Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2018., 21:20   #761


Tko se još raduje? :klap:
__________________
Progress over perfection.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:48   #762
Quote:
Ye Yo kaže: Pogledaj post


Tko se još raduje? :klap:
eeee jaaaa to sigurno kupujem!
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 19:58   #763
Napokon, čekam ga mjesecima i namjerno nisam htjela kupiti niti jedan drugi
Marla darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 00:31   #764
Pozz cure
Ovako, imam akne po licu,nekad vise nekad manje nekad skoro nista i tako u krug. Koj mi je tip koze nemam pojma ponekad je toliko suha i zateze a nekad jako masna sa viskom sebuma. Ono sto bi jos dodala je da je lice konstantno blago crvenkasto. Znam da su sad moje informacije skoro nikakve i nekonkretne ali eto nadam se da ce mi netko moc pomoci i preporuciti sto koristiti od Skintegra proizvoda i na koji nacin jer vidim da se ne koristi bilo kako nego ima pravila.
Koliko sam proucavala Clarion i Hydra B se najvise preporucuju. Zanima me koja je razlika izmedju Hydre i Spectre,tj koje vise od toga preporucujete?
Hvala unaprijed na odgovorima i ispricavam se na dugom postu ����
Taliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 18:47   #765
Quote:
Taliaa kaže: Pogledaj post
Pozz cure
Ovako, imam akne po licu,nekad vise nekad manje nekad skoro nista i tako u krug. Koj mi je tip koze nemam pojma ponekad je toliko suha i zateze a nekad jako masna sa viskom sebuma. Ono sto bi jos dodala je da je lice konstantno blago crvenkasto. Znam da su sad moje informacije skoro nikakve i nekonkretne ali eto nadam se da ce mi netko moc pomoci i preporuciti sto koristiti od Skintegra proizvoda i na koji nacin jer vidim da se ne koristi bilo kako nego ima pravila.
Koliko sam proucavala Clarion i Hydra B se najvise preporucuju. Zanima me koja je razlika izmedju Hydre i Spectre,tj koje vise od toga preporucujete?
Hvala unaprijed na odgovorima i ispricavam se na dugom postu ����
Ja bih po opisu rekla da vam je koza dehidrirana
Obavezno je trebate vlaziti bez obzira na akne i masnocu
Nakon hydra b vam je potrebna krema..a spectra je dovoljna samostalno.
Mozete koristiti i jedni pa drugu zajedno ako vam je potrebna jaca hidratacija ili samo spectru ako mislite da vam je dovoljno.
Clarion svakako prije toga..pogotovo u vremenu kad imate akne..mozda svako drugi dan il tako nekako ovisi o problemu
To je moje misljenje na temelju citanja skintegra objava i mog iskustva, nisam strucna.
Dodojetu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 10:30   #766
Quote:
Taliaa kaže: Pogledaj post
Pozz cure
Ovako, imam akne po licu,nekad vise nekad manje nekad skoro nista i tako u krug. Koj mi je tip koze nemam pojma ponekad je toliko suha i zateze a nekad jako masna sa viskom sebuma. Ono sto bi jos dodala je da je lice konstantno blago crvenkasto. Znam da su sad moje informacije skoro nikakve i nekonkretne ali eto nadam se da ce mi netko moc pomoci i preporuciti sto koristiti od Skintegra proizvoda i na koji nacin jer vidim da se ne koristi bilo kako nego ima pravila.
Koliko sam proucavala Clarion i Hydra B se najvise preporucuju. Zanima me koja je razlika izmedju Hydre i Spectre,tj koje vise od toga preporucujete?
Hvala unaprijed na odgovorima i ispricavam se na dugom postu ����
Mislim da bi nam trebala prvo napisati sta trenutno koristis od proizvoda, jer mozda nesto od toga utice na crvenilo, masnu a zetegnutu kozu itd
pamcocoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 11:26   #767
Curke, situacija je sljedeca-smisljam novu Skintegra rutinu nakon poroda pa mi treba savjet. Dosad sam koristila clarion, hydru i naro i sve mi je bilo super. U trudnoci mi se ful ocistila dotad problematicna koza i sad planiram uzeti Spectru umjesto Hydre i Lumion da me "rijesi" crvenila i diskoloracija od starih pristica. Naro bi takodjer uzela ponovno za nocnu njegu. Jel mislite da je to okej? Kremu za lice dnevnu imam za ispod pudera,a mozda bi mi i sama Spectra bila dovoljna s obzirom da mi je lice inace mjesovito, a sad sve vise naginje normalnom.
Hvala unaprijed za savjete i vasa iskustva
Punjena maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 20:10   #768
Ako imam Lumion/Clarion, Hydru i Naro, smijem li i nakon čega stavljati Argireline od Ordinaryja?
Evalynn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 14:24   #769
Jesam li ja jedina kojij Clarion nista ne radi?
Maricruz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 14:26   #770
@Maricruz nisi. Samo jedna od rijedjih
Meni je odlican, u kombinaciji dodatne glikolne bomba (iako je dehidriranost zajamcena)

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 15:59   #771
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
@Maricruz nisi. Samo jedna od rijedjih
Meni je odlican, u kombinaciji dodatne glikolne bomba (iako je dehidriranost zajamcena)

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Steta.. hvala ti
Maricruz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 18:14   #772
Quote:
Maricruz kaže: Pogledaj post
Jesam li ja jedina kojij Clarion nista ne radi?
a koliko ga koristiš i u koju svrhu? nisam ni ja primijetila učinak, al nakon 2 tjedna možda još niti ne mogu.
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 18:40   #773
Quote:
bela flor kaže: Pogledaj post
a koliko ga koristiš i u koju svrhu? nisam ni ja primijetila učinak, al nakon 2 tjedna možda još niti ne mogu.
Cudno da 2 tjedna nisi primijetila nista, meni doslovno djeluje preko noci
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 23:10   #774
Quote:
bela flor kaže: Pogledaj post
a koliko ga koristiš i u koju svrhu? nisam ni ja primijetila učinak, al nakon 2 tjedna možda još niti ne mogu.
Ima oko mjesec dana. Potkozne akne i fleke od istih. Rezultat nikakav,ni ljustenje ni manje akni( cak i vise). Bas sam razocarana,nadala sam se nekako
Maricruz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 23:11   #775
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Cudno da 2 tjedna nisi primijetila nista, meni doslovno djeluje preko noci
U koju svrhu je pomogao ako se smije znati?
Maricruz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 23:12   #776
@Maricruz faza ciscenja moze potrajati i smradovi moraju izaci van. Kao i kod detoxa, iskenjat ce ili ispisat sve nepotrebno.
Posebice ako su potkozne, iz iskustva s raznim kiselinama, njima zbilja treba dulje. Osobno bih dala sanse bar 3 mjeseca prije konacnog suda

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 23:14   #777
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
@Maricruz faza ciscenja moze potrajati i smradovi moraju izaci van. Kao i kod detoxa, iskenjat ce ili ispisat sve nepotrebno.
Posebice ako su potkozne, iz iskustva s raznim kiselinama, njima zbilja treba dulje. Osobno bih dala sanse bar 3 mjeseca prije konacnog suda

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
A evo nastavljam mazati,nema mi druge. Gore ne moze biti. Hvala ��
Maricruz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 23:48   #778
Quote:
Maricruz kaže: Pogledaj post
Ima oko mjesec dana. Potkozne akne i fleke od istih. Rezultat nikakav,ni ljustenje ni manje akni( cak i vise). Bas sam razocarana,nadala sam se nekako
Meni je ciscenje trajalo preko 3 mjeseca.
Koristim clarion od 8 mjeseca i jos imam akni al manje, bolje mi je s njim nego bez njega.
Dodojetu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 00:27   #779
Quote:
Dodojetu kaže: Pogledaj post
Meni je ciscenje trajalo preko 3 mjeseca.
Koristim clarion od 8 mjeseca i jos imam akni al manje, bolje mi je s njim nego bez njega.
Hvala!
Maricruz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 17:36   #780
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Cudno da 2 tjedna nisi primijetila nista, meni doslovno djeluje preko noci
ha ne znam, valjda su moji problemčići tvrdokorniji. i potkožne akne i fleke su dosta tvrdoglave napasti, a dermatitisi su isto priča za sebe. al evo nisam dobila sad u pms-u potkožnu, možda to nisam ja, možda je to moj Clarion

Quote:
Maricruz kaže: Pogledaj post
Ima oko mjesec dana. Potkozne akne i fleke od istih. Rezultat nikakav,ni ljustenje ni manje akni( cak i vise). Bas sam razocarana,nadala sam se nekako
ak ih je više, možda prolaziš fazu čišćenja. valja bit uporan
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:22.