Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2017., 19:20   #21
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
pa ne znam, mislim da nije, i ja je ponekad tako stavim, mislim da ne može biti ništa loše, možda može samo biti teška, meni se lice zna dosta dugo mastiti dok se skroz ne upije.
meni nije preteska, cak sam u pocetku imala dojam da me vrlo slabo hidratizira, ocito mi koza vapi za hidratacijom, zato sam sad i uzela ovu od meda.
a sta onda koristis kao nocnu kremu?
forzaMILAN is offline  
Old 11.04.2017., 19:39   #22
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
meni nije preteska, cak sam u pocetku imala dojam da me vrlo slabo hidratizira, ocito mi koza vapi za hidratacijom, zato sam sad i uzela ovu od meda.
a sta onda koristis kao nocnu kremu?
ja mislim da je ona više hranjiva nego hidratantna. zasad koristim testere cosrx snail 92 kreme, a prije toga ide ovo iz innisfree kolekcije toner i esenciju. ova cosrx krema mi se čini čak bolja od mizonke, kao da bolje hidratizira, možda uzmem i full size. Iako, baš sam nedavno po temi tražila baš čisto hidratantnu kremu za masnjikavu kožu i nisam baš našla nešto što bi mi se svidjelo
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Old 11.04.2017., 19:43   #23
Samo da se upišem
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 11.04.2017., 19:55   #24
Helou volume II!!! Ova tema je prvo sto ujutro citam kad se probudim, tako me veseli i nerijetko s njom i zaspem! Ovo sasvim krivo zvuci, znam, mozda je i pomalo jadno, ali sto je zivot nego uživanje u malim radostima!


Sent from my iPhone using Tapatalk
hedwig is offline  
Old 11.04.2017., 19:57   #25
Quote:
hedwig kaže: Pogledaj post
Helou volume II!!! Ova tema je prvo sto ujutro citam kad se probudim, tako me veseli i nerijetko s njom i zaspem! Ovo sasvim krivo zvuci, znam, mozda je i pomalo jadno, ali sto je zivot nego uživanje u malim radostima!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Također I prije nego idem spavati čitam malo

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Hana67 is offline  
Old 11.04.2017., 20:04   #26
Moji Game changeri su svakako:
1. Slavna joseonka, moj prvi azijski proizvod
2. Whamisa toner, i previse se pisalo o njemu pa necu naširoko, jedan kultni toner-essence, tesko da ce kod mene ista nadmašiti njega.
3. Dosta kratko ih koristim, ali efekt je odlican- Belif true moisture bomb i Aqua bomb kremice za lice- opravdani hype
4. Dr.leejiham vita care propolis ampula, daje kozi zdravi sjaj i zbilja djeluje protuupalno kod bilo kakvih problema s kožom, smiruje i hrani


Sent from my iPhone using Tapatalk
hedwig is offline  
Old 11.04.2017., 20:15   #27
Game changer...wow, kako si to dobro rekla, hedwig!

E, pa da vidim i ja svoje game changere (nešto u sastojcima, nešto u proizvodima...)...
1. Meishoku, can get enough of that s*it
2. FTE (missha, gowon, secret key...)
3. Ginseng i niancinamid
4. Doublecleanse
5. Medeni proizvodi
6. Mizon overnight ampula
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 11.04.2017., 20:27   #28
Quote:
hedwig kaže: Pogledaj post
Moji Game changeri su svakako:
1. Slavna joseonka, moj prvi azijski proizvod
2. Whamisa toner, i previse se pisalo o njemu pa necu naširoko, jedan kultni toner-essence, tesko da ce kod mene ista nadmašiti njega.
3. Dosta kratko ih koristim, ali efekt je odlican- Belif true moisture bomb i Aqua bomb kremice za lice- opravdani hype
4. Dr.leejiham vita care propolis ampula, daje kozi zdravi sjaj i zbilja djeluje protuupalno kod bilo kakvih problema s kožom, smiruje i hrani
ovo kao da sam ja pisala, osim sto naravno nisam probala whamisu
joseonka, belif i propolis opcenito su mi azijski vrh
od cijelih linija sum secret repair, sum flawless i whoo hwa hyun
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 11.04.2017., 20:30   #29
#new_entry #SS17
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 11.04.2017., 20:32   #30
menniiiiiiiiiiii, ne da cu te staviti na ignore, nego cu poceti prijavljivati tvoje postove

kako mi mozes ovakvoj flekavoj i gubavoj stavljati linkove na krasne novitete???
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 11.04.2017., 20:56   #31
@frupy, znaš da su japanski proizvodi klasificirani kao, što bi ameri rekli, "drugs"...ovo ti dođe kao terapija ustvari 💖💖💖💖💖


Imala sam još jedan proizvod. Šta da radim sad? Do sutra ću da zaboravim, moja kosa plava i ja ne diče se memorijom.....

Smijem li samo još jedan novitet. ...


*sigh*
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 11.04.2017., 21:07   #32
http://www.ebay.com/itm/GOWON-Fermen...MAAOSwRgJXgvFw

moze jos malo o ovome, za kakvu je ovo kozu?
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Old 11.04.2017., 21:08   #33
menni baš lipo da si ti otvorila novu temu
Ako mogu predložit da u prvi post staviš i link na staru temu.

A bome bi se tamo uklopio i pjesmuljak od Svizac15
Dalmatinaa is offline  
Old 11.04.2017., 21:21   #34
Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
menni baš lipo da si ti otvorila novu temu
Ako mogu predložit da u prvi post staviš i link na staru temu.

A bome bi se tamo uklopio i pjesmuljak od Svizac15


ne mogu više... ne da mi editirat... ili ne znam ako mogu drugačije

šta onda? mogu još jedan biser linkat ili? a? šta?


edit: @chiasm, to je pravo pravcata FTE, ali još vodenastija. dolazi sa špricaljkom, a kad te "udari" pljus od šprica ni ne osjetiš ga koliko je ta tekstura vodenasto-lagana. nije hidratantna, no to mu nije ni zadatak, niti hrani - ali ni to mu nije zadatak. jednostavna lista sastojaka mislim da ga čini prikladnim za sve vrste kože, a mogu ga koristiti sve osobe koje žele boost svih proizvoda koji slijede u rutini, a da pritom još od FTE traže brightening i antiwrinkle. lice mi.... blista nisam još sigurna da li bi ga stavila u kategoriju HG, ali... RP je sigurno!
mislim da sutra neću uopće staviti make-up. a možda i hoću jer nešto zovu buru, a od toga pocrvenim sve u šesnajs i ne oslobodim se crvenila do navečer.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 11.04.2017., 21:22   #35
Drage cure, ja sam trenutno u križarskom pohodu širenja AB vjere po mojoj bližoj okolini. Target: moje sestre koje muče muku s rozacejom (jedna malo duže i manje, a druga malo kraće, ali puno više crvenila).
E sad, prvo sam im mislila uvalit Meishoku (onaj bez alkohola). Imam ga u zalihama, ne znam kako sam odolila da ne isprobam
Još sam mislila im dat LI efektor, neki honey ili propolis, nešto pužića, ...
Ajde izlijte svoje prijedloge. Hvala!!!
uppsala is offline  
Old 11.04.2017., 21:23   #36
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
ne mogu više... ne da mi editirat... ili ne znam ako mogu drugačije

šta onda? mogu još jedan biser linkat ili? a? šta?
Može, daj da vidimo :klap:
Dalmatinaa is offline  
Old 11.04.2017., 21:27   #37
Pozdrav!

Ako imate volje, molim vas za preporuku.

Moja koža lica je prečudna, imam proširene pore i masno čelo (zasjaji se). Istovremeno- ljušti se, osobito oko nosa i oko obrva (možda imam neki lagani oblik seboreje, nemam pojma).
Tu su i naznake prvih bora (zakoračila sam u 30-u godinu života).

S aknama baš i nemam problema, tu i tamo se pojavi koja.

Nemam pojma što koristiti. Nešto bih za noćnu njegu, možda nešto protiv bora. I nešto za dan, što može ispod pudera. Vjerojatno bi mi i neki tonik trebao.

Pomagajte ako znate, očajna sam.
dextra_ is offline  
Old 11.04.2017., 21:35   #38
Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
Drage cure, ja sam trenutno u križarskom pohodu širenja AB vjere po mojoj bližoj okolini. Target: moje sestre koje muče muku s rozacejom (jedna malo duže i manje, a druga malo kraće, ali puno više crvenila).
E sad, prvo sam im mislila uvalit Meishoku (onaj bez alkohola). Imam ga u zalihama, ne znam kako sam odolila da ne isprobam
Još sam mislila im dat LI efektor, neki honey ili propolis, nešto pužića, ...
Ajde izlijte svoje prijedloge. Hvala!!!
Sve od puža: puževa sluz je vrlo ljekovita, umirujuća, sadrži prirodni alantoin i prirodne antibiotike koji umiruju i liječe ... zato je dobra i za bubuljičave, sorry na izrazu, ali tako je
od životinjskih još - morski kolagen (ima ga u Farm Stay)
LI ... licorice ili sladić
centella ... bilo koja

out of Asia:
rooibos (negdje prije sam pisala - uživanje u čaju, naravno bez arome i ostalih dodataka
moja koža obožava šipkovo ulje
hamamelis ... whitch hasel ... ili hazel kak se piše?

medicinski (na recept od dermatologa):
Metrosa gel - uvijek pomaže kad ništa drugo neće

ovo gore je sve isprobati i kako kaže schefiza YMMV 😀
Meishoku - uskoro ću ga isprobati, nemam osobnih iskustava

Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
Drage cure, ja sam trenutno u križarskom pohodu širenja AB vjere po mojoj bližoj okolini. Target: moje sestre koje muče muku s rozacejom (jedna malo duže i manje, a druga malo kraće, ali puno više crvenila).
E sad, prvo sam im mislila uvalit Meishoku (onaj bez alkohola). Imam ga u zalihama, ne znam kako sam odolila da ne isprobam
Još sam mislila im dat LI efektor, neki honey ili propolis, nešto pužića, ...
Ajde izlijte svoje prijedloge. Hvala!!!

Poslano sa mog SM-T560 koristeći Tapatalk
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 11.04.2017., 21:41   #39
Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
Može, daj da vidimo :klap:
frupy će me u top stavit zapravo tebe, jer ti si ta koja me pustila objavit

ok, možda nije novitet, ali mi je novootkriveni stanar wl....

Bijin Nuka Rice Bran Junmai Especially Moist Lotion

Rice bran ceramides, rice bran vitamin, is a lotion containing a combination of super hyaluronic acid. pure rice water especially moist lotion that was blended rice bran ceramides, rice bran vitamins, super hyaluronic acid. plenty of it moisturizes the skin and dry, leading to a moist....


i....pre-order.....

2017 fresh! Kuramoto Bijin Hakumai Rice Ferment Milky Lotion Emulsion


(moram stavit malu sliku...jer sam je samo šapnula...tiho tiho...)


Quote:
dextra_ kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Ako imate volje, molim vas za preporuku.

Moja koža lica je prečudna, imam proširene pore i masno čelo (zasjaji se). Istovremeno- ljušti se, osobito oko nosa i oko obrva (možda imam neki lagani oblik seboreje, nemam pojma).
Tu su i naznake prvih bora (zakoračila sam u 30-u godinu života).

S aknama baš i nemam problema, tu i tamo se pojavi koja.

Nemam pojma što koristiti. Nešto bih za noćnu njegu, možda nešto protiv bora. I nešto za dan, što može ispod pudera. Vjerojatno bi mi i neki tonik trebao.

Pomagajte ako znate, očajna sam.
nije ti koža prečudna...nego je dubinski dehidrirana, zato imaš proširene pore i masno čelo koje se sjaji...a istovremeno se ljušti... nemaš ti nikakvu seboreju...
točno sam to ja mislila prije ne tako dugo vremena...
najprije dehidracija, a onda se možeš poigrati sa svim ostalim slasticama
meishoku toner s ceramidima... to je za prvu...
i barem neka blaga krema.... cosrx riža? dok ti koža barem malo ne dođe k sebi nećeš znati da li ti je normalna, suha ili masna.. a onda možeš dodavati.
ovo dvoje ti je i za noć i za dan pogodno. stvarno. i onako - vrlo je pojednostavljena varijanta svega čime se mi u koracima mažemo
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 11.04.2017., 21:42   #40
em vas jedva nađem preko TT, em mi sve poveže ...

no prijavljuje da su mi prvo LI efektor, kasnije Delskin Centella Ampoule i Trilogy šipkovo ulje učinilo čudo ...
ugasili su akutno napeto i svrbljivo stanje, poslije je ulje puno E vitamina i ostalih delicija tako fino sjelo da je milina ...
imam onaj osjećaj kao da su vatrogasci pogasili vatricu i čistači počistili pa je sad sve onako dobro, OK i na početku novog ... onako sve prazno i dobro ...
Možda nije neki romantični opis, ali imam baš taj feeling.

Poslano sa mog SM-T560 koristeći Tapatalk
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:43.