Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2011., 10:53   #1
Milanka Opačić

Vrijeme je da se pozabavimo trenutno najjačom ženom u SDP-u.

Dva su razloga, prvi je taj što će igrati jaku ulogu u novoj vladi, pa se komotno može smatrati i najjačom ženom uz Vesnu Pusić u hrvatskoj izvršnoj vlasti, a drugi je prilično benigan, danas je u Nedjeljom u 2, pa možemo vidjeti što i kako planira.

Inače djeluje samouvjereno ali staloženo u nastupima, dugo je u Saboru, uzela je na sebe većinom priče oko socijale, sama je majka posvojene djevojčice, a kao što smo vidjeli u izbornoj noći, odlično joj stoji crveno

Još jedna stvar koja mi je upala u oči, ne znam jeste primjetili, a to je da ima dosta sličnosti s Jadrankom Kosor Znači, uvedena u politiku od starog vođe stranke, ojačala uz novog vođu, bavi se socijalnim pitanjima, na kraju krajeva, i samohrana je majka. Nisam kod nje primjetio onu ljigavost kad priča o Milanoviću, koje je bila prisutna kod Kosorice s Sanaderom (i koja ju je kasnije skupo koštala u građanju slike o svojoj jačini i samostalnosti). Ali, tko zna, možda Opačićka može zauzeti i jaču ulogu u SDP-u u jednom trenutku?

Kako ju ocjenjujete?
Primitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 11:06   #2
Quote:
Primitive kaže: Pogledaj post

Kako ju ocjenjujete?
Cista petica milanka je argh!!! grrrr... vouf vouf!!!
__________________
Pacov moze izdrzati bez vode duze od deve..
Dule Pacov. is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 11.12.2011., 11:59   #3
Ne bih se složio da je drugarica Milanka Opaćić najača žena u SDP-u. Tvrdim da je drugarica Slavka Linića, Ksenija Čule,
udana Linić najača žena u politici Hrvatske, ma koliko VI ne znali ništa i tome. Drugarica koja sjedi na pol stola tzv. Gradonačelnika
Rijeke Obersnela, koja je do te pozicije došla brakom s drugom Linićem je i za njegovog gradonačelništva sjedila na pol vrha stola,
gdje jednoj Pročelnici nije mjesto, već kao sa svima drugima sa strane stola.Drugarica Opačić je samo vojnik svoje stranke, i ništa više.
__________________
V.Gotovac: "Ono što je umrlo u Moskvi, umrijet će i ovdje."
Fantom47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 12:57   #4
Po čemu je ona jača? Možda u Rijeci, ne razumijem korelaciju na državnoj razini. Ako ćemo gledati na taj način, onda je žena od Milanovića najmoćnija.
Primitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 12:58   #5
Quote:
Primitive kaže: Pogledaj post
Kako ju ocjenjujete?
Buduci da nigdje ne pise da je se mora ocjenjivati strogo prema politickom djelovanju, smijem napisati da je medu politicarkama ocjenjujem kao stvorenu za .

Sto se tice politickog djelovanja, to cemo tek vidjeti. Ja je nisam puno cuo da govori, a onoga sto sam cuo se vise ne sjecam. Nadam se da ce sto cesce biti gosca na svim televizijama tako da je sto cesce mozemo cuti.
snowleopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 14:07   #6
Ok, sad dosta o njenom izgledu. Hvala. Neka tema bude privremeno na glavnom forumu pa cemo poslije prebaciti na Politicku scenu

Zadnje uređivanje Primitive : 11.12.2011. at 14:13.
Primitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 14:11   #7
Quote:
Primitive kaže: Pogledaj post
Ok, sad dosta o njenom izgledu. Hvala.
To se ne može izbjeći.
Dobra je Milanka. Predobra.
cave troll is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 14:16   #8
vidim topic kreće u pravom, ozbiljnom smjeru

i moderatori su nemoćni
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 14:17   #9
Moderatori su mocni, ali vam zele da ne zavrsite dan na Kutku za banirane. Ajde da vidimo. Nakon ovoga možemo otvoriti temu o ženama u politici, jer vidim da kao društvo imamo solidan problem s time.
Primitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 14:28   #10
dobra je bila ova Stankovićeva opaska S faksa u Sabor

no mislim da nije loše da imamo ljudi koji nisu ništa drugo radili u životu nego bavili se politikom.

do sad kad se bolje promisli većina naših političara su neki ex pravnici a bogme se i doktora nakotilo koji su srcem i dušom u politici. Hebrang, Mate Granić,Šišljagić, Ivić Pašalić.......
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 14:29   #11
Ako je suditi prema nastupu u emisiji neposredno nakon izbora, kad je staloženo i hladnokrvno odbila prepucavati se s onim adezejcem (koji nije sposoban složiti rečenicu kak spada), već je rekla da je to ne zanima i da bi političari konačno trebali prestati s time i početi raditi u korist građana, onda je nekoliko stepenica iznad većine političara na hrvatskoj političkoj sceni.
__________________
Every normal man must be tempted, at times, to spit on his hands, hoist the black flag, and begin to slit throats.(H. L. Mencken)
AttitudeAdjuster is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 14:40   #12
Poprilično se zbunila oko Antunovićke.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 14:53   #13
Izbjegava se izjasniti kao Srpkinja.
Škugor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 15:10   #14
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Poprilično se zbunila oko Antunovićke.
meni ona djelovala zbunjena općenito. ili su droge u pitanju
nije rekla samostalno jednu rečenicu ( u onom dijelu koji sam ja gledala), same parole i floskule. doduše, sam stanković ju je navodio na odgovore.
i ono, stankviću i svi skupa, nemojte, zaboga nemojte više o plaćama i tome je li njima teško. jer kako imaju mamu ili tatu u mirovini, pa znaju kako je živjet u hrvatskoj (ili bi i oni trebali čisto po stranačkoj dobivat barem soma kuna đeparaca)
nemojte me jebat.
mlitava bez života i žara, u uvjerenju kako radi nadposao.
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 15:14   #15
Sada smo vidjeli nekoliko obiljezja nje, a kroz nju zapravo SDP-a:

- demagogija
- strah od vlastitog misljenja jer bi u stranci mogli zamjeriti
- izbjegavanje direktnih odgovora
- skretanje s teme
- nesnalazenje kod skakljivih pitanja jer demagogija i skretanje s teme nije snalazenje

Kako vuk dlaku mijenja vidjeli smo u slucaju Cacica. Ono sto je ona o njemu govorila 2007. stoji i danas. On se nije promijenio na bolje, nego na gore. Ali danas ona okolisa oko toga jer su partneri. Zatim, sto joj je trebalo izbjegavanje odgovora je li osjetila krizu? Da ja imam 16000 kn place, rekao bih da nisam jer je logicno da nisam, osim ako se kao Stankovic nisam uvalio u kredite za gotovo cijelu placu.
Ovo s Antunovickom je bilo za plakati. I to ce biti nasa potpredsjednica vlade i jedna od glavnih karika u vlasti?

Jadni mi s takvima na vlasti.
snowleopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 15:14   #16
Quote:
Škugor kaže: Pogledaj post
Izbjegava se izjasniti kao Srpkinja.
Da, trebala je eksplicitno reći da je čovjek, hrvat, katolik (ne nužno tim redom)...ne sumnjam da bi dobila više glasova na idućim izborima jer to je ono što je važno.
__________________
Recept iz prakse ili kako stvoriti narod (da, zvuči nevjerovatno) i državu: 1. Fabricirajte poveznicu sa plemenima iz povijesti, 2. Oživite mrtav jezik kako bi opravdali izmišljenu poveznicu, 3. Ukradite teritorij. Za ostalo tu je propaganda a sve to uz pomoć kapitala.
gibrankh is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 15:22   #17
Quote:
snowleopard kaže: Pogledaj post
Sada smo vidjeli nekoliko obiljezja nje, a kroz nju zapravo SDP-a:

- demagogija
- strah od vlastitog misljenja jer bi u stranci mogli zamjeriti
- izbjegavanje direktnih odgovora
- skretanje s teme
- nesnalazenje kod skakljivih pitanja jer demagogija i skretanje s teme nije snalazenje

i onda se ja pitam zašto sam digla ruke od politike.
Quote:
Kako vuk dlaku mijenja vidjeli smo u slucaju Cacica. Ono sto je ona o njemu govorila 2007. stoji i danas. On se nije promijenio na bolje, nego na gore. Ali danas ona okolisa oko toga jer su partneri. Zatim, sto joj je trebalo izbjegavanje odgovora je li osjetila krizu? Da ja imam 16000 kn place, rekao bih da nisam jer je logicno da nisam, osim ako se kao Stankovic nisam uvalio u kredite za gotovo cijelu placu.
Ovo s Antunovickom je bilo za plakati. I to ce biti nasa potpredsjednica vlade i jedna od glavnih karika u vlasti?

Jadni mi s takvima na vlasti.
pa odgovorila je da zna kako je jer joj mater ima penziju od koje "preživljava"
znači osjetila je krizu
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 15:26   #18
Ne moraju oni (političari kolektivno) ništa osjećati. Za početak neka prestanu pljačkati državu, zapošljavati po linijama ovim ili onim te neka si reduciraju plaće. Možda bi u politiku onda ulazili oni koji umiju i žele učini nešto za ljude. Ovako je svima jasno zašto se ulazi u politiku u Hrvata. Netko gore reče koliko je liječnika već u politici. Skreši plaću na državni prosjek pa ćemo vidjeti tko ostaje i dolazi u politiku i pod kojim motivima.
__________________
Recept iz prakse ili kako stvoriti narod (da, zvuči nevjerovatno) i državu: 1. Fabricirajte poveznicu sa plemenima iz povijesti, 2. Oživite mrtav jezik kako bi opravdali izmišljenu poveznicu, 3. Ukradite teritorij. Za ostalo tu je propaganda a sve to uz pomoć kapitala.
gibrankh is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 15:30   #19
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post

i onda se ja pitam zašto sam digla ruke od politike.


pa odgovorila je da zna kako je jer joj mater ima penziju od koje "preživljava"
znači osjetila je krizu
Da, jadne. Zive u istoj kuci s malom kcerkom i imaju minimalno 18000 kn primanja. Bas im je tesko. Stvarno za osjetiti krizu kao npr. obitelj s dvoje djece i 5000-6000 kn place.
snowleopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 15:30   #20
Quote:
Fantom47 kaže: Pogledaj post
Ne bih se složio da je drugarica Milanka Opaćić najača žena u SDP-u. Tvrdim da je drugarica Slavka Linića, Ksenija Čule,
udana Linić najača žena u politici Hrvatske, ma koliko VI ne znali ništa i tome. Drugarica koja sjedi na pol stola tzv. Gradonačelnika
Rijeke Obersnela, koja je do te pozicije došla brakom s drugom Linićem je i za njegovog gradonačelništva sjedila na pol vrha stola,
gdje jednoj Pročelnici nije mjesto, već kao sa svima drugima sa strane stola.Drugarica Opačić je samo vojnik svoje stranke, i ništa više.
Ja isto mislim da je supruga od šijor Linića prva dama SDP-a (ili drugarica ).

Opačička je po meni onako, ukras (naznam ništa loše o njoj pa nemam pravo ništa pisati) da se pokaže kako u SDP-u ima mladih i ima žena... ali glavni igraći su ipak iza zavjese!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:59.