Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2017., 09:24   #41
vidim ima ekipe koja se i dalje vozi po dionici gračac-zaton obrovački... OK ako je bura pa AC zatvorena, ali ići tamo za uštediti jebenih 22-23kn samo tenkre i to žešći treba biti...bar za tu dionicu AC nudi stvarno pravu uštedu na vremenu, a bome razliku na udobnosti vožnje...

u petak prema ZD u zg je bio krkljanac pa se tu izgubilo cca 45min, sinoć prema ZG u 21.30 krenuli iz ZD, u 00:08 sam bio u garaži, kratka piš pauza na Janjču, nema Boga da se idem taljigati po staroj, gledaj di su kamere, gledaj gdje su pajkani, gledaj koja će ti budala koja ganja prosjek 80km/h uletiti u škare...kad sam solo po zimi, ajde odvozim tu i tamo gornja ploča-karlovac, ostatak po AC, to se uz kratko stanjanje odvozi za 3:45, ali odvoziti biograd-zg po staroj do Ka za 3:30, nemoguće... osim pod rotirkama i sl.
lav1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 09:27   #42
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
Plima je u Zaprešiću? Poznato mi al nemrem ju smjestit....
U Bistri...
Igloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 10:00   #43
Interesantno, recimo u subotu u podne na AC kolona u svim trakama na dionici Maslenica - tunel Sv. Rok (smjer prema ZG). Bez razloga, jednostavno nekoliko krebila odlučilo da će malo sporije pa napucali kolonu od 10 km. A o tome niti riječi u javnosti. Onaj tko je tada išao starom cestom bio je sigurno brži. U svakom slučaju, moje je iskustvo da AC treba izbjegavati u špicama jer se vozi glupo do bola.
Razlika AC prema staroj cesti na dionici KA - ZD nekih sat vremena. I to je to. Uštede u financijama si izračunajte sami.
mack1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 10:07   #44
Ja se ne vodim uštedama. Lopovima sam odavno rekel da im ne dam nit kune osim kad stvarno moram (dobro, dajem kroz druge izdatke, al sad na stranu to), a kad idem na more ne žuri mi se nikud! A i bome je ljepše za oko od autoceste. Jedne godine sam putovao 9 sati od Sabunika do Tuheljskih (svratio do našeg restorana na kafu). Nije bila gužva, svako malo sam stao i spucao 300 i kusur slika samo na putu doma.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 10:19   #45
Quote:
lav1000 kaže: Pogledaj post
vidim ima ekipe koja se i dalje vozi po dionici gračac-zaton obrovački... OK ako je bura pa AC zatvorena, ali ići tamo za uštediti jebenih 22-23kn samo tenkre i to žešći treba biti...bar za tu dionicu AC nudi stvarno pravu uštedu na vremenu, a bome razliku na udobnosti vožnje...

u petak prema ZD u zg je bio krkljanac pa se tu izgubilo cca 45min, sinoć prema ZG u 21.30 krenuli iz ZD, u 00:08 sam bio u garaži, kratka piš pauza na Janjču, nema Boga da se idem taljigati po staroj, gledaj di su kamere, gledaj gdje su pajkani, gledaj koja će ti budala koja ganja prosjek 80km/h uletiti u škare...kad sam solo po zimi, ajde odvozim tu i tamo gornja ploča-karlovac, ostatak po AC, to se uz kratko stanjanje odvozi za 3:45, ali odvoziti biograd-zg po staroj do Ka za 3:30, nemoguće... osim pod rotirkama i sl.
OK, sad stvarno lupetaš, još davno u '80 imali smo vikendicu na Pašmanu. Autocesta je bila do Karlovca i ni metra dalje. Vozio se Golf dvojka i REDOVITO stizalo Zg-Zadar za 3.5 sati.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 10:35   #46
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
OK, sad stvarno lupetaš, još davno u '80 imali smo vikendicu na Pašmanu. Autocesta je bila do Karlovca i ni metra dalje. Vozio se Golf dvojka i REDOVITO stizalo Zg-Zadar za 3.5 sati.
opće poznato je da si ti nadčovjek, ti bi sa Abartiranim fićekom došao za 1.5h ZD-Bregana....

https://www.google.hr/maps/dir/Zagre...9371!3e0?hl=en

ne kažem da nije moguće, ali debelo iznad svih ograničenja i sl....
lav1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 10:37   #47
Quote:
lav1000 kaže: Pogledaj post
vidim ima ekipe koja se i dalje vozi po dionici gračac-zaton obrovački... OK ako je bura pa AC zatvorena, ali ići tamo za uštediti jebenih 22-23kn samo tenkre i to žešći treba biti...bar za tu dionicu AC nudi stvarno pravu uštedu na vremenu, a bome razliku na udobnosti vožnje...

u petak prema ZD u zg je bio krkljanac pa se tu izgubilo cca 45min, sinoć prema ZG u 21.30 krenuli iz ZD, u 00:08 sam bio u garaži, kratka piš pauza na Janjču, nema Boga da se idem taljigati po staroj, gledaj di su kamere, gledaj gdje su pajkani, gledaj koja će ti budala koja ganja prosjek 80km/h uletiti u škare...kad sam solo po zimi, ajde odvozim tu i tamo gornja ploča-karlovac, ostatak po AC, to se uz kratko stanjanje odvozi za 3:45, ali odvoziti biograd-zg po staroj do Ka za 3:30, nemoguće... osim pod rotirkama i sl.
A kaj fali tom potezu???

Dobar asfalt, bez rupa, širok, prekrasan pogled, meni osobno puno draži od autoceste...

A recimo mi od ranih 80ih imamo viksu pored Zadra, i skoro svali puta smo odvaljivali i odvaljujemo Zg ZD unutar 4 sata... uz zg-ka autocestom... Bez forsiranja...

anegdota, 95te, za Oluju, tj par dana poslije, vraćali se u Zg, put išel preko Slovenije, uz granicu, punih 10 sati....
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 11:00   #48
Quote:
gogo111 kaže: Pogledaj post
A kaj fali tom potezu???

Dobar asfalt, bez rupa, širok, prekrasan pogled, meni osobno puno draži od autoceste...

A recimo mi od ranih 80ih imamo viksu pored Zadra, i skoro svali puta smo odvaljivali i odvaljujemo Zg ZD unutar 4 sata... uz zg-ka autocestom... Bez forsiranja...

anegdota, 95te, za Oluju, tj par dana poslije, vraćali se u Zg, put išel preko Slovenije, uz granicu, punih 10 sati....
pa ne fali joj ništa, kad idem baš za gračac do frenda, nisam lud da idem po AC jer je isto vremenski, ali da ću iz Zg ići preko Gračaca, jbg ja nisam svoje slobodno vrijeme pronašao na cesti...pa da ću ga gubiti na velebitskim padinama iza nekog šlepera, svaka čast na pogledu i krajoliku, prekrasno je ali meni koji sam prošao tuda pa bar 200 puta više nije neki gušt... svi imaju svoje proritete, neko bi se jebao za 100kn , a netko želi što prije uživati sa svojima, pa tko što voli nek izvoli
da je AC skupa stoji, da im j...em sav okot i nakot gamadi koja je dovela do toga da su AC tako skupe... ali eto meni je cca 100kn razuman trošak za sat extra odmora, a nažalost puno ljudi iz objektivnih razloga ide po staroj. kad budem penzić ići ću i ja po staroj ako ostanu ovakve "pristupačne" cijene AC...
lav1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 11:53   #49
Quote:
lav1000 kaže: Pogledaj post
pa ne fali joj ništa, kad idem baš za gračac do frenda, nisam lud da idem po AC jer je isto vremenski, ali da ću iz Zg ići preko Gračaca, jbg ja nisam svoje slobodno vrijeme pronašao na cesti...pa da ću ga gubiti na velebitskim padinama iza nekog šlepera, svaka čast na pogledu i krajoliku, prekrasno je ali meni koji sam prošao tuda pa bar 200 puta više nije neki gušt... svi imaju svoje proritete, neko bi se jebao za 100kn , a netko želi što prije uživati sa svojima, pa tko što voli nek izvoli
da je AC skupa stoji, da im j...em sav okot i nakot gamadi koja je dovela do toga da su AC tako skupe... ali eto meni je cca 100kn razuman trošak za sat extra odmora, a nažalost puno ljudi iz objektivnih razloga ide po staroj. kad budem penzić ići ću i ja po staroj ako ostanu ovakve "pristupačne" cijene AC...
Ma nije samo cijena u pitanju... Masu puta sam baš na toj dionici na autoputu zapeo u beskrajnoj koloni, pa stani, kreni, stani, kreni, stani kreni... već sam prokljinjao i kuplung i lijevu nogu...

A šleper, ko šleper... ako si prošao više puta cestom, znaš gdje možeš preteći i sa 55 ks pod haubom...

Obilaznica Udbine, voziš 120 bez straha. Od Gračaca sve dereš sa 90 ili 100, bez straha od kamere... velim, ona idiotska 40 km/h ograničenja po mrtvim selima spaljenim 91', su odavno maknuta...

Velebit, ok, ako nisi vičan pretjecanju i nađeš se iza kamp kućice, ne treba biti šleper.... dovoljan je Mađar sa kampreom, već te koči... ali da je tolika vremenska razlika, da su sati u pitanju, da su drndave i rupaste ceste, da su uski i oštri zavoji, to bi bila druga priča....

Mislim, AC mi ne igra neku pre veliku uštedu (vremenski)...

EDIT: Po meni, jedina i naj gluplja dionica, dosadna do bola, i relativno spora, jest od Karlovca do Slunja... Ubi me taj dio...
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 11:59   #50
Kod nas nema nikakve kulture u prometu i autoputom se ne isplati vozit kad su velike gužve.

Recimo u Mađarskoj nema ... svi se drže desne trake osim ako ne pretiču a šleperima je zabranjno preticat. Imaju period kad mogu. (znaju preticat ali baš ako vide da su puno brži od onog ispred sebe). Obilaznica i autoceste su im pune ima više auta nego kod nas ali nema zastoja nema naglog stajanja i kočenja. Promet teče.

A kod nas idem na more nisam ni krenuo na lučkom odmah kočenje sa 120 na nulu. Ja mislio sudar kad ono svako malo ista situacija. S vremenom vidim svi se voze po lijevoj i naravno neki pametan klinac 90 u lijevoj traci i ne miče se ... svi ga obilaze po desnoj. I tako ista situacija svakih 5 km.

Ista stvar sa šleperima. Voziš se 140 majstor ti izleti kad mu se već približiš sa 80 i onda pretiče 10 minuta jer je brži 1 kmh od drugog šlepera. I eto zastoja i kolone. Onda se čovjek pita di je sad murija i presretači?
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 12:06   #51
Quote:
Intel_85 kaže: Pogledaj post
Kod nas nema nikakve kulture u prometu i autoputom se ne isplati vozit kad su velike gužve.

Recimo u Mađarskoj nema ... svi se drže desne trake osim ako ne pretiču a šleperima je zabranjno preticat. Imaju period kad mogu. (znaju preticat ali baš ako vide da su puno brži od onog ispred sebe). Obilaznica i autoceste su im pune ima više auta nego kod nas ali nema zastoja nema naglog stajanja i kočenja. Promet teče.

A kod nas idem na more nisam ni krenuo na lučkom odmah kočenje sa 120 na nulu. Ja mislio sudar kad ono svako malo ista situacija. S vremenom vidim svi se voze po lijevoj i naravno neki pametan klinac 90 u lijevoj traci i ne miče se ... svi ga obilaze po desnoj. I tako ista situacija svakih 5 km.

Ista stvar sa šleperima. Voziš se 140 majstor ti izleti kad mu se već približiš sa 80 i onda pretiče 10 minuta jer je brži 1 kmh od drugog šlepera. I eto zastoja i kolone. Onda se čovjek pita di je sad murija i presretači?
E ja bih ovo kažnjavao zatvorskom kaznom od sto tona guljenih krumpira...

Šleper se nastani u lijevu traku i idućih 10 kilometara pretječe ostala tri u desnoj traci...

Zadnji put je bil rekord na Zg obilaznici od čvora I Reka do izlaska Dugo Selo Rugvica....
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 12:09   #52
Quote:
lav1000 kaže: Pogledaj post
vidim ima ekipe koja se i dalje vozi po dionici gračac-zaton obrovački... OK ako je bura pa AC zatvorena, ali ići tamo za uštediti jebenih 22-23kn samo tenkre i to žešći treba biti...bar za tu dionicu AC nudi stvarno pravu uštedu na vremenu, a bome razliku na udobnosti vožnje...

u petak prema ZD u zg je bio krkljanac pa se tu izgubilo cca 45min, sinoć prema ZG u 21.30 krenuli iz ZD, u 00:08 sam bio u garaži, kratka piš pauza na Janjču, nema Boga da se idem taljigati po staroj, gledaj di su kamere, gledaj gdje su pajkani, gledaj koja će ti budala koja ganja prosjek 80km/h uletiti u škare...kad sam solo po zimi, ajde odvozim tu i tamo gornja ploča-karlovac, ostatak po AC, to se uz kratko stanjanje odvozi za 3:45, ali odvoziti biograd-zg po staroj do Ka za 3:30, nemoguće... osim pod rotirkama i sl.
Odlicno napisano od riječi do riječi ...

Ljudi ginu svakodnevno bas iz razloga jer neki idiot pretice ili ulijece u skare ... nedavno su ljudi izginuli na 2 mjesta i to na nacin da ih je auto od iza nabio u auto iz suprotnog smjera, uzas i gotovo.

Inace Niko Pulić je starom cestom vozio dubrovnik-zagreb 5 sati i 30 minuta ali ne govorimo ovdi o trkanju nego je covjek pitao za savjet dali ici starom cestom ili auto putem ...


Svi znamo da je starom cestom milina putovati , opusteno i bez zurbe , ali preko ljeta , po ovim guzvama je definitivno bolje pogledati stanje na cestama i ako nema kolona lagano se uputiti na auto put....

Tih 200kn ne znace ama bas nista a sada ko voli neka izvoli ako ce ici prekp senja pa na karlobag ...


Auto cesta , upalis tempomat na 150 i pjevas po putu 😂

Poslano sa SM-G950F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 12:16   #53
U petak sam isel relacuja Zg. - Starigrad Paklenica kaj je 90% ista relacija kao Zg-Zd. Vrijeme kretanja je bilo u 9:00 am i isao sam starom cestom.
Stali smo na pišanje a kod Slunja sam se zamjenio sa ženom za volanom jer mi se je počelo spavati a volan sam opet uzeo u ruke nakon Gračaca.
Stigao za 4 sata. Poništio brzinomjer kada sam izašao iz grada tako da dobijem prosjek samo za otvorenu cestu i ispalo je 70 km/h.
Ovaj puta nije bilo velikih idiota na cesti i stalno su se formirale kolonice gdje nitko nije nikoga pretjecao. Naletjeli na šleper kada je vozila žena ali je išao ok brzinom i nakon cca 10 km je skrenuo za Ličko Petrovo Selo i vjerojatno dalje za BiH. Drugi šleper je bio na spustu sa Velebita i riješio sam ga za cca 5 min. Riješio bih ga i prije ali ispred mene su bila dva stranca koji su trebali malo vremena da se odvaže na pretjecanje.

Auto je bio pun ko čep a prosjek potrošnje je bio 4.7 l (bilo bi i niže da nije žena vozila središnji dio).
Prigorecc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 12:20   #54
Quote:
Prigorecc kaže: Pogledaj post
U petak sam isel relacuja Zg. - Starigrad Paklenica kaj je 90% ista relacija kao Zg-Zd. Vrijeme kretanja je bilo u 9:00 am i isao sam starom cestom.
Stali smo na pišanje a kod Slunja sam se zamjenio sa ženom za volanom jer mi se je počelo spavati a volan sam opet uzeo u ruke nakon Gračaca.
Stigao za 4 sata. Poništio brzinomjer kada sam izašao iz grada tako da dobijem prosjek samo za otvorenu cestu i ispalo je 70 km/h.
Ovaj puta nije bilo velikih idiota na cesti i stalno su se formirale kolonice gdje nitko nije nikoga pretjecao. Naletjeli na šleper kada je vozila žena ali je išao ok brzinom i nakon cca 10 km je skrenuo za Ličko Petrovo Selo i vjerojatno dalje za BiH. Drugi šleper je bio na spustu sa Velebita i riješio sam ga za cca 5 min. Riješio bih ga i prije ali ispred mene su bila dva stranca koji su trebali malo vremena da se odvaže na pretjecanje.

Auto je bio pun ko čep a prosjek potrošnje je bio 4.7 l (bilo bi i niže da nije žena vozila središnji dio).

Naravno, žena je kriva

Nemoguće da je prosjek 70km/h, jer vidiš da vele da je to moguće samo ako si Pulić, ako voziš helikopter, i tako to...
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 12:21   #55
Kad idem na GO u Dalmaciju, moj izbor je uvijek magistrala.
Nit me pretjerano brinu gužve, nit mi je do neke uštede, jednostavno idem iz gušta. Put smatram dijelom godišnjeg i nisam od onih koji nerazumno jure da bi čim prije stigli na odredište.
Malo Rastoke, malo Plitvice, malo klincima Macolin zoo, malo Velebit ....
Pije li mi se 5 kava, pet puta ću stati, protegnut se, zašlatat ženu i nastavit.
Jbš brzinu i trku na GO, dosta mi je toga dok radim.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 12:29   #56
Vozim redovito relaciju Vz-Zd.
Idem starom do Sv. Helene i tamo se ukljucim na zaobilaznicu. Picim do KA autoputem (jer mi se neda zaje*ati kroz Pisarovinu i Klinca Sela), u KA se skinem s AC. Opet se ukljucujem u Donjoj Udbini da ne idem preko Velebita i skidam se na ZD1. To mi je najbolja varaijanta.
Samo treba proucit gdje su kamere i vecinu vremena mozes vozit 90-100kmh.

Ja obicno krenem ujutro oko 4 iz VZ tako da prođem Slunj prije nego krene lokalni promet (kuca-poso), kod Macole napravim pauzu za neki dorucak i do 8-pola 9 sam u ZD

Kad mi se zuri idem po AC, ali uvijek si pokusam isplanirati tako da stigem starom cestom pa za cijenu cestarine pojedem neku dobru klopu i one fine palacinke u ZD, a ustedim i na gorivu

Nema fu**ing sanse da bi platio AC od kako su digli cijene. Nije tolko stvar u tih 200-300kn, koliko je stvar principa...
nigda_vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 12:34   #57
Budete doktorat napisali
__________________
Hrky Prodaja:
hrki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 12:38   #58
Quote:
nigda_vz kaže: Pogledaj post
Vozim redovito relaciju Vz-Zd.
Idem starom do Sv. Helene i tamo se ukljucim na zaobilaznicu. Picim do KA autoputem (jer mi se neda zaje*ati kroz Pisarovinu i Klinca Sela), u KA se skinem s AC. Opet se ukljucujem u Donjoj Udbini da ne idem preko Velebita i skidam se na ZD1. To mi je najbolja varaijanta.
Samo treba proucit gdje su kamere i vecinu vremena mozes vozit 90-100kmh.

Ja obicno krenem ujutro oko 4 iz VZ tako da prođem Slunj prije nego krene lokalni promet (kuca-poso), kod Macole napravim pauzu za neki dorucak i do 8-pola 9 sam u ZD

Kad mi se zuri idem po AC, ali uvijek si pokusam isplanirati tako da stigem starom cestom pa za cijenu cestarine pojedem neku dobru klopu i one fine palacinke u ZD, a ustedim i na gorivu

Nema fu**ing sanse da bi platio AC od kako su digli cijene. Nije tolko stvar u tih 200-300kn, koliko je stvar principa...
Ja volim zivo voziti i uvjek gledam najbrzi put , a nikad koliko ce kostati jer se nitko nece usreciti od 1000kn u 2 smjera a toliko se nemoze usparati....

Starom vozim jedino kad moram i uvjek dozivim neki šok , zadnji put u blagom zavoju izmedju udbine i sv roka nekome ispale vrece sa pijeskom, skoro svaki put neka budala malo predje suprotnu traku ... vise sokova nego sto se opusteno vozi....

Prosli auto je bio 3.0tdi Q , pa se moglo voziti dosta zivo , novi auto je 2.0tdi i bez quattra pa me malo pocela pilati voznja jer fali gasa ...


Auto put i po gasu 👌

Poslano sa SM-G950F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 12:52   #59
Recimo da ustedim 400kn u oba smjera (realno je vise od toga jer je samo AC 350kn), a starom potrosim 2-3 sata vise u oba smjera. Tu relaciju vozim minimalno 2 puta mjesecno.

Na godisnjoj razini to je preko 1000e. Jbt, skoro pa za te novce mogu otic na jos jedan godisnji odmor

Da idem tu relaciju jednom godisnje, a sve ostalo vozim samo voznje po gradu i bliza okolica, nebi se razmisljao i isao bi po AC...ma i da nisu digli cijene cestarina vjerojatno bi tu i tamo otisao po AC (ne kazem da bi isao svaki puta), ali ovako ne zelim iz principa

Nek uvedu vinjete pa cemo se svi vozit po AC

U 4 godine kako cesto putujem na toj relaciji, ni jednom me nije zaustavila policija, također nisam dobio ni jednu "cestitku" radi kamera.
Vozim sigurno 20-30% brze od ostalog prometa i ne sjecam se kad me zadnji puta netko preticao na D1.

Ako nemas srece, platit ces kaznu i na AC. Prije 2 tjedna su debili prije same naplate Lucko (iz smjera ZG) mjerili brzinu. Ogranicenje mislim da je 40 (mozda 60), a rijetko tko dolazi s manje od 90.

Na D1 ih jos nisam vidio s laserom. Eventualno znaju odmarat u autu i pratiti promet pa krenut za tobom ako bas preletis pored njih. Ali vjerojatno svatko ko vozi 30-40 preko ogranicenja ima jako dobro otvorene oci i prati daleko ispred sebe...
nigda_vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 12:55   #60
Quote:
ledozd kaže: Pogledaj post
Ja volim zivo voziti i uvjek gledam najbrzi put , a nikad koliko ce kostati jer se nitko nece usreciti od 1000kn u 2 smjera a toliko se nemoze usparati....

Starom vozim jedino kad moram i uvjek dozivim neki šok , zadnji put u blagom zavoju izmedju udbine i sv roka nekome ispale vrece sa pijeskom, skoro svaki put neka budala malo predje suprotnu traku ... vise sokova nego sto se opusteno vozi....

Prosli auto je bio 3.0tdi Q , pa se moglo voziti dosta zivo , novi auto je 2.0tdi i bez quattra pa me malo pocela pilati voznja jer fali gasa ...


Auto put i po gasu 👌

Poslano sa SM-G950F
Super, onda si mogao u petak popodne ili subotu ujutro lijepo tempomat na 150 i deri. Jedino ne znam što bi sa onima koji taljigaju po lijevoj traci sa 90-110.
Stara cesta je zakon, samo ne tolerira idiote za volanom kao AC.
mack1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:32.