Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2008., 21:56   #1
Tehnički problem

Zašto svaki dan po nekoliko puta ne mogu pristupiti forum.hru?
markolopolos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 23:42   #2
Zbog problema sa serverom na kojem se "vrti" Forum.hr
Orbis kaže da je forum bio u nekoliko navrata napadnut od strane hakera. Pogledaj ovaj i ovaj post. pozzz.
lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 23:43   #3
napali nas mali zeleni
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 08:06   #4
Kada god odem na svoj profil i idem naći neku temu koju sam započela, javi mi ovo...

you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

Zašto?!
ema123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 08:06   #5
Problemi s forumom

Kada god odem na svoj profil i idem naći neku temu koju sam započela, javi mi ovo...

you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

Zašto?!
ema123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 11:30   #6
Ista stvar se javlja kada se pokušava koristiti pretraživanje podforuma... A ujedno nije dopušteno duplanje tema, molim da se to poravi ako je riječ o grešci, a ako nije, molim da mi objasnite kakva vam je to logika... Hvala...
tryguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 15:33   #7
Quote:
ema123456789 kaže: Pogledaj post
Kada god odem na svoj profil i idem naći neku temu koju sam započela, javi mi ovo...

you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

Zašto?!
Quote:
tryguy kaže: Pogledaj post
Ista stvar se javlja kada se pokušava koristiti pretraživanje podforuma... A ujedno nije dopušteno duplanje tema, molim da se to poravi ako je riječ o grešci, a ako nije, molim da mi objasnite kakva vam je to logika... Hvala...
To je zato jer forumska tražilica ne radi, isključena je od strane administratora foruma.
Pogledati teme (koje se btw. nalaze odmah ispod ove u kojoj pišemo):
https://www.forum.hr/showthread.php?t=948793
https://www.forum.hr/showthread.php?t=927929

lp, W.
Wolfdale is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 17:44   #8
E pa moj Wolfdale, objasni mi onda molim te na koji način bih trebao izbjegavati duplanje tema, ako prije otvaranja teme ne mogu koristiti search da vidim je li već nešto slično otvoreno...

lp, T.
tryguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 21:15   #9
evo s teme odmah u susjedstvu ove

Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Probaj obratno, prvo upisi forum.hr i onda pojam i bit će ti baš kao tražilica koja je prije bila. Vjerovatno isto prikaže, ili barem većinu toga, no meni ljepše ovako

__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 22:06   #10
Jasno, logično rješenje problema, osim što se mješaju i rezultati s bug foruma itd...
Optimalniji način je domensko pretraživanje [ site:forum.hr pretraživani pojam ] gdje će izlistati rezultate isključivo s domene forum.hr....
Ali ni to nije kvalitetno rješenje, nedostaju finese pretraživanja, parametri, korisnici, selekcija pdf-a...
A zbilja ne razumijem zašto se isključuje interna search funkcija, na koji se to način ona može zlouporabiti od strane člana?? Jer to je jedini logični razlog koji mi pada na pamet zbog čega ne radi...
__________________
https://www.last.fm/user/count_bigby
The_count is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 22:10   #11
Ispričavam se, možda sam trebao napisati da sam ja ustvari tryguy, napravio sam drugi acc kao test restrikcija na forumu, ako naiđe koji admin, slobodno se permira tryguy acc...
__________________
https://www.last.fm/user/count_bigby
The_count is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 23:22   #12
Quote:
tryguy kaže: Pogledaj post
E pa moj Wolfdale, objasni mi onda molim te na koji način bih trebao izbjegavati duplanje tema, ako prije otvaranja teme ne mogu koristiti search da vidim je li već nešto slično otvoreno...

lp, T.
Moj post se odnosio prvenstveno kao odgovor na pitanje forumaša/ice ema... a djelomično i na tvoj.

Inače, dok administrator ponovno ne, i ako uopće i aktivira tražilicu, nema drugog načina, jedino ono što je napisala moderatorica Duba i prilično slično/isto rješenje - Prilagođeno pretraživanje by Google :
Klik na link: https://goo.gl/tg509Y
Wolfdale is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2019., 07:59   #13
Quote:
lupus_est kaže: Pogledaj post
Zbog problema sa serverom na kojem se "vrti" Forum.hr
Orbis kaže da je forum bio u nekoliko navrata napadnut od strane hakera. Pogledaj ovaj i ovaj post. pozzz.
zasto se forum ne nadogradi na najnoviju verziju? s time se isprave neki sigurnosni propusti koji su poznati a i nova verzija ce napokon imati i mobile view
Night5talker is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2019., 16:47   #14
o tome odlučuje vlasnik foruma. a on baš ne iskazuje zanimanje za to. pa ni za druge važne stvari. tako...
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2019., 00:16   #15
Prijavljujem pogrešku (Error) 1016. Ta mi je nova. Pojavila se nekoliko puta danas.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:03.