Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2016., 14:18   #1621
nade za sto? za povrat novaca ima, a za to da ce ti item stici, ne (iskreno, ne vjerujem da ce ti stici)
ja bi na tvom mjestu odmah trazio povrat novaca i onda tim novcem kupio kod drugog, postenog trgovca. ovak ces nepotrebno cekat
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 07:45   #1622
Isporuka kupljenog od njemačkog ebaya je trebala biti 18.11., on je potvrdio shipping 15.11., cekam i nista ne dolazi, u medjuvremenu sam zatrazila tracking broj, seller se ne javlja( imala sam problema s postom ovih dana, vec su vratili jedan paket u Italiju, a nisu mi ostavili papirić), no ovo mi je već čudno. S obzirom da se radi o skoro 100 eura sa shippingom, sto mogu ocekivati?
Tummy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 09:19   #1623
Otvoris case na ebayu kad prodje zadnji estimated delivery date.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 10:05   #1624
Pozdrav ljudi, da li znate da li postoji neka odredba u RH koja govori o tome koliko na određenoj vremenskoj bazi (tjedna, mjesečna, godišnja) 1 fizička osoba može stvari/predmeta s eBaya (i drugih stranica za online kupnju) naručiti.
radiJAtor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 23:08   #1625
Za osobnu upotrebu jedino ogranicenje je kolicina novca kojim rasplazes.
antet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 17:16   #1626
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Otvoris case na ebayu kad prodje zadnji estimated delivery date.
Hvala na odgovoru, case sam vec otvorila, postavila pitanje selleru o mogucem tracking broju, nije odgovorio, sutra bih trebala obratiti se ebayu.
Zapravo me zanima, sto se dalje dogadja, sto ako seller nekako dokaze da je poslano pa vraceno ( imam losa iskustva u zadnje vrijeme s nasom postom pa mi svasta pada na pamet), odnosno, kako se to dalje razvija?
Tummy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 21:42   #1627
Ne znam što se događa, ali zadnje dvije stvari koje sam naručio su obje iz UK, od različitih prodavača i niti jedna nije došla do zadnjeg procijenjenog datuma. Od tamo su mi stvari uvijek stizale kroz prosječno tjedan dnaa, nekad i manje. Jel još netko ima problema s paketima iz UK?
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 00:06   #1628
@Tummy, escalate case to ebay, trazi refund (ne ponovno slanje). Ne zanima te nista osim toga da nije stiglo do tebe, i hoces refund. Seller mora dokazivati ista ako postoji

@Volunteer, meni se iz UK isto malo usporilo, pretpostavljam predbozicno ludilo krenulo
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 20:58   #1629
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
@Tummy, escalate case to ebay, trazi refund (ne ponovno slanje). Ne zanima te nista osim toga da nije stiglo do tebe, i hoces refund. Seller mora dokazivati ista ako postoji

@Volunteer, meni se iz UK isto malo usporilo, pretpostavljam predbozicno ludilo krenulo
Hvala, kontaktirala sam ih, sad cemo vidjeti sto ce biti dalje.
Tummy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 11:11   #1630
Jesam li dobro razumjela da ako ebay service ne donese odgovarajucu odluku, mozemo otvoriti case na paypalu?
Tummy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 15:06   #1631
Prodao sma nešto na ebayu i sad vidim u settingsima da je invoice viši nego inače.
Prije bih plaćao 10% na Final Value, a sad su mi na item od 20$ naplatili 2.5$.
Nije pola dolara puno ali želim znat jesu li povisili fee ili što?

Slika:
http://i.imgur.com/C6vWWxa.jpg
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 20:18   #1632
Ima tko iskustva s paketima iz Rusije koji su naruceni preko ebaya? Iz UK mi je paket stigao za malo vise od tjedan dana, pa me zanima koliko ce trebati paketu da dodje iz Rusije.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 22:21   #1633
U sedmom mjesecu narucivao, poslano iz Moskve, oko dva tjedna je trebalo.
Ako ti pomaze, u otprilike isto vrijeme narucivao iz Kijeva, stiglo za tocno 7 dana.
antet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 10:55   #1634
Ok, hvala.
Ma brine me dal zbog ovih svih sranja s Rusijom ima kakvih poteškoća, pa manje više oko svega što stiže iz Rusije. Jbg, prvi put naručujem od tamo, pa da se raspitam kako tko ima iskustva s time.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 17:24   #1635
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Znači ipak ima nade. Pričekat ću taj 25.11. (a ne 28., krivo sam napisao gore), pa onda kontaktirati ebay. Javim kako je prošlo.
Na kraju se seller naravno nije javio, kontaktirao sam ebay i jučer u ranim jutarnjim satima odgovaraju da će mi oni refundirati novac.

I to su napravili, no buni me što novac još uvijek stoji samo na paypalu. Inače bi se pojavio na kartici praktički odmah, doduše sad se radi o nešto većem iznosu, možda zato?
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 17:35   #1636
Gdje mogu ostavit pozitivni feedback za sellera koji mi je refundirao iznos za nešto što nije stiglo.

Čovjek je bio krajnje ljubazan i susretljiv, a mislim da nije ni njegova greška.

Na Purchase history je nestala evidencija o ovoj kupovini pa ne mogu na taj način, a zamoljena sam da ne ostavljam feedback ukoliko nisam zadovoljna, znači da se može.
Gdje?
Vidjela sam negativne, gdje selleri kao neće refundirat, mogu li ja ovom ostavit pozitivno i kako????



edit:
našla sam .....
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑

Zadnje uređivanje malčica : 02.12.2016. at 18:20.
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 20:06   #1637
Vecer!
Imam problem.
Item jos nije stigao,sutra je tocno mj dana.


Ne bi me bilo toliko frka da se ne radi o selleru koji je imao samo taj jedan jedini item na prodaju i ono nula feedbacka i nicega


Kotaktirala sam da danas ,nije jos odg.

Inace radi se o nadzornoj kameri koju sam posteno izbidala i postarina je bila nemalih 150 kn

Sta mi savjetujete? Hvala!
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 20:07   #1638
Iz kine je.
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 20:14   #1639
Uff, ako bidaš za nekaj iz Kine, zaista je preporučljivo da vidiš feedback i jako je riskantno kupovati, a pogotovo bidati od osobe koji imaju prazan profil, a nude nešto elektroničko. Za takve stvari si trebala tražiti tracker za svaki slučaj, no ako ti ne dođe ništa još sljedeći tjedan, obavijesti ebay o tome pa možda možeš dobiti od njih refund, to je isto opcija. Mada bih ja na tvom mjestu odmah to napravio, za svaki slučaj.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 20:38   #1640
Quote:
malčica kaže: Pogledaj post
Gdje mogu ostavit pozitivni feedback za sellera koji mi je refundirao iznos za nešto što nije stiglo.

Čovjek je bio krajnje ljubazan i susretljiv, a mislim da nije ni njegova greška.

Na Purchase history je nestala evidencija o ovoj kupovini pa ne mogu na taj način, a zamoljena sam da ne ostavljam feedback ukoliko nisam zadovoljna, znači da se može.
Gdje?
Vidjela sam negativne, gdje selleri kao neće refundirat, mogu li ja ovom ostavit pozitivno i kako????



edit:
našla sam .....

gdje ima? mene je seller zavlačio dok nije istekao rok ua feedbackove...
__________________
potpis.
Neugodnjak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:08.