Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Zaslužuje li predsjednica drugi mandat
Da 3 11.54%
Ne 23 88.46%
Glasovatelji: 26. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 23:39   #1841
Quote:
Life on Mars kaže: Pogledaj post
Mislim da joj drugi mandat ne bi trebao biti upitan osim ako ju HDZ ne podrži i kandidira nekog jakog kandidata (dakle ne Prgometa). No da je svoju glasačku bazu nazvala marginalcima, jest. Koliko će joj ona to oprostiti, ne znam. Desnica glasa na razini simbola pa mislim da će joj oprostiti prije nego što bi to učinio sam Isus.
Meni je tu zanimljivo nešto drugo: Kolinda je par dana prije Vučićevog dolaska sazvala sve koje je mogla i tražila ih da ne dođu. Mnogi su je poslušali (recimo revolucionari iz Savske) i pritom sami sebe prokazali kao plaćenike koji protestiraju/ne protestiraju na mig s vrha. Oni su trajno diskreditirani ovim apstiniranjem jasno se svrstavši uz bezličnu populisticu, a protiv svega što su inače pričali. Da je netko s lijeva napravio istu stvar, pozvao četničkog huškača, proglasio ga europejcem i ignorirao njegov govor iz Gline, šatoraši (i srodne skupine s desna) bi na markov trg dopeljali tri šlepera plinskih boca. Sad su ostali doma krečiti stanove. Dakle ta priča je gotova.
I tko su onda marginalci? Pa svi oni koji su se oglušili na njezinu nemoralnu ponudu i ipak protestirali. Nije ovo sve skupa loše, sad bar radikalna desnica zna tko je tko u njihovim redovima.

Ovo je zapravo odlično, Vučićev posjet RH je isto tako dobrodošao i sve što se dogodilo i izreklo prilikom tog posjeta je u svakom slučaju pozitivno jer ako ne ništa, barem su svi konačno otkrili tko je i što je Kolinda i sav "bespridržajni" besprizor koji ta žena sadržava.

Nema ona ništa, nit sadržaj, nit agendu, nit stav, a najmanje nekakvu koherentnu politiku. Jednom joj je to prošlo, maestralno odglumljeno ala Merlyn Streep, stvorena euforija, privid državništva i ključevi Pantovčaka bili su joj u rukama.

Ali, ne znam koliko me zapravo veseli zasluženi poraz koji će naša glumica doživjeti, jer kandidat koji bi politički korektna, jednako tako besadržajna briselska pr mašinerija mogla gurnuti na Pantovčak nije ništa bolji od nje.
Plinkiton is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 23:47   #1842
a lijepo sam vam pisao prije 5 godina što se može očekivati od kradljive i lažljive Grabarke, a i nisam bio jedini.

http://www.forum.hr/showpost.php?p=1...4&postcount=25

No definitivno zaslužuje Grabarka da bude doživotna precednica ćim se "digitalizira" Predlažem joj Remetinac za destinaciju. To će biti prvi pravi korak.

+++++ NEČASNE MAĐARIĆ MARGARETA , MURGANIĆ NADA i ČASNA ANTONIJA MATIĆ POKRALE SIROMAŠNU DJECU HRVATSKE
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:40.