Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2018., 16:16   #41
Allison Coe se bavi hipnoterapijom, uglavnom regresivna hipnoza u prvom dijelu seanse i razgovor s Višim Ja u drugom. Od tuda i informacije koje je prikupila o događaju.

Allison Coe, The Event 1st quartal 2018
13:19
Rubovi tog događaja su već tu, ali sada dolazi glavni dio. Dolazi veliki val koji će podići vibracije svakog živog bića na Zemlji, i samog planeta (zapravo svih planeta i Sunca). To dizanje vibracija će biti priprema za uzdizanje, ne glavni događaj. Bit će valova, ljudi će odlaziti i ići na Novu Zemlju. Taj događaj ih treba pripremiti za to. Neki neće trebati puno pripreme jer su već na rubu kad trebaju još samo malo napredovati, kad se taj val dogodi. Kada će se taj val dogoditi? "Više nego vjerojatno" u prvom kvartalu 2018. Dakle najkasnije do kraja 3. mjeseca. Prema većini izvora, makar prema nekima može biti i koji mjesec kasnije, do rujna. Većina je potvrdila 1. kvartal 2018. Vrijeme im očito nije jača strana, ali svi potvrđuju da taj visoko energetski masivni val dolazi "uskoro".

Allison: "Val ćemo osjetiti prije nego ga vidimo. Osjetit će se pucketanje u tijelu. Slično statičkom električnom naboju. I onda će se vidjeti dolazak svjetla. Neki ga opisuju kao kilometarski visoke 'zidove' dima - svjetle magle u više boja, koja silazi i natopljuje Zemlju." Dakle ta će se energija najprije osjetiti u tijelu.
Kaže da će mnogi neko vrijeme (možda cijeli dan) biti "u neoperativnom stanju", ležati i mirovati dok ih ta energija ispunjava i uzrokuje promjene u tijelu. Svim živim bićima, planetima i Suncu bi se trebala podići vibracija. Mnogi bi se trebali "probuditi", probuđeni povisiti vibracije, ...
Pošaljite ljubav svima na Zemlji, i cijelom planetu.

Neki izvori kažu da to podizanje Zemlje (ili njene duše, Gaje) na petu razinu, znači njeno uzdizanje na "razinu galaksije", što god to značilo. Neki kažu da je u tijeku uzdizanje čitave galaksije, pa i Svemira.

Uglavnom, već smo duboko u tom prvom kvartalu i očekuje se da bi glavni dio tog masivnog energetskog vala trebao uskori biti ovdje. Nije jedini. Trebalo bi ih biti još nekoliko u pripremi prije glavnog događanja (uzdizanja) unutar nekoliko sljedećih godina.
Oni gore nas često uvjeravaju da rade sve da promjene prolaze u što blažoj varijanti, makar već je odlučeno da nema više produžavanja kroz blokiranje tih energija. Ide se punom snagom. Vjerojatno nije loša ideja imati doma napunjenu koju bocu vode više i nešto suhe i konzervirane hrane. Makar ja sam sada manje u survival modu i imam puno više povjerenja u naše mogućnosti.

Sananda 5.2.2018. Presudno je ono što se događa u vama, ne ono što se događa u vanjskom svijetu... Vrijeme više ne upravlja s vama, nego vaša svijest upravlja s vremenom.

Suzanne Lie ima neke fantastične poruke Arkturijanaca.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 23:07   #42
najava velikog događaja u ožujku

Ženska se bavi hipnozom i u zadnje vrijeme joj sve više dolaze takve informacije od klijenata. Kaže da više od 3/4 informacija termin tog događaja stavlja u ožujak, uključujući i seanse iz veljače ove godine. Makar iz drugog izvora imam podatak o kolovozu gdje za meteorski roj govore da se poklapa s događajem čiji će efekat biti oko milijun puta jači.
O događaju za ožujak ženska prenosi informacije da je to stvarno veliki početak tog događaja koji se ponavlja svakih 26000 godina, energija dolazi iz galaktičkog središta i preko Sunca koje djeluje kao portal za to svjetlo ide na Zemlju. Ti će se događaji ponavljati još godinama, ali kaže da će i ovaj prvi veliki biti masivan, toliko da velika većina ljudi neće moći primiti tu količinu "svjetla" i bit će na par dana prebačeni na brodove gore da im ne naškodi. Uglavnom govori o vrlo velikim promjenama.
Već smo se navikli da takvi datumi dolaze i prolaze a da se ništa takvih razmjera ne dogodi, pa mogu računati da to može biti i samo zabavno štivo, ali može se pokazati u svakom slučaju zanimljivim, a možda i korisnim imati tu informaciju.

Allison Coe, Before, During and After the Event - QHHT Client Sessions
https://www.youtube.com/watch?v=fvR7LmGSkU0
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 12:45   #43
Tko je izmislio te razine, dimenzije, vibracije, frekvencije? Tog nema u originalu.
VelikiDzorz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 13:39   #44
Quote:
VelikiDzorz kaže: Pogledaj post
Tko je izmislio te razine, dimenzije, vibracije, frekvencije? Tog nema u originalu.
S vremenom se svijest čovječanstva mijenja pa se toj trenutnoj razini prilagođavaju poruke odozgora. Izvor je "isti", to jest, gore je nekoliko stotina civilizacija.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 23:32   #45
Quote:
VelikiDzorz kaže: Pogledaj post
Tko je izmislio te razine, dimenzije, vibracije, frekvencije? Tog nema u originalu.
Nikola Tesla: ”Ako želite otkriti tajne svemira, razmišljajte u terminima energije, frekvencije i vibracije.”

Ja bih još dodao: sve je energija koja vibrira na različitim frekvencijama i sve ih zajedno u paketu možemo nazvati "dimenzije".
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 15:11   #46
Ne raspolažem širom slikom događaja u svijetu ali osjećam itekako promjene u vibarciji kod sebe i u svojem mikrokozmosu. Gotovo da i ne poznam ljude oko sebe koji ne rade na sebi, osim starije generacije koji i dalje gacaju u blatu negativnosti. Optimistična sam, itekako. Mass medije ne pratim već mjesecima, ne napajam se na tim izvorima obmane i laži, a opet sam potpuno u tijeku događaja. Kao da sam pripojena na matricu svih infomacija i ono što je bitno asporbiram, dok ono što je nebitno ili destruktivno samo prođe kroz mene kao kroz protočni bojler. Samo da ne ostavi kamenac na svom tijeku.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 18:46   #47
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Nikola Tesla: ”Ako želite otkriti tajne svemira, razmišljajte u terminima energije, frekvencije i vibracije.”

Ja bih još dodao: sve je energija koja vibrira na različitim frekvencijama i sve ih zajedno u paketu možemo nazvati "dimenzije".
Tog ima u nekim religijama, a u nekim drugim nema. Recimo u ranom budizmu nema.
VelikiDzorz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2018., 16:49   #48
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Mass medije ne pratim već mjesecima, ne napajam se na tim izvorima obmane i laži, a opet sam potpuno u tijeku događaja. Kao da sam pripojena na matricu svih infomacija i ono što je bitno asporbiram, dok ono što je nebitno ili destruktivno samo prođe kroz mene kao kroz protočni bojler. Samo da ne ostavi kamenac na svom tijeku.
Također. Već godinama.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 10:34   #49
Informacije o masovnom spuštanju plejadinaca

Prije 6-7 dana sam naišao na prvu poruku koja je samo u jednoj rečenici spomenula da plejadinci pripremaju masovno spuštanje.
Dva dana kasnije Cobra je objavio tekst o toj temi, s porukom kako ih pozvati da se spuste na zemljište čiji ste vlasnik, i na što treba paziti da ugovor bude i ostane valjan. Da bi dobili odobrenje za masovno spuštanje potrebno im je 12000 valjanih poziva.
Sananda u ovom tekstu daje o tome informacije iz svoje perspektive.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2018., 19:27   #50
Koliko sam shvatio iz informacija koje pratim, proces uzdizanja je u tijeku. Glavnina posla što se tiče izravno nas je fino regulirano slanje energija i svjetla određenih vibracija i s određenim informacijama i kodovima za otključavanje genetskog potencijala, ili vraćanje kvantnih genetskih zapisa koje nam je tamna strana prije izbrisala.
Gore je već velika gužva i dolazi sve više pomagača, uključujući i vrlo visoko razvijena bića. Spominju se Oversoul (nad duše) koje su na razini 10d do 12d.
Detaljno i precizno prate se vibraciona stanja svakog pojedinca, Gaje i ukupne globalne svijesti, uključujući biljke, životinje, kristale, i druge životne oblike, i energija, vibracije, svjetlo informacije i kodovi koje nam šalju fino su podešeni našim trenutnim mogućnostima. Kada vide da smo spremni za još, pošalju nam još, koliko možemo podnjeti. Zatim ostave 1-3 dana da to tijelo prihvati, obradi i regenerira se, i onda je opet spremno za sljedeći jači val, i to se odvija već mjesecima.
U nekim kanaliziranim informacijama ili iz hipnotičkih seansi je spominjan "dugin most" ("Rainbow bridge") preko kojega ćemo iz 3D Zemlje prijeći u novi 5D svijet. Novije informacije govore da nam je taj most otvoren. On se nalazi u svakom od nas.
Otključana nam je telepatija i manipulacija vremenom. Manipulaciju s vremenom su spomenuli u kontekstu odmora koji nam je potreban za regeneraciju, a koji često nemamo ni tijekom sna jer smo tada zauzeti s drugim poslovima u višim dimenzijama, pa se mnogi uglavnom osjećaju preumorno. Kažu da sada možemo od svemira zatražiti da nam pokloni na primjer 5 minuta odmora. Taj odmor odvija se izvan ovog vremena, tako da nećemo propustiti ni dijelić sekunde događaja koji se istovremeno odvija. Sve te sposobnosti se razvijaju, odnosno vraćaju nam se s vježbom. To bi kasnije trebalo ići lakše kako se opće sposobnosti budu dizale, i očekujem više informacija o tim temama.
Tijelo dobiva kristalnu strukturu stanica. Kada to bude gotovo, trebali bi imati kristalna, odnosno svjetlosna tijela koja zrače svjetlo. To se odvija postepeno. Zato nam treba puno odmora, regeneracije, lagane šetnje, dubokog disanja, i treba piti puno vode. To stalno ponavljaju već duže vrijeme.

U pozadini se obavljaju poslovi koji su manje prisutni u informacijama ili su te informacije još blokirane zbog osjetljivih situacija. Obečavaju da se ti poslovi privode kraju. Informacija o pripremljenom masovnom spuštanju plejadinaca je ponovljena. Uvjet je ostvarenje potpune sigurnosti. Vidjet ćemo koliko će potrajati ti "poslovi koji se privode kraju".
U međuvremenu se energije i vibracije koje nam šalju, i svijest čovječanstva stalno dižu, kao priprema za mnogo jače valove koji nam dolaze.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2018., 00:04   #51
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Rezultat bi bio bolji i išlo bi brže. Takva suradnja je krasna ideja. Dobro je već i samo biti to što jesi, širiti ljubav i svjetlo oko sebe, kroz vlastiti primjer, opustiti se, upijati novu energiju, prilagođavati se uzdizanju frekvencija.
Ja širim narančastožutu svjetlost oko sebe. Želim širiti bijelu svjetlost jer ona je čista, ali za sada mi ne ide.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2018., 15:22   #52
https://www.youtube.com/channel/UCWm...2RkDBeA/videos

LLSkylights, pratiš li možda ovaj kanal? Alternativnije ne može.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2018., 21:47   #53
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Pratim Sananda website gdje ima nekih transkripata. Toliko imam vremena. No zato ovaj posao obavljamo zajednički.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2018., 09:05   #54
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Allison Coe se bavi hipnoterapijom, uglavnom regresivna hipnoza u prvom dijelu seanse i razgovor s Višim Ja u drugom. Od tuda i informacije koje je prikupila o događaju.

Allison Coe, The Event 1st quartal 2018
13:19
Rubovi tog događaja su već tu, ali sada dolazi glavni dio. Dolazi veliki val koji će podići vibracije svakog živog bića na Zemlji, i samog planeta (zapravo svih planeta i Sunca). To dizanje vibracija će biti priprema za uzdizanje, ne glavni događaj. Bit će valova, ljudi će odlaziti i ići na Novu Zemlju. Taj događaj ih treba pripremiti za to. Neki neće trebati puno pripreme jer su već na rubu kad trebaju još samo malo napredovati, kad se taj val dogodi. Kada će se taj val dogoditi? "Više nego vjerojatno" u prvom kvartalu 2018. Dakle najkasnije do kraja 3. mjeseca. Prema većini izvora, makar prema nekima može biti i koji mjesec kasnije, do rujna. Većina je potvrdila 1. kvartal 2018. Vrijeme im očito nije jača strana, ali svi potvrđuju da taj visoko energetski masivni val dolazi "uskoro".

Allison: "Val ćemo osjetiti prije nego ga vidimo. Osjetit će se pucketanje u tijelu. Slično statičkom električnom naboju. I onda će se vidjeti dolazak svjetla. Neki ga opisuju kao kilometarski visoke 'zidove' dima - svjetle magle u više boja, koja silazi i natopljuje Zemlju." Dakle ta će se energija najprije osjetiti u tijelu.
Kaže da će mnogi neko vrijeme (možda cijeli dan) biti "u neoperativnom stanju", ležati i mirovati dok ih ta energija ispunjava i uzrokuje promjene u tijelu. Svim živim bićima, planetima i Suncu bi se trebala podići vibracija. Mnogi bi se trebali "probuditi", probuđeni povisiti vibracije, ...
Pošaljite ljubav svima na Zemlji, i cijelom planetu.

Neki izvori kažu da to podizanje Zemlje (ili njene duše, Gaje) na petu razinu, znači njeno uzdizanje na "razinu galaksije", što god to značilo. Neki kažu da je u tijeku uzdizanje čitave galaksije, pa i Svemira.

Uglavnom, već smo duboko u tom prvom kvartalu i očekuje se da bi glavni dio tog masivnog energetskog vala trebao uskori biti ovdje. Nije jedini. Trebalo bi ih biti još nekoliko u pripremi prije glavnog događanja (uzdizanja) unutar nekoliko sljedećih godina.
Oni gore nas često uvjeravaju da rade sve da promjene prolaze u što blažoj varijanti, makar već je odlučeno da nema više produžavanja kroz blokiranje tih energija. Ide se punom snagom. Vjerojatno nije loša ideja imati doma napunjenu koju bocu vode više i nešto suhe i konzervirane hrane. Makar ja sam sada manje u survival modu i imam puno više povjerenja u naše mogućnosti.

Sananda 5.2.2018. Presudno je ono što se događa u vama, ne ono što se događa u vanjskom svijetu... Vrijeme više ne upravlja s vama, nego vaša svijest upravlja s vremenom.

Suzanne Lie ima neke fantastične poruke Arkturijanaca.
Ha ha ha!!! Evo ga i treći kvartal je počeo ))
Znaš koliko puta su već najavili event u proteklih 5 godina? Barem 20. Znaš li zašto? Jer imaju odličan poslovni model koji uključuje naivčine.
Hagstrom is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2018., 09:08   #55
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ajme, imaju i Jednoroge!

Aha, a imaju i gumbić Donate
Hagstrom is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2018., 09:36   #56
https://www.vecernji.hr/techsci/zatv...o-gore-1270525

Ima li komentara od kolege LLSkylights-a na ovo?
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2018., 06:05   #57
Nije zatvoren samo solarni observatorij u US, nego više njih u raznim dijelovima svijesta. O razlozima se za sada nagađa.
Proces odozgora se sada ubrzava. Da li je to povezano, vidjet ćemo, jer će se sada sve više otkrivati. Na rubu smo velikih promjena.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2018., 09:32   #58
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Nije zatvoren samo solarni observatorij u US, nego više njih u raznim dijelovima svijesta. O razlozima se za sada nagađa.
Proces odozgora se sada ubrzava. Da li je to povezano, vidjet ćemo, jer će se sada sve više otkrivati. Na rubu smo velikih promjena.
Da, znam da je zatvoreno 6 opservatorija koji su promatrali sunce. Službenog objašnjenja nema osim šturoga da je to povezano sa nacionalnom sigurnošću pa mi je to upalo u oko jer je jako neobičan događaj.

Još jedno pitanjce za tebe kolega....
Na portalu je spomenuta inicijalizacija omega sekvence. Da li se to misli na Omega grid?
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2018., 15:37   #59
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
..Na portalu je spomenuta inicijalizacija omega sekvence. Da li se to misli na...?
Portal ima i namjenu objavljivanja taktičkih informacija za one koji sudjeluju u tim aktivnostima. Za to se koriste ovakve šifre koje nama ostalima ne moraju ništa značiti, niti su namijenjene nama. Dovoljno je snaga angažirano na rješavanju tih taktičkih pitanja. Naš glavni posao dolje je da držimo te visoke vibracije i dalje nastavimo u tom smjeru. Zbog toga smo ovdje. Da svojim vibracijama pomognemo ostvarenje tog procesa.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2018., 15:48   #60
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Da, znam da je zatvoreno 6 opservatorija koji su promatrali sunce...?
Kojih 6 komada?
Jedan u N.Mexico, ostalih 5...?
Jo_Munja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:15.