Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2013., 22:54   #21
Quote:
Mira Flying kaže: Pogledaj post
Rijetko kad, u životu, stvari dolaze same od sebe. Dečke treba opkoliti, srušiti im zidove i natjerati ih da se predaju... Iako, iz mog iskustva, gaće im padaju same od sebe čim nešto konkretnije predložiš. Zbariti je lako, ostvariti lijepu vezu već malo teže.
ja jednostavno nisam tip cure koja će prva priči nepoznatom dečku, pogotovo dečku koji dosta otvoren. mislim, možda bih i prišla nekom ful povučenom i zatvorenom liku jer me ne bi toliko bilo strah odjeba, ali ovako jednom sam ga srela vani i hm, nekoliko puta su nam se sreli pogledi. da imam 15 godina vjerojatno bih se totalno zanosila time i zabrijavala svakakve fantazije u glavi, ali ovako sam poprilično realna i znam da je to naprosto bilo slučajno.
lululight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:59   #22
Pa rekla si da znaš di izlazi.Ideš tamo i praviš se da je slučajno
Mozda da napišeš ime lika,možda čita na forumu
Ništa nije slučajno,dok se ne dokaže suprotno.
blackdragons is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 23:01   #23
Quote:
lululight kaže: Pogledaj post
ja jednostavno nisam tip cure koja će prva priči nepoznatom dečku, pogotovo dečku koji dosta otvoren.
Nema ti to baš veze s tim kakav si tip, treba se ponašati ovisno o situaciji, a ne se oslanjati na nekakve naučene mehanizme koji nas samo koče. Nisam ni ja "taj tip cure", pa sam svejedno prilazila dečkima, i uvijek me bilo strah. Sad sam u vezi, ali da nisam i da mi se netko sviđa, opet bi me bilo i frka i svašta, ali se jednostavno prisiliš da to napraviš. Smisliš nekakvu strategiju i to. I povučeni dečko te može itekako odjebati... Poanta je u tome da nikako ne možeš znati kako će reagirati ako ne probaš. Čak i ako ti lansira odjeb, biti će ti puno lakše prihvatiti da je ta priča završena, ovako mislim da se ipak zanosiš, samo na drugačiji način od onog uobičajenog, kada je netko toliko u zabludi da je uvjeren da je sviđanje obostrano. Ti si i dalje zaluđena, samo si uvjerena da sviđanje nije obostrano i u tome je jedina razlika.
Mira Flying is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 23:02   #24
Quote:
blackdragons kaže: Pogledaj post
Pa rekla si da znaš di izlazi.Ideš tamo i praviš se da je slučajno
Mozda da napišeš ime lika,možda čita na forumu
Ništa nije slučajno,dok se ne dokaže suprotno.
huh, vidjet ćemo za sad ću se još uvijek uzdati u sudbinu
lululight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 23:04   #25
Btw zaboravih pitati,zašto si čekala 1 godinu da dođeš ovamo i pitaš za savjet?
blackdragons is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 23:05   #26
Zamisli lulu, zbog mogućeg odjeba od cca par sekundi ti si spremna sanjariti i prizivati sudbinu tjednima.
Ostaje ti treptanje okicama i lajkanje po profilu.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 23:08   #27
Quote:
lululight kaže: Pogledaj post
dakle ovako...ne znam je li već bila ovakva tema, ja ju barem nisam našla.
prije nešto više od godinu dana vidjela sam na faksu jednog dečka, onako random na predavanju, sjedio je blizu mene. Ja sam se tog trenutka zaljubila. Znam da zvuči glupo, ali naprosto sam osjetila 'ono nešto ', kao da ga znam sto godina ( iako sam ga tada prvi put vidjela u životu ) i da je ' on onaj pravi '
Znam da ovo totalno glupo zvuči, imam 22 godine i sama se zbog toga osjećam kao idiot. Znalo mi se naravno puno puta dogoditi
da vidim nekog tipa koji me privukao izgledom, ali bi me prošlo u roku od par sati, eventualno par dana. No, ovo traje već više od godinu dana. Nisam ga vidjela skoro pola godine, no još uvijek mi je stalno u mislima, svako malo mu stalkam fejs ( da, znam ). Ja ne znam što se to događa, da mi je godinu dana u mislima tip kojeg sam vidjela nekoliko puta u prolazu i pri svakom susretu protrnula i ostala bez zraka. Jednom sam ga čula kako priča s frendovima i skužila sam da imamo veoma sličan smisao za humor Imam taj problem da sam sa većinom osoba muškog spola totalno zatvorena i napeta te imam osjećaj da bih s njim bila totalno opuštena i svoja, tako mi djeluje njegova pojava i valjda me zato toliko jako privlači. Objektivno gledajući nije nešto posebno zgodan, totalni prosjek, ali me privukao nekako ' cijeli paket ' iako nismo nikad prozborili ni riječi.
Uglavnom, bila bih jako zahvalna za bilo kakav savjet kako se riješiti ovog glupog, zamarajućeg osjećaja :/
Najgore od svega je što je moja frendica bila u identičnoj situaciji i na kraju je to završilo hepi endom i time mi dala nadu. Nemam pojma što da radim. Može neki savjet, pliz
Dodaj ga na fejs, uleti, isprovociraj razgovor. Nemoj čekat dalje, jer ćeš a) ispizdit i b) glupo je i nepotrebno?

Nemoj mislit da muškarci ne vole kad im žene priđu i to, dapače.

Ono, do it, don't overthink it. Ako napraviš i ispadne loše, on ispadne moron, ti se sjebeš nešto, ne razvijete razgovore, što se može desit? Ionako se ne znate. A možda te feeling i instinkt nisu prevarili kad ti je toliko interesantan, pa ispadne jebeno.

Enivej, ne filozofiraj nego ulijeći.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 23:10   #28
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Zamisli lulu, zbog mogućeg odjeba od cca par sekundi ti si spremna sanjariti i prizivati sudbinu tjednima.
Ostaje ti treptanje okicama i lajkanje po profilu.
Uvijek je najlakše sanjariti o ljubavi, u svijetu mašte je obično neokaljana problemima koje zna nositi sa sobom.
Mira Flying is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 23:11   #29
Quote:
Mira Flying kaže: Pogledaj post
Nema ti to baš veze s tim kakav si tip, treba se ponašati ovisno o situaciji, a ne se oslanjati na nekakve naučene mehanizme koji nas samo koče. Nisam ni ja "taj tip cure", pa sam svejedno prilazila dečkima, i uvijek me bilo strah. Sad sam u vezi, ali da nisam i da mi se netko sviđa, opet bi me bilo i frka i svašta, ali se jednostavno prisiliš da to napraviš. Smisliš nekakvu strategiju i to. I povučeni dečko te može itekako odjebati... Poanta je u tome da nikako ne možeš znati kako će reagirati ako ne probaš. Čak i ako ti lansira odjeb, biti će ti puno lakše prihvatiti da je ta priča završena, ovako mislim da se ipak zanosiš, samo na drugačiji način od onog uobičajenog, kada je netko toliko u zabludi da je uvjeren da je sviđanje obostrano. Ti si i dalje zaluđena, samo si uvjerena da sviđanje nije obostrano i u tome je jedina razlika.
Ovo je jako dobar post. Jako, jako dobar. Upravo to, ponekad treba svjesno i namjerno izać iz svoje comfort zone, kako bi napravila nešto što stvarno želiš, ne možeš se uvijek držat ograde i vikat kako se bojiš visina, ponekad dođe trenutak kad se moraš pustit i skočit u vodu, potonut 10 metara i isplivat na površinu.

Trust me, osjećaj je jeben.

A osim toga, život bi bio iznimno dosadan i pomalo tužan da se svi stalno držimo za ogradu i onda na toj ogradi crknemo, i dalje se rigor mortisom okamenjenim šakama čvrsto držeć za ogradu.

Skoči.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 23:12   #30
Quote:
Nimoy kaže: Pogledaj post
Nemoj mislit da muškarci ne vole kad im žene priđu i to, dapače.
Baš to,meni jednom uletjela jedna cura preko fejsa i baš mi godilo
Ne kužim zašto ženske nikad ne žele prve napravit nešto.Kao da mi muški nemamo strah od odjeba,ili da ćemo sve krivo napravit...
blackdragons is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 23:13   #31
Quote:
lululight kaže: Pogledaj post
tip kojeg sam vidjela nekoliko puta u prolazu i pri svakom susretu protrnula i ostala bez zraka.

...

imam osjećaj da bih s njim bila totalno opuštena i svoja
Stvarno? Meni se cini da si sve samo ne opustena i svoja.....bar po ovome sto pises. A i nemas hrabrosti prici mu....zbog cega tocno? Najgore kaj ti se moze dogoditi je da skuzis da on ne odgovara fantaziji u tvojoj glavi i pocnes normalno zivjeti.

Quote:
ali me privukao nekako ' cijeli paket ' iako nismo nikad prozborili ni riječi.
Sto je onda cijeli paket, ako nikad niste razgovarali i ako ga uopce ne poznajes?

Quote:
Uglavnom, bila bih jako zahvalna za bilo kakav savjet kako se riješiti ovog glupog, zamarajućeg osjećaja :/
Moj savjet: usudi se provjeriti je li on taj. Ako nije, move on, mozes ti to!

Quote:
Najgore od svega je što je moja frendica bila u identičnoj situaciji i na kraju je to završilo hepi endom i time mi dala nadu.
I time ti dala zelju da se i tebi tako nesto dogodi. Realno, sanse su male do nikakve. Inace bi valjda u godinu dana i on davao neke naznake zelje za tobom.
__________________
“In the small matters trust the mind, in the large ones the heart.”
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 23:15   #32
Quote:
lululight kaže: Pogledaj post
baš tužno, jelda ?
a nemam pojma što da radim.
konstantno si matram da ako nešto treba biti da će se jednostavno desiti, da će nas ' sudbina magično spojiti ' i bla bla takve fore al ono sve mi se čini da ništa od toga
Ništa od toga, da, morat ćeš isprovocirat sudbu. Al daj mi reci, što se može desit ako mu uletiš i onda ne ispadne najbolje? Ono, najgore što se može dogodit je da vam razgovori ne idu tako glatko, i da ne kliknete, ni kratkoročno ni dugoročno.

Zašto bi se išta loše osim toga dogodilo? Jer ćeš ti napisat "yo, vocap, poznat si mi s predavanja/autobusa/grada/susreta franjevačke mladeži pa te dodah", misliš da je to neka drama?

Ćrast moi, nije.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 23:26   #33
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Stvarno? Meni se cini da si sve samo ne opustena i svoja.....bar po ovome sto pises. A i nemas hrabrosti prici mu....zbog cega tocno? Najgore kaj ti se moze dogoditi je da skuzis da on ne odgovara fantaziji u tvojoj glavi i pocnes normalno zivjeti.
pa naprosto nemam hrabrosti, mislim nisam sad nešto strašno povučena i zatvorena osoba ali jednostavno me strah koći da nešto poduzmem. dodam ga na fejs i šta da mu kažem ? eto nemam pojma


Sto je onda cijeli paket, ako nikad niste razgovarali i ako ga uopce ne poznajes?
njegov stav, zanimacije, smisao za humor



Moj savjet: usudi se provjeriti je li on taj. Ako nije, move on, mozes ti to!



I time ti dala zelju da se i tebi tako nesto dogodi. Realno, sanse su male do nikakve. Inace bi valjda u godinu dana i on davao neke naznake zelje za tobom.
on ni ne zna da ja postojim lol
lululight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 23:32   #34
Quote:
Nimoy kaže: Pogledaj post
Ništa od toga, da, morat ćeš isprovocirat sudbu. Al daj mi reci, što se može desit ako mu uletiš i onda ne ispadne najbolje? Ono, najgore što se može dogodit je da vam razgovori ne idu tako glatko, i da ne kliknete, ni kratkoročno ni dugoročno.

Zašto bi se išta loše osim toga dogodilo? Jer ćeš ti napisat "yo, vocap, poznat si mi s predavanja/autobusa/grada/susreta franjevačke mladeži pa te dodah", misliš da je to neka drama?

Ćrast moi, nije.
okej, ajmo reć da ga dodam na fejs. i što da mu kažem ? ja sam se prebacila na drugi fakultet pa mi je malo glupo mu doći sa spikom ej znam te sa faksa, a i uostalom nisam ga jako dugo vidjela.
znam da nije to sve skupa neki big deal, i da očito radim dramu oko prilaska nepoznatom dečku ali eto, ne mogu si pomoći
i stvarno, neka mu pošaljem nekakvu poruku i on mi ništa ne odgovori, pa osjećala bi se ko takvo govno
znam da treba živjeti, izaći iz comfort zone i sve to but it's so damn hard
lululight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 23:33   #35
Quote:
lululight kaže: Pogledaj post
on ni ne zna da ja postojim lol
Eto, onda je to sudbina!
__________________
“In the small matters trust the mind, in the large ones the heart.”
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 23:33   #36
Quote:
lululight kaže: Pogledaj post
okej, ajmo reć da ga dodam na fejs. i što da mu kažem ?
Najprije ništa. Dodaj i čekaj. Ako ti se ne javi komentiraj mu neki status, sliku, što već... nastoj da ispadneš funny girl i da ga na taj način zainteresiraš da te bolje upozna. Nije tako teško, ne kompliciraj :P
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 23:34   #37
Quote:
blackdragons kaže: Pogledaj post
Btw zaboravih pitati,zašto si čekala 1 godinu da dođeš ovamo i pitaš za savjet?
jer mi se u jednom periodu prestao sviđati i napokon sam mislila da je gotovo i onda se vratilo opet
lululight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 23:35   #38
Quote:
lululight kaže: Pogledaj post
dakle ovako...ne znam je li već bila ovakva tema, ja ju barem nisam našla.
prije nešto više od godinu dana vidjela sam na faksu jednog dečka, onako random na predavanju, sjedio je blizu mene. Ja sam se tog trenutka zaljubila. Znam da zvuči glupo, ali naprosto sam osjetila 'ono nešto ', kao da ga znam sto godina ( iako sam ga tada prvi put vidjela u životu ) i da je ' on onaj pravi '
Znam da ovo totalno glupo zvuči, imam 22 godine i sama se zbog toga osjećam kao idiot. Znalo mi se naravno puno puta dogoditi
da vidim nekog tipa koji me privukao izgledom, ali bi me prošlo u roku od par sati, eventualno par dana. No, ovo traje već više od godinu dana. Nisam ga vidjela skoro pola godine, no još uvijek mi je stalno u mislima, svako malo mu stalkam fejs ( da, znam ). Ja ne znam što se to događa, da mi je godinu dana u mislima tip kojeg sam vidjela nekoliko puta u prolazu i pri svakom susretu protrnula i ostala bez zraka. Jednom sam ga čula kako priča s frendovima i skužila sam da imamo veoma sličan smisao za humor Imam taj problem da sam sa većinom osoba muškog spola totalno zatvorena i napeta te imam osjećaj da bih s njim bila totalno opuštena i svoja, tako mi djeluje njegova pojava i valjda me zato toliko jako privlači. Objektivno gledajući nije nešto posebno zgodan, totalni prosjek, ali me privukao nekako ' cijeli paket ' iako nismo nikad prozborili ni riječi.
Uglavnom, bila bih jako zahvalna za bilo kakav savjet kako se riješiti ovog glupog, zamarajućeg osjećaja :/
Najgore od svega je što je moja frendica bila u identičnoj situaciji i na kraju je to završilo hepi endom i time mi dala nadu. Nemam pojma što da radim. Može neki savjet, pliz
Ovo ti je najbolji savjet.
Quote:
blackdragons kaže: Pogledaj post
Pa rekla si da znaš di izlazi.Ideš tamo i praviš se da je slučajno
Mozda da napišeš ime lika,možda čita na forumu
A možda ti se u drugom ambijentu i neće toliko sviđati..
Justmarriedbaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 23:37   #39
Dodaj ga na fejsu i pošaji poruku: Ej,se mi znamo sa faksa u "di si bila na faksu" ?
To ti je početak,a ostalo ce doć samo od sebe s obzirom na njegove odgovore.
Ak neznas sta dalje da mu odgovoris obrati se ovdje opet
blackdragons is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 23:38   #40
Quote:
lululight kaže: Pogledaj post
znam da treba živjeti, izaći iz comfort zone i sve to but it's so damn hard
Lulu,

Postaješ žena. Fejs je za djecu. Obuci haljinu, miriši kao cvijet, eksaj koju medicu i priđi tom momku. Možeš ti to
Mira Flying is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.