Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2010., 12:32   #81
Onak', bilo bi super kad bi se malo pročitalo koje sve zbirne teme imamo za ovako neka brzopotezna pitanja.
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 12:35   #82
čula sam da je taj prsten totalno sranje, bacanje novaca, a da i lubrikant nije ništa posebno..
Samo dobar marketing

Inače kondome ne mogu smislit, a ni takve igračke ne koristim, pa osobno
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 12:35   #83
Quote:
Simple Fille kaže: Pogledaj post
Onak', bilo bi super kad bi se malo pročitalo koje sve zbirne teme imamo za ovako neka brzopotezna pitanja.
Ispričavam se, drugi put ću više paziti!
GiRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 13:07   #84
Quote:
GiRL kaže: Pogledaj post


Ej, halo, pa nije pička pločnik da pljuješ po njoj, sram te bilo!
Na ovo sam mislio.
Da mi bude lakše opisat i da lakše shvatiš govorit ću kao da se radi o meni i tebi premda se ne radi o meni i tebi.
Znači kao karamo se, ja sam na tebi ti se počneš sušit, ja primjećujem da mi već lagano guliš kožu s kite pa se samo lagano spustim tebi između nogu, znači ti ležiš ja isto ležim ali mi je glava u ravnini tvoje pičke, rukama te držim od ispod za guzu, lice mi je skroz blizu tvoje pičke lagano i malo pljunem tam gore na brežuljak i gledam kak ti se cijedi kroz dole do rupice i tom trenu pokupim jezikom pa opet ponovim isto, onda te poljubim sa tom pljuvačkom koja se u međuvremenu pomiješala sa tvojim sokovima koje si automatski počela ispuštat gledajući što ti to sve radim, tako se malo ljubimo i onda ti dam jednu mokru pusu ravno iznad klitorisa i naglo ti ga zabijem dok to sve nije palo na plahtu, to je ključan trenutak u kojem oboje ili gubimo određenu površinu kože ili oboje beskrajno uživamo.
E na to pljuvanje sam ja mislio.
nemoralan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 13:15   #85
nemoralan, ufff
Ne bi imala ništa protiv ovakvog "nepristojnog" pljuvanja
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 15:36   #86
Quote:
GiRL kaže: Pogledaj post
Prsten mi se čini OK, ipak nemreš ti takvu stimulaciju postići prstom ili jezikom.
ooo kako griješiš
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 15:51   #87
[QUOTE=miseducata;9318478]ne hvala..ništa od toga šta si nabrojila nije za unutarnju upotrebu...pa pobogu nevenova mast je za zacijeljivanje površinskih rana...
ja za lubrikant koristim gel za ultrazvučni pregled,na bazi je vode,medicinski se koristi za vaginalni i analni ultrazvuk i to je to..uzmeš u apoteci,16kn i siguran si da imaš pravu stvar..pa koji to debil moraš bit da za lubrikant uzimaš kremu od čokolade???? ok namazat se tim pa da te liže al ode se pita za lubrikant....[/QUOTE

Bok...
Evo da Vas obavjestim: taj gel a radi se o "Ultragel" gel za ultrazvučni pregled - proizvod JGL Rijeka NIJE ZA UNUTARNJE KORIŠTENJE (rektalno ili vaginalno). Evo ovdje su vam linkovi koji dokazuju da nije za unutarnju uporabu:

http://www.jgl.hr/uputa.php?id=155

http://www.centar-zdravlja.net/lijekovi/407/ultra-gel/

Hvala
leatherboycro is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 11:45   #88
da, bas sam pitala ginekologicu i potvrdila je da nebi se smio koristiti vaginalno.

u kozmu n apopustu je plavi durexov lubrikant, nisam nikad nijedan probala sad cemo vidjeti kako je ovo
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
inazuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 11:12   #89
Quote:
inazuma kaže: Pogledaj post
da, bas sam pitala ginekologicu i potvrdila je da nebi se smio koristiti vaginalno.

u kozmu n apopustu je plavi durexov lubrikant, nisam nikad nijedan probala sad cemo vidjeti kako je ovo


...mislim...za samozadovoljavanje je i više nego dobar..
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 11:24   #90
Quote:
inazuma kaže: Pogledaj post
da, bas sam pitala ginekologicu i potvrdila je da nebi se smio koristiti vaginalno.

u kozmu n apopustu je plavi durexov lubrikant, nisam nikad nijedan probala sad cemo vidjeti kako je ovo
koliko košta relijen:
Ikstomi is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 19:16   #91
Ja sam bas nedavno u mulleru kupila lubrikant "chaps gel". neki njemački

60 tak kuna i ima 200 ml..

dobar je

jako dobar
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 19:20   #92
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
Ja sam bas nedavno u mulleru kupila lubrikant "chaps gel". neki njemački

60 tak kuna i ima 200 ml..

dobar je

jako dobar
jel možemo isprobat tako da znam da ne kupujem bezveze
ivan13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 19:21   #93
mozes isprobat

odes u muller, kupis gel, stavis na kitu i udri
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 19:23   #94
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
mozes isprobat

odes u muller, kupis gel, stavis na kitu i udri
pošteno
ivan13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 19:51   #95
Quote:
nemoralan kaže: Pogledaj post
Na ovo sam mislio.
Da mi bude lakše opisat i da lakše shvatiš govorit ću kao da se radi o meni i tebi premda se ne radi o meni i tebi.
Znači kao karamo se, ja sam na tebi ti se počneš sušit, ja primjećujem da mi već lagano guliš kožu s kite pa se samo lagano spustim tebi između nogu, znači ti ležiš ja isto ležim ali mi je glava u ravnini tvoje pičke, rukama te držim od ispod za guzu, lice mi je skroz blizu tvoje pičke lagano i malo pljunem tam gore na brežuljak i gledam kak ti se cijedi kroz dole do rupice i tom trenu pokupim jezikom pa opet ponovim isto, onda te poljubim sa tom pljuvačkom koja se u međuvremenu pomiješala sa tvojim sokovima koje si automatski počela ispuštat gledajući što ti to sve radim, tako se malo ljubimo i onda ti dam jednu mokru pusu ravno iznad klitorisa i naglo ti ga zabijem dok to sve nije palo na plahtu, to je ključan trenutak u kojem oboje ili gubimo određenu površinu kože ili oboje beskrajno uživamo.
E na to pljuvanje sam ja mislio.



EDIT: evo, dobila opomenu... off topic... sori, ali meni je pljuvačka najdraži lubrikant, a da ga moja vagina nije proizvela. A i opis je toliko dobar da ne smije proći neprimijećeno

Zadnje uređivanje ŽenaZmaj : 22.11.2010. at 20:11.
ŽenaZmaj is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 22.11.2010., 20:14   #96
Quote:
Ikstomi kaže: Pogledaj post
koliko košta relijen:
29 kn
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
inazuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 18:14   #97
hej, možda je malo off topic, ali nešto nenormalno dobro sam isprobala nedavno, zove se glucks creme, stvar je za sužavanje vagine, jeb..na stvar, jako dobar seks je pao s tim
ne znam da li je to lubrikant ili u što bi to spadalo, ali vrhunska stvar, košta oko 150kn, u sexyshopu u vlaškoj sam kupila, tamo preko puta importane galerije, izazov se zove, tako nekako.
prepredobro
cyara is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 02:27   #98
Quote:
cyara kaže: Pogledaj post
hej, možda je malo off topic, ali nešto nenormalno dobro sam isprobala nedavno, zove se glucks creme, stvar je za sužavanje vagine, jeb..na stvar, jako dobar seks je pao s tim
ne znam da li je to lubrikant ili u što bi to spadalo, ali vrhunska stvar, košta oko 150kn, u sexyshopu u vlaškoj sam kupila, tamo preko puta importane galerije, izazov se zove, tako nekako.
prepredobro
nikad čuo...

inače, koristio sam podosta lubrikanta, raznoraznih ulja i svega, i mogu reći da mi je lubrikant marke Primeros najbolji do sada koje sam ikad isprobao.

Ne suši se ni približno kao durexov, mislim da je čak i jeftiniji od njega. Hint: DM.

ima u više verzija. Ako ga želite koristiti i kod oralnog (nakon drkice pušenje ), kupite plavi. on je bez okusa i mirisa
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 09:35   #99
Quote:
cyara kaže: Pogledaj post
hej, možda je malo off topic, ali nešto nenormalno dobro sam isprobala nedavno, zove se glucks creme, stvar je za sužavanje vagine, jeb..na stvar, jako dobar seks je pao s tim
ne znam da li je to lubrikant ili u što bi to spadalo, ali vrhunska stvar, košta oko 150kn, u sexyshopu u vlaškoj sam kupila, tamo preko puta importane galerije, izazov se zove, tako nekako.
prepredobro
Hm, nikad čuo za to, ali zvuči zanimljivo, moglo bi se isprobat fore radi...

Quote:
ŽenaZmaj kaže: Pogledaj post
sori, ali meni je pljuvačka najdraži lubrikant, a da ga moja vagina nije proizvela. A i opis je toliko dobar da ne smije proći neprimijećeno
Ko nije gadljiv pljuvačka je najjeftiniji lubrikant, dostupan u neograničenim količinama i do bola napaljiv... Možeš kad se osuši spustit se dolje i utrljat pljuvačku jezikom i usnama, možeš gurnut njoj prste u usta i onda ju navlažit dolje, a može i ona drito kurac navlažit ustima i nastaviš dalje
__________________
There is nothing wrong with your television. Do not attempt to adjust the picture. We are now controlling the transmission.
Dufresne is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 23:28   #100
koji lubrikant za podmazivanje penisa,za lakšu penetraciju? na bazi ulja il vode?
fictionalxyz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger