zahtjev kasni koji dan jer mi je poznato da je neke žene zanimalo muško mišljenje u svemu pa sam post ostavio da se iščita jer u nj ima dosta (osorne i apsurdne) realnosti. No, nema razloga da ostane u trajnosti, ako ne zbog ničeg, onda što je zaustavio zanimljivu temu o kojoj bi htio znati još više i što post sam po sebi govori sasvim nešto treće.

Pa eto tih smajlića kad bi bilo 15-ak (u što valja računati i (miltiqvot) citate pa se nakupi) ponekad bi bila bolja ideja i često taj limit 10 omete u oblikovanju konačnog pisma. Vjerujem i još mnoge.

A i netko je pred kraj godišnjeg, vrijeme je za roknroll pa see ya laterz, bit će sunny summer/zimmer v Hrvaška Hvala
__________________
Psih.. is leaving the building.. :( -> JSB-AOGS | BC- III | E - LC | JE-SO
Psih is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 18:57   #328
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
Uuuu na djelima je još rječitiji.. Maz maz ujutro po raščupanoj kosi, onda oblačenje i bijela kava i kroasan u uskoj kuhinji i.. hug i onda (kao) idemo u šetnju i taaaaakoooo.... daaalje... i onda se na pumpi stane da se natoči benzin pa pričamo kak je skuuuup i kak su naftaši lopine i da jedva čekamo auto na voduuu.. i onda, prije nego što staviš ključ u bravu ispod volana, osjetiš i vidiš jedan pogled, jednu las kose kako joj spada preko oka, zastaneš.. makneš to prstom iiiii.... i onda ti je drago što postojiš.. I onda preko sjedišta te onako nekako zagrli, odjednom uplašena jer te voli i da ćeš možda otići i.. kaže.. nemoj me nikad ostaviti. Samo to...
Problem je kod ljudi općenito (i muških i ženskih), što velik dio njih želi scenarij gore opisan ali traži nekog tko je dijametralno suprotan od navedenog. I onda je to jedan mali projekt - kako od bezobraznika napraviti umiljatu macu.

Nemoj tražiti nekoga zato što si u životnoj fazi da to želiš, naići će. Valjda. Ne znam. Tako kažu, nadam se da ne lažu

Također, danas žene trpe mnogo manje a traže puno više zato što su same sposobne zafovoljiti svoje osnovne potrebe (za hranom, pićem, krovom nad glavom, socijalizacijom blabla). Nemoj me krivo shvatiti, ali prvo dobro proanaliziraj sebe, možda ti baš padaš na te koje nisu u životnoj fazi za ovo gore navedeno - možda ih doživljavaš kao izazov; kako od tigrice napraviti malu umiljatu macu
SeaPrincess is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 23:50   #329
Ovdje se raspredalo o ključevima,bravama,zasunima,kalauzima,škeljkama...

I jeli iko došao na zelenu granu?

Lijepo prosim super single cure od 30++ da kažu koju afirmativno/pozitivnu/ohrabrujuću riječ super suhima 30+,40+ pa makar ne bilo u tome trunke istine

Ne bi bilo zgodno da nekog razočaranog USovca skupe panduri u trenutku pohoda na starački dom jer se izbezumljen rukovodio mišlju da su umirovljenice lak plijen temeljem principa trojke: Slabo vide,slabo rezoniraju,sporo bježe

A i od mog tetka otac se žalio da im u staračkom domu u čaj stavljaju brom,tako da je tamo izgleda samo carpet parade bez salutiranja barjaku svako jutro

Back on topic.
Baš bi me zanimalo da Psih kaže jeli nakon kilu stranica bliže odgovoru na pitanje koje je postavio u naslovu teme.

Ili je ova cijela tema postala ,kako je pokojni Šeki pred više stotina godina napisao "Much ado about nothing"
Prdimahovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 05:46   #330
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
E ovak.. svojedobno, prije nekih 10 god bio sam fakinčić za žene. Ono lako mi je bilo steći njihovu pažnju, izvuć ih van, lijepo se nasmijat i zabavit s njima itd. I bilo im je super sa mnom i meni z njima. Najteža mi je bila pis of kejk. Kratko i jasno, you get the point.......
''žene su kao biljke uvjek ih treba iznova njegovat i posvećivat im dovoljno pažnje, ako im ne posvetiš svoju pažnju ona ode drugom- ta divna stvorenja žene''
-bajker

a što se tiče osvajanja nije ti to problem sa ženama 30+ pa ni sa bilo kojim, ne postoji neosvojiva žena. ''posveti joj pažnju i vrijeme, učini da stekne tvoje povjerenje jer svaka ima neki ožiljak koji joj neda da bude s nekim pa se zatvori u sebe (te su lako osvojive) kad ti počne pričat o sebi i bar neke detalje o svom živtu-ona je već tvoja.

žena kad se otvori tad imaš ključ od svega šta poželiš, naravno iskren i normalan moraš bit u startu to vole, ako nisi iskren brzo te prokuže, neko je ranije spomeno da žene od 30+ nisu za ljubljenje u parku (što ne znači da nisu u sobi ) istina jest da u tim godinama većina žena razmišlja o braku, tako da moraš igrat otvoreno sa njima jer nisu to klinke to su zrele žene, koju su puno toga prošle pa im nije teško skontat kad ih muljaš

al ako si iskren, i otvoren, naravno kulturan, strpljiv i dovoljno uporan možeš imat koju poželiš. (ne zovi je u krevet čekaj da ona tebe pozove)

a što se tiče prvog kontakta u tim godinama su većinom sve otresite zbog ranijih loših veza, al nemoj da te to zbuni samo ćeš je zanimat ako vidi da ne odustaješ
__________________
TRGAJ GUME, ČUVAJ DUŠU

Zadnje uređivanje Sves : 09.05.2012. at 14:42. Reason: Skraćen quote
bajker23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 08:29   #331
Kao prvo, ne zovi ih ženama, time sebe stavljaš u neugodan položaj jer misle da si papak. Žene uvijek moraš zvati pičkama, tako da dobiješ na psihološkom efektu. Neka vide da si predator, grabežljivac, da ih promatraš isključivo kao lovinu. Kad vide da si pravo muško koje ih ne stavlja na prijestolje i ne puže im pod nogama onda si napravio ozbiljan korak naprijed.

Također, žene preko trideset, kao i ostale normalne žene, vole biti pozvane na janjetinu. Ovdje ne govorim o večeri, nego suludim količinama janjetine sa lukom i sve. Koliko god se pravile fine i nedostižne od ovog poteza zaigrat će im srce, jer ljubav vodi kroz želudac. Osim ako su nekakve vegetarijanke ili veganke, bježi od toga prijatelju.
lycantrophy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 09:28   #332
Quote:
lycantrophy kaže: Pogledaj post
Osim ako su nekakve vegetarijanke ili veganke, bježi od toga prijatelju.
Pa postoji i gora opcija.
Fruitarijanke.Te jedu samo voće ali ne sa grane nego ono koje padne na zemlju.
Diš takvu na dejt vodit? U voćnjak?

Prdimahovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 16:02   #333
Quote:
Prdimahovina kaže: Pogledaj post
Diš takvu na dejt vodit? U voćnjak?



pa šta nije romatično, pod stablom jabuke npr....nastavi niz
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 16:54   #334
Quote:
indian kaže: Pogledaj post


pa šta nije romatično, pod stablom jabuke npr....nastavi niz
Šta bi ispod jabuke?
Ponovno izmislio zakon gravitacije?

Prdimahovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 18:47   #335
Quote:
lycantrophy kaže: Pogledaj post
Kao prvo, ne zovi ih ženama, time sebe stavljaš u neugodan položaj jer misle da si papak. Žene uvijek moraš zvati pičkama, tako da dobiješ na psihološkom efektu.
očito si samo jak na jeziku, žene treba razumjeti
__________________
TRGAJ GUME, ČUVAJ DUŠU
bajker23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 03:56   #336
Quote:
SeaPrincess kaže: Pogledaj post
Problem je kod ljudi općenito (i muških i ženskih), što velik dio njih želi scenarij gore opisan ali traži nekog tko je dijametralno suprotan od navedenog. I onda je to jedan mali projekt - kako od bezobraznika napraviti umiljatu macu.

Nemoj tražiti nekoga zato što si u životnoj fazi da to želiš, naići će. Valjda. Ne znam. Tako kažu, nadam se da ne lažu

Također, danas žene trpe mnogo manje a traže puno više zato što su same sposobne zafovoljiti svoje osnovne potrebe (za hranom, pićem, krovom nad glavom, socijalizacijom blabla). Nemoj me krivo shvatiti, ali prvo dobro proanaliziraj sebe, možda ti baš padaš na te koje nisu u životnoj fazi za ovo gore navedeno - možda ih doživljavaš kao izazov; kako od tigrice napraviti malu umiljatu macu
Pa cure su po prirodi djetinjaste i mace Pa da SeaPrincess(ica) Nema to baš veze sa statusom (kao npr da je samostalna). I malo je glupo da je status mjerilo ljubavi. OK kod nekih je status važan, ali uglavnom ne. Barem ne kod mene.

Npr imao sam prije stvarno veliko žensko društvo, i eto, barem tada kao mlađe, cijenile su me što mi nije bio problem dokučiti taj njihov unutarnji alter ego koji je tako mekan i fora da je to strašno kjut. Neovisno kakvu su "fasadu" imale, bilo da su im ruke pune zlatnog prstenja, da su kvazi starlete, ili opet školarke iz studentskog doma, SVE su mi bile iste.

Ali nakon 30-e taj alter ego, onu "pravu nju" je teško dokučiti. Baš kak je jedna cura tu pisala, na drugom topiku (Valnea ak se ne varam), kaže "Zavolim. Ali zavolim na trenutak. Potom se vraćam u svoj svijet." Isto je pisala i Psyla.

Tu govorim o tom "ključu", dakle nekakva vrata postoje. Mislim da se nakon 30-e čovjek zapetlja u jedno svoje klupko dubioza, i eto moj sud je da ljubav (osoba uz tebe) može pomoći da se otpetljaš, dobiješ neke nove vidike u životu, kvalitetnije od onih koje kreiraš sam. Onaj pravi motiv, energiju da uživaš.

Stvarno ne znam, nisam toliko šnjofao oko toga, ali mislim da je to problem mnogih u 30-oj. Ill check it out :P Samo s curama tipa recimo 23 ide sve ko od šale i eto iz puke znatiželje je postavljen ovaj topik jer je pronaći ljubav tada nalik vožnji bicikla po grubo pooranom polju lol



Quote:
Prdimahovina kaže: Pogledaj post
Baš bi me zanimalo da Psih kaže jeli nakon kilu stranica bliže odgovoru na pitanje koje je postavio u naslovu teme.

Ili je ova cijela tema postala ,kako je pokojni Šeki pred više stotina godina napisao "Much ado about nothing"
A Psih je dokučio da se malo zapustio u emotivnom smislu kao i mnogi drugi i da će morati malo mjenjati prioritete, instinkte, mišljenja o svemu i stavove. Ne samo što se ljubavi tiče, već i prijateljstva i međuljudskih odnosa općenito.

You need a drive for affection. Not an perception what affection is.

A što se tiče "žena +30".. I rest my case (dižem ruke). Malo sam zaigran tip, pomalo romantičan, u priči pomalo djetinjast, zafrkant, volim izmamit osmijeh i.. dokučio sam da to nebu išlo.

Preslužbeno, preanalitički, prekvalificirajuće, preklišejizirano za this kind of a guy.
__________________
Psih.. is leaving the building.. :( -> JSB-AOGS | BC- III | E - LC | JE-SO

Zadnje uređivanje Psih : 10.05.2012. at 04:02.
Psih is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 08:56   #337
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
A što se tiče "žena +30".. I rest my case (dižem ruke).
Znači ipak je 3 kg stranica bilo uzalud? Divno


Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
Malo sam zaigran tip, pomalo romantičan, u priči pomalo djetinjast, zafrkant, volim izmamit osmijeh i.. dokučio sam da to nebu išlo.
Da, to definitivno nije dovoljno da bu išlo
__________________
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti!
Freyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 10:09   #338
Quote:
bajker23 kaže: Pogledaj post
očito si samo jak na jeziku, žene treba razumjeti
Nadam se da stvarno ne misliš da im tvoja pažnja i beskrajno razumijevanje imponiraju. Jebote, prožvakale su više XY materijala nego Ber Grils životinjskih strvina. Sve što imaš za reći čule su već tisuću puta. Neće ti pomoći prednost domaćeg terena niti nekoliko litara tekućeg samopouzdanja, jer nemaš prednost. Drže te za jaja otkad im se obratiš do lagano plasiranog odjeba nakon kojega ćeš se zajedno sa svojim egom oporavljati pola godine. Govoriš o nekakvom zalijevanju cvijeća? Samo ti zalijevaj prijatelju, kad izraste emancipirana mesožderka i ostavi te u lokvi krvi odgriženog penisa, neke stvari će ti biti mnogo jasnije.
lycantrophy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 10:59   #339
Quote:
lycantrophy kaže: Pogledaj post
Nadam se da stvarno ne misliš da im tvoja pažnja i beskrajno razumijevanje imponiraju. Jebote, prožvakale su više XY materijala nego Ber Grils životinjskih strvina. Sve što imaš za reći čule su već tisuću puta. Neće ti pomoći prednost domaćeg terena niti nekoliko litara tekućeg samopouzdanja, jer nemaš prednost. Drže te za jaja otkad im se obratiš do lagano plasiranog odjeba nakon kojega ćeš se zajedno sa svojim egom oporavljati pola godine. Govoriš o nekakvom zalijevanju cvijeća? Samo ti zalijevaj prijatelju, kad izraste emancipirana mesožderka i ostavi te u lokvi krvi odgriženog penisa, neke stvari će ti biti mnogo jasnije.
Wat


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 11:09   #340
Hvala.
lycantrophy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:52.