Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2017., 13:49   #4721
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
31.07.2017 07:17 Ljubljana - Sent ...
In transit.
Evo, tu gore ti sve piše kad je poslano i otkud.
Ostalo sam ti već 3x objasnio, koliko vidim uzalud. Odustajem.
discoHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 15:24   #4722
Quote:
discoHR kaže: Pogledaj post
Vjerojatno im fali nešto što si naručila pa će poslat paket kad im to stigne početkom sljedećeg tjedna.
Kada in nesto fali pitaju mailom hoces li cekati, naruciti nesto drugo ili da salju bez toga sto fali. Barem su mene pitali.
Vida36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 17:43   #4723
Quote:
discoHR kaže: Pogledaj post
Evo, tu gore ti sve piše kad je poslano i otkud.
Ostalo sam ti već 3x objasnio, koliko vidim uzalud. Odustajem.
Ti si neki težak tip. Srećom, forum sve pamti. Ovdje sam pitala radi li DBD vikendom, a ovdje si mi sam odgovorio da ne rade. Poslije sam ja, nakon tvojega uzastopnog pljuvanja po Zooplusu i priče o pošiljkama iz Kine, ovdje napisala da je pošiljka u ponedjeljak ujutro krenula iz Ljubljane. I sad ti sugeriraš... Bolje da ne nastavljam. Kani me se, molim te.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 17:38   #4724
Ima možda kod za PC za kolovoz za 50 kn?
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 17:53   #4725
Imam ja.

Vrijedi do 23.8. - M7AP4GDT8.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 17:56   #4726
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Imam ja.

Vrijedi do 23.8. - M7AP4GDT8.
Hvala!!!
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 20:41   #4727
Pet centar
10% popusta i besplatna dostava
do 23.08
M7AP4GDT8
Breljanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 19:20   #4728
Quote:
Breljanka kaže: Pogledaj post
Pet centar
10% popusta i besplatna dostava
do 23.08
M7AP4GDT8
besplatna dostava i 10% popusta, do 16.8.

M7AP3GDT8
Daenys is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 10:51   #4729
Ljudi jel znate gdje bi mogla kupiti samo stup za grebalicu, negdje veličine 90-tak cm? Ove moje su isfucale taj sisal, sve se trusi i mrvi pa bi uzela samo stup, postolje je ok.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 19:59   #4730
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Ljudi jel znate gdje bi mogla kupiti samo stup za grebalicu, negdje veličine 90-tak cm? Ove moje su isfucale taj sisal, sve se trusi i mrvi pa bi uzela samo stup, postolje je ok.

Ako ne dobiješ odgovor na pitanje, predlažem ti da skroz do drveta skineš konop koji je sad, kupiš kolut konopa..Bauhaus ima izbor..ili obična špaga i motaš i lijepiš, možeš i više krugova ako je tanja špaga..tako smo mojoj mici sredili praktički novu grebalicu..a na onu koja stoji na podu kupili mali tepih i zabili ga s čavlićima, jer je počela već grebati po drvetu, pa da ne bi bilo da joj se zabije u capicu kakav komadić
Lileana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 20:11   #4731
Ovo nije loša ideja. Nekada je bilo kod nas kupiti i sisala, ne znam ima li ga još, samo je bio vraški skup. Na kraju će možda ipak ispasti jedtinije kupiti novu grebalicu.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 10:11   #4732
Ma odmotano je do pola, nije problem skinuti i staviti novo (iako ispod mi nije drvo već neki debeli karton al je još u ok stanju pa bi mogla namotati) al nigdje ne nalazim sisal. Kod nas nema baš neki izbor, imamo samo pevec a tamo nisam bila našla kad sam tražila, a negdje sam mislilm vidila da je metar 20 kn a to mi skupo. Treba mi par metara, za tu lovu kupim novu grebalicu.

Špaga mislim da ne bi funkcionirala jer bi se začas počela trusiti. Ovaj sisal je izdržao 2 godine njihovog grebanja dok se nije počeo mrviti i ispadati.

Zoofast je imao te stupove zasebno za kupiti, ali čitajući ovdje iskustva ljudi u zadnje vrijeme nema šanse da naručujem od njih.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 11:38   #4733
Probaj nazvati ove u Zagrebu, vidi što imaju i isplati li ti se uz poštarinu.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 14:02   #4734
U Bauhausu je bilo povoljnog sisala, pogledaj ako imas u blizini. Nije onaj skroz debeli, ali ja sam stavila dva reda i super drzi.
Vida36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 14:03   #4735
Morat ću malo pronjuškati.

Al na kraju ispadne da je jednostavnije kupiti novu grebalicu nego se zezati i okolo tražiti a razlika u cijeni nije neka. Zapravo možda bi mogla poslati pet centru mail, mogu se preko njih nabavi i neke stvari koje nisu u standardnoj ponudi. Znam da su ljudi znali uzimati strgana vratašća za wc-ove i transportere preko njih.

edit: nema kod nas Bauhausa. Imali smo Baumax al su i to zatvorili, imamo sam Pevec.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 14:05   #4736
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Ma odmotano je do pola, nije problem skinuti i staviti novo (iako ispod mi nije drvo već neki debeli karton al je još u ok stanju pa bi mogla namotati) al nigdje ne nalazim sisal. Kod nas nema baš neki izbor, imamo samo pevec a tamo nisam bila našla kad sam tražila, a negdje sam mislilm vidila da je metar 20 kn a to mi skupo. Treba mi par metara, za tu lovu kupim novu grebalicu.

Špaga mislim da ne bi funkcionirala jer bi se začas počela trusiti. Ovaj sisal je izdržao 2 godine njihovog grebanja dok se nije počeo mrviti i ispadati.

Zoofast je imao te stupove zasebno za kupiti, ali čitajući ovdje iskustva ljudi u zadnje vrijeme nema šanse da naručujem od njih.
Bilo koji tepih centar ima kartonske stupove koji im ostaju od namotanih tepiha, raznih dimenzija
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 14:09   #4737
Ma ovaj stup mi je relativno ok (malo je izgrebuckan taj karton, al da se na to namotati i nalijepiti), sisal su mi strgali pa je do pola odmotan i jako se trusi kad ga grebu jer je već full iskidan.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 14:34   #4738
Quote:
Daenys kaže: Pogledaj post
besplatna dostava i 10% popusta, do 16.8.

M7AP3GDT8
hvala!
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 14:46   #4739
jedna preporuka, premda vjerojatno i sami znate ali ne škodi ponoviti: usporedite cijene u više dućana!
ja sam ostala malo šokirana tražeći royal canine mini exigent 2kg kojeg trenutačno u pet centru nemaju, a zaliha mi je pri kraju. uvijek naručujem od 2 kg, cijena je 109 kn (ili 54,5 kn po kg). pa sam prošvrljala po drugim dućanima (virtualno, jel).

zooplus cijena ista kao u pet centru ali isto ga nemaju.
zoofast... cijena za potpuno istu hranu 236 kn! 118 kn za kilu! više nego duplo skuplje!
pa kako ih nije sram?

na kraju sam naručila u pet centru manju gramažu, opet isplativo pogotovo s promo kodom iz prethodnog posta.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 16:53   #4740
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
zoofast... cijena za potpuno istu hranu 236 kn! 118 kn za kilu! više nego duplo skuplje!
pa kako ih nije sram?
Nemaju te hrane sada ni u Zoofastu.

Zoofast je isprva išao sa znatno nižim cijenama od drugih, onda su počele neprilike s dostavom, a na kraju su se u cijenama izjednačili s ostalima. A sad su ih i pretekli.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:54.