Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 23:27   #21
Quote:
angel xx kaže: Pogledaj post
I da meni su na body scanningu u 2 minute otkrili dogadaj kad sam imala 3-4 godine koji je uzrokovao sramezljivost u meni i majka je potvrdila tocnost dogadaja tako da je to vise od skeniranja zdravstvenog stanja. A to ti nijedan doktor/psihijatar/stavec ne moze uraditi u 2 minute. I moj problem rjesen.
To svaki psihijatar moze, ali nesmije. Cehovski kodeks o kojemu ovisi licenca ga sprjecava da lupeta gluposti, laze i zajebava klijente.

Gurui naravno ne mogu izgubiti licencu i moglu lupat sto im drago
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 23:35   #22
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Ako zelis saznati koji su zdravstveni problemi u hrvatskoj lijepo napravis istrazivanje na osnovi objektivnih medicinskih statistickih podataka.

Pa barem to nije neki problem.

Sigirno nece ovako retardirane muljarije tu pomoc.
Ma joj, pa kaj ti ne znaš da je to sve fabricirano. To je sve djelo farmaceutske mafije kako bi zataškali koliko zapravo ljudi nije ozdravilo od teških bolesti tj. oboljelo je zbog farmaceutskih proizvoda. Cijeli Hrvatsko zdravstveno-statistički ljetopis je fejk. Nećemo valjda sada još i ovdje vjerovati službenim statistikama, kao da ne znamo tko "prikuplja" te podatke.

Uostalom, zašto bi netko vjerovao nečem dosadnom?

Zadnje uređivanje Lleena : 20.11.2017. at 23:58.
Lleena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 23:45   #23
Kleveta je zakonom kaznjivo djelo. Odi na body scanning i uvjeri se. Ako nepoznata osoba vidi koje zdtavstvene tegobe imas, provjerivo je samo po sebi jer znas u kakvom ti je stanju tijelo ili provjeris kod doktora. Isto tako sto se tice dogadaja iz djetinjstva i to se lako provjeri.
Sto se tice lota, to je predvidanje buducnosti, to se nz moze otkriti na body scanningu jedino na akashic readingu se mogu dobiti odgovori o sadasnjosti, proslosti i buducnosti.
angel xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 23:52   #24
Beljki, to da psihijatar moze otkriti takve stvari... Reci mi jel njegovi klijenti sute i on im procita um u minuti-dvije i kaze njim da vidi dogadaj taj i taj i kad se desio. Ni doktori ne mogu saznati nista bez ppretraga da rade ili te trazu da im opises simptome. Ovdje samo trebas reci zelim saznati uzrok mojoj sramezljivosti (ili drugom problemu, to je samo primjer) i oni te skeniraju trecim okom i kazu ti sto vide? Tvoji primjeri ne drze vodu.
angel xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 23:54   #25
Išla sam čitat spomenuti Ljetopis i našla da u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji samo 52% kućanstava je opskrbljeno vodom za ljudsku potrošnju iz javnih vodoopskrbnih sustava. Tak malo?

Edit: Bome muškarcima na trećem mjestu vodećih uzroka smrti - rak pluća (a ženama -dijabetes)
Ostavite se slatkog i cigara!
Lleena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 00:08   #26
Quote:
angel xx kaže: Pogledaj post
Kleveta je zakonom kaznjivo djelo. Odi na body scanning i uvjeri se. Ako nepoznata osoba vidi koje zdtavstvene tegobe imas, provjerivo je samo po sebi jer znas u kakvom ti je stanju tijelo ili provjeris kod doktora. Isto tako sto se tice dogadaja iz djetinjstva i to se lako provjeri.
Sto se tice lota, to je predvidanje buducnosti, to se nz moze otkriti na body scanningu jedino na akashic readingu se mogu dobiti odgovori o sadasnjosti, proslosti i buducnosti.
Kolko sam brzim guglanjem vidio bio je na sudu zbog otpuzbe za silovanje, ne i za sporazumni seks niti klevetu A isto talko koliko vidim taj slucaj nije jos niti razrjesen (iako, Indijskim sudovima je i manje za vjerovat i od hrvatskih).

Cold reading, stara stvar.
https://www.youtube.com/watch?v=duxQA9TcDcA


Quote:
Lleena kaže: Pogledaj post
Ma joj, pa kaj ti ne znaš da je to sve fabricirano. To je sve djelo farmaceutske mafije kako bi zataškali koliko zapravo ljudi nije ozdravilo od teških bolesti tj. oboljelo je zbog farmaceutskih proizvoda. Cijeli Hrvatsko zdravstveno-statistički ljetopis je fejk. Nećemo valjda sada još i ovdje vjerovati službenim statistikama, kao da ne znamo tko "prikuplja" te podatke.

Uostalom, zašto bi netko vjerovao nečem dosadnom?
Jasno, svi statisticki podaci su fabricirani, svi lijecnici i statisticari su placenici, jedino su internet gurui u stranju dat pravu informaciju
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 00:12   #27
Quote:
angel xx kaže: Pogledaj post
Beljki, to da psihijatar moze otkriti takve stvari... Reci mi jel njegovi klijenti sute i on im procita um u minuti-dvije i kaze njim da vidi dogadaj taj i taj i kad se desio. Ni doktori ne mogu saznati nista bez ppretraga da rade ili te trazu da im opises simptome. Ovdje samo trebas reci zelim saznati uzrok mojoj sramezljivosti (ili drugom problemu, to je samo primjer) i oni te skeniraju trecim okom i kazu ti sto vide? Tvoji primjeri ne drze vodu.
Naravno da moze, naivce cold (i hot) readingom varaju od kad je svijeta.

Gotovo nema covjeka koji neku traumu nije dozivio u djetinjstvu. Vrlo lako se odokativim nagadjanjima nabode nesto na sto ce onda covjek proicirat nesto iz stvarne osobne povijesti. Tako je meni jedan: "Kod vas je nedavno netko umro".
Sto znaci kod vas? U obitelji, medju prijateljima, u kuci, u kvartu?
Sto to znaci nedavno? Danas, vaj tjedan, u zadnjih 50 godina?
Dovoljno je rastezljivo da gotovo svatko moze nekoga neci tko ce se uklopiti.

Inace zak niti psihoanaliticko cackanje i trazenje izvora u djetinjstvu znanstvena psihologija ne uzima bas tako ozbiljno. Covjek je mjesavina takvog niza faktora i kroz zivot se toliko stvari ispreplice da je svaka slicna tvrdnja dosta upitna cak i na nivou principa, kamoli konkretnog dogadjaja.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 00:22   #28
Ako nesto nije istina, kleveta je. Nedavno je razrjesen slucaj samo mediji indijski to nisu objavili, samo po fejsu i sl.ima slika dokumenta o presudi u korist guru-a.
I ima stranica nithyananda truth sa dokazima. Inace i sama glumica iz videa o sex skandalu je sve opovrgla.

Eto, super da postoji statistika, kao sto sam i pretpostavila da je uradjena, ali ona ne daje rjesenje koje je jednostavno i prirodno.
angel xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 00:41   #29
Da, ali jel ti vide i boju cipela koju si nosio i takve detalje iz tog dogadaja? Inace znam za te trikove spomenute, ali tu te opet pipaju, kazu mamac i neodredjeni su...Bila sam kod takvih ljudi mozda 2-3 puta i bila je razlika. Osjeti se ta neodredenost i da cekaju tvoju reakciju.
I razlika je i u cijeni, da ovi body scanning ne naplacuju.
I tvoj znanstveno-logicki um koji ne vjeruje u nista natprirodno, sto se ne moze objasniti me podsjetio na mene kao klinku dok sam bila takva, a s obzirom da je druga osoba uvijek ti. Tocnije dio tebe jer svi mi kreiramo svoju stvarnost i ti si ekstenzija mene, tocnije tog obrasca u meni koji i dalje postoji bez da sam ga svjesna. Otkrila sam blindspot. Hvala lijepo na pomoci makar vjerujem da to nije bila namjera. Ali svejedno
angel xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 01:01   #30
Jedino što je dobro, kod te besmislene idiotske zablude je to, što je na daljinu.
Jedan je bračni par išao kod nekog gurua u njegov wigwam po pomoć, on je kao terapiju predložio svoj krastavac ne samo u njoj.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 01:52   #31
Eh, blago tebi ako si tako brzo prepoznala.

Ja se pak ne mogu odluciti podsjecas li me vise na mene kao naivnog klinca ili na nekog iz silne ekipe koja koristi forume za lukavo plasiranje indirektne reklame
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 14:24   #32
Reklame sluze da bi se nesto prodalo, mene to ne zanima, inace bih pricala o stvarima koje kostaju. Mada svjesna sam problema skepticizma, unatoc tome da nitko nije ni probao ovo, a unaprijed se donesu zakljucci negativni koji ne proizlaze iz direktnog vlastitog iskustva.
Inace postoji i completion tehnika koja se isto moze besplatno nauciti preko youtube-a za one koji ne vjeruju u trece oko i takve stvari, a tehnika je iz Veda i pomaze osloboditi se obrazaca nastalih u djetinjstvu i genesis of identity, iliti completion of self doubt, self hatred & self denial gdje se opisuju 4 slike koje nosimo: jednu o sebi, drugu o tome kako prikazujemo sebe drugima, treca je slika koju drugi imaju o nama, a cetvrta je slika koju mi imamo o drugima i zivotu. I bas zbog toga jer te slike su razlicite nastaju problemi (sumnja, mrznja prema damome sebi i self-denial, ne mogu se sjetit hrvatskog izraza).
Kad slika koju imas o sebi dubokz unutar sebe, svi mi imamo misljenje o sebi, ali ta slika je najcesce niza od one kako se prikazemo drugima i zbog toga de razvija sumnja u samoga sebe, kao kad na intervjuu za posao se prikazes sposobnijim nego sto duboko u sebi vjerujes, nastaje sumnja u sebe. Kad slika koju prikazujes o sebi nije jednaka kako te drugi vide nastaje mrznja prema samome sebi, kao u primjeru kad se zelis prikazati kao sposoban radnik, a tvoji kolege nisu uvjereni u tvoju kompetentnost. I konacno self-denial kad tvoja slika o drugima i zivotu se razlikuje od slike koju drugi imaju o tebi, recimo da zelis povisicu ali vidis druge kao da se urataju protiv tebe, vidis da te osuduju tako da neces nista ni pokusati jer smatras da neces uspjeti.
To je moj pokusaj objasnjavanja, ali to troje je uzrok svih problema, mada prekompleksno je da objasnjavam u detalje pogotovo onima koji ne zele slusati.
Inace guru kojeg toliko vrijedate (neki, ne svi) je vise toga doprinio ljudima, nego svi vi kombinirano, i jos je sve dostupno online, besplatno, cak i na Udemy i Nithyananda University za one koji vise vole da uce u obliku tecaja jer je jednostavnije.
I ove moci treceg oka, od kojih je jedna od mnogih body scanning, su isto tako dostupne kako bi pomogli ljudima. Koga zanima, naci ce. Tko ne zeli vjerovati, to je njegova odluka. Tko voli patiti, neka pati. Svemir uvijek podrzava svaku nasu odluku.
angel xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 14:45   #33
Zašto sada u komunikaciji zauzimaš obrambeni stav.
Brani se onaj koji je kriv.
Anyway, reci mi što jedeš, expresno te tada mogu skenirati i dati daljnje upute, mada neke stvari već vidjeh svojim rentgenom.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 16:23   #34
Rorion, pogledaj kakve stvari ste napisali o njemu i uvrede. Ali tvoja odluka da ne izadjes is svojih ogranicenih uvjerenja i starih obrazaca ce biti podrzana. Tathastu!
Ne zanimaju me skeptici, ima previse ljudi koji zele pomoc. Tako da cu svoje vrijeme posvetiti njima, ne vama. Ovo je moj zadnji odgovor.
Koga zanima akashic reading, completion i sl. nek se javi, pomoci cu koliko mogu, ipak nisam guru, samo ucenica. Glavna misao vodilja guru-a je Life is for others, a ja ju isto tako podrzavam. Druga misao je Cause highest reality for others, your highest reality will be caused jer zapravo pomazuci drugima pomazes sebi indirektno. I ja to isto podrzavam.
angel xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 16:45   #35
Quote:
angel xx kaže: Pogledaj post
I da meni su na body scanningu u 2 minute otkrili dogadaj kad sam imala 3-4 godine koji je uzrokovao sramezljivost u meni i majka je potvrdila tocnost dogadaja tako da je to vise od skeniranja zdravstvenog stanja. A to ti nijedan doktor/psihijatar/stavec ne moze uraditi u 2 minute. I moj problem rjesen.
Nisam baš najbolje shvatila - u 2 minute su ti rješili problem sramežljivosti ili samo otkrili njegov uzrok?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:07.