Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2012., 23:32   #1421
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
da, izabrali su albanskog kamiondžiju da svi pocerekaju na B&B , i da Bihicini mrzitelji mogu pričat da je sponzoruša ..al opet, meni bi bilo bolje da nije tolika razlika, da je jedan Apolon, a drugi žaba..recimo da je Adnana glumio neko karizmatičniji, kao onaj Šeherezadin Onur, pa da se ne zgražam kako ljubi Žabu...i svejedno bi zbog zanemarivanja Bihice bila protiv starog ko god da ga glumio
A sta da Adnana npr. glumi Bon Jovi? Tada sigurno ne bih opravdala to da ga Bihter vara... Mozda i bih, ko ce znati, Bihter i Behlul su ipak
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 23:36   #1422
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Da, da...bilo je veselo jer smo zaratile sa Ezelušama. Koja su to vremena bila. Popila sam ban i to ne jednom.

Tema je bila legendarna ali smo doživjele i veliku nepravdu jer je zaključana na dan zadnje epizode. Zato smo se i prebacile u limb (tj. off topic).
Hvala ti na odgovoru, ne stignem čitati što se pisalo, ali nikako mi nije bilo jasno oko čega se vodio rat, a ne ljubav, kad tamo s drugom temom, a nisam gledala ni Ezel tako da nisam ni to znala.

Slažem se da je nepravda da se na dan zadnje epizode zaključa epizoda i to takva epizoda, koja jednostavno traži da to prepričaš, toliko emotivna, stvarno nije u redu da su vam to napravili.

Vjerujem da ćemo imati ovaj put priliku komentirati zadnju epizodu, gdje se kako Kivo kaže Beren ubijala šest puta da bi to snimili (Beren živa, a Bihter mrtva)

Bešir je alergičan vjerovatno na pelud i to mu se javlja svako proljeće.
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 23:38   #1423
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
nije sad bolestan, kasnije će se razboliti odjednom, kao otkazati će mu pluća jer će se zaposliti na brodu na dugu plovidbu
A ne znam vama ali je meni bilo žao Bešira ...
on je na brodu dobio neki virusnu boles pluća...
njegov odlazak na brod , bio je baš da pobjedi svoju unutarnju ljubavnu patnju...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 00:14   #1424
Quote:
luisana kaže: Pogledaj post
A sta da Adnana npr. glumi Bon Jovi? Tada sigurno ne bih opravdala to da ga Bihter vara... Mozda i bih, ko ce znati, Bihter i Behlul su ipak
hehe, tko god da je bio i Bon Jovi, B&B bi bili


nisam mislila da to bude
nitko tko može u ikojem smislu parirati Behlulu, to bi bilo blesavo, ali opet nego netko s bar malo karizme i šarma, pa nek je ružan i star...ali bar da tog ima malo, ovaj nema nimalo...baš je mrtva riba

@Teuta što se tiče Bešira žao mi ga je, pogotovo jer je umro bezveze, a ona mala bitchy bitch Patka se htjela sutradan udati...iako ja tog Bešira nikako kužila nisam...i što njega ima izjedati to s kim se ševi Bihter?? i Behlul?? ne kužim općenito taj mentalitet lokalnih dušebrižnika
a najviše ne kužim Bešira jer pati za Nihal i umire, nikako ne mogu shvatiti ja muško koje padne na Nihal, to mi nije muško
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 01:46   #1425
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post

nisam mislila da to bude
nitko tko može u ikojem smislu parirati Behlulu, to bi bilo blesavo, ali opet nego netko s bar malo karizme i šarma, pa nek je ružan i star...ali bar da tog ima malo, ovaj nema nimalo...baš je mrtva riba
meni isto žao što adnana ne glumi neki glumac stariji, ali koji je faca, gdje bi ti bilo i normalno da se tako mlada i zgodna cura zaljubi u njega, da čovjek ima neku karizmu i u pravu si on je baš mrtva riba


Quote:
a najviše ne kužim Bešira jer pati za Nihal i umire, nikako ne mogu shvatiti ja muško koje padne na Nihal, to mi nije muško
u životu muški će prije pasti na žensku kao nihal, nego na nekog kao bihter, oni se žena kao bihter boje u pravilu, samo jak muškarac može biti uz takvu ženu, a takvih je jako malo
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 01:57   #1426
Thumbs up

Quote:
Zoree kaže: Pogledaj post
tako bi i ja zamislila kraj, bihter ode u americu, upozna nekog a la kerim, koji joj pokaže da se život nastavlja poslije svega, a behlul bi imao 100 kila i 7 djece sa njihaljkom..
eto!Baš tako !
Aphrodite is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 02:07   #1427
@anamonica
po meni su njegov lik(Beširov) bespotrebno kasnije obrnuli ...meni je sasvim dovoljan bio samo dok je bio sin njihove posluge , tajno zaljubljen u Nihal i što se mene tiče mogli su tako do kraja ..čak mislim da im je bilo bespotrebno to s njegovim likom...a što se tiče "dušobrižnika" a meni je to kod njih (turaka) isto preizražajna ta neka odanost koja kao prelazi u dušobrižništvo pa će se oni kao baviti , brinuti i sekirati tko koga vara ili s kim tko spava...pa mi to prelazi u zaziranje intime...opet ti kažem trebali su Bešira ostaviti kako su ga zamislili u startu pa maliče dorađivati s nekim momentima i ništa više...ali valjda ra malo usmjere priču i da ju malo rašire onda su tako ubacivali i malo razrađivali neke sporedne likove...neke sporedne su u pojedinim trenucima dali previše prostora i nekad su bili kao glavni likovi...to sam već skužila kod turaka kad imaju ovako serije u dvije-tri sezone pa valjda moraju naći priču i popuniti minute koje se prodaju ...ne smijemo zaboraviti ipak da se serije prodaju po minutaži...
što se tiče Nihal "ja sam s njom imala problema", u startu kad je Bihter došla pa to njeno ne prihvaćanje "nove mlade mame" uz tatu i cijela ta priča mi je bila razumljiva i suosjećala sam s njom .... i ona je pokazivala karakter jedne razmažene curice ali isto kasnije su joj dali zreliji karakter, pa je imala i prgav karakter i naravno sve što je kasnije proživljavala jer su svi na neki način stalno izlazili ispod svojih maski i u pojedinim trenucima pokazivali pravo lice ili su s maskama skrivali pravo lice...serija je meni s te strane jako interesantna...baš su dali jednu kompleksnost svim tim likovima svakom na svoj način totalno različiti ali produkt je isti , nezadovoljstvo kod sviju i svi su bili željni samo ono malo ljubavi i svi su to tražili a nitko nikome na kraju nije ju dao...svi su patili i nitko nije pokazan besprijekoran i savršen i nisu dijelili seriju na dobre i zločeste likove...

Quote:
@mrvica
meni isto žao što adnana ne glumi neki glumac stariji, ali koji je faca, gdje bi ti bilo i normalno da se tako mlada i zgodna cura zaljubi u njega, da čovjek ima neku karizmu i u pravu si on je baš mrtva riba

taj lik je kod mene budio neki loš osjećaj pa sam ja stalno žalila Bihter i razumjela sam neke njene postupke s kojima se uopće nisam slagala i koju si bili i glupi i nepromišljeni ali sam ja nekako stalno "navijala" da nađe sreću ali ne brate pored njega...on mi je baš bezvezni lik i užasno mi je žao što su njega stavili kao glavnog glumca evo mogli su naći nekoga malo uglađenijeg i ljepšeg glumca u godinama...
stalno sam bila u razmišljanju da se trebaš probuditi uz takvog čovjeka to je strašno bez obzira na sav novac ...nema karizmu i to je to! kod mene je budo žaljenje prema Bihterici da se mora jadna buditi uz takva čovjeka...a joooj možda sam sad preokretna ali su ih baš spojili užas jedan...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 06.05.2012. at 02:21.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 02:20   #1428
Secate se pogleda koji je imao behlul kad je nakon Bihterinog rodzendana otisao u dvoiste i gledao ih kroz prozor kako Adnan ljubi Bihter. Mislim da je bila 28 epizoda. Srce mi se slamalo dok je on gledao u prozor i gutao suze.
Ninochka_mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 12:35   #1429
Quote:
meni isto žao što adnana ne glumi neki glumac stariji, ali koji je faca, gdje bi ti bilo i normalno da se tako mlada i zgodna cura zaljubi u njega, da čovjek ima neku karizmu i u pravu si on je baš mrtva riba
meni onaj glumac što glumi rešata jašarana u FSN, bio bi dobar za ovu ulogu..ne znam al ima ono nešto....
al kad bi bio netko markatniji sumnjam da bi svi navijali za BIB, kad netko pažnju privlači izgledom ne primjećuješ detalje, onda ne bi vidjeli kako je adnan zapravo grozan .(
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 12:44   #1430
Smile hello

Quote:
seamisai kaže: Pogledaj post
mislim da je kod muslimana brak izmedju rodbine moguc,nek me neko ispravi ako grijesim

ma ja ne znam ko bi uoce htio biti s tom Nihal
hvala na odgovoru
za ovo koliko sam do sad vidjela, Nihal je jedno razmaženo derište, koje bi malo trebalo mada moram priznat donekle i kužim njezino ponašanje, jer je ona tinejedžerka koja je izgubila najvažniju osobu u svom životu, a na to mjesto dolazi iznenada neka žena (koja nikako ne može zamijeniti njezinu majku niti to želi) i mislim da se Nihal boji izgubiti i oca, odnosno boji se da će joj Bihter oteti ono što joj je ostalo, ljubav oca i brata. Ali i dalje je razmaženo deriše

nego, može li netko dati link, gdje mogu gledati seriju, sa našim prevodom, osim naravno natabanu
hvala
tweety baby is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 12:47   #1431
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
u životu muški će prije pasti na žensku kao nihal, nego na nekog kao bihter, oni se žena kao bihter boje u pravilu, samo jak muškarac može biti uz takvu ženu, a takvih je jako malo
slažem se da Bihici treba jak muškarac, jer je ona puno kosti prigrizla u životu, da to Behlul nije,
i slažem se da muškarci biraju cure kao Nihal prije nego kao Bihter

ali opet, mislim da bi dosta muškaraca rado imalo Bihter, a ne Nihal, ali bi se malo koji usudio...tako da svakako malo je jakih, pa to ispadne kako ispadne..a bolje da se ovi koji nisu jaki drže podalje

iako za Nihal moraš imati čelične živce plus sva ta njena razmaženost i ponašanje kao da je kraljica a svi ispod nje, svaka čast i takvom koji to izdrži
a tek padanje u nesvijest i ona njena marširanja okolo kuće i u kuće
morala sma se malo rugati Nihal, hahaha

Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
@anamonica
po meni su njegov lik(Beširov) bespotrebno kasnije obrnuli ...meni je sasvim dovoljan bio samo dok je bio sin njihove posluge , tajno zaljubljen u Nihal i što se mene tiče mogli su tako do kraja ..čak mislim da im je bilo bespotrebno to s njegovim likom...a što se tiče "dušobrižnika" a meni je to kod njih (turaka) isto preizražajna ta neka odanost koja kao prelazi u dušobrižništvo pa će se oni kao baviti , brinuti i sekirati tko koga vara ili s kim tko spava...pa mi to prelazi u zaziranje intime...opet ti kažem trebali su Bešira ostaviti kako su ga zamislili u startu pa maliče dorađivati s nekim momentima i ništa više...ali valjda ra malo usmjere priču i da ju malo rašire onda su tako ubacivali i malo razrađivali neke sporedne likove...neke sporedne su u pojedinim trenucima dali previše prostora i nekad su bili kao glavni likovi...to sam već skužila kod turaka kad imaju ovako serije u dvije-tri sezone pa valjda moraju naći priču i popuniti minute koje se prodaju ...ne smijemo zaboraviti ipak da se serije prodaju po minutaži...
ma slažem se da je previše pažnje bilo usmjereno na poslugu i to je jedina mana serije...osim izbora Selcuka kao Adnana... ma Bešir je simpa na početku, pogotovo kako ufino spusti Behlulu koji mu se ruga, ok i sva ta njegova briga za Nihal i zaljubljenost, ali kasnije su ga teže zakakali s tom brigom tko koga u vili...baš to što kažeš, to je zaziranje intime, i bezobzira što su svi od posluge imali prijateljski odnos, to što oni rade - prvi besramno ogovaraju, što je za izbaciti ih, a drugi se muče i umiru zbog tuđe intime je što je bezveze, (tim više jer Bešir je tada bio zaljubljen u Nihal, a ona nije bila sa Behlulom kad je on saznao, a Sulejman se ponašao kao Beširov otac, ne Adnan tako da te priče o tome da je on Adnana doživljavao kao oca ne drže vodu) ...super je kao su kasnije doveli onu normalnu ženu, baš da se vidi razlika...a Katja mi je bila jedina kraljica od njih, i baš mi je drago kako je dobro i sretno završila

Quote:
što se tiče Nihal "ja sam s njom imala problema", u startu kad je Bihter došla pa to njeno ne prihvaćanje "nove mlade mame" uz tatu i cijela ta priča mi je bila razumljiva i suosjećala sam s njom .... i ona je pokazivala karakter jedne razmažene curice ali isto kasnije su joj dali zreliji karakter, pa je imala i prgav karakter i naravno sve što je kasnije proživljavala jer su svi na neki način stalno izlazili ispod svojih maski i u pojedinim trenucima pokazivali pravo lice ili su s maskama skrivali pravo lice...serija je meni s te strane jako interesantna...baš su dali jednu kompleksnost svim tim likovima svakom na svoj način totalno različiti ali produkt je isti , nezadovoljstvo kod sviju i svi su bili željni samo ono malo ljubavi i svi su to tražili a nitko nikome na kraju nije ju dao...svi su patili i nitko nije pokazan besprijekoran i savršen i nisu dijelili seriju na dobre i zločeste likove...
meni je Nihal na prvo gledanje bila dosta dugo draga, dok se nije srušila tamo u dućanu s haljinama jer joj je Bihter prije rekla kako ona ne misli da ju Behlul voli...što je i istina, sve i da se Bihter nikad nije spetljala s Behlulom, rekla bi isto... tako da sam tu vidjela koliko daleko ide njena razmaženost, kolika je to patologija, da kraj nje drugi uopće ne bi trebali govoriti što misle, ako se to njoj kraljici neće svidjeti..na drugo gledanje mi se odmah nije svidjela, pogotovo ona njeno kako dopušta ocu da se oženi i stav prema Bihter cijelo vrijeme, pogotoov ovo sad kad se Firdevs pokušala ubiti..kao mala će znati je li Bihter pati...a i sve to s mrtvom majkom, evo da je Bihter imala nekog kao Deniz u životu nikad se ne bi ubila...a da ne pričam o ocu kao Adnan, Bihterin je uvijek stavljao Firdevs na prvo mjesto, ali Bihter je bila sretna i na drugom, sve dok je on živ..a mala je bila ljubazna kad je htjela nešto izvući iz Bihter, i istina, kasnije je Bihter bila bitch prema svima, ali su svi bili takvi prema njoj, osim Bulenta, nitko ju nije prihvatio i dao joj mjesto koje bi joj trebalo pripasti - ok, ne možeš nikog natjerati da te voli, ali Nihal je bila bitch iz čiste razmaženosti i sebičnosti..nije sam ato kriva što su je držali pod staklenim zvonom, ali kad bi je htjeli pustiti da malo doživi težinu života, cura se namjerno onesvijesti

a što se tiče Adnana, on mi je isto na prvo gledanje bio ok, fer i sve to skupa, ali ono na kraju kad je rekao za Bihter mi je baš dno..pa tu na LJeSu i ŽUD-u ljudi bivaju prevareni i ostavljeni i opet ne pljucaju, nego su tužni...mislim, kužim ja on je ljut(iako mi nije izgledao ljut) i povrijeđen i sve to, i ne treba on njoj oprostiti ni ići na sprovod (btw, svaka čast Hilmiju) iako ju je navodno jako puno volio, ali meni je nehumano ne žaliti nekog kome je u cijeloj priči očito bilo najteže i tko je platio najviše - svojim životom... ne znam, meni je to jednostavno nehumano od njega, ta opaska na kraju, i mislim da ju uopće nije volio jer ju nije nimalo žalio...hoću reći, netko te uništi, ali ti ga nećeš prestati voljeti od danas do sutra, i onda ako te osobe nema, mrtva je, kako nećeš zbog toga biti tužan, a ne samo zato jer te spucala ili prevarila?

eh, da zaključak je da seriju treba pogledati više puta, drukčije se doživi...recimo sad otpočetka u sitnicama vidim Adnanovo pravo ponašanje i osjećaje prema Bihter, koji jesu korektni ali nema tu ljubavi, nikako dovoljno..on je s njom jer je zaljubljen, jer se osjeća ponovno mlado, jer je u krizi srednjih godina i bijesni porsche mu ne bi pomogao
__________________
Little Miss Sunshine.

Zadnje uređivanje anamonica : 06.05.2012. at 13:01.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 12:59   #1432
Meni se Adnan ponaša kao da je operiran od emocija samo je funkcionirao na ljubaznosti i Buhter je uz seba "postavio" kao trofej da hrani svoj ego... Isto smo si kupili nešto novo pa da se svima pohvalimo ... Ja sam tako tog starca doživjela..Onaj Jasar iz Fatme bi bio odličan glumac za lik Adnana...onaj stari je bas karizmatučan
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 15:07   #1433
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
Meni se Adnan ponaša kao da je operiran od emocija samo je funkcionirao na ljubaznosti i Buhter je uz seba "postavio" kao trofej da hrani svoj ego... Isto smo si kupili nešto novo pa da se svima pohvalimo ... Ja sam tako tog starca doživjela..Onaj Jasar iz Fatme bi bio odličan glumac za lik Adnana...onaj stari je bas karizmatučan
i ja isto.ja je bihter bila zadovoljna emocionalno i seksualno, behlul je mogao godinama hodat po kući omotan peškirićem ne bi ga primjetila
uu..kako je meni rešat jebozovan..ne mogu to ni objastnit..da je on adnan.-.serija bi bila čoook....
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 17:34   #1434
Quote:
Zoree kaže: Pogledaj post
meni onaj glumac što glumi rešata jašarana u FSN, bio bi dobar za ovu ulogu..ne znam al ima ono nešto....
al kad bi bio netko markatniji sumnjam da bi svi navijali za BIB, kad netko pažnju privlači izgledom ne primjećuješ detalje, onda ne bi vidjeli kako je adnan zapravo grozan .(
Rešat Jašaran kao Adnan (oslobodimebože), s tim da se Bihter poljubi dobila bi fakat žuticu ili tuberkulozu i odmah na početku otišla ka Manituu na vječna lovišta. Nisi mogla naći boljega Pa ako ništa drugo ovaj ružni Adnan bar izgleda zdravo.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 17:50   #1435
Quote:
Ninochka_mk kaže: Pogledaj post
Secate se pogleda koji je imao behlul kad je nakon Bihterinog rodzendana otisao u dvoiste i gledao ih kroz prozor kako Adnan ljubi Bihter. Mislim da je bila 28 epizoda. Srce mi se slamalo dok je on gledao u prozor i gutao suze.
Stavi tu scenu,molim te.
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 17:55   #1436
Kad bude nešto konkretno između njih u kojoj epizodi?I zna netko kako se zabijeli tekst??
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 18:05   #1437
lola 27lola 27 ja napišem i onda idem popraviti i onda pobijelim, možda ima drugačije a ja tako radim

tekst je zabijeljen

odgledala 32 epizodu kad na kraju biheter govori da odu, ona stvarno ne želi varati muža i to joj je jedan veliki plus u mojim očima

miss ja isto ne mogu rešata jašarana, on mi je previše antipatičan i cijelo vrijeme razmišljam kojeg to starijeg turskog glumca znam,a da mi je baš faca, ali nikako se ne mogu sjetiti tko bi taj mogao biti, ali slažem se i s teutom da se ne bi voljela buditi kraj njega, ajde sad kad je obrijan još donekle, a kad je bio neobrijan, baš mi je užasan, sva zlata, sva srebra,ne hvala, ne bi nešto
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 18:09   #1438
Bude kad Behlul ljubomoran ali ono da baš pokaže ljubomoru pa da vidiš da je voli?Jer koliko se ja sjećam to kod njega baš i nije dolazilo do izražaja dok kod nje je.Ona je stalno pizdila na Nihal,Elif pogotovo kad Behul zažvali Elif na stepenicama ono baš se vidi bol u očima.
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 18:09   #1439
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Stavi tu scenu,molim te.
http://www.youtube.com/watch?v=yOe_eHB_SC0
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 18:12   #1440
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Bude kad Behlul ljubomoran ali ono da baš pokaže ljubomoru pa da vidiš da je voli?Jer koliko se ja sjećam to kod njega baš i nije dolazilo do izražaja dok kod nje je.Ona je stalno pizdila na Nihal,Elif pogotovo kad Behul zažvali Elif na stepenicama ono baš se vidi bol u očima.
http://www.youtube.com/watch?v=chEaO7MJA2Q
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:12.