Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2016., 00:13   #6981
Quote:
earthsea kaže: Pogledaj post
Antikviteti su kod Sv. Šime, a ovo sve drugo su suvremene rukotvorine.
Nisam dugo proseta uopce po gradu, a sv sime mi nije uz niti jednu rutu pa ne znan...doduse cuja san da tamo vise nema lordanica kraj kemijske cistionice i da je sad najblizi kod male poste...stari je gleda bojler uzet, pa slucajno znan i to....a nema ni rijecke vise di san uza otic po osigurace, i nesta je i onaj mali simpa ducancic nasuprot suda...
Bebi Zombi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 00:27   #6982
Quote:
Bebi Zombi kaže: Pogledaj post
Nisam dugo proseta uopce po gradu, a sv sime mi nije uz niti jednu rutu pa ne znan...doduse cuja san da tamo vise nema lordanica kraj kemijske cistionice i da je sad najblizi kod male poste...stari je gleda bojler uzet, pa slucajno znan i to....a nema ni rijecke vise di san uza otic po osigurace, i nesta je i onaj mali simpa ducancic nasuprot suda...
Baš super, ako neko pita za bojlere i osigurače eto odgovora.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 06:27   #6983
Quote:
Bebi Zombi kaže: Pogledaj post
imaš između konzuma na poluotoku i birtije bizarre neku malu crkvicu di zna biti antikviteta...mislim da je to prije bilo nasuprot agave, kod mosta...
ako itko ovdje zna gdje je agava ja cu svog ''bambina'' otkinuti...
__________________
Doktrina emocijama postaje alat kojim se oblikuje mindset masa, čime se pokusava ugurati totalni izostanak racionalne analize.
Značenje riječi: REGIJA=Srbija+BiH+Crna Gora+Hrvatska
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 09:00   #6984
Quote:
revo kaže: Pogledaj post
ako itko ovdje zna gdje je agava ja cu svog ''bambina'' otkinuti...
je, dugo je vec nema...mene je stari tamo vodio da se pofali po birtiji sa sinom jos se sican kako san trckara po sanku...a nema vise ni Tomislava, kod tehnicke skole...

Zadnje uređivanje Bebi Zombi : 11.08.2016. at 09:21.
Bebi Zombi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 09:45   #6985
Quote:
revo kaže: Pogledaj post
ako itko ovdje zna gdje je agava ja cu svog ''bambina'' otkinuti...
Kidaj
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 00:07   #6986
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Kidaj
Kidaj.
Distibije kasmo mi tamo lokali ...
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 14:51   #6987
kvragu....koliko ovdje ima jutranjih pijanca....evo sam ga otkinuto 2 puta vec....
__________________
Doktrina emocijama postaje alat kojim se oblikuje mindset masa, čime se pokusava ugurati totalni izostanak racionalne analize.
Značenje riječi: REGIJA=Srbija+BiH+Crna Gora+Hrvatska
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 15:07   #6988
sase smanjia na dvajs cenata, el?
Bebi Zombi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 20:26   #6989
pozdrav ljudi

može li mi netko detaljnije objasniti kojim putem je najlakše/kraće/jeftinije doći do vrela une? planiram otići tamo ovih dana na izlet pa me zanima gdje se može ostaviti auto, gdje se može nešto pojesti i što se sve može pogledati?

hvala
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 23:12   #6990
evo ja bio na vrelu une prije 2 mjeseca...
da se razumjemo..nemas sto vidjeti...bacen novac...
jos uz to ce ti čiča od parka prirode naplatiti kartu..
a najlakse je doci...zd-maslenicki most(onaj za sirotinju)-gracac-srb-vrlo une...nemozes fulati jer ces doci do prelaza jednog mosta..
auto mozes ostavi kod čiče koji naplacuje karte.imas mjesta koliko hoces.
pojesti neces nigdje jer je sve vukojebina puna praznih i razrusenih kuca.
najbolje je kupiti mesa i negdje po putu zapalitii vatru i grilati.
ako imas volje i novca za gorivo potegni do štrbačkog buka.neces zazaliti.
__________________
Doktrina emocijama postaje alat kojim se oblikuje mindset masa, čime se pokusava ugurati totalni izostanak racionalne analize.
Značenje riječi: REGIJA=Srbija+BiH+Crna Gora+Hrvatska
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 00:02   #6991
Pozdrav ljudi
Za mjesec dana dolazim studirati u Zadar i imam nekoliko pitanja o javnom gradskom prijevozu, pa ako bi mi netko bio voljan odgovoriti, bio bih mu zahvalan.
Zanima me vrijedi li pokaz za sve linije kao u zg-u ili samo za odredjenu liniju? Je li autobusna stanica daleko od studentskog doma? I imali li gdje na netu detaljno napisano na kojim stanicama koji autobus staje? Bio sam nasao neku stranicu gdje je graficki prikazano kuda autobusi voze, ali ja bih htio imati neki popis svih stanica na kojima autobusi staju. Hvala!
many44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 13:44   #6992
pokaz vazi za sve linije grada zadra.moze i spavati u buus i vozati se cjele dane po gradu.
zanimljivo...ali mislim da ces do prve stanice morati hodat malo vise do busa.
vjerovatno na netu nema detaljno za buseve.liburniji je tesko se pozabaviti time jer ko je vidio da se radi u javnoj sluzbi.mozda da pogledas ove dvije karte pa kuda voze linije i onda na mapu gdje su stanice
http://www.liburnija-zadar.hr/karta/index.php
http://www.zadar.travel/hr/multimedi...an-grada-zadra
ovu od grada skines .tamo su ti oznacene bus stanice.
kad dodjes u zd odes do neke agencije ili turis.zajednice i pitas kartu grada.
mozda da skines aplikaciju OsmAnd...sa njom i karte zadra ..tamo su ti upisani svi detalji o bus stanicama...sve detaljno...
__________________
Doktrina emocijama postaje alat kojim se oblikuje mindset masa, čime se pokusava ugurati totalni izostanak racionalne analize.
Značenje riječi: REGIJA=Srbija+BiH+Crna Gora+Hrvatska
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 16:49   #6993
help! zbog preseljenja u ZD trebam preporuku za liječnika opće prakse i stomatologa (preko HZZO-a) pa ako ima ko koju preporuku, ili barem koga da izbjegavam bila bih zahvalna..
__________________
The fact that no one understands you doesn't make you an artist
Patsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 21:31   #6994
Quote:
Patsy kaže: Pogledaj post
help! zbog preseljenja u ZD trebam preporuku za liječnika opće prakse i stomatologa (preko HZZO-a) pa ako ima ko koju preporuku, ili barem koga da izbjegavam bila bih zahvalna..
pa...savjet je da odes do doma zdravlja te upitas koje su njhove ambulante...
tako ces izbjeci sve te privatnike koji imaju ugovor sa drzavom o lijecenju...
zasto...zato kad upises kod bilo kojeg privatnika uvjek su redovi kod njih te bas niti jedan nije bas zainteresiran zbog guzve se posvetiti pacijentu..jer naravno oni uzimaju ako treba i milijardu pacijenata samo zbog apanaze po osobi koju daje drzava.
kod doktora doma zdravlja(neznam koliko je ambulanti) je drugacije jer tamo neuzimaju nego koliko je propisano po doktoru.
razlika nebo i zemlja sto se tice usluge i ponasanja.
dajme primjer ambulante dr.vukovica koja je od doma zdravlja.pacijente se narucuje.a i ako dodjes bilo kad bez narucivanja nikad nikoga nema tako da uvjek si na redu.usluga vrhunska.
__________________
Doktrina emocijama postaje alat kojim se oblikuje mindset masa, čime se pokusava ugurati totalni izostanak racionalne analize.
Značenje riječi: REGIJA=Srbija+BiH+Crna Gora+Hrvatska
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 19:06   #6995
Pozdrav ekipa! Ima li netko da zna za neki jeftin a dobar taxi u Zadru?
katgrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 01:36   #6996
Taxi Denis
www.taxi-zadar.com.hr



Poslano sa mog HUAWEI Y625-U21 koristeći Tapatalk
hithard is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 17:47   #6997
Pozdrav ekipa!

Gdje najjeftinije kopirati? Nemam bas malo str pa gledam da prodem sto jeftinije.

Hvala!
maruskamasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 14:50   #6998
Quote:
maruskamasa kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa!

Gdje najjeftinije kopirati? Nemam bas malo str pa gledam da prodem sto jeftinije.

Hvala!
Zadar tehnika, Put Stanova 12, od City Gallerie, preko puta sveučilišta, kvalitetni, brzi, jeftini.
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 12:40   #6999
zna li slučajno netko radno vrijeme dr. Marine Čuline, opća praksa, na Novom Bokanjcu?
dankešen
__________________
The fact that no one understands you doesn't make you an artist
Patsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 09:26   #7000
Bi li me netko mogao uputiti gdje da kupim duvan za motanje "ispod pulta" u Zadru mozda? Hvala.
ESKat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:49.