Natrag   Forum.hr > Društvo > Društvene znanosti > Jezikoslovlje

Jezikoslovlje Za pravopiždžije i jezikolomce

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2018., 21:18   #401
ma lijepi si post napisala, @rabarbi, sve za 5.

edit.
zapravo se moja poanta može skratit u jednu jedinu rečenicu: tek kad se nadješ en face shvatiš koliko znaš, tj. ne znaš, neki jezik.
Old 13.02.2018., 21:44   #402
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
ma lijepi si post napisala, @rabarbi, sve za 5.

edit.
zapravo se moja poanta može skratit u jednu jedinu rečenicu: tek kad se nadješ en face shvatiš koliko znaš, tj. ne znaš, neki jezik.
istina
Rabarbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 12:57   #403
Rabarbi, Antilles, hvala na prijedlogu. U biti predlažete isto - skype lekcije s tutorom.
Probat ću taj italki.Rabarbi, možeš mi poslati taj link na pp? I još informaciju za cijenu takvog sata (ili cijenu za paket)?
Hvala puno!

Nadam se samo da će mi cijena biti prihvatljivija od onih za skype lekcije preko više zagrebačkih škola stranih jezika. Ne znam je li još uvijek slučaj, ali sjećam se kad sam prije nekoliko mjeseci proučavala takve opcije kod njih da nije bilo nekakve značajne razlike u cijeni u odnosu na individualnu nastavu. Da ne povjeruješ...
Old 15.02.2018., 08:41   #404
Komižica, na italkiju i sličnim platformama sami profesori / tutori određuju cijenu, mislim da uglavnom tutori (obično izvorni govornici koji nisu profesori) imaju cijenu od ca. 10-15 USD za sat a profesori 15-20 USD

za neke jezike se mogu naći i tutori već od 4 USD za puni sat recimo španjolski, ovima iz Venecuele svaki dolar dobro dođe...

svakako preporučam

p.s. pa nije baš neka razlika raditi preko skypea ili uživo 1:1, samo ne gubiš vrijeme na put / dolazak, ostalo je praktički sve isto, zato i cijene u školama nisu nešto različite od individualnih tečajeva
Rabarbi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:42.